Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2012., 15:36   #2101
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Ja želiim staviti svoju prvu tetovažu najesen, sad polako skupljam hrabrost :-)
Točno znam što želim staviti, a mjerkam salon u Tratinskoj, svako malo prođem kraj njega al nikako da uđem i dogovorim se.
Može li mi netko tko je bio tamo reći kako je, i jesu ljudi ok? Hvala!
Mislim da bi najviše trebala uzeti u obzir koji 'đir' radiš. Jer svaki artist ima svoj specifičan stil. Recimo primjer, ako želiš tribal, osoba koja se 'specijalizirala' za taj stil je Zele. Znači, nemoj 'mjerkat' salon, počni 'mjerkat' artiste kojima ono što već želiš staviti najviše leži
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:02   #2102
ja bila u tratinskoj-roby i senf, prezadovoljna sam tetovažom, ali kako sam već par stranica prije napisala nije mi izdan račun tetoviranja, i u tom trenutku kad sam izlazila iz salona nisam ni mislila na to, ali poslije sam si mislila da su me totalno oderali za tetovažu...
Bili Cvitak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:10   #2103
Koliko su ti naplatili?

Sad kad razmislim, ja nijednom nisam dobila račun.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:28   #2104
i da si dobila racun isto bi platila...bez brige nisu te prevarili za cijenu, pa valjda ti prije tetoviranja kazu cijenu, a ne kad si gotova... racun se moze traziti uvijek na kraju...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:39   #2105
Quote:
cherry_red kaže: Pogledaj post
Mislim da bi najviše trebala uzeti u obzir koji 'đir' radiš. Jer svaki artist ima svoj specifičan stil. Recimo primjer, ako želiš tribal, osoba koja se 'specijalizirala' za taj stil je Zele. Znači, nemoj 'mjerkat' salon, počni 'mjerkat' artiste kojima ono što već želiš staviti najviše leži
Nije mi važan nečiji stil jer mi ne treba tako nešto. Želim dva slova točno određenog oblika, i jedan znak, ništa komplicirano. Imam isprintano, to mislim liku pokazati i pitati jel može. I koliko košta, naravno
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 20:39   #2106
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Nije mi važan nečiji stil jer mi ne treba tako nešto. Želim dva slova točno određenog oblika, i jedan znak, ništa komplicirano. Imam isprintano, to mislim liku pokazati i pitati jel može. I koliko košta, naravno
Pa ... ak su slova u pitanju, ja bi otišla Crnom. Trebaš vidjet kako moja bolesno izgleda, savršeno precizno su linije izvučene, sad kad je to zaraslo ... e samu sebe mjerkam .

Moja je u početku trebala biti 1700, onda mi je spustio na 1400 i mislim da nije previše, da je i na 1700 ostao, ostala bi pri njemu. Najjači artist u Zagrebu.
I da - ja sam dobila račun bez da sam ga tražila
Al tolko da znaš, artisti u principu ne pale mašinicu ispod 500 kuna. Mene je jedna riječ trebala doć' 400 kn. Tak da ... da znaš.

E da, a di bi ju ti stavila?
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:21   #2107
Hvala na informacijama, tak da znam planirati
Mislim staviti na lijevu nadlakticu, odmah ispod ramena. Jel smetaju madeži, imam ih puno sitnih po cijelom tijelu, točkasta sam ko leopard
ljutakopas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:30   #2108
Quote:
ljutakopas kaže: Pogledaj post
Hvala na informacijama, tak da znam planirati
Mislim staviti na lijevu nadlakticu, odmah ispod ramena. Jel smetaju madeži, imam ih puno sitnih po cijelom tijelu, točkasta sam ko leopard
Mislim da se preko madeža ne smije tetovirati.
Pitam te gdje, jer recimo ne naplaćuje se sve isto. Recimo tetovaža na ruci će biti jeftinija od one na recimo rebrima. Bezveze sam sad bubnula. I isto nekada mala tetovaža je skuplja od one veće, jer je em dosta teže za tetovirati em je velika šansa da ak je mala-mala da će razliti. Zato ti preporučujem odi i fotokopiraj to svoje u više veličina. Meni je Crni izabrao od 6 fotokopija 3 i rekao: '' E sad biraj. Koja bi tebi bila najljepša, a ja ovo od ovoga kaj sam izabrao mogu napravit da izgleda kak spada i za 10 godina''. I na kraju čak ni nije bilo po mom, kako sam u početku to zamislila, izabrala sam veću od one kaj sam ja mislila i PREDRAGO mi je da sam ga poslušala jer bi to inače bilo stvarno premalo.
__________________
You have enemies? Good, that means you stood up for something.
cherry_red is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2012., 01:47   #2109
Cijena ovisi od studija do studija, a ovisi naravno i koliko ima zajebancije/detalja, jel' ima puno zapunjavanja, jel boja ili ne itd...
Mene je nekidan ispalo manje od 400 kuna kod odlicnog majstora s puno zajebancije (picajzla sam, kaj cu) i s puno zapunjavanja, tako da teorija "ne pali masinicu ispod 500kn" ne stoji.

Puno bitnije od cijene je to kako netko radi, a na prvom mjestu mi je higijena. Iskljucivo jednokratne rukavice i najloni, sve da dobro dezinficira, ciste igle koje otpakira predamnom, i naravno sterilizator. Zbog parsto kuna si ne mislim sjebat zdravlje (nepovratno).
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 10:35   #2110
Sinoć sam došla s odmora i čim prebacim slike u komp šaljem na PM sliku tetovaže.

Nije uopće bolilo, dapače, iznenadila sam se ugodno

Sad već razmišljam o drugoj, a prva nije zacijelila još

Moji su se kupali, a ja u hladu čitala i odmarala.

Još jedno tjedan dana i mogu normalno na more.
Tetovaža je od gležnja do skoro polovice lista, 700kn, tetovirala se u El Magico u St.
Sve pohvale
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:09   #2111
kid kros radi u tom studiju?
čekam da dođe u zg
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:14   #2112
čisto za informaciju: kad si žena tetovira venerin brijeg, da li to znači da je 'profesionalka' ili ništa posebno?
22cm debeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:29   #2113
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 17:51   #2114
Profesionalka?


Đizus, što nekima neće padati na pamet
** Tara ** is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 11:52   #2115
Danas mi je 4.dan od tetoviranja i sve me nekako češe tetovaža.
Je li to normalno, mislim da zacijeljuje pa je zbog toga, ali pitam iskusne.
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 12:19   #2116
da, normalno je. mene je prva odurno svrbila, a druga nimalo
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 14:47   #2117
Meni je proslo 9 dana od tetoviranja i konacno me prestalo svrbiti
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:09   #2118
http://tinypic.com/view.php?pic=2cg39j&s=6

evo je!
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:13   #2119
Quote:
Carla Bruni kaže: Pogledaj post
Danas mi je 4.dan od tetoviranja i sve me nekako češe tetovaža.
Je li to normalno, mislim da zacijeljuje pa je zbog toga, ali pitam iskusne.
Normalno je, tak i treba biti. Slijedi upute koje ti je dao tattoo majstor... Ali što god da radiš, nemoj se češati. Ako postane neizdrživo možeš lagano potapkati po tome, tek tolko da imaš osjećaj da si nešto napravila ali češanje, grebanje, trljanje -

Meni se fino ogulilo tj pootpadale kraste, posušilo se... i onda krenula (nakon 12 dana) druga runda guljenja
ovaj put bez boje/tinte, samo suha koža, onako prozirne mrvice. To mi se nije dešavalo s prethodnom tetovažom (isti majstor, ista mašinica, ista tinta samo drugo mjesto) niti znam ikoga da mu se gulilo dvaput. Ali me utješilo, nekim ljudima se na određenim mjestima (podlaktice, stopala) stvarno oguli dvaput. Ništa zabrinjavajuće.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 15:31   #2120
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Normalno je, tak i treba biti. Slijedi upute koje ti je dao tattoo majstor... Ali što god da radiš, nemoj se češati. Ako postane neizdrživo možeš lagano potapkati po tome, tek tolko da imaš osjećaj da si nešto napravila ali češanje, grebanje, trljanje -
U snu sam se cesala,tj.probudilo me to, valjda nisam stetu napravila
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:39.