Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.10.2014., 00:16   #5821
Koliko se ja sjećam, Breaking Bad je u startu bio zamišljen kao serija od pet sezona, čega su se odlučili držati (uz malo rastezanje i prepolovljavanje 5.sezone). Boardwalk Empire nikad nije uspio ostvariti tako velik interes kod publike, kao što su to producenti zamislili, a uz to je bio preskup za snimanje. Nedavno sam negdje čitala da producenti imaju u vidu sljedećih nekoliko sezona za The Walking Dead, mislim da je netko čak tu okačio link? Sumnjam da će ovo biti zadnja sezona, ili predzadnja. Pitanje je i koliko će se taj spin-off svidjeti ljudima.
violent_violet is offline  
Old 30.10.2014., 00:47   #5822
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Naime, ne čitam strip tako da ne znam, ali naravno da je svašta moguće.


Ne zelim ti spojlat posto ne citas strip. Ne znam ni sam sto su zamislili od ove serije, strip ima 20+ nastavaka, mozda vec znaju kraj pa mogu planirati kako ce zavrsiti seriju, ne vjerujem kako ce ici u CSI sezone, 10+, rekao bi kako ce zavrsiti nakon 7 ili 8.
Eric Delko is offline  
Old 30.10.2014., 01:04   #5823
Da, nemoj mi spojlat. Na interliberu ću ove godine uzeti brojeve koji su izašli na srpksom, prošle godine su bila 2 omnibusa na popustu, a zadnji put kada sam gledao na webu, 4 omnibusa bila su vani.

Obožavam zombije, ali 2 puta sam bio na granici da prekinem s gledanjem. Mislim da znate o čemu pričam. :/ Stvarno znaju zasrat i nadam se da će serija potrajati, ali ako bude poput 2.,3. i polovice 4. sezone definitivno odustajem (samo da povučem paralelu...to mi se desilo s Lost).

Ogroman publicitet, odlična tematika za raditi što poželiš i onda napraviš telenovelu. Nedopustivo. Tako da mi je početak 5. sezone kao melem i zaista se nadam da će tako ostati. Ove 3 epizode su odlične. The Walking Dead želim nazivati kultnom serijom i nadam se da će to postati (ili je već postala?).
okapoaN is offline  
Old 30.10.2014., 01:22   #5824
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Da, nemoj mi spojlat. Na interliberu ću ove godine uzeti brojeve koji su izašli na srpksom, prošle godine su bila 2 omnibusa na popustu, a zadnji put kada sam gledao na webu, 4 omnibusa bila su vani.

Obožavam zombije, ali 2 puta sam bio na granici da prekinem s gledanjem. Mislim da znate o čemu pričam. :/ Stvarno znaju zasrat i nadam se da će serija potrajati, ali ako bude poput 2.,3. i polovice 4. sezone definitivno odustajem (samo da povučem paralelu...to mi se desilo s Lost).

Ogroman publicitet, odlična tematika za raditi što poželiš i onda napraviš telenovelu. Nedopustivo. Tako da mi je početak 5. sezone kao melem i zaista se nadam da će tako ostati. Ove 3 epizode su odlične. The Walking Dead želim nazivati kultnom serijom i nadam se da će to postati (ili je već postala?).
neznam jel znaš al Fibra će izdati na hrvatskom 1. omnibus TWD-a uskoro (1000+ str. iliti prvih 48 brojeva stripa)
crotemplar is offline  
Old 30.10.2014., 01:26   #5825
Imate sve stripove online ako vam nije bad čitati s ekrana.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Old 30.10.2014., 01:41   #5826
Quote:
crotemplar kaže: Pogledaj post
neznam jel znaš al Fibra će izdati na hrvatskom 1. omnibus TWD-a uskoro (1000+ str. iliti prvih 48 brojeva stripa)
MA daj? Nisam to znao... to je onda compendium! Ja sam gledao u stripovi^2 i evo sada vidim da je 6. već vani! Imaš li kakvih dodatnih info?
okapoaN is offline  
Old 30.10.2014., 01:54   #5827
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
MA daj? Nisam to znao... to je onda compendium! Ja sam gledao u stripovi^2 i evo sada vidim da je 6. već vani! Imaš li kakvih dodatnih info?
C/B, tvrdi uvez, 160 x 240, izlazi 10.11.2014, cijena 250 kn, sad neznam jel će i ovo bit uključeno, al bit će popust od 20% na njihova izdanja (sve će se znati uskoro, a dosta je već i objavljeno na njihovim str. fibra.hr)
crotemplar is offline  
Old 30.10.2014., 02:00   #5828
Quote:
crotemplar kaže: Pogledaj post
C/B, tvrdi uvez, 160 x 240, izlazi 10.11.2014, cijena 250 kn, sad neznam jel će i ovo bit uključeno, al bit će popust od 20% na njihova izdanja (sve će se znati uskoro, a dosta je već i objavljeno na njihovim str. fibra.hr)
Odlično! Uzet ću ovo! Samo..1088 stranica! trebali su bar prepoloviti br. str. To je stvarno knjižurina! Sumnjam da će biti popust na ovo izdanje, ipak je prvo i taman ga puštaju na otvorenju interlibera.
okapoaN is offline  
Old 30.10.2014., 02:31   #5829
Quote:
crotemplar kaže: Pogledaj post
neznam jel znaš al Fibra će izdati na hrvatskom 1. omnibus TWD-a uskoro (1000+ str. iliti prvih 48 brojeva stripa)
Taman onaj dio koji valja
Pablo is offline  
Old 30.10.2014., 10:33   #5830
O, super!
~*MiSs-AnDy*~ is offline  
Old 30.10.2014., 12:23   #5831
Razočaran sam scenom klanja, za tri sekunde gotovo i u polumraku, a trebala je biti prava brutalna scena samo su se nki uplašili da dobrice ne ispadnu eto ne fini
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 30.10.2014., 13:40   #5832
Ajd nemojte svako malo offtopic sa stripom radit. Imate pripadajuću temu o stripu pa tamo raspravljajte
BrianJohnson is offline  
Old 30.10.2014., 14:03   #5833
Mislim da oni ne planiraju skoro završit Walking dead. Gledanost je jako visoka, potražnja postoji i nema razloga prekidati, tim više jer nas čeka još ohoho materijala
raspala1 is offline  
Old 30.10.2014., 14:28   #5834
Ma previše je tu materijala. Ide ovo do jedno 8. sezona sigurno. Ne može se ovako kompleksno zamišljena radnja završit brzo.....
BrianJohnson is offline  
Old 30.10.2014., 14:32   #5835
kompleksno zamišljena radnja
__________________
I used to do drugs. I still do, but I used to, too.
eek is offline  
Old 30.10.2014., 14:39   #5836
A nije? Pusti walkere. Treba razrješit kako je to sve počelo, tko je odgovoran, treba se vidjet dal igdje postoji stabilna zajednica, neko zatvoreno okruženje poput nekog većeg grada koje je zatvoreno i funkcionira normalno, vlast dal postoji igdje, znanstvenici koji možda rade na rješenju . Onaj znanstvenik iz prve sezone je rekao da su komunikacije odsječene. Amerika je ogromna zemlja, negdje mora postojat nešto. Nećemo valjda ostat u neznanju do kraja serije kako je to sve krenulo i što će se dogodit s razrješenjem...
BrianJohnson is offline  
Old 30.10.2014., 14:55   #5837
Kirkman je u više navrata izjavio da uopće nema namjeru objašnjavati kako je sve započelo, a šanse da ova ekipa nađe nešto što funkcionira, tj. neke znanstvenike koji rade na rješenju su gotovo nikakve, pa već se pet sezona (koliko sam shvatio u njihovom vremenu već nekoliko godina) vrte po vražjoj Georgiji, jedina im je šansa onaj Eugene, koji će završiti pojeden čim se Abraham makne od njega 10m (zadnji put kad je ostao malo udaljen od Abrahama "ubio" je kamion kojim su išli za Washington )

Zadnje uređivanje crotemplar : 30.10.2014. at 15:01.
crotemplar is offline  
Old 30.10.2014., 16:47   #5838
Ti malo puno briješ prilično nesuvislo. Daj se skoncentriraj, pa za početak samo pogledaj sneak peek za sljedeću epizodu. Oni tek trebaju doći do Washingtona.
raspala1 is offline  
Old 30.10.2014., 17:32   #5839
Ravnajući se po stripu, serija ima materijala za još ovoliko sezona.
A ako će je ugasiti, to bi moglo biti jedino zato jer će imati spin-off, pa da se ljudi ne zasite. Ne trebaju im dvije praktički jednake serije.
Ono is offline  
Old 30.10.2014., 17:54   #5840
Quote:
BrianJohnson kaže: Pogledaj post
Ajd nemojte svako malo offtopic sa stripom radit. Imate pripadajuću temu o stripu pa tamo raspravljajte
what he said

serija ljudi, serija, ovo je Televizija pdf, ajde možte vi to
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.