Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2008., 01:52   #1001
i to šta kažeš

hah, i ti si iz 'kingdoma'
i voliš '' ''

dobro ćemo se slagat, imaš i ti malo hipohondrije za podijelit ?
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 19:06   #1002
evo danas je 16 dana da curi kasni menga,,,kupli opet plivin test..pokazo negativno...joj pa stoe??
__________________
...u raju je ljepo al u paklu je ekipa...
swizach is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2008., 23:41   #1003
stres?
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2008., 22:33   #1004
imam mučnine već tjedan dana danas mi je najgore nisam mogla niti jesti i glava me užasno boli a uz to pijem pilule i cijeli dan sam pospana
Baby Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 22:46   #1005
ja imam jedan problem.. dečko i ja se ševimo uglavnom sa kondomom.. nekad i bez... uglavnom kad nam pofali.. e sad.. meni menga kasni 16 dana.. bila sam kod ginekologa, i rekao je da nije baš normalno da toliko kasni. napravila sam 2 testa i oba su negativna. nemam nikakvih simptoma menge.. ništa me ne boli.. baš ništa. i sad, problem je.. zašto mi toliko kasni, a nisam trudna??
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:11   #1006
Mala,vjerovatno ti m kasni zbog stresa ili ti se ciklus poremetio...Ipak je moguće da si trudna i da ti je test pokazao lažno negativan rezultat...

Kad si spavala s dečkom bez kondoma?Jel svršio u tebe?
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2008., 23:41   #1007
Quote:
seven_ kaže: Pogledaj post
Mala,vjerovatno ti m kasni zbog stresa ili ti se ciklus poremetio...Ipak je moguće da si trudna i da ti je test pokazao lažno negativan rezultat...

Kad si spavala s dečkom bez kondoma?Jel svršio u tebe?
ma meni je i prije znala kasniti.. nekad i po više mjeseci.. 2-3 mj.. nije mi baš redovita.. ali opet, u zadnjih 4-5 mjeseci sam dobivala redovito 5. ili 6. u mjesecu...


bez kondoma smo spavali prije 10 dana.. i nije svršio u mene...


ginekolog mi je napravio test i rezultat je bio negativan. rekao mi je da ponovim test u roku 5 dana. ja sam ga ponovno napravila sama 3. dan, ujutro. plivin test. i opet je rezultat bio negativan..
The_Mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 17:59   #1008
Quote:
The_Mala kaže: Pogledaj post
ma meni je i prije znala kasniti.. nekad i po više mjeseci.. 2-3 mj.. nije mi baš redovita.. ali opet, u zadnjih 4-5 mjeseci sam dobivala redovito 5. ili 6. u mjesecu...


bez kondoma smo spavali prije 10 dana.. i nije svršio u mene...


ginekolog mi je napravio test i rezultat je bio negativan. rekao mi je da ponovim test u roku 5 dana. ja sam ga ponovno napravila sama 3. dan, ujutro. plivin test. i opet je rezultat bio negativan..

ako su testovi bili negativni,onda sigurno nisi trudna jer su ti testovi pouzdani i to poprilično. A zašto ti kasni menga? To ovisi i o tome koliko imas godina i koliko dugo imas mengu. A o stresu da ne pricam. Promjena mjesta boravka isto može utjecati na mengu. Uglavnom,idi svog ginekologu pa nek otkrije šta se dešava. Ako nisi trudna,može ti izazvati mengu lijekovima,koji btw.nisu štetni.
Rollergirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2008., 20:53   #1009
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
A znaš da nikad nije 100%.
Nije, a ja sam u onih 2% kojima pokaže krivo
LadyNot is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 14:55   #1010
kad se otprilike mogu osijetiti prvi znakovi trudnoće i koji bi to bili?
emanuella986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 12:59   #1011
Quote:
LadyNot kaže: Pogledaj post
Nije, a ja sam u onih 2% kojima pokaže krivo
Šta si trudna? Ili bi htjela bit, a ništa od toga?

Quote:
emanuella986 kaže: Pogledaj post
kad se otprilike mogu osijetiti prvi znakovi trudnoće i koji bi to bili?
Uglavnom se pojave odmah nakon izostanka mjesečnice. A slični su PMS-u (nadutost, bolne i povećane grudi, glad, osjetljivost na mirise), mučnina, metalni okus u ustima, često mokrenje a da nije u pitanju cistitis ili popijene 4 litre vode dnevno...i tako...
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 16:45   #1012
nije lako nama ženama

meni menga kasni 6 dana, uopće neznam kaj da si mislim jer sam se od zadnje poševila 2-3 puta i to s kondomom. inače mi kasni samo ak sam bolesna i slično, zbog stresa uglavnom ne... no budući da mi je prešli mjesec bilo užasan zbog prijemnog i da sam se trovala tabletama za spavanje i za povećanje energije, i još sam nakratko promjenila klimu i tako dalje... možda je zbog toga, ali ovo iščekivanje me ubija. još sam se sad i prehladila, sad tek neću dobit joooooj
zekoslav mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 16:53   #1013
I ja imam zadnja 2 tjedna mučnine (svaki 2. dan), ponekad i vrtoglavicu ali rijetko.
Slične simptome sam imala kad sam bila trudna ali i kad sam imala problem sa sinusima.
Doktorica me ne želi slat na rengen sinusa dok ne dobim m.

Danas ju trebam dobit ali nema baš nekih naznaka za to. Imam samo smećkasti iscjedak ako to šta znači (već sam zaboravila šta je to "imat mengu" jer imala sam samo jednu nakon poroda). Inače se pazimo, ali nikad se ne zna
Imam bebača od 4 mjeseca, ako je još jedno na putu....kuku lele

Taj smeđi iscjedak je li možda najava menge
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2008., 17:24   #1014
Quote:
charlyse kaže: Pogledaj post
I ja imam zadnja 2 tjedna mučnine (svaki 2. dan), ponekad i vrtoglavicu ali rijetko.
Slične simptome sam imala kad sam bila trudna ali i kad sam imala problem sa sinusima.
Doktorica me ne želi slat na rengen sinusa dok ne dobim m.

Danas ju trebam dobit ali nema baš nekih naznaka za to. Imam samo smećkasti iscjedak ako to šta znači (već sam zaboravila šta je to "imat mengu" jer imala sam samo jednu nakon poroda). Inače se pazimo, ali nikad se ne zna
Imam bebača od 4 mjeseca, ako je još jedno na putu....kuku lele

Taj smeđi iscjedak je li možda najava menge

ja uvijek imam takav iscjedak prije menge.. tak da mislim budeš dobila...
zaljubljena-cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 13:18   #1015
Dobila sam mengu
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 14:09   #1016
S obzirom da ti je bebica precakana,ne bi bilo loše i da ju nisi dobila. Mislim M, naravno.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2008., 18:18   #1017
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
S obzirom da ti je bebica precakana,ne bi bilo loše i da ju nisi dobila. Mislim M, naravno.

Na slici nije moja bebica, ali moj sin je isto cakan

Ma daj kud bi s 2 male bebe. Sin mi ne bi napunio ni godinu dana već bi dobio brata ili seku
Zato sam danas išla po Cileste i na miru sam
charlyse is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 20:41   #1018
Quote:
swizach kaže: Pogledaj post
evo danas je 16 dana da curi kasni menga,,,kupli opet plivin test..pokazo negativno...joj pa stoe??
ista stvar kod mene...isla kod gin, cekam nalaze.....ovo je za popi....
__________________
If you think that something small cannot make a difference - try going to sleep with a mosquito in the room
trapava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:21   #1019
Quote:
trapava kaže: Pogledaj post
ista stvar kod mene...isla kod gin, cekam nalaze.....ovo je za popi....
Tako je i meni. Samo što je meni rekao da kroz par dana napravim još jedan test i ako bude negativan da dođem u ponedjeljak na ultrazvuk, da je onda najvjerojatnije cista
__________________
Ne vrijeđaj krokodila prije nego što prijeđeš rijeku.
Burmanska mačka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 23:53   #1020
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
Šta si trudna? Ili bi htjela bit, a ništa od toga?
trudna....bila....bila na AB-u prošli tjedan....
LadyNot is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:59.