Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2009., 16:41   #1
Političke i ratne igre, manipulacije, proročanstva, analize i urote

Pošto je prošlo vec puno vremena od zatvaranja prve WW3 teme a nitko od moderatora ju jos uvjek nije ponovo otvorio ovdje je Second Edition...

Sjeverna Koreja prijeti nuklearnim ratom

"Sjevernokorejski režim je upozorio na mogućnost nuklearnog rata na Korejskom poluotoku i najavio da će intenzivirati program izrade atomske bombe unatoč sankcijama UN-a.

U komentaru od subote, koji je u nedjelju stigao u južnokorejski Seul, državni tjednik SJeverne Koreje Tongil Sinbo tvrdi da su Sjedinjene Države razmjestile velike količine nuklearnog oružja u Južnoj Koreji i Japanu te da je to oružje spremno za uporabu protiv Sjeverne Koreje.

Sjeverna Koreja je "potpuno u dometu nuklearnog napada SAD-a a Korejski poluotok postaje područje gdje su izgledi za izbijanje nuklearnog rata najveći na svijetu", kaže se u komentaru.

Glasnogovornik sjevernokorejskog ministarstva vanjskih poslova objavio je u subotu da će Pjongjang na rezoluciju Vijeća sigurnosti odgovoriti upotrebom plutonija u vojne svrhe i započinjanjem procesa obogaćivanja uranija. Dodao je da će se svaki pokušaj izolacije Sjeverne Koreje smatrati vojnim činom i biti podložan istovjetnom odgovoru. "

Bit ce vrlo zanimljivo... Na jednoj strani Amerika(Veliki Babilon), Izrael,EU i NATO (znaci i mi ) a na drugoj strani Sj. Koreja, Rusija, Iran + ostale muslimanse države, Kina..... Naravno sve to u režiji illuminata u svrhu sirenja panike i uvođenja zakona koji im pase i u svrhu depopulacije stanovnistva nakon kojeg pocinje čipiranje....(ako ne i prije)
nobie is offline  
Old 15.06.2009., 02:13   #2
Boli njih za sankcije i UN.
Pogledaj malo po netu reportaze sa skrivenom kamerom o SK.
Ljudi koji su umrli od gladi,leze mrtvi po ulicama i nitko se i ne osvrce na njih od prolaznika,valjda je to normalna pojava kod njih.
Kakav onda utjecaj ima UN tu?
Nemozes im pomoci jer ne dopustaju ti da im pomognes.
Nemozes niti prdnuti bez njihovog znanja,kad udjes u tu drzavu.
nixon69 is offline  
Old 15.06.2009., 04:47   #3
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Pošto je prošlo vec puno vremena od zatvaranja prve WW3 teme a nitko od moderatora ju jos uvjek nije ponovo otvorio ovdje je Second Edition...
Neće bit 3. svj. rata, prestanite radit urote protiv svega kaj vidite političkog na telki
__________________
The emptier your head is, there is more room to fill it with dreams

Zadnje uređivanje mandragora : 15.06.2009. at 08:03.
Vex is offline  
Old 15.06.2009., 08:08   #4
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Neće bit 3. svj. rata, prestanite radit urote protiv svega kaj vidite političkog na telki
slažem se - ne treba pretjerivati sa katastrofičnim scenarijima. Ova tema mora imati manje dramatičan naslov i manje apokaliptičan ton!
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 15.06.2009., 12:29   #5
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
slažem se - ne treba pretjerivati sa katastrofičnim scenarijima. Ova tema mora imati manje dramatičan naslov i manje apokaliptičan ton!
Ja mislim da je naslov bas super.... Uostalom naslov sadrži glavne odrednice o kojima se ovdje raspravlja...

A kaj se tice scenarija sve je moguce... podgotovo u danasnjem sve luđem svijetu...
nobie is offline  
Old 16.06.2009., 07:28   #6
Quote:
nobie kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je naslov bas super.... Uostalom naslov sadrži glavne odrednice o kojima se ovdje raspravlja...

A kaj se tice scenarija sve je moguce... podgotovo u danasnjem sve luđem svijetu...
scenariji su potpuno ludi dobrih par tisuća godina. Ono što bi voljela izbjeći u "second edition" je povezivanje mitova i stvarnosti - topic bi se mogao jednostavno neutralno zvati: "aktualne političke igre" ili slično.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 16.06.2009., 10:52   #7
Sloboda govora/mišljenja?
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Old 16.06.2009., 16:22   #8
opa..otvorili temu..
permanent300 is offline  
Old 16.06.2009., 16:36   #9
mozda bi samo trebalo promijeniti u dijelu naslova umjesto biblijska prorocanstva staviti opcenito - prorocanstva, jer smo na temi pisali o razno raznim prorocanstvima (izmedju ostalog)...od babe vange, pa do 2012..i sl.
__________________
endless
luiz is offline  
Old 16.06.2009., 17:07   #10
Quote:
Vex kaže: Pogledaj post
Neće bit 3. svj. rata, prestanite radit urote protiv svega kaj vidite političkog na telki

Ako nevjeruješ ... nemaš se čega bojati, a ako vjeruješ, opet se nemaš čega bojati



btw ...

Ako je naslov takav, tada to nije ona ista tema koja je zabranjana prije 10-tak dana.
Po meni treba poštivat volju postavljača teme. Treba je ostavit i vidjet u što će se razvit, a ne panično prekrojavat naslove i strepit nad neizvjesnim ... pa ovo je samo još jedna u nizu novih tema na alternativi
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 16.06.2009., 17:41   #11
pa ne strepimo nad neizvjesnim - nego jednostavno postoje različita viđenja stvari - ne oslanjaju se svi na bibliju - bože moj - zar ne?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 16.06.2009., 19:44   #12
Quote:
luiz kaže: Pogledaj post
mozda bi samo trebalo promijeniti u dijelu naslova umjesto biblijska prorocanstva staviti opcenito - prorocanstva.
Yep
Slazem se sa tvojim misljenjem i moglo se staviti "razna prorocanstva",umjesto Biblijska,ako vec nekom smeta naslov.
Meni osobno ne smeta.

Nego,Izraelci nesto "mute" dok su pokrenuli najvecu ratnu vjezbu u povijesti Izraela.
http://battleofearth.wordpress.com/2...sday-scenario/

CNN
http://www.cnn.com/video/#/video/wor...tack.drill.cnn

http://business.hr/Default2.aspx?Art...2-d3962d5c7fcb
Index je isto u banani kao sto je bio i forum.hr
Mornarice Izraela, SAD-a i Turske započele vojne vježbe

Samo nemogu da otvorim stranicu.

Zadnje uređivanje nixon69 : 16.06.2009. at 19:50.
nixon69 is offline  
Old 16.06.2009., 21:20   #13
Quote:
nixon69 kaže: Pogledaj post
Yep
Slazem se sa tvojim misljenjem i moglo se staviti "razna prorocanstva",umjesto Biblijska,ako vec nekom smeta naslov.
Meni osobno ne smeta.

Nego,Izraelci nesto "mute" dok su pokrenuli najvecu ratnu vjezbu u povijesti Izraela.
http://battleofearth.wordpress.com/2...sday-scenario/

CNN
http://www.cnn.com/video/#/video/wor...tack.drill.cnn

http://business.hr/Default2.aspx?Art...2-d3962d5c7fcb
Index je isto u banani kao sto je bio i forum.hr
Mornarice Izraela, SAD-a i Turske započele vojne vježbe

Samo nemogu da otvorim stranicu.
Glavna meta je Rusija, a pošto je ona preveliki zalogaj za NWO pogane, svu svoju pažnju usmjerite na vojno strateške partnere Rusije, a to su Bjelorusija, Kina i Iran.

Rusija najavljuje plinski rat Bjelorusiji

... Kako piše moskovski Komersant, dobro upućeni izvori u Kremlju kažu “kako se Lukašenko igra s pozicijom predsjednika”. Naime, Moskva već godinama održava Lukašenka na vlasti, no on se zadnjih mjeseci počeo okretati Bruxellesu.

Iran: Policija pucala u masu i ubijala

Nemiri u Teheranu, na kojima se sa studentima obračunala i milicija lojalna Revolucionarnoj gardi, i dalje ne jenjavaju, a demonstracije su se, navodno, proširile i u ostalim gradovima Irana ...



Ova dva naizgled nepovezana slučajeva su itekako povezana. Dok se u ruskim dvorištem širi kaos, zli NWO gospodari se zlokobno vesele!

Kao što si već primjetio, Izrael odaje svojim masovnim vježbama da se tu neradi samo o pukim izbornim prevarama, već je ulog mnogo viši!

@mandragora

Quote:
pa ne strepimo nad neizvjesnim - nego jednostavno postoje različita viđenja stvari - ne oslanjaju se svi na bibliju - bože moj - zar ne?
Neznam, meni to nije tako izgledalo ... A što se tiče Biblije, mogu se i druga viđenja uspoređivati, koja su nekako povezana u odnosu na Bibliju(s obzirom na sličnost), jer nebi bilo dobro da se nabrajaju mnogobrojne gluposti tipa "vidoviti Milan", ima toga dosta na drugim temama alternative, ovdje je naslov teme jasan!
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 17.06.2009., 00:02   #14
Maloprije sam procitao neke prorocanstve iz Biblija i sad mi je malo jasnije, cipovati se ili biti zigosan je, po Bibliji, strogo zabranjeno. I ako jednom taj cip stavis na sebi, gotov si i nema povratka, barem za Boga. Vericip je, po biblijskom kodu, Zvijer, broj je 666 sto se moze vidjeti zig na skorom svakom proizvodu.
Zaista je glupo da sve vazne stvari stave u cipu, ima ona poslovica: ne stavi sve jaje u isti kos.

Ne zelim se zvucati kao da vjerujem da ce biti ovo, da ce biti ono bla bla... ali valja je znati i informirati se o mikrocipiranju i svega onoga sto ce donijeti NWO, bolje sprijeciti nego lijeciti
Jos se pitam kako da sprijecim da primim cip na sebi zbog onih silnih uvjeta koje ce se postaviti npr. uvjet za ulazak u diskoteku. Pa mislim da ja zelim ulaziti u disku a da ne moram imati cip u sebi...
Legenda is offline  
Old 17.06.2009., 00:03   #15
Evo jedna od boljih analiza sastanka Šangajske konvencije i njenog cilja skupa sa posljedicama

http://www.truthdig.com/report/print...re_is_bankrupt

izvadak:

The gathering is, in the words of economist Michael Hudson, “the most important meeting of the 21st century so far.”
__________________
"Očito je da se prevelika sloboda neće izroditi ni u što drugo nego u pravo ropstvo, i za pojedinca i za državu. Dakle, vjerojatno je da tiranija neće nastati ni iz kakvog drugog ustroja nego iz demokracije, iz najveće slobode nastat će najveće i najokrutnije ropstvo." - Platon trolla SAD
Trumbettoo is offline  
Old 17.06.2009., 09:37   #16
Quote:
Trumbettoo kaže: Pogledaj post
Evo jedna od boljih analiza sastanka Šangajske konvencije i njenog cilja skupa sa posljedicama

http://www.truthdig.com/report/print...re_is_bankrupt

izvadak:

The gathering is, in the words of economist Michael Hudson, “the most important meeting of the 21st century so far.”
SAD je pola svoje autoindustrije prodao Talijanima, Wall Street "umjetno" održavaju "naštampanim" dolarom koji neće još dugo moći ovako. Njihove svjetske muljaže su sve prozirnije i sve je očitije da će Rusija, Kina i Indija preuzeti primat na euroazijskom i afričkom kontinentu. Ameri su svjesni toga i zbog toga su još i povečali udio proračuna koji se odvaja za vojsku iako je situacija sanaderovski rečeno; "u banani" ...

... “This means the end of the dollar,” Hudson told me. “It means China, Russia, India, Pakistan, Iran are forming an official financial and military area to get America out of Eurasia. The balance-of-payments deficit is mainly military in nature. Half of America’s discretionary spending is military. The deficit ends up in the hands of foreign banks, central banks. They don’t have any choice but to recycle the money to buy U.S. government debt. The Asian countries have been financing their own military encirclement. They have been forced to accept dollars that have no chance of being repaid. They are paying for America’s military aggression against them. They want to get rid of this.” ...

Dakle, ja bi rekao da iz ove dlakave situacije vode par izlaza, a niti jedan nije ni lijep ni optimističan. Jedno je sigurno; Europa će ostat na cjedilu, dok se SAD bude borio da održi državu na okupu.

U takvim uvjetima Europi će se dogoditi kao i svakoj nebranjenoj utvrdi; invazija iz Azije
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 17.06.2009., 10:20   #17
Quote:
UBERSOLDAT kaže: Pogledaj post
U takvim uvjetima Europi će se dogoditi kao i svakoj nebranjenoj utvrdi; invazija iz Azije

Analize su ti besprijekorne....za neki futuristic RPG ili anime!
dobrimag is offline  
Old 17.06.2009., 11:36   #18
[QUOTE=Trumbettoo; svaka čast na potpisu,čovječe riknula sam od smijeha,uljepšao si mi jutro!

__________________
Ne zanima me koga poznaješ i kako si dospio ovamo.
Želim znati hoćeš li i dalje samnom stajati
u žaru vatre i ne posustajati...
casia is offline  
Old 17.06.2009., 23:53   #19
Posjeduje li Rusija alternativu za američku militarizaciju svemira?? Ovdje se lagano nazire u kom smjeru se kretala nova ruska vojna doktrina. Pošto nemaju tako debeo vojni proračun kao ameri, vojna tehnologija se najvjerojatnije nije kretala u high_tech smjeru, već u usavršavanju postoječih kapaciteta i realizaciji starih SSSR nacrta. Prilično slična situacija je bila i prije WW2. Dok je hitler ulagao u High tech weapons, SSSR je usavršavao postoječe naoružanje.

Russia to give 'asymmetric' answer to possible U.S. space militarization: minister


MOSCOW - Russia will give an "absolutely asymmetric" answer to the possible militarization of space by the United States, Russian Deputy Defense Minister Vladimir Popovkin said here on Wednesday.

"Russia has a more adequate answer to the possible deployment by the United States of weapons in space, but we have no need to deploy in space expensive armaments for it; the answer will be absolutely asymmetric," the Itar-Tass news agency quoted the minister in charge of armaments as saying.

"There is no great problem in shooting down a spacecraft. In fact, Russia showed back in the 1960s, when two of its spacecraft docked with each other, that a spacecraft can approach another spacecraft," the Interfax quoted Popovkin as saying.

"We need to think twice about why we need to have weapons in space for space battles. We already saw this with the 'Star Wars' saga under (former U.S. President Ronald) Reagan, and you perfectly remember how this ended up. This was among the reasons behind the Soviet Union's breakup. We threw huge money into that," Popovkin said.

Russia has staunchly opposed the militarization of space.




- rekao bih da se tehnologija i na ostalim poljima razvijala u ovom smjeru, dakle možemo očekivati igračke tipa; "Tidal Bomb", "vacuum bomb" "atmospheric el.mag nuclear device" i visoko učinkovite bojne otrove.
__________________
DRUGI DOLAZAK
UBERSOLDAT is offline  
Old 19.06.2009., 13:42   #20
Postaje zanimljivo

Amerika spremna za napad Sj. Koreje
Makavelii is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:02.