Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2014., 15:02   #7961
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
očekivao sam ja osvrte na utakmice...
Najbolja tekma mi je bila Francuska - Švica, kada su Hrvati izgubili upala sam u depru kao i ostatak nacije. Depresija je još veća jer su izgubili prije toga Španjolci, pa poslije Rusi. Sada nekako bi voljela da pobijede Nizozemci. Sviđaju mi se kao tim.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 15:04   #7962
...eto, to je to, nadam se da sam barem malo odštekala.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 15:44   #7963
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Znaš kako ide onaj vic..."ko je prvi počeo" Kažeš da se o njemu sve zna...

: mudri smajlić :
Šta si sad rek'o?
Pričali smo o Marsu u vagi, ne?
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Nijesam na žalost. Ova godina mi je bila tako iscrpljujća da sam kao mislila otići malo na vikend ploiti, na kraju ostala deset dana valjda na psihofizičkom oporavku.
Da si bar i mene povela..
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ne samo to, svake godine zaboravi čestitati ročkas.
I to sam primijetila.
Anida is offline  
Old 29.06.2014., 15:56   #7964
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Da si bar i mene povela..
...je, ali bilo je kao da si bila tamo, puno nevera i oluja u ovom šestom mjesecu.
Quote:
I to sam primijetila.
Meni je ipak romantično to što je Marsić skuhao kavu i pokušao to što je pokušao. Važna je namjera i uložen trud, nevažan je napitak. : mudri :
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 16:00   #7965
P.S. Samo da napomenem za čeku, večeras je nova Pričalica.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 19:15   #7966
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
...je, ali bilo je kao da si bila tamo, puno nevera i oluja u ovom šestom mjesecu.


Meni je ipak romantično to što je Marsić skuhao kavu i pokušao to što je pokušao. Važna je namjera i uložen trud, nevažan je napitak. : mudri :
Pa dobro da si se ti nama i vratila onda.
Je, i mene to dočekalo kad sam išla par dana "na more".

Ja više ne brijem na tu vrst romantike.

Od plavuše sam s dva putovanja dobila malu šalicu "za moj espresso". Koji crni espresso, ja pijem dva deca bijele.
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
P.S. Samo da napomenem za čeku, večeras je nova Pričalica.
Račja. Ima i ova da traje koju godinicu.
Anida is offline  
Old 29.06.2014., 19:35   #7967
Quote:
Anida kaže: Pogledaj post
Ja više ne brijem na tu vrst romantike.
Eeh da, romantično mi je i to što si zapamtila da ne pijem takvu kafu.
Quote:
Od plavuše sam s dva putovanja dobila malu šalicu "za moj espresso". Koji crni espresso, ja pijem dva deca bijele.


Je, taj espresso je za ovniće, ono srkne se s nogu i puca kofein direktno u glavu.
Quote:
Ima i ova da traje koju godinicu.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 20:07   #7968
: osvrt na tekmu Nizozemska - Mexico (2:1) :

Prije nego zaštekah, imah plan pisati na temi izbornika o Herreri, ono tip je osebujan, em ribica, em ne samo da ne izgleda kao izbornik neke repke već zgleda kao da vodi lanac dućana Pevec.

Onda smo izgubili od Mexica pa nisam iz inata, a evo sada su ih fala bogu izbacili Nizozemci pa croate ne mogu pričati da su izgubile od nekoga tko igra u četvrfinalu.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 22:12   #7969
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Eeh da, romantično mi je i to što si zapamtila da ne pijem takvu kafu.
Pa nakon toliko godina..

Quote:
Je, taj espresso je za ovniće, ono srkne se s nogu i puca kofein direktno u glavu.
Ne pije ona kavu, ali drugo drma s nogu. Npr dvije vrećice kokosa zaredom. Jede na način čisto stereotipno ofnovski.
Anida is offline  
Old 29.06.2014., 23:05   #7970
Smile Pričalica

Prošla je bila kardinalna, evo nam je i ova. No ova je skroz obiteljska, nadam se da će se svi i osjećati kao doma.

Pričalica no. 11 (p. n. e.)






Welcome.
Fish 1968 is offline  
Old 29.06.2014., 23:37   #7971
Ajde, bar joj je Mjesec u lafu.. Bit će drame u kući.
Anida is offline  
Old 30.06.2014., 00:13   #7972
Et odmah ovaj mjesec kvadrira mi sunce.................................
Beskraj is offline  
Old 30.06.2014., 08:16   #7973
Eto, drama, nisam stigao odgovoriti na par postove iz prošle pričalice. Nije to dobro počelo
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 30.06.2014., 11:29   #7974
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Eto, drama, nisam stigao odgovoriti na par postove iz prošle pričalice. Nije to dobro počelo
Uvjerena sam da smo ostali zakinuti za velike mudrosti
A di si bio, a?
Anida is offline  
Old 30.06.2014., 11:47   #7975
A ono, morao sam malo srediti stan, bio je naporan tjedan pa tek u nedjelju ulovih malo vremena
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 01.07.2014., 10:31   #7976
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Prošla je bila kardinalna, evo nam je i ova. No ova je skroz obiteljska, nadam se da će se svi i osjećati kao doma.

Pričalica no. 11 (p. n. e.)






Welcome.

Elem, da dam svoj izvještajčić.

Bilo je super, dečki su svirali odlično. Dan ima puno bolji glas nego što sam očekivala da će imati uživo, ali me i po tom pitanju iznenadio.

Svirali su ti sve hitove s El Camina, znači Gold on the ceiling, Lonely boy, Little black submarines + Run right back, Nova Baby i Dead and gone. Prije toga udaviše s hitovima s novog albuma.

Pat mi je bio skroz s druge strane, što znači da sam mu vidjela jedno pol glave od činele.

Dan je od mene stajao točno jedno četiri metra te sam bila vidljivo uznemirena, a dragi je vidljivo pizdio.

Nekulturan je, jednom je tak masno hračnul sa strane u grmlje da je to za ne vjerovati. Visok ti je jedno 165 tak da smo urlali od smijeha kad je izašao van na stejdž. Bejbi me otad zafrkava da sam hobit lover.
znashtikosam is offline  
Old 02.07.2014., 14:10   #7977
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
:vizualizacija žešća:
Fish 1968 is offline  
Old 02.07.2014., 14:12   #7978
Quote:
znashtikosam kaže: Pogledaj post
Elem, da dam svoj izvještajčić.

Bilo je super, dečki su svirali odlično. Dan ima puno bolji glas nego što sam očekivala da će imati uživo, ali me i po tom pitanju iznenadio.

Svirali su ti sve hitove s El Camina, znači Gold on the ceiling, Lonely boy, Little black submarines + Run right back, Nova Baby i Dead and gone. Prije toga udaviše s hitovima s novog albuma.

Pat mi je bio skroz s druge strane, što znači da sam mu vidjela jedno pol glave od činele.

Dan je od mene stajao točno jedno četiri metra te sam bila vidljivo uznemirena, a dragi je vidljivo pizdio.

Nekulturan je, jednom je tak masno hračnul sa strane u grmlje da je to za ne vjerovati. Visok ti je jedno 165 tak da smo urlali od smijeha kad je izašao van na stejdž. Bejbi me otad zafrkava da sam hobit lover.
Čitah da je bilo presiromašno ozvučenje i da nisu zvučali onako kako se očekivalo od "vrhunca večeri". Jel istina?

P.S. Su svirali Sister?

P.P.S. Fakat je kepec.
Fish 1968 is offline  
Old 02.07.2014., 16:59   #7979
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
:vizualizacija žešća:
Fish, jelda da je meni u horoskopu sudjen onaj robotic koji sam usisava naokolo? Svi me pokusavaju odgovoriti od toga i nitko me ne razumije.
Anida is offline  
Old 02.07.2014., 20:30   #7980
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
:vizualizacija žešća:
a ipak je ovo račja Pričalica
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.