Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2012., 20:50   #4001
Daj mi recite vi koji koristite Slima, jel vam file explorer očitava memorijsku karticu kao emmc? I jel imate problema s file transferom preko kompjutera na memorijsku, bilo to USB kabel, MyPhoneexplorer (wifi).. Imao sam Slima i stvarno je ultra brz, dosta mogućnosti i brutalan ROM, ali imao sam tih nekih problema koje nisam mogao rješiti i nisam imao više živaca pogotovo kad sam ga upgrade-ao na 3.2 (pratio upute, samo wipe cache i dalvik) i ja flasham i neće se mob pokrenut i onda poludio i vratio se na GB.
Nemam vremena u zadnje vrijeme da promjenim ROM, ovaj Darky JVU RE je sasvim dobar ROM za dulje korištenje, tj. kada se ne misli mjenjanjati ROM svako malo, samo jedan problem koji me stalno muči je ta meni omiljena stock kamera aplikacija koja neke slike upropasti.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:00   #4002
ja sam ga stavio tako da msa prvo stavio dark knight koji se boota bez problema samo sam formatirao sve wipe napravio na svemu na cemu se da i iz recoverija pokrenuo dark knight 4 koji je koma ali nsiam se s njim opce zamarao nego sam ponovno pokrenuo slima po uputama za instalaciju ako dolazim s drugog nekog ics-a.. sve radi vise nego odlicno do sad mu nisam nasao zamjerku e sad kaj se tice memorijske kartice ne znam jer mi je riknula moja od 8gb i nikak da odem na servis s tim vec dva tjedna .. tak da ti to ne mogu reci ali file transfer radi ko lud sve radi cudo . .ja opce nemrme vjerovat da se ostali majstori opce trude napravit bolji i brzi ics rom jer ovaj rom s onim lenovo kernelom je nes najbrze kaj sam ja vidio opce na galaxy s . .niti jedan darky niti jedna miui nije radio tako brzo nista cudo . . a e da

baterija !!! baterija to je prica za sebe evo danas potrsio ju danas tj jos imam 15 posto a screen je radio 2h i 50 min s upaljenim wifi i 3g sa svime kaj i inace imam upaljeno sve bolju bateriju ja nisma nikad imao na ovom uredjaju a uredjaj je star dvije godine i punim ga svaki dan .....nikad ovakve statse nisma imao s mobitelom...

ovo morate isprobat napominjem da je rom ogoljen i da nema skoro pa nista cak recimo google maps nema koje sma instalirao one hakirane na kojima radi navigacija ...
__________________
When people are dancing in your funeral you know you've lived a life worth celebrating
mr. No is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 00:54   #4003
Za one koji se drže Samsungovih ROM-ova JW4 2.3.6 je strava, skupa sa Semaphoreom - 385 RAM-a. Divotica
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 14:57   #4004
kako na samsungu s+ promijeniti ton dolaznih poruka(gdje ih mogu mijenjati) ili ugasiti?
beca5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 16:20   #4005
Menu - Sound - Notifications...
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 16:23   #4006
I onda, da ne moraš pisati novi post , pogledaj Android tutorial (prva tema u Andoid podforumu).
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 19:29   #4007
Pozdrav ljudi, koji modem koristite?

Ja sam prvo imao JVT od ICS-a, ali signal mi je uvijek bio na 2 crtice iako sam u području gdje je dosta dobar signal. Nedavno sam flashao JVU, mrvicu je bolji, pa me zanima ima li neki još bolji za naše područje?
COM(?) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2012., 23:52   #4008
XXJVU mi nekako ima najbolji omjer performansi i potrošnje.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 00:03   #4009
Imao sam JVT, JW4 i sada imam JVU. Svi su tu negdje, ali nekako mi se čini da JVU najmanje troši na punom signalu (oko -70dBm, drugi su imali oko -80dBm)
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 10:23   #4010
Quote:
mr. No kaže: Pogledaj post
ja sam ga stavio tako da msa prvo stavio dark knight koji se boota bez problema samo sam formatirao sve wipe napravio na svemu na cemu se da i iz recoverija pokrenuo dark knight 4 koji je koma ali nsiam se s njim opce zamarao nego sam ponovno pokrenuo slima po uputama za instalaciju ako dolazim s drugog nekog ics-a.. sve radi vise nego odlicno do sad mu nisam nasao zamjerku e sad kaj se tice memorijske kartice ne znam jer mi je riknula moja od 8gb i nikak da odem na servis s tim vec dva tjedna .. tak da ti to ne mogu reci ali file transfer radi ko lud sve radi cudo . .ja opce nemrme vjerovat da se ostali majstori opce trude napravit bolji i brzi ics rom jer ovaj rom s onim lenovo kernelom je nes najbrze kaj sam ja vidio opce na galaxy s . .niti jedan darky niti jedna miui nije radio tako brzo nista cudo . . a e da

baterija !!! baterija to je prica za sebe evo danas potrsio ju danas tj jos imam 15 posto a screen je radio 2h i 50 min s upaljenim wifi i 3g sa svime kaj i inace imam upaljeno sve bolju bateriju ja nisma nikad imao na ovom uredjaju a uredjaj je star dvije godine i punim ga svaki dan .....nikad ovakve statse nisma imao s mobitelom...

ovo morate isprobat napominjem da je rom ogoljen i da nema skoro pa nista cak recimo google maps nema koje sma instalirao one hakirane na kojima radi navigacija ...
Ajde kad ga vec toliko hvalis, daj po redu napisai kako si ga ubacio i daj odmah linkove da ne moram traziti okolo. Zahvaljujem

Ja sam trenutno na darky 2.3.6

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
druid_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 13:38   #4011
3 stranice i sve je objašnjeno!!
Uostalom imaš sve na xda
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 14:00   #4012
Quote:
druid_hr kaže: Pogledaj post
Ja sam trenutno na darky 2.3.6
I ja. I nisan zadovoljan. Mobitel se u par mjeseci rada usporio do te mjere do koje se nije usporio ni originalni 2.1 kad je bio na njemu. I ne, neman problema sa virusima niti iman 405. aplikacija, nit sam prćkao po stvarima po kojima nisam trebao
Mislin se šta bi stavio...iman par kandidata, al iskreno tlaka mi se više igrat s njim, neman ni vremena ni volje
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 14:42   #4013
Jesi aktivirao lagfix?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 14:52   #4014
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Jesi aktivirao lagfix?
Ma jesan, od prvog dana. I mob je tad stvarno letio, tako da nije problem nastao u procesu flešanja. Doduše nije me ni briga u čemu je problem, lakše mi je stavit novi rom nego otkrivat problem i popravljat ovaj, samo san tija reć da nisan prezadovoljan najnovijim Darky romovima...
Uzmen ga čisto iz navike i čisto jer mi dođe sa svime (skoro) šta mi treba pa se ne moran dodatno zamarat tražeći google app i sl. aplikacije ili dodavajući neke sitnice za poboljšanje izgleda, power menija ili notifikacija ali mislin da ću stvarno stavit nekakav goli rom jer me lag nervira...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 17:57   #4015
Ja sam već opisao kako staviti Slim. Par stranica iza pa malo pogledajte prije nego pitate da vam neko ponovo piše. Isto tako na stranicama Slim roma sve piše. Ako nekome niti onda nije jasno neka ne pokušava sam.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 20:27   #4016
Quote:
MEP kaže: Pogledaj post
Ma jesan, od prvog dana. I mob je tad stvarno letio, tako da nije problem nastao u procesu flešanja. Doduše nije me ni briga u čemu je problem, lakše mi je stavit novi rom nego otkrivat problem i popravljat ovaj, samo san tija reć da nisan prezadovoljan najnovijim Darky romovima...
Uzmen ga čisto iz navike i čisto jer mi dođe sa svime (skoro) šta mi treba pa se ne moran dodatno zamarat tražeći google app i sl. aplikacije ili dodavajući neke sitnice za poboljšanje izgleda, power menija ili notifikacija ali mislin da ću stvarno stavit nekakav goli rom jer me lag nervira...
Jesi znao da neki ROM-ovi kod flashanja kroz Odin vrate RFS filesystem pa lagfix treba opet uključiti?
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 20:53   #4017
A jel vi znate da je lagfix na novijim romovima sranje koje uzrokuje mikro lagove i da je jedino dobar da se dobije više bodova u nerealnim testovima? Eto npr. GamerzROM je upravo naveo to kao razlog zašto ne koristi lagfix. Dakle noviji Gingerbread romovi bolje rade bez. Lagfix je bio bitan u doba Froyo i Enclair romova. Ovisi i kako koji lagfix se koristi ali najbolje je bez.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:02   #4018
Meni izgleda isto sa i bez
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:37   #4019
Ma kažem ovisi koji se koristi, kod nekih se teško primjeti razlika, kod nekih se lako primjeti, ovisi i kako kod koje aplikacije. Uglavnom, zaključio sam i sam, isprobavajući hrpu toga u proteklih godinu i pol, da je bolje bez kod novijih romova. Na nekim aplikacijama se primjetilo dosta a na nekima ne.
__________________
Pozdrav!
Chome is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:42   #4020
Quote:
R1982 kaže: Pogledaj post
Jesi znao da neki ROM-ovi kod flashanja kroz Odin vrate RFS filesystem pa lagfix treba opet uključiti?
Pa kažem, uključen je odma nakon šta sam dovea mobitel u stanje kakvo sma htio Al kako ste već i rekli, više-manje je isto, eventulano se na 2.1 primjeti, na 2.3 mi se mob ponaša isto uključio, isključio...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.