Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 10:13   #2221
Postoji li više aparata za elektroepilaciju ili su svi više-manje slični?
maggyc is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 17:56   #2222
Quote:
hick1 kaže: Pogledaj post
a ovi drugi su mi napokon odgovorili da koriste e-light uređaj od firme LPR medico nesty....uređaj ima kombinirano hlađenje, zračno i vodeno.
probala sam googlat ali mi ništa ne izbacuje. Da li tebi govori išta taj naziv? Hvala
Ako si googlala i nije nista izaslo vani,mora ti biti jasno da je stvar kinez.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2013., 17:57   #2223
Quote:
maggyc kaže: Pogledaj post
Postoji li više aparata za elektroepilaciju ili su svi više-manje slični?
Nisu svi isti. Oni bolji koriste blend i flash tehnologiju. Uspju kombinirati elektro-lizu sa termo-lizom dok "obicni" samo termo.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 12:43   #2224
Mene zanima koliko košta ta trajna depilacija, da li je bolna i kakve rezultate daje kod muškaraca? Konkretno mislim na područje brade.. Kolko čitam , neki su za leđa spomenuli cifre cca 10 000 kn
__________________
He can who thinks he can, and he can't who thinks he can't. This is an inexorable, indisputable law.
Kratka Kavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 09:57   #2225
Pitanjce....dal je istina da se u trudnoći zbog hormona vrati dlakavost?? da mi ne bude uzalud ovaj LPL
Minnie30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 08:00   #2226
Svijetla sam i imam tanke i guste srednje tamne dlake. Zanima me trajno uklanjanje sa nausnice. do sad sam ih samo čupala pincetom, ali vidim da se to sve više množi
čitala sam zadnjih desetak stranica i po tome vidim da više preporučate laser nego IPL.

koliko to boli? da li ima neki drugi način uklanjanja a da manje boli ili ne boli? i gdje je najbolje u Rijeci otići na to? išla bih kod dermatologa, a ne u kozmetički.
hvala
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 08:38   #2227
ima netko iskustvo sa aparatom Iskra Medical? naručila sam se za IPL pazuha i teta mi je rekla da mi dlačice moraju biti 3-4 cm.
a koliko sam tu čitala uglavnom je preporuka da ne viri ništ. jel to ovisi o aparatu?
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 11:16   #2228
3-4 cm??
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 16:32   #2229
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
3-4 cm??
pardon, 3-4 mm
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 10:03   #2230
Quote:
Arwen OOO kaže: Pogledaj post
pardon, 3-4 mm
Taj aparat ima zracno hladnje i ne radi sa kontaktnom glavom. Zato dlake moraju biti vani. Sve skupa nizi razred. Imati ces neki efekat ali nista spektakularno.
__________________
Obavjestavam sve da vise ne koristim forum i ne odgovaram na pitanja. Posjetite facebook grupu Tehnologija u estetici i kozmetologiji
--Phoenix-- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2013., 11:00   #2231
Quote:
--Phoenix-- kaže: Pogledaj post
Taj aparat ima zracno hladnje i ne radi sa kontaktnom glavom. Zato dlake moraju biti vani. Sve skupa nizi razred. Imati ces neki efekat ali nista spektakularno.
ok. hvala. a, idem prvi put, za probu... u moru salona i aparata i ponuda izabrala taj idem na 5 tretmana pazuha, valjda će bit nešto...
Arwen OOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 18:28   #2232
e ovako moze li mi netko odgovoriti tko ima iskustva, muku mucim godinama sa dlakama na nogama, em sto su crne guste jake i urastaju, sve zivo sam probala od depilacije voskom, egipatske izbjeljivanja itd nista nije pomoglo i dalje su jako guste upaljene tockica milion, sram me po ljeti se skinuti. Dali netko ima iskustva s laserom i crnim dlakama i bijelom. puti. Dosta je skup tretman al ako mi pomogne nije me briga samo da se napokon mogu skinuti :-)
leamm is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2013., 13:04   #2233
Pise u glorii in da kod nas u cetvrtom dolazi philips lumea )) bas me zanima cijena...
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 10:37   #2234
Quote:
Minnie30 kaže: Pogledaj post
Pitanjce....dal je istina da se u trudnoći zbog hormona vrati dlakavost?? da mi ne bude uzalud ovaj LPL
Meni se nisu vratile, naime ja sam napravila 5 tretmana i morala sam prekinut tretman zbog trudnoce i poslije ih nikako nastavit al uglavnom nisu se vratile niti se ista pojacalo a proslo je 6 godina i 2 trudnoce a od dalcica mi ejo dpstalo cca 20% al cula sam od nekih zena da se njima pojacala dlakavost i to je nesto na sta ne moze utjcat jer uvijek ce proradit neki folikul koji trenutno spava ahormoni su cudnovati

Quote:
Mer girl kaže: Pogledaj post
Svijetla sam i imam tanke i guste srednje tamne dlake. Zanima me trajno uklanjanje sa nausnice. do sad sam ih samo čupala pincetom, ali vidim da se to sve više množi
čitala sam zadnjih desetak stranica i po tome vidim da više preporučate laser nego IPL.

koliko to boli? da li ima neki drugi način uklanjanja a da manje boli ili ne boli? i gdje je najbolje u Rijeci otići na to? išla bih kod dermatologa, a ne u kozmetički.
hvala
Boli boli, a sad laser ili IPL u to se necu mijesat

Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Pise u glorii in da kod nas u cetvrtom dolazi philips lumea )) bas me zanima cijena...
I mene zanima koliko ce nasi nabit cijenu- al ja svog obozavam i stvarno vrijedi
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 14:07   #2235
http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1176

Šta mislite o ovoj ponudi, dali bi se to isplatilo i ima ko možda kakvih iskustva ???'
__________________
BEBA
Bebaćica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 17:32   #2236
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
I mene zanima koliko ce nasi nabit cijenu- al ja svog obozavam i stvarno vrijedi
A nadam se da nece! Inace cu i dalje morat patit za njim
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:48   #2237
Quote:
Bebaćica kaže: Pogledaj post
http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/1176

Šta mislite o ovoj ponudi, dali bi se to isplatilo i ima ko možda kakvih iskustva ???'
Jooj i ja sam to vidjela, zato sam i došla na forum da se raspitam. Vidim da posvuda pišu kako je laser bolji od ove IPL depilacije.
Mene zanima jel itko probao IPL depilaciju i koliko je tretmana otprilike potrebno za noge? Hoće li ovih 5 iz ponude biti dovoljno? Ne bih to kupovala ako se baš nimalo ne isplati..
pepoticapepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2013., 23:59   #2238
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
A nadam se da nece! Inace cu i dalje morat patit za njim
Je li to to:
http://www.elipso.hr/mali-kucanski/d...S-SC2003%7C11/
pepoticapepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 11:32   #2239
Quote:
pepoticapepa kaže: Pogledaj post
Jooj i ja sam to vidjela, zato sam i došla na forum da se raspitam. Vidim da posvuda pišu kako je laser bolji od ove IPL depilacije.
Mene zanima jel itko probao IPL depilaciju i koliko je tretmana otprilike potrebno za noge? Hoće li ovih 5 iz ponude biti dovoljno? Ne bih to kupovala ako se baš nimalo ne isplati..
Vec sam napisala da sma prije cca 6 godina napravila 5 IPL depilacija cijelih nogu i nista mi se nije vratilo a sveukupno mi je ostalo oko 20 % dlaka, al definitivno treba vidjet kakvi se IPL tretmani nude jer trziste je puno vrlo losit aparata
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2013., 19:05   #2240
Smile

Quote:
pepoticapepa kaže: Pogledaj post
Mislim da je! Wedding jel tvoj takav???
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.