Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.09.2015., 18:09   #41
Quote:
Alexlfc kaže: Pogledaj post
E ljudi, vidim prošlo je dosta vremena od kad ste pisali na navedenu temu. Sve što je on objasnio to mogu i ja...Odjednom mogu da pokrenem tu neku energiju koja kao da struji i baš polazi iz tog "solar pleksusa" i penje se negdje do ramena..ubrza mi se otkucaj srca i osjećam veliki nalet neke energije i mogu u bilo koje vrijeme da pokrenem val te energije, ne znam šta je to i šta da radim :/
meni izgleda kao nalet adrenalina...a to je stvar stresa i normalno je, moraš se znat opustit, razmišljaj o nečemu što te čini sretnim i duboko diši....proći će samo od sebe

koliko imaš godina ?
__________________
"Svijet je ogledalo:Pogledaj u njega, i ono će ti vratiti tvoju sliku."
-KLEOPATRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 07:48   #42
Slažem se s Kleopatrom, a kundalini svakako nije.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 13:18   #43
Moguce je da se radi o pokusaju tijela da se samoregulira i oslobodi visak energije koju zivcani sustav drzi .


http://www.sensaklub.hr/clanci/tretm...-moc-instinkta

"...Naime, pri traumatičnom iskustvu svima nam se događa reakcija „bori se ili bježi“, kad naše tijelo spontano i instinktivno mobilizira veliku količinu energije da bi se s izazovom moglo boriti. No, kako čovjek nije samo instinktivno nego i misaono i emotivno biće, on ne uspijeva uvijek spontano slijediti instinktivnu uputu živčanog sustava da se pokrene pa se pod utjecajem tih drugih sustava često „zamrzne“ ili „zakoči“, a mobilizirana energija se, zapravo, ne upotrijebi i ostane zarobljena u tijelu..."
__________________
Da ist mehr Hunger nach Liebe und Wertschätzung auf der Welt, als nach Brot. - Mutter Teresa
emofree KJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:12   #44
Kako pocinje budenje kundalini energije? Osobni sam kao mala ponekad znala vidjeti neke stvari,ono ucinilo bi mi se nesto cega nema.. Ponekad osjetim neke promjene ili kao da netko gleda mene po noci a nema nikoga. Kad sam pocela bila sa sungazingom poceo je i sinkronicitet, pa bih po cijeli dan vidjela iste brojeve...izludivalo me pravo. Osjecala sam se kao da sam povezanija sa svime,svjesna sebe vise nego inace. Sad je to malo se smirilo,stalo ali jos uvjek osjetim neke stvari.. Prije par godina umro mi je stric i ja sam to osjetila...tocno u taj tren a saznala navecer nakon skole...
Ne znam..
Htjela bih postati svjesnija ali me strah nuspojava.
P.s. kad lezim na moru potpuno odlutam,probudim se ne znam gdje sam par sekunda.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 13:49   #45
Kretanje energije kroz kraljenicu, kroz tri kanala. Pocne ka mali baloncici energije koji se krecu prema gore (slicno ko baloncici zraka u vodi), kasnije postane intezivnije i vise se dozivljava ko konstantan tok energije.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 13:50   #46
A to sta ti dozivljavas su dozivili mnogi ljudi. Tumacnja je puno, sta je istina ne znan ... al pocinjes se "budit".
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 00:16   #47
Hvala na odgovoru .
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.