Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2010., 15:39   #101
Quote:
Luka 555 kaže: Pogledaj post
vratio se iz Du..sve divno krasno. u Gil's smo otišli na cugu i moram reći je posluga katastrofa, potpuno neprofesionalni, nezainteresirani (možda zato što nisam rus ili zato što je skužio da sam iz ZG-a)-jbg...

Uglavnom, taj klinac nije rekao niti "izvolite", niti "dobra večer"...a na kraju (popili smo 2 mojita-170kn + kolač od 60kn) ja mu kažem 240kn znači-ostavim mu 10kn, on vrati ostatak, ode i OPET NIŠTA - ni hvala...da mu ništa nisam ostavio on MORA REĆI HVALA!!! pizdek mali..
Ostao sam sjediti još 2min da vidim kaj bu rekao i na kraju, nakon što sam ga osakatio žešće pogledom je nekako jedva ispustio hvala...

I DA ME BILL GATES USVOJI - nikada više Gil's...
Jao.
Točno sam znala da bu tak nekaj bilo...
Baš mi žao.

Zadnje uređivanje Pringles : 14.07.2013. at 23:37. Reason: rigo u kvotu
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2010., 19:05   #102
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Jao.
Točno sam znala da bu tak nekaj bilo...
Baš mi žao.
ali niš zato...jučer bio u Zinfandel'su i vrijedi svake kune...

Luka 555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:25   #103
De mi recite gdje je najbolji šampjer u Dubrovniku? Može li restoran "Proto"? Boravit ću u hotelu VIS pa ako je u blizi još bolje, a može i stari grad. Za ostalo ne znam hoću li imati vremena. Hvala unaprijed i požurite!
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2010., 21:30   #104
I da, zna li neko koliko bi me mogao koštati taj šampjer u Proto za dvoje?
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 08:54   #105
Da sam sebi odgovorim:
Šampjer uz predjelo + voda itd. je 1000kn u Nautici. Ocjena: 9/10.

ps. hotel VIS ne bih preporučio dalje
__________________
Samo bez egotripova, please ...
Raiden is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 00:41   #106
pozdrav svima evo tema je malo zastarjela ali ja picim za Dubrovnik sutra pa bih molila neke novije preporuke za restorane.Cijena nije vazna samo da su usluga i klopa ok.

Hvala unaprijed
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 13:40   #107
Quote:
Noirin kaže: Pogledaj post
pozdrav svima evo tema je malo zastarjela ali ja picim za Dubrovnik sutra pa bih molila neke novije preporuke za restorane.Cijena nije vazna samo da su usluga i klopa ok.

Hvala unaprijed
Proto .On ti se nalazi u gradu.Šteta po prognozi će biti loše vrijeme.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 15:21   #108
Quote:
ivkaa kaže: Pogledaj post
Proto .On ti se nalazi u gradu.Šteta po prognozi će biti loše vrijeme.
Odličan Nalazi se u Širokoj ulici, blizu Straduna. Meni je dobra i Peskarija ako želiš pogled na more, a i jeftiniji su...doduše tamo sam zadnji put bila prije 3 godine, ne znam da li se nešto promijenilo
hlebinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2012., 13:42   #109
Peskarija je tolko digla cijene, da se više isplati otić na neku bolju ribu u neki drugi restoran!
danpoz is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 00:01   #110
Dubrovnik - restorani

Uskoro idem na par dana u Dubrovnik i doista bi htio svaki dan u drugi restoran.

Motiv su mi morske delicije,skoljke,rakovi i riba.

Kombinacija mora biti: DOBRA HRANA + PRISTUPACNA CIJENA. Dakle skupi restaci su iskljuceni, jer ce biti drustvo od 5,6 ljudi.

Nasao sam na netu Buffet Kamenica, Lokanda Peskarija i Mimoza....jel ima tko iz Dubrovnika ili pak netko tko pozna gastro ponudu Dubrovnika da pomogne u pronalazenju odlicnih mjesta za uzivanje u hrani, a da ti ne prisjedne racun na kraju.....veliko hvala!!
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 00:17   #111
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
Uskoro idem na par dana u Dubrovnik i doista bi htio svaki dan u drugi restoran.

Motiv su mi morske delicije,skoljke,rakovi i riba.

Kombinacija mora biti: DOBRA HRANA + PRISTUPACNA CIJENA. Dakle skupi restaci su iskljuceni, jer ce biti drustvo od 5,6 ljudi.

Nasao sam na netu Buffet Kamenica, Lokanda Peskarija i Mimoza....jel ima tko iz Dubrovnika ili pak netko tko pozna gastro ponudu Dubrovnika da pomogne u pronalazenju odlicnih mjesta za uzivanje u hrani, a da ti ne prisjedne racun na kraju.....veliko hvala!!
Bok, vulva. Khm... ovo s kombinacijom (a u svjetlu vrste hrane koju misliš tamo papati) je prilično smjela ideja, ali želim ti sreću.
Deedy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 00:27   #112
Kamenica je u redu, tamo ćeš potrošiti možda najmanje a jest ćeš najbolje za te novce.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 00:27   #113
heh,nemoj rustiti moj optimizam Ma gle, ne trazim milostinju, vec cisto restoran gdje cu dobro pojesti morske delicije, a da me opet herc ne strefi kad dobijem racun. Ono neka normala
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:36   #114
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
Nasao sam na netu Buffet Kamenica, Lokanda Peskarija i Mimoza...
Ako bi svaki dan u drugi, dobro si izabrala. Moj favorit je Lokanda. Baš onako po domaći. Nemaju velik izbor spize, ali o što spremaju ukusno je, a cijene nisu za past na guscu. Sve dobiješ u tećicama

Jednom sam izbrojio 47 ljudi koji stoje i čekaju u redu za sist u Lokandu
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:56   #115
Ja nisam odavno jela u nijednome,ali mislim da ti je najbolji izbor Kamenica.
Pokušaj možda ovdje http://www.dubrovniknet.hr/kolumna.php?id=10423
ALi ako ćeš jesti dobru ribu to ti nije jeftino i to je u Prota u gradu,u cavtatu u Leuta.Imaš Eden u Lapadu.
Rozarij ti je možda jeftiniji i nije loš.To je na Prijekome kad ideš prema Dominikancima.Lijepo je za sjedati u Komardi (na Pločama)ali ne znam kakva je hrana.
ivkaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 15:57   #116
hvala svima na odgovorima
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2012., 17:55   #117
vratio sam se iz dubrovnika i reko da podijelim dojmove.

Kamenica - svima bi je preporucio,jer prvo najeli smo se da nismo mogli disati,a onda smo pol sata bili u cudu koliko smo malo to platili.

Naime, na meniju je bilo predjelo u vidu domaceg sira i jedne porcije bijelog rizota s kozicama, te salata od hobotnice jedna porcija. Nakon toga dolazi porcija dagnji na buzaru, i crni rizoto od sipe. Nakon toga porcija przenih ribica. Uz sve to kruh i butelja finog vina, dakle ne nikakvo stolno domace fino. Stol je bio premali, pa su spojili jos jedan da bi sve stalo. Ceh za nas cetvoro je na kraju bio 599 kn. I svi smo se najeli. A posebna pohvala osoblju, na kojem se vidi da godinama rade tu.
vulva is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 01:35   #118
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
Kamenica je u redu, tamo ćeš potrošiti možda najmanje a jest ćeš najbolje za te novce.
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
heh,nemoj rustiti moj optimizam Ma gle, ne trazim milostinju, vec cisto restoran gdje cu dobro pojesti morske delicije, a da me opet herc ne strefi kad dobijem racun. Ono neka normala
Quote:
vulva kaže: Pogledaj post
vratio sam se iz dubrovnika i reko da podijelim dojmove.

Kamenica - svima bi je preporucio,jer prvo najeli smo se da nismo mogli disati,a onda smo pol sata bili u cudu koliko smo malo to platili.

Naime, na meniju je bilo predjelo u vidu domaceg sira i jedne porcije bijelog rizota s kozicama, te salata od hobotnice jedna porcija. Nakon toga dolazi porcija dagnji na buzaru, i crni rizoto od sipe. Nakon toga porcija przenih ribica. Uz sve to kruh i butelja finog vina, dakle ne nikakvo stolno domace fino. Stol je bio premali, pa su spojili jos jedan da bi sve stalo. Ceh za nas cetvoro je na kraju bio 599 kn. I svi smo se najeli. A posebna pohvala osoblju, na kojem se vidi da godinama rade tu.
jesam ti rekao
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 13:14   #119
Pergola u Lapadu
malee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 19:35   #120
Molim preporuku za domaću hranu normalnih, a ne turističkih cijena, kako bi radnici na terenskom radu u Dubrovniku mogli pojesti kuhani obrok bez da bankrotiraju, znači do cca 50-60 kn glavno jelo.

Dobila sam preporuku za marende u Konobi Tabak, no ne rade cijeli dan i ne rade nedjeljom, a ovi gosti ne stignu doći u doba marendi, već kasnije popodne/predvečer. Danas su poljubili vrata, probat će radnim danom.

Daklem, gdje jedu domaći, a da nisu skupi restorani, već prihvatljivo običnom radnom čovjeku za svakodnevni ručak ...
tweetee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:15.