Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2010., 15:13   #1
Nova veza - on ne želi seks prije braka

Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?

Zadnje uređivanje argyle : 21.04.2010. at 15:41.
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 15:18   #2
haha, koji post
veza bi mogla biti neš više od usputnog sexa, a vrlo vjerovatno bila bi veza bez sexa

i ne, ako je baš zadrt u svojim pogledima 'no sex before marriage' nema apsolutno nikakvog smisla ulaziti u takvu vezu
osim ako nisi udavača, jel
__________________
:)
smile4me is offline  
Old 21.04.2010., 15:18   #3
Isplati se, kako da ne, pa ulazak u raj je zagarantiran onda!

Ozbiljno, ako postoji šansa da će te maltretirati svojim vjerskim stavovima, briši od toga.

I jedno pitanje - ako on ne želi seks prije braka, kako onda uopće možeš spomenuti "usputni seks"?
__________________
I have nothing to say but I shall say it anyway.
----||----
The Last Stand
Cenarius is offline  
Old 21.04.2010., 15:34   #4
Ma to opisujem svoje dosadašnje veze
Izražavanje mi ne ide baš najbolje kad su u pitanju moji problemi. Bit je u tome da mi se lik jako sviđa, a koliko vidim i ja njemu, pa mi je bed sve odjebat zato što on ne prakticira penetraciju
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 15:34   #5
Ne isplati.

Bez obzira što ti seks nije 1. na listi prioriteta, kad-tad ćeš ga se zaželjeti.

A da bi dobila ono što želiš, morat ćeš njega mrcvariti i siliti na promjenu - što nikako nije dobro i ne može dobro završiti. Tim jače što se ovdje ne radi o banalnosti, već bi on morao u potpunosti mijenjati svoj stav.

Predlažem da malo urediš prvi post - usputni seks je suvišan.
marina085 is offline  
Old 21.04.2010., 15:35   #6


jesi li ti sigurna da te frajer ne mulja??? lagani odjeb kao ne sexam se prije braka al prešućen dio S TOBOM!!
ne vjerujem da takve žene postoje a di će muško
ne vjerujem i šlus ....
gaby111 is offline  
Old 21.04.2010., 15:37   #7
Quote:
gaby111 kaže: Pogledaj post
ne vjerujem da takve žene postoje a di će muško
Itekako postoje.
marina085 is offline  
Old 21.04.2010., 15:41   #8
Quote:
gaby111 kaže: Pogledaj post


jesi li ti sigurna da te frajer ne mulja??? lagani odjeb kao ne sexam se prije braka al prešućen dio S TOBOM!!
ne vjerujem da takve žene postoje a di će muško
ne vjerujem i šlus ....
Čak ima više takvih muškaraca nego žena, po mom iskustvu. Ali neka.
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 15:42   #9
Quote:
marina085 kaže: Pogledaj post
Itekako postoje.
ne vjerujem ti ja tome i šlus....
to neki vjerski fanatici ili fobije od švedskog stola bakterija?
gaby111 is offline  
Old 21.04.2010., 15:43   #10
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Čak ima više takvih muškaraca nego žena, po mom iskustvu. Ali neka.
kud se ti krečeš??? ili je možda pravo pitanje kud se ja krečem??
gaby111 is offline  
Old 21.04.2010., 15:44   #11
Pa ovaj u mom slučaju je pomalo vjerski odgojen, da

Ali, ostali prijatelji koje imam su takvi sami od sebe, pojma nemam
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 15:49   #12
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Možda sad tako misli, ali kad te zavoli i kad ga ti sa svojim igricama napališ mislim da ne postoji taj muškarac koji neće popustiti zovu donje glave

Naravno da od takvog čovjeka ne možeš očekivati da ćete se poseksati odmah, ali ako on u tebi bude vidio nešto posebno i ako ti znaš malo narajcat muškarca budi bez brige
A kad jednom to obavite kasnije će biti ovisan

Jedino je problem ovo što si napisala da seks tebi ne predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba. Tu se vjerojatno jako puno razilazite u stavovima. Iskreno i meni bi to malo bilo onako turn-off, jer i meni je seks nešto puno više od pukog zadovoljenja potreba...
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.04.2010., 15:49   #13
Draga moja ja sam bila u vezi sa vjerskim fanatikom i mogu ti od srca reći bježi glavom bez obzira...mene je frajer toliko izmaltretirao da ja godinu dana nakon prekida nisam još uvijk bila normalna. Pa bi se sexao pa ne bi, pa se podrpamo pa mi on kaže da su to sotonski napadaji i sl... Mislim da takvi oblici luđaka mogu biti samo sa sebi sličnima...ako i sama nisi u tom "fahu" a nisi koliko vidim nemoj se mučit bezveze.
Ivanica 30 is offline  
Old 21.04.2010., 15:52   #14
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Pa ovaj u mom slučaju je pomalo vjerski odgojen, da

Ali, ostali prijatelji koje imam su takvi sami od sebe, pojma nemam
aj ti fino reci tom svom vjerniku da ima citat u knjizi postanka "NE USKRAĆUJTE SI NIKAKVA ZEMALJSKA DOBRA" .... a sex je doooooobroooo.....
gaby111 is offline  
Old 21.04.2010., 15:55   #15
Quote:
Dr.sc. forumas kaže: Pogledaj post
Možda sad tako misli, ali kad te zavoli i kad ga ti sa svojim igricama napališ mislim da ne postoji taj muškarac koji neće popustiti zovu donje glave

Naravno da od takvog čovjeka ne možeš očekivati da ćete se poseksati odmah, ali ako on u tebi bude vidio nešto posebno i ako ti znaš malo narajcat muškarca budi bez brige
A kad jednom to obavite kasnije će biti ovisan

Jedino je problem ovo što si napisala da seks tebi ne predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba. Tu se vjerojatno jako puno razilazite u stavovima. Iskreno i meni bi to malo bilo onako turn-off, jer i meni je seks nešto puno više od pukog zadovoljenja potreba...

Haha, tko zna - bilo bi zabavno da se to dogodi

No što se tiče ovog zadnjeg - tu sam malo podvojena. Seks mi može predstavljati to puko zadovoljenje potreba, mogu odvojiti osjećaje od te fizičke strane bez ikakvog problema - u smislu da mogu imat fuck buddyja s kojim se nađem tu i tamo i riješimo to No opet nisam kompletno bezosjećajna, puno više mi znači seks kad je s osobom koju volim

I iskreno više ne znam, nije da on ne radi _apsolutno ništa_ seksualno, if you know what I mean
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 15:58   #16
Ako nije neki apsolutni vjerski fanatik,doći će do seksa vrlo brzo, čim skuži da ti je stalo do njega, ako ti je stalo do njega, a čini se da jest. Kažeš da nije ono da te niti ne dodirne niti ništa, da se ne mazite i sl., pa pretpostavljam da se ne radi o nekom ludom i zagriženom vjerskom fanatiku

Vjeruj mi, nema tog muškarca kojem je gornja glava toliko jača i nadmoćnija od donje
Dr.sc. forumas is offline  
Old 21.04.2010., 15:58   #17
Ne isplati se. Njemu je taj stav puno više od "prakticiranja penetracije" kako si ti to opisala. I koliko god se on pokušao prikazati tolerantan, uvijek će te smatrati jeftinom jer si se podala nekom prije braka.

Žao mi je ako zvuči grubo, ali to je jednostavno tako.
__________________
Nitko ne razumije moj smisao za humor
Gusjenica_ is offline  
Old 21.04.2010., 15:58   #18
Quote:
Ivanica 30 kaže: Pogledaj post
Draga moja ja sam bila u vezi sa vjerskim fanatikom i mogu ti od srca reći bježi glavom bez obzira...mene je frajer toliko izmaltretirao da ja godinu dana nakon prekida nisam još uvijk bila normalna. Pa bi se sexao pa ne bi, pa se podrpamo pa mi on kaže da su to sotonski napadaji i sl... Mislim da takvi oblici luđaka mogu biti samo sa sebi sličnima...ako i sama nisi u tom "fahu" a nisi koliko vidim nemoj se mučit bezveze.
Sotonski napadaji? Jebena

Od ovog nisam dobila dojam da bi mogao imati takve izjave, ovaj kaže da mu je milijardu puta došlo da prekrši to svoje "pravilo", no uvijek bi se savladao nekako. Više mu je to nekako - romantično
argyle is offline  
Old 21.04.2010., 16:01   #19
...a šta ćeš ima svakakvih luđaka...
__________________
Brže, više, jače
mahatma_tesla is offline  
Old 21.04.2010., 16:02   #20
Quote:
argyle kaže: Pogledaj post
Nedavno sam upoznala jednog dečka s kojim postoji velika šansa da bude nešto više od casual vezice. Ima sve elemente da postane nešto puno više, osim jednog - seks. On živi po principu no sex before marriage. Meni takvo što nikad nije niti palo na pamet, seks mi nikada nije bio neki big deal da mi predstavlja nešto više osim zadovoljenja potreba, pa sada ne znam da li se uopće isplati ulaziti u takvu vezu?
Pa nis, pitaj ga jel' ok da se ti seksas s drugima dok se ne ozenite a nakon toga ces s njim.
skidz is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger