Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2004., 19:32   #21
Quote:
ravana kaže:
A Hitler je imao dobre ideje


Sto se mene tice, ovim je rasprava zavrsena, ma sto ti rekao, ukljucujuci nekakav kukavicluk, nedostatak argumenata i ostalo.
swaschta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:37   #22
Quote:
swaschta kaže:


Sto se mene tice, ovim je rasprava zavrsena, ma sto ti rekao, ukljucujuci nekakav kukavicluk, nedostatak argumenata i ostalo.
To da je Hitler bio iznimno inteligentan uz svoju bolest, to ne bih smio osporiti..
ALI..

Kad napišeš ono što je i swaschta citirao, hvala na razgovoru..
I činjenici da bar znam kakve misli, ideje i djela stoje iza Ravane..

Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:40   #23
Quote:
Elysium kaže:
To što si osoba s desničarskim duševnim pečatom, ipak mi nije dovoljno da mi mažeš oči svojim proklamatorskim stavovima i pozivima na uređenje.
Sit sam tih koji "uređuju.."
Ma, svi vi prvo sebi uredite šupak, hranite sami svoju glad za opijenu egoizmom, a tek onda pogledate na nekog pored sebe..
Moji proklamatorski stavovi imaju logiku u sebi, ti samo sibas "ljubavne" parole naucene napamet bez ikakvih argumenata usim u stilu "to je tako jer je tako". Jos nisam cuo razlog osporavanju nit opovrgavanje smisleno onog sto sam rekao.

To sto si ti sit je tvoj problem, ili sad i ti zagovaras da ono sto se tebi ne svidja ne valja? Vidis sad dokazujes soju sebicnost jer ja zagovaram da ne valja ono sto steti drustvu, a ne meni.

Cimi dolazimo do zadnjeg odgovora. Uz srbe i slovence ni hrvati nisu bas divna nacija. A ako ja nekog ubijem slazem se sa tim da me se smakne. Ne trazim za sebe nista drukciji tretman nego za druge. Al ako covjek ne radi sranja nema se cega bojat ne? Ako te ovo tako dira vjerojatno nemas cistu savjest.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:41   #24
Samo utvrdjujem cinjenice. Nisi dovoljno inteligentan da bi me uvrijedio, ne vidim da se iko ode zapalio i rascmizdrio osim tebe, a i dalje samo bljuvas uvrede i fraze bez ikakvih obrazlozenja svojih stavova.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:43   #25
Quote:
swaschta kaže:


Sto se mene tice, ovim je rasprava zavrsena, ma sto ti rekao, ukljucujuci nekakav kukavicluk, nedostatak argumenata i ostalo.
Jos jedan primjer. Opceprihvacen pomodni stav da je Hitler "utjelovljenje zla". I sad je za tebe ovo il ono gotovo a da po svom obicaju nisi onudio nikakav argument. Kreten.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:47   #26
Quote:
ravana kaže:
A ako ja nekog ubijem slazem se sa tim da me se smakne. Ne trazim za sebe nista drukciji tretman nego za druge.
Ako te ovo tako dira vjerojatno nemas cistu savjest.
Vidiš, nitko nikog ne bi trebao smaknuti..
I što ćemo sad?
Ja romatičar, ti gorljivi patriota..

NITKO se ne bi trebao smaknuti.
To je moj stav, argument, kojeg toliko vadiš i tražiš..

Svoje zakone životinja ostavi za neke druge sljedbenike, mirnije mašte, i ne toliko željne krvi
(ono s Hitlerom ti doista nije trebalo, ali barem znam kakav si)
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:50   #27
Quote:
ravana kaže:
Jos jedan primjer. Opceprihvacen pomodni stav da je Hitler "utjelovljenje zla". I sad je za tebe ovo il ono gotovo a da po svom obicaju nisi onudio nikakav argument. Kreten.
*zadnja riječ* - prekrasno, vidim da nisi izdržao, jače je od tebe, ha?
i onda da vjerujem da "svašta" ne bi bio u stanju..

i još nešto..
to što swaschta kaže, tj "ne kaže" po tebi..
I to je stav..
Ali to je tebi preteško vidjeti, zar ne..?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:53   #28
Quote:
Elysium kaže:
Vidiš, nitko nikog ne bi trebao smaknuti..
I što ćemo sad?
Ja romatičar, ti gorljivi patriota..

NITKO se ne bi trebao smaknuti.
To je moj stav, argument, kojeg toliko vadiš i tražiš..

Svoje zakone životinja ostavi za neke druge sljedbenike, mirnije mašte, i ne toliko željne krvi
(ono s Hitlerom ti doista nije trebalo, ali barem znam kakav si)
To je mozda tvoj stav, nije nikakav argumen. Uopce jos nisi dao nikakav argument.

A smaknuce...

Jel ti mislis da je ispravno krast, ubijat itd (osim recimo u samoobrani ili nekom slicnom opravdanom razlogu)?
Ako nije cemu strah od smaknuca? Znaci zalis sankcionirat ali prihvacas da je to dovoljno normalno ponasanje da ne trebaju drasticne mjere.

E sad to govori dvije stvari. Prvo da ti sa sobom nisi na cisto, da nisi siguran u vlastite vrijednosti i postupke pa se bojis takvih kazni. Drugo da si jako vezan za tijelo pa smrt smatras necim drasticnim. A mislim da je recimo dozivotni zatvor gora stvar, a puno neprakticnija i po troskove drzavi i po problemima koje ta osoba moze napravit eventualnim izlaskom ili cak u samom zatvoru. I po tome sto svojim prsustvom truje drustvo. Zar smrtna kazna nije daleko logicnija?
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:57   #29
Quote:
Elysium kaže:
*zadnja riječ* - prekrasno, vidim da nisi izdržao, jače je od tebe, ha?
i onda da vjerujem da "svašta" ne bi bio u stanju..

i još nešto..
to što swaschta kaže, tj "ne kaže" po tebi..
I to je stav..
Ali to je tebi preteško vidjeti, zar ne..?
Sta ti znaci ovo sa +zadnjom rijeci*, sta to nisam izdrzao? I to je vrlo argumentirano. Iako se lijepo izrazavas u cijeloj ovoj citabi si ponudio samo fraze i niti jedan argument za svoje stavove sto me vodi zakljucku da si osoba slabijih intelektualnih sposobnosti, drugim rijecima kreten. A sta ti znaci da bi svasta bio u stanju? To sto si npr kreten nije razlog da se bil sto napravi (dok ne napravis sranje). Samo se ne treba dozvolit tolku slobodu izrazavanja onima koji nemaju sposobnosti za isto.

Pa i tvrdim da su to sve stavovi. Ali nema nigdje argumenata. I ja mogu imat stav a je paprika ljek za AIDS al sumnjam da ce se to tako lako dokazat
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 19:58   #30
Quote:
ravana kaže:
A smaknuce...

Jel ti mislis da je ispravno krast, ubijat itd (osim recimo u samoobrani ili nekom slicnom opravdanom razlogu)?
Ako nije cemu strah od smaknuca? Znaci zalis sankcionirat ali prihvacas da je to dovoljno normalno ponasanje da ne trebaju drasticne mjere.

E sad to govori dvije stvari. Prvo da ti sa sobom nisi na cisto, da nisi siguran u vlastite vrijednosti i postupke pa se bojis takvih kazni. Drugo da si jako vezan za tijelo pa smrt smatras necim drasticnim.
Pa ti si legenda čovječe!!
Pa tebi ni ne treba sugovornik. Ti SVE zaš o svakom.
Evo, ti si mene izpsihologizirao u 2 minute, a da ništa ne znaš.
Ti si stvoren za političara i manipulatora.

A logika će samo biti karta na koju ćeš se vječno izvlačiti..
Katastrofa si..
(uzgred rečeno, mislio sam da si pametniji po postovima koje sam prije znao čitati od tebe)
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:02   #31
Quote:
ravana kaže:
Zar smrtna kazna nije daleko logicnija?
Gle prijatelju, nas dvoje bi mogli jako na široko i jako dugo.
Upravo ZBOG TOGA ne iznosim argumente..
Jer to te pali, a ja ipak ne razgovaram takvim načinima koji u svojem intelektu i izražavanju imaju rečenice poput ove gore citirane..

Rasprave trebaju biti vođene argumentima, to je jasno i u tome se slažemo.
"Zar smrtna kazna nije daleko logičnija?" za mene je opus tvoje siromašenosti i zgaženosti..
O kakvim argumentima da nas dvoje diskutiramo, kada živiš s ovako nakaradnim mislima??!!
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:05   #32
Quote:
Elysium kaže:
Pa ti si legenda čovječe!!
Pa tebi ni ne treba sugovornik. Ti SVE zaš o svakom.
Evo, ti si mene izpsihologizirao u 2 minute, a da ništa ne znaš.
Ti si stvoren za političara i manipulatora.

A logika će samo biti karta na koju ćeš se vječno izvlačiti..
Katastrofa si..
(uzgred rečeno, mislio sam da si pametniji po postovima koje sam prije znao čitati od tebe)
Opet pricas a da nista ne kazes o temi i razlozima prihvacanja odredjenih stavova.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:07   #33
Quote:
Elysium kaže:
Gle prijatelju, nas dvoje bi mogli jako na široko i jako dugo.
Upravo ZBOG TOGA ne iznosim argumente..
Jer to te pali, a ja ipak ne razgovaram takvim načinima koji u svojem intelektu i izražavanju imaju rečenice poput ove gore citirane..

Rasprave trebaju biti vođene argumentima, to je jasno i u tome se slažemo.
"Zar smrtna kazna nije daleko logičnija?" za mene je opus tvoje siromašenosti i zgaženosti..
O kakvim argumentima da nas dvoje diskutiramo, kada živiš s ovako nakaradnim mislima??!!
Smrtna kazna je logicnija je zakljucak izveden iz odredjenih premisa i sve je lijepo obrazlozeno. S druge strane ti se i dalje zalis na neke "nakaradne" misli, tj palis se samo jer se moji stavovi s tvojima ne slazu bez iceg dubljeg i konkretnijeg. Al zato druge olako optuzujes za napaljivanje sto je skroz netocno u ovom slucaju.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:10   #34
Re: da li je Papa ikada ovo izjavio...

Quote:
srbinxp kaže:
Čuo sam po nekim novinama da je za vreme rata 91-95 Papa izjavio "Srbe treba bombardovati"
Nije
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:15   #35
Quote:
ravana kaže:
Smrtna kazna je logicnija je zakljucak izveden iz odredjenih premisa i sve je lijepo obrazlozeno.
Ravana, daj lijepo ne seri!
I ti i tvoji argumetni..

Smrtna kazne je logičnija, kažeš.. Potkrijepljena i obrazložena slijedećim rečenicama: "A mislim da je recimo dozivotni zatvor gora stvar, a puno neprakticnija i po troskove drzavi i po problemima koje ta osoba moze napravit eventualnim izlaskom ili cak u samom zatvoru. I po tome sto svojim prsustvom truje drustvo. Zar smrtna kazna nije daleko logicnija?"
I TO JE TVOJ ARGUMENT U KORIST smrtne kazne?

Ti u dvije izjavne rečenice i jednu upitnu obrazložiš uvođenje smrtne kazne.
I to još nazoveš argumentom????
Jebote Ravana, glup si.
Shvaćaš li?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:16   #36
I oprosti za ovo "glup si."

Od mene toliko, ti slobodno dovrši razgovor..
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 20:23   #37
ah ah malo smo se napalili

Hvala na komplimentu, od takve budaletine ne bi ni zelio nista ljepse cut.

Argument je vrlo logican, a ti se povodis samo za emocijama i njih predstavljas kao argumente. A emocije i uvjerenja su vrlo varljiva stvar. Sto je bilo opceprihvaceno prije 1000 godina danas je nezamislivio i obratno. Isto ce bit i za tisucu godina. Razum je pouzdanije mjerilo od takvih u biti mejnstrim uvjerenja. To je MTV sistem. STo ponavljau TV i novine masa prihvati ko opcevazece vrijednosti i zgraza se i cudi nad vremenima kad se mislilo drugacije. Al se sto ti pricas je tipicno sektasko ponasanje. Prihvati se odredjeni set uvjerenja i to postane tolko normalno da je sve razlicito od toga po svojoj prirodi automatski nakaradno. Samo sto je to dovoljno asireno da se smatra normalnim a ne sektaskim. U biti ista stvar, nema tu nikakve logike, samo majmunsko oponasanje drugih ljudi.
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 22:29   #38
no,no....

zapravo...SAMO DAJTE

ajde malo žestice
 
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 22:38   #39
ravana, proždrljivo pseto, kažeš? nice....jedi samo govna i dalje


tebe su sigurno tukli u osnovnoj školi a u srednjoj ti gazili naočale i pljuvali po masnoj kosi jer drkao na profesoricu iz kemije dok je pričala o vodiku
 
Odgovori s citatom
Old 04.10.2004., 23:48   #40
Talking wellcome to the circus

Bez obzira što ja mislim o temi, nitko još nije dokazima i logikom opovrgao Ravaninu tezu. Samo se zgražate i optužujete čovjeka, dokazujući da se ljudi mjenjaju kad su napadnuti. A ni ne znate tko je, što je, ni što radi(s vama) i zašto
A Zločestoj Djeci se smijete
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.