Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 25.05.2004., 00:30   #1
Kaisem po dupetu

Ili ti avancirani spenking

Narode nabijena sam
Obicno pljuskanje po dupetu bio je shok prvi pt (boljereceno sok iznenadjenja kako ti prijaaaaa)
A sad sam dobila i kaisem
I to dobro
I mraaaaaak je

Jedva sjedim cijeli dan, al svaki put me prodju trnci naslade kad se sjetim

On sjedi zavaljen na sofi, majicu sam mu strgla... U farmericama je raskrecen, ja u crvenoj suknji i tangama... Okrecem mu ledja i zakoracujem mu jednu nogu. Zavrce mi suknju na struk i mijesi guzove.
Mazim ga i trljam se o njegovu nogu. Skida mi tange izvlacim se iz njih i zakoracujem ga, jos uvijek ledjima okrenuta spustam svoju vrelinu na njegov pupak... Ostavljam sluzav trag
Otkopcavam mu gumbe na levisicama. On mi mijesi dupe, grudi izvlaci iz grudnjaka i dekoltea, stisce bradavice, vuce za kosu. Vrtim se i zapinjem mu za izbocinu na hlacama...
Lagano mu izvucem kais iz hlaca i spustam ga na sofu pored njega...
Jos uvijek stojim iznad njega i svlacim mu hlace i boxe, naginjem se naprijed... gotovo sjedim na njegovim prsima i ustima se spustam ne njegovu golotinju.
On me pocinje divljacki stezati, povlaciti, lagano pa sve jace pljuskati po guzi koja mu je pod nosom...

I u tom trenutku cujem zveckaj kaisa i osjetim kako njime prelazi po dupetu... Jos zesce ga pocinjem usisavati i vrtiti, lickati i sliniti...
A on spusta prvi lagani udarac... jauknem od slasti... On proba jos jednom oprezno, ja jeknem jos vise... Udari i treci put ali jace, ja se pocinjem gubiti, tresti, vrtiti dupetom... Stenjem od cuda, lagane boli, nelagode i S-L-A-S-T-I
Nastavlja me ritmicno lupati, a ja se istim ritmom zabijam ustima... U jednom trenu me udari dosta jace, ja se trgnem i ispravim, a on me primi za guzove i nabije sebi na lice, poljubi njezno i polize... Ja se smirim i opet nagnem na njegov, a on opet jace udari i odmah zagnjuri u mene i polize me... I tako neprestance udari a zatim polize…
Utom me pocne prstima probijat... Jedan... drugi... treci...

Jednom rukom nabijanje, drugom udaranje, usnama i jezikom ljubljenje i lizanje
Suludi vrtlog

U slapovima... u slapovima sam svrsavala!!! I on... (al’ u fontanama )

Poslije (puno poslije, dosta mi je trebalo da mi se puls vrati u normalu) sam ja njega "kaznjavala", pun je modrica od zuba po dupetu i bedrima

Ostali smo oboje

Pa sa ovim malim cu stvarno dozivjeti svasta , napredni ovi danasnji 26-godisnjaci
(btw, ko se sjeca- on je taj "shower man")
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger