Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2008 - Tajland

Big Brother 2008 - Tajland Is still watching you

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2008., 20:43   #3001
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
i ja sam odabrala svog favorita. tako da su negothamovci popušili.
mislim da ste malo pretjerali u teorijama zavjere ;-)
preteške riječi...mislim da se to kratko i jasno zove,prevara
__________________
ma jebeš potpis
Vilibald is offline  
Old 23.12.2008., 20:45   #3002
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
moj favorit je pobjedio.
di? u pušenju

iiii is offline  
Old 23.12.2008., 20:51   #3003
Quote:
iiii kaže: Pogledaj post
di? u pušenju

miljun kuna .
mislim da nema prevare.. mislim da se produkcija trudila da olakša orneli, ali eto narod voli ljude ka šta je rafo.
a ove lezbe iz one udruge misle da će legalizirati homoseksualne brakove
neznan što mi je danas
nevanevičicaa is offline  
Old 23.12.2008., 20:57   #3004
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
miljun kuna .
mislim da nema prevare.. mislim da se produkcija trudila da olakša orneli, ali eto narod voli ljude ka šta je rafo.
a ove lezbe iz one udruge misle da će legalizirati homoseksualne brakove
neznan što mi je danas

koje lezbe iz koje udruge, kakve veze krešo?
iiii is offline  
Old 23.12.2008., 20:58   #3005
dosadan. al barem primjetan, thanks to the we know who. gad.



__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Old 23.12.2008., 21:12   #3006
Quote:
iiii kaže: Pogledaj post

koje lezbe iz koje udruge, kakve veze krešo?
iz koje udruge? to i mene muči
nikako da se sjetin
nevanevičicaa is offline  
Old 23.12.2008., 22:44   #3007
Quote:
Vilibald kaže: Pogledaj post
koja si ti luda
ma jok
sanjita is offline  
Old 23.12.2008., 23:31   #3008
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
i ja sam odabrala svog favorita. tako da su negothamovci popušili.
mislim da ste malo pretjerali u teorijama zavjere ;-)
dosta ljudi koje sam pitala za mišljenje, rekli u mi da im je krešo eto draži, šta da vam kažem....
da odlaziš
Efica is offline  
Old 24.12.2008., 01:20   #3009
Quote:
f_1 kaže: Pogledaj post
da odlaziš
nemoj tako, ja sam zgodna
nevanevičicaa is offline  
Old 25.12.2008., 10:56   #3010
Čestitke Kreši na velikoj pobjedi. Imao je veliku prednost u glasovima ispred Ornele. Meni je žao da Ivan L nije ušao u finale umjesto Saše ili Marka. Bilo bi zanimljivo vidjeti kolika bi bila razlika u glasovima između Ivana L i Kreše u finalu BB.
prilika is offline  
Old 25.12.2008., 11:00   #3011
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post


nemoj tako, ja sam zgodna
iiii is offline  
Old 25.12.2008., 22:12   #3012
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post


nemoj tako, ja sam zgodna
lažu ti
Efica is offline  
Old 25.12.2008., 22:17   #3013
Quote:
f_1 kaže: Pogledaj post
lažu ti
aha, obmana čista
iiii is offline  
Old 29.12.2008., 22:16   #3014
Quote:
iiii kaže: Pogledaj post
aha, obmana čista
mama i tata mi nikada ne bi lagali
nevanevičicaa is offline  
Old 30.12.2008., 21:46   #3015
Quote:
prilika kaže: Pogledaj post
Čestitke Kreši na velikoj pobjedi. Imao je veliku prednost u glasovima ispred Ornele. Meni je žao da Ivan L nije ušao u finale umjesto Saše ili Marka. Bilo bi zanimljivo vidjeti kolika bi bila razlika u glasovima između Ivana L i Kreše u finalu BB.

ovo mi je presmješno
__________________
You go down to the bottom of the sea, where the water isn't even blue anymore, where the sky is only a memory, and you float there, in the silence. And you stay there, and you decide, that you'll die for them. Only then do they start coming out. They come, and they greet you, and they judge the love you have for them. If it's sincere, if it's pure, they'll be with you, and take you away forever.
Oblica is offline  
Old 30.12.2008., 21:51   #3016
Quote:
Oblica kaže: Pogledaj post
ovo mi je presmješno
pa no

namještaljka. ni prva ni zadnja...

p.s. moram, moram 1
iiii is offline  
Old 30.12.2008., 22:55   #3017
Nadam se da Krešo ovo čita (i vjerojatno se cijeloj naciji ceri u facu)


Quote:
iiii kaže: Pogledaj post
Eto, u šoku i nevjerici, ali stvarno pouzdanog izvora (prijateljica čula ušima svojim) prenesene riječi Krešinog šogora:



Da, sami su rekli da JE projekt. O tome niko ništ. I onda sa sasvim 100-te strane slučajno čujem ovo

i NE trollam (ovo nisu ni glitteri, ni smajlići, nit moj stil)

samo na pobjedu one osobe mogu samo reć FUJ
FUJ ''POBJEDNIČE''
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Old 30.12.2008., 23:50   #3018
Quote:
Wanja kaže: Pogledaj post
Nadam se da Krešo ovo čita (i vjerojatno se cijeloj naciji ceri u facu)


FUJ ''POBJEDNIČE''
ma bljak http://i271.photobucket.com/albums/j...sjos/wprst.gif
iiii is offline  
Old 30.12.2008., 23:58   #3019
Dobar smajlić

http://i271.photobucket.com/albums/j...sjos/wprst.gif
__________________
ziDić zauvijek
Jež, si živ?
Wanja is offline  
Old 31.12.2008., 00:31   #3020
dear WANJA....a i iiiii....

budući da znaš Marka, pitaj ga za razgovor Monike i gđice the FUJ BLAĆE (BB pobjednički party-Tajland, noć nakon finala), pa ih pitaj za “DISKRETNI“ razgovor glede pobjednika, projekta itd....zaboravila Blaće da BB sve čuje i vidi, neću reći ko je u ovom slučaju bio BB, koji je “uletio“ u razgovor, pri čemu je nadasve “elokventna “ amaterka u zemlju propala...odatle cijeli “PROJEKT“....RTLov, ne KREŠIN...
Dakle, poimanje PROJEKTA, otišlo je u potpuno pogrešnom pravcu, to vam POUZDANO kažem....ukoliko ne možete sami shvatiti, gđica BLAĆE THE BLJAK ZNA o čemu se radi...i to jako dobro...

ja jako DOBRO I POUZDANO ZNAM o čemu se radi, i koje je pravo značenje PROJEKTA...reći ću samo, da bi nakon prezentacije svega toga Krešica umjesto FUJ od tebe dobio ...i to ne jedan....

Također, ako si bila i kontaktu s Markovim tatom, onda si vjerojatno čula riječi hvale i vrlo pozitivno mišljenje Markovog oca baš o Kreši...

Što se tiče glasovanja i rekla-kazala metoda, Krešo se svojim načinom života vjerojatno kreće u daleko širem krugu ljudi od svih ostalih kandidata, u cijeloj toj hrpi, nema neprijatelja, možda 2-3 zavidna i jalna “TETKA“, puno je ljudi koji ga cijene, kojima je prijatelj, i od kojih ćete za Krešu čuti samo riječi hvale...tako da je to presudilo....nebuloze su “ulaganje“ Krešine obitelji, kao i podmirivanje tuđih računa na ĐEMDO....NAIVNO, u najmanju ruku...za Krešu je vjerojatno glasao široki krug prijatelja, partnera, poznanika- i to onih koji su vjerojatno mogli potegnuti i koji poziv više...btw.zbog svih komentara, rtl ima DOZVOLU (čak i MOLBU) Krešine obitelji, o objavi pozivnih lista-ispisa, kako bi se demantirale ovakve insinuacije...(inače, Ornelia mamica istu je već tražila, pa možda može potvrditi oliti demantirati ovakve navode)...

u svakom slučaju, ovo je itekako pouzdano, u detalje ne želim zbog respekta prema Kreši, koji je recimo jednim intervjuem mogao prije svega “pokopati RTL I NJIHOV PROJEKT“, potom i većinu sustanara, koji su po izlasku pokazali svoje “PRAVO“ I neviđeno lice, a istovremeno itekako uzduignuti sebe....ali, odlučio je sve to zadržati za sebe i ostati GOSPODIN, iako to neki ne uviđaju, nažalost...

Od mene odgovore nećete dobiti, no imate mail i kontakt gđice BLAĆE THE FUJ, pa ista možete postaviti njoj, budući da nije čula za riječ diskrecija kao ni profesionalizam....dakle, pozovite se na gore navedeno, pa kada dotična objasni “PROJEKT“ ne Krešin, nego RTL-ov, onda i mene možete kontaktirati..u svakom slučaju, možemo svi na poligraf, prva gđica Blaće ukoliko počne muljariti....pa gđice Blaće...odazovite se , i objasnite u svoje, ali i u ime rtl-a , forumašima o čemu se tu ustvari radi....

Naravno, i gđica Monika, kao sugovornik u tom razgovoru, također može potvrditi o čemu se radi....

Svjedoka za ovo o čemu pišem ima, tako da ukoliko ima onih koji se time žele baviti, prvi korak je kontaktiranje gđice Blaće...

Ja čekam

Krešo
:missy: is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:49.