Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.08.2005., 21:09   #1
PMF - Matematika

prednosti i nedostaci? jel teško upast?
 
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 01:00   #2
Nije tesko upast,ali bolje idi na fer.Na pmf-u su mnogi skrenuli od previse matematike
plava_medena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 07:22   #3
Quote:
plava_medena kaže: Pogledaj post
Nije tesko upast,ali bolje idi na fer.Na pmf-u su mnogi skrenuli od previse matematike
hehe...skrenili su oni od bubanja a ne oni od razmisljanja
matija mmmm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 01:48   #4
Quote:
plava_medena kaže:
Nije tesko upast,ali bolje idi na fer.Na pmf-u su mnogi skrenuli od previse matematike
A na feru su normalni. Ja nisam vidio nesposobnije ljude u zivotu od ferovaca. To je prirodno retardirano. I glupo.
__________________
Neću žvaku, oću kusur.
Zeppelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2005., 02:29   #5
jel ima koga s pmf-a ovdje? imam par pitanja u vezi dvogodišnjih sveučilišnih diplomskih studija...
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2005., 01:24   #6
Quote:
Zeppelin kaže:
Ja nisam vidio nesposobnije ljude u zivotu od ferovaca. To je prirodno retardirano. I glupo.
Ajd ne generaliziraj...
yoh is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 04:06   #7
Quote:
52X32X52 kaže:
jel ima koga s pmf-a ovdje? imam par pitanja u vezi dvogodišnjih sveučilišnih diplomskih studija...
ima al nemam pojma o cem pricas
__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 12:01   #8
Quote:
Zeppelin kaže:
A na feru su normalni. Ja nisam vidio nesposobnije ljude u zivotu od ferovaca. To je prirodno retardirano. I glupo.
Nemoj, brate, tako. Jel to sad u redu od tebe?

Ajde, ne moraš odgovorit, samo razmisli, jel se u redu tako odnosit prema jednoj masi koja je kao i svaka druga ljudska, jako različita od pojedinca do pojedinca.

Nećemo zalaziti tamo, ali govoriti o prirodnoj retardaciji i gluposti ljudi koje ne poznaješ sve, a koji su, ruku na srce, opet ne generalizirajući, intelektualna elita ove države, i uz to izraziti ne - fach idioti je bezobrazno ili glupo, odabir od to dvoje treba prepustiti onome koji tako nešto tvrdi.
Feyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 15:13   #9
Ajde sad on topic... Stvarno kak je na PMF? I ne samo na matematici. Kemija, Fizika...? Tnx
__________________
kako oblikovati potpise?
Allnou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 15:39   #10
Quote:
Allnou kaže:
Ajde sad on topic... Stvarno kak je na PMF? I ne samo na matematici. Kemija, Fizika...? Tnx
Dobro i teško.

Kemijski praktikumi nisu nešto najnovije što postoji, no razvit će ti logiku stvari, a i selidbom u nove prostorije na Horvatovcu, dosta će se toga promijeniti.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 17:24   #11
Quote:
grimReaper kaže:
ima al nemam pojma o cem pricas
ma mi u Os smo jednu godinu ispred vas, pa me zanima kada zavrsim prve 3 god da li moram pauzirati jednu godinu da bi mogao s vama upisati one druge 2?
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 20:23   #12
Re: pmf-matematika

Quote:
bugybug kaže:
prednosti i nedostaci? jel teško upast?
Netko mi je nekad rekao nešto o tome da ako imaš sve 4 godine matematiku 5 upisuješ se izravno (vidim tračak svjetlosti u tami, nadam se da to nije bila neka *neslana šala* ). Negdje je bio link na to, bar mi je to taj netko rekao, samo se ne sjećam gdje.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2005., 21:33   #13
Re: Re: pmf-matematika

Quote:
dehaer kaže:
Netko mi je nekad rekao nešto o tome da ako imaš sve 4 godine matematiku 5 upisuješ se izravno (vidim tračak svjetlosti u tami, nadam se da to nije bila neka *neslana šala* ). Negdje je bio link na to, bar mi je to taj netko rekao, samo se ne sjećam gdje.
Nije neslana šala - politika PMF-a je da daje izravan upis onima koji su bili na državnom/međunarodnom ili imali 5 sve 4 godine iz određenih predmeta:
http://www.math.hr/hr/new/hr/korisno..._postupak.html
Paragraf 5.b.

Caka je u '' Ako pristupnika iz skupine (b) ima više od 60%, oni moraju pristupiti testu provjere znanja.'' što se većinu godina ostvari... Tako da je najsigurnije izboriti se za državno...
gamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 01:18   #14
Re: Re: Re: pmf-matematika

Quote:
gamma kaže:
Nije neslana šala - politika PMF-a je da daje izravan upis onima koji su bili na državnom/međunarodnom ili imali 5 sve 4 godine iz određenih predmeta:
http://www.math.hr/hr/new/hr/korisno..._postupak.html
Paragraf 5.b.

Caka je u '' Ako pristupnika iz skupine (b) ima više od 60%, oni moraju pristupiti testu provjere znanja.'' što se većinu godina ostvari... Tako da je najsigurnije izboriti se za državno...
: odustajanje:
Ma... nikad se nisam vidjela kao matematičarku ili nešto. :racionalizacija: A ipak.. imam i dioptriju.
dehaer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2005., 02:21   #15
Quote:
Allnou kaže:
Ajde sad on topic... Stvarno kak je na PMF? I ne samo na matematici. Kemija, Fizika...? Tnx
ak volis to sto studiras nece ti biti tesko , tak ti je svuda
__________________
I'm being hunted by paleface in blue
and these cracka' spooks are haunting you too ;)
grimReaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 01:58   #16
dehaer: prijamni ti nije ni najmanje teško položit. od 33 zadataka (ukupno 660 bodova) moraš skupit 100 (prelazak praga iliti 5 točnih) i 99% upadaš.
nije faks težak samo traži da si redovito na vježbama/predavanju i da tu i tam pogledaš šta radite
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 02:00   #17
+ poslije se zaposli u banci i za par godina ideš na ljetovanje jahtom. Svojom.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 21:26   #18
Quote:
krokodajl kaže:
+ poslije se zaposli u banci i za par godina ideš na ljetovanje jahtom. Svojom.
ovo se sigurno odnosi na prosjecnog studenta PMFa
pinta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 22:00   #19
Više na ambicioznog.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2006., 01:59   #20
inače što se faksa tiče prva liga je. od asistenata do profesora do kolega...
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:38.