Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2013., 23:24   #2321
Također me interesira Remington ipl 6000, kakvi su rezultati s njim? I kakva je razlika između njega i remington ipl 4000?
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 23:28   #2322
Također me interesira remington ipl 6000, kakvi su rezultati? I u čemu je razlika između njega i remington ipl 4000?
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 23:39   #2323
Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
U koji salon si onda otisla?!
Ne znam nel smijem ovdje napisati ime salona. ..
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 14:35   #2324
Lijepi pozdrav svima,

dakle nakon dugog traženja i proučavanja uređaja za kućnu upotrebu nalazim
Gillette Venus Naked Skin Braunov proizvod koji nije još na našem tržištu ali svi komentari su jako dobri.
http://www.ipulse.co.uk/products/

Zadnje uređivanje marpak : 10.05.2013. at 14:46.
marpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 23:51   #2325
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
Ne znam nel smijem ovdje napisati ime salona. ..
Pa mislim da smijes! Par stranica unatrag se spominju razni saloni- tu smo zbog savjeta i informacija, ne?
ružica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 09:08   #2326
evo da podijelim malo iskustva za laser pazuha

bila sam prije par dana na drugom tretmanu(mjesec dana nakon prvoga)

prezadovoljna sam

moram napomenuti da sam to išla u polikliniku a ne u neki kozmetički salon(razlike su velike)

između ta dva tretmana se uopće nisam imala potrebe brijati,izraslo je njih nešto(maksimalno 30 posto) ali to se nije vidjelo,vidjela sam jedino ja kad bi ih izbliza pogledala,kad bi gledala u ogledalo nisu se vidjele

sljedeći tretman bi trebao biti za 6-8 tjedana,inače je 4-6 ali kako sam sada došla nakon 4 i nije njih bilo puno dr. je rekla da produžimo razmak čak do 8 tjedana

vrlo vjerojatno će taj treći biti i zadnji tretman koji će mi biti potreban no vidjet ćemo
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:50   #2327
Thumbs up

meni je proslo 15 dana od prvog tretmana Soprano xl laserom i prezadovoljna sam!! Tretirala sam cijele noge i bikini zonu, dlake ispadaju ko lude samo ih taknes. na bikini zoni su ostale 3 dlake
Na nogama je otpalo 30-40 % dlačurina i bas se veselim idućem tretmanu!!
casabianca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 12:52   #2328
isto sam isla u polikliniku i tretman je radio bas doktor!
casabianca00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2013., 23:21   #2329
Cool

Quote:
ružica1 kaže: Pogledaj post
Pa mislim da smijes! Par stranica unatrag se spominju razni saloni- tu smo zbog savjeta i informacija, ne?
salon je Centar skin u Badalićevoj...
cure su na početku išle sa akcijama na grupnim portalima, a sad rade same svoje akcije...
trenutno imaju nisto neki popust na depilacije...ne znam točno što...ali ima na njihovoj web stranici
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 12:57   #2330
Ok, odlučila sam ne ići po salonima i kupit si Lumeu. Cure koje ste ju kupile u Zg, gdje ste ju našle i koja je cijena? oko 3-4000?
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 21:02   #2331
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Ok, odlučila sam ne ići po salonima i kupit si Lumeu. Cure koje ste ju kupile u Zg, gdje ste ju našle i koja je cijena? oko 3-4000?
kupila, čist me zanima sad učinkovitost
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 21:34   #2332
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
kupila, čist me zanima sad učinkovitost
ma je?! čestitam
a sad nam sve ispričaj - di, koliko para, koliko muzike,....reci nam sve
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 22:17   #2333
U elipsu u Areni, 2999kn vele da kak dođe da se u dan dva sve rasproda, kao recesija je
Kalkulirala sam između remingtona i philipsa. Dakle lampa na remingtonu ima 1500 bljeskova i jedna zamjenska je 209 kn. Philips ima 80000 bljeskova i lampa se NE MIJENJA, dakle kad se ispucaju bljeskovi baca se cijeli aparat. (kolko sam ja skužila i kolko su mi oni tamo rekli)
I sad, remingtonovih 53 lampe idu u ovu philipsovu jednu što znači da bi potrošila 11000 kn samo na lampe. Pa sam zaključila da je Philips bolje opcija dugoročno.

One verzije sa manjim nastavkom za lice nije bilo ali i ovaj ide na lice najnormalnije. Pošto sam jutros depilirala noge voskom sad čekam da mi narastu a Lumeu sam probala na pazusima i brkovima Malo pecne ali to je tak malo da je zanemarivo.
A za dalje budemo vidli..
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 12:22   #2334
Quote:
ribica0603 kaže: Pogledaj post
salon je Centar skin u Badalićevoj...
cure su na početku išle sa akcijama na grupnim portalima, a sad rade same svoje akcije...
trenutno imaju nisto neki popust na depilacije...ne znam točno što...ali ima na njihovoj web stranici
u Centru Skin sto god da radite necete pozalit , super salon sa educiranim osobljem, vrhunskim aparatima + sto je vlasnica doktorica
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 16:33   #2335
Quote:
eyedetox kaže: Pogledaj post
Cure, ja večeras krenula s Phillips Lumeom, dlake ,čuvajte se
Kakvi su rezultati? Jel još rano za rezultate?
leluči is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 21:17   #2336
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Kalkulirala sam između remingtona i philipsa. Dakle lampa na remingtonu ima 1500 bljeskova i jedna zamjenska je 209 kn. Philips ima 80000 bljeskova i lampa se NE MIJENJA, dakle kad se ispucaju bljeskovi baca se cijeli aparat. (kolko sam ja skužila i kolko su mi oni tamo rekli)
I sad, remingtonovih 53 lampe idu u ovu philipsovu jednu što znači da bi potrošila 11000 kn samo na lampe. Pa sam zaključila da je Philips bolje opcija dugoročno.
Hvala ti, ova računica mi je trebala!
Javi čim budu (ako budu) vidljivi neki rezutati!
__________________
Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretniji, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje...
DraMaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 23:08   #2337
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
u Centru Skin sto god da radite necete pozalit , super salon sa educiranim osobljem, vrhunskim aparatima + sto je vlasnica doktorica
apsolutno se slažem
ribica0603 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 08:31   #2338
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
Kalkulirala sam između remingtona i philipsa. Dakle lampa na remingtonu ima 1500 bljeskova i jedna zamjenska je 209 kn. Philips ima 80000 bljeskova i lampa se NE MIJENJA, dakle kad se ispucaju bljeskovi baca se cijeli aparat. (kolko sam ja skužila i kolko su mi oni tamo rekli)
I sad, remingtonovih 53 lampe idu u ovu philipsovu jednu što znači da bi potrošila 11000 kn samo na lampe. Pa sam zaključila da je Philips bolje opcija dugoročno.
pas mater i njima i lampama! a mozda dok ja skupim lovu i unaprijede model pa se i Lumei budu mijenjale lampice. ne znam kako je kod ovog Braunovog, kako ga jos nema kod nas, nisam detaljno ni proucavala
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 14:38   #2339
Upravo sam prvi put isprobala Lumeu, da li mi netko moze reci jel normalno da je bljesak toliko jak?

Meninto izgleda kao da blicne neki crveni blic od fotoaparata, a u uputama pise da je to samo od refleksije od koze.
Romana385 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2013., 09:53   #2340
Quote:
Romana385 kaže: Pogledaj post
Upravo sam prvi put isprobala Lumeu, da li mi netko moze reci jel normalno da je bljesak toliko jak?

Meninto izgleda kao da blicne neki crveni blic od fotoaparata, a u uputama pise da je to samo od refleksije od koze.
pa naravno da je jak- dal si bila na IPL-u u salonu?
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:06.