Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2014., 08:48   #6721
miss - s cim planiras zamjeniti garnier micelarnu?
pitam jer ju i ja koristim po vec ne znam koju bocu ali isto mi je dosadila i mrvicu me zateze u zadnje vrijeme pa trazim dostojnu zamjenu..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 08:58   #6722
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
miss - s cim planiras zamjeniti garnier micelarnu?
pitam jer ju i ja koristim po vec ne znam koju bocu ali isto mi je dosadila i mrvicu me zateze u zadnje vrijeme pa trazim dostojnu zamjenu..

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
moje tople preporuke za Mixa mic., ali ne baby verzija.
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 10:43   #6723
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
moje tople preporuke za Mixa mic., ali ne baby verzija.
sto je bilo sa Corine de Farme? gledala sam tvoje pozitivne komentare i taman da je idem kupiti, ako ne valja reci prije nego odu pare
__________________
°(ñ‗ñ)° to the corrre.... ASOS odjeća
DBys is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2014., 11:21   #6724
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
sto je bilo sa Corine de Farme? gledala sam tvoje pozitivne komentare i taman da je idem kupiti, ako ne valja reci prije nego odu pare

Meni je cdf odlicna. Sinoc potrosila zadnje kapi pa ako netko zna di ima neki popust...


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 01:04   #6725
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
miss - s cim planiras zamjeniti garnier micelarnu?
pitam jer ju i ja koristim po vec ne znam koju bocu ali isto mi je dosadila i mrvicu me zateze u zadnje vrijeme pa trazim dostojnu zamjenu..
zamijenila sam ju već sa lorealovom koja mi najviše odgovara od svih isprobanih, al ću vjerojatno i nju zamijeniti nekom drugom kad se potroši da mi ne dosadi mixu i cdf nisam probala, ali jesam afroditu, niveu, eveline, bourjois, garnier i loreal + vichy, nuxe, avene, annmarie borlind, biodermu sensibio... uglavnom, lorealka mi je br.1.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 06:23   #6726
Quote:
DBys kaže: Pogledaj post
sto je bilo sa Corine de Farme? gledala sam tvoje pozitivne komentare i taman da je idem kupiti, ako ne valja reci prije nego odu pare
Mixa je bila na popustu taman kad je CDF bila potrošena
i to je to....sad već trošim 5.Mixu od tada
zeznula sam se sa Baby verzijom, ali ''obična'' je odlična. Najbolja od isprobanih (Nuxe, L'oreal, Garnier, CDF, Lierac, Bioderma....)
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 08:31   #6727
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
zamijenila sam ju već sa lorealovom koja mi najviše odgovara od svih isprobanih, al ću vjerojatno i nju zamijeniti nekom drugom kad se potroši da mi ne dosadi mixu i cdf nisam probala, ali jesam afroditu, niveu, eveline, bourjois, garnier i loreal + vichy, nuxe, avene, annmarie borlind, biodermu sensibio... uglavnom, lorealka mi je br.1.
meni je lorealka super, ali nisam je koristila odkad je izasla garnierova.
gledala sam jucer yves rocher da napravim neku narudzbu i za prvi poklon nude jednu od 3 micelarne po izboru. jesi mozda isprobala koju od te 3 (hidratantna micelarna, micelarna sa 3 detoksifikacijska caja i prociscavajuca micelarna)? dvoumim se izmedu prve dvije

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 08:32   #6728
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
moje tople preporuke za Mixa mic., ali ne baby verzija.
mixa mene pece za okice

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 00:17   #6729
Quote:
yogalove kaže: Pogledaj post
meni je lorealka super, ali nisam je koristila odkad je izasla garnierova.
gledala sam jucer yves rocher da napravim neku narudzbu i za prvi poklon nude jednu od 3 micelarne po izboru. jesi mozda isprobala koju od te 3 (hidratantna micelarna, micelarna sa 3 detoksifikacijska caja i prociscavajuca micelarna)? dvoumim se izmedu prve dvije

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
isprobala sam zelenu tri detoksikacijska čaja i nije mi se svidjelo to što je stavrno ostavljala masni film na koži, lagano pekla za oči i imala intenzivan miris. poklonila sam ju odmah sestrični sa mješovitom kožom i njoj je bila dobra. kod hydra vegetal bi trebalo vidjeti sastav jer mi je čitava ta kolekcija jako čudna i isto nije za suhu kožu.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 01:13   #6730


Obožavam ovaj
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 09:02   #6731
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
isprobala sam zelenu tri detoksikacijska čaja i nije mi se svidjelo to što je stavrno ostavljala masni film na koži, lagano pekla za oči i imala intenzivan miris. poklonila sam ju odmah sestrični sa mješovitom kožom i njoj je bila dobra. kod hydra vegetal bi trebalo vidjeti sastav jer mi je čitava ta kolekcija jako čudna i isto nije za suhu kožu.
ma onda preskacem isprobavanje njihovih micelarnih, no ako napravim narudzbu izabrat cu ipak tu hydra, nekak mi se cini najbolji izbor od te 3

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 22:08   #6732


Dove shea butter with warm vanilla gel za tuširanje - krasan! Miris totalno za hladne večeri, ne isušuje me nimalo i čak mislim da ću ponoviti ovu kupnju što rijetko radim s gelovima.

Dove pistacio - magnolia gel za tuširanje - uh, ne znam što da kažem o ovom gelu. Miris mi u kontaktu s vodom postaje užasno naporan i sintetički, tekstura je prepregusta tako da imam osjećaj da se tuširam losionom i ispirem ga dugo. Pozitivno je što me nije isušivao, ali nema šanse da ga kupim opet. Znam da je dosta cura oduševljeno ali meni nikako nije odgovarao i jedva sam čekala da ga se riješim.

Dove blue fig and orange blossom gel za tuširanje - nakupilo mi se Dove gelova Ovaj mi se jako svidio i ponovit ću ga sigurno prvom prilikom. Miris mi je savršen. Svjež, čist, a opet neobičan. Također me nije isušivao i tekstura mu je, za razliku od pistacija gore, super.

Adria Spa smilje - limun maslac za tijelo - o ovom isto imam mixed feelings. Miris mi je super i baš mi je odgovarao pred spavanje. Dobro hrani kožu i malo ga treba, ali se sto godina upija, čak i meni koja imam suhu kožu. Ovaj primjerak sam dobila od drage Tears, ali neću kupovati novi. Puno mi se više sviđa Afrodita SPA maslac koji se, iako je puno gušći, brzo upija a jednako dobro hrani kožu.



Syoss keratin regenerator - davno sam rekla da neću kupovati Syoss proizvode jer su mi se pokazali jako lošima (izuzev farbi za kosu), ali prošlo je dosta od toga i ovaj regenerator je bio hvaljen pa sam pomislila da se možda nešto promijenilo. Zajebala sam se. Ništa pod milim bogom ovo meni ne radi, treba mi cijela hrpa regeneratora da se uspijem počešljati kako treba.

Wella pjena za kovrčavu kosu - dosadna sam sama sebi više s ovim. Meni je odlična i jedna od najdražih proizvoda koji kupujem kontinuirano. Mislim da ću sad malo pauzirati čisto jer mi izlazi na uši više.

Paul Mitchell Super Skinny Serum - dobila sam ga od Missače inače ga vjerojatno nikad ne bih kupila jer je ovo najobičniji silikon. Ali pokazao mi se zapravo skroz ok za brzinsko zaglađivanje baby haira kojeg imam na izvoz. Plus, krasno miriše. Možda čak ponovim ovo.

Freeman enzimatska ananas maska - kultni forumski proizvod. A šta ja znam, nekako nit' smrdi nit' miriše. Čini kožu mekanom i olakšava mehaničko čišćenje nakon korištenja, ali zbilja ne vidim neku revoluciju na licu. Puno mi je bolja Schaebens jagoda i Formula 10.0.06 Pores be pure.



Balea Urea krema za ruke - blah, ostavlja nekakav ljigi film po rukama tako da sam ju koristila pred spavanje. Kupila sam Balea Hand konzentrat sad s kojom sam prezadovoljna.

MAC Face&Body tekući puder - ovo je dekant kupljen na forumu u nijansi N3 za ljeto, inače koristim N1. Jedan od mojih najdražih pudera.

Rimmel Stay matte puder u kamenu - ambalaža je odvratna, zanemarite to, pliz, jer se ofuca u roku od keks. Nisam bila nešto oduševljena, nije mi držao dovoljno dugo (makar mi T-zona nije nešto naročito masna) plus dosta se primjetio na licu. Imam Sexy mamu sad od koje se ne mislim odvajati, eventualno još želim probati MAC Blot.

Bliss That's Incredi-‘Peel’! Spa-Strength Glycolic Resurfacing Pads - naziv je nemam pojma odakle mi ovo (Tears?) uglavnom maramica s AHA kiselinama, imala sam dvije. Ne mogu izvesti veliki zaključak iz ta dva komada, ali nisam imala neželjenih posljedica pa eto.

Naobay extra rich cream nourishing i renewal antioxidant cream testeri - odlične su mi obje kreme, možda mi je ova antioxidant bila pinkicu bolja. Moram čekirati sastav još na cosdni, ali možda uzmem jednu od njih.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 22:56   #6733
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
neutrogena hranjivi balzam - što reći, a da već nije rečeno za mene jedan od najproizvoda za tijelo. kupit ću opet čim malo skrešem zalihe.
ja nekad kad ga namažem počne mi se 'guliti' s kože ne znam kako bih rekla, znači ne upije se nego ostane sloj na koži. jel se tebi to događalo? jel to zbog glicerina? pretpostavljam da se to događa kad stavim predebeli sloj.
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2014., 23:57   #6734
phazingova otkud toliko dovea kod tebe

Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
ja nekad kad ga namažem počne mi se 'guliti' s kože ne znam kako bih rekla, znači ne upije se nego ostane sloj na koži. jel se tebi to događalo? jel to zbog glicerina? pretpostavljam da se to događa kad stavim predebeli sloj.
nikad mi se to nije dogodilo sa neutrogenom, ali jest sa nekim drugim sličnim proizvodima. moguće da stvarno staviš previše. prilikom nanošenja nikad ne štedim, ali opet ne stavljam sad dva sloja ni previše proizvoda. i možda bi bilo dobro da se probaš ispilingirat prije sljedećeg korištenja
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:04   #6735
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
phazingova otkud toliko dovea kod tebe
Nedostatak inspiracije u kupovini + popust u DM-u.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:24   #6736
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Nedostatak inspiracije u kupovini + popust u DM-u.
ih, ovakvo nešto me nikad ne bi moglo zadesiti
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:28   #6737
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
nikad mi se to nije dogodilo sa neutrogenom, ali jest sa nekim drugim sličnim proizvodima. moguće da stvarno staviš previše. prilikom nanošenja nikad ne štedim, ali opet ne stavljam sad dva sloja ni previše proizvoda. i možda bi bilo dobro da se probaš ispilingirat prije sljedećeg korištenja
ne događa mi se to često pa se ne sjećam jesam li se tad pilingirala ili ne, ali i to što se guli je baš balzam, ne koža ako si na to mislila valjda je stvar u količini ili možda u tome da stavim jedan sloj, pa zablendam i na taj poluosušen opet stavim jedan, sad mi je to palo na pamet
voldie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:36   #6738
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ih, ovakvo nešto me nikad ne bi moglo zadesiti

Miss nisam mogla naci onaj lavera sampon u mulleru sto si mi preporucila. Pretrazila sam sve i nula bodova.
Na kraju sam od muke oprala kosu sa samponom psa bolje i to nego mamin glis kur. U moju obranu, pas koristi hipp


..iPhone talking..
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:50   #6739
Quote:
voldie kaže: Pogledaj post
ne događa mi se to često pa se ne sjećam jesam li se tad pilingirala ili ne, ali i to što se guli je baš balzam, ne koža ako si na to mislila valjda je stvar u količini ili možda u tome da stavim jedan sloj, pa zablendam i na taj poluosušen opet stavim jedan, sad mi je to palo na pamet
nisam mislila na kožu. možda ti se balzam ne upija baš zbog te suhoće i mrtvih stanica pa bi ih zato trebalo ispilingirat.

Quote:
dragonladyx kaže: Pogledaj post
Miss nisam mogla naci onaj lavera sampon u mulleru sto si mi preporucila. Pretrazila sam sve i nula bodova.
Na kraju sam od muke oprala kosu sa samponom psa bolje i to nego mamin glis kur. U moju obranu, pas koristi hipp

ne znam kako ih nisi našla kad u mulleru ima jedno 10 vrsta lavera šampona uglavnom, traži ih na odjelu prirodne kozmetike, a ne na šamponima. nemoj mi sad samo reći kako tvoj muller nema taj odjel
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2014., 00:52   #6740
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
ih, ovakvo nešto me nikad ne bi moglo zadesiti
Idući put te zovem da mi daš ideju.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.