Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2014., 18:07   #7681
Ja ne bi to igrao, Indiana igra puno lošije nego u prvih 60-ak utakmica regularne sezone.
Napad im je lošiji nego prije, a ni u obrani ne briljiraju, već se (pre)često raspadaju.
Čak ih je i očajna Atlanta nekoliko puta natrpala i jedva su ih prošli, a i Washington je imao seriju u rukama, isto su im radili nered.

George je očajan, ne može povezati dvije dobre partije, a seve više se muči da odigra i samo jednu dobru.
23.5 koša (24) na njega mi je previše i odigrat ću ga under.
Čuvat će ga LeBron i vjerojatno Battier, pa se neće previše naigrati, a ionako je u vrlo lošoj formi.

Po meni, hendikep na Miami -8.5 @ 3.30 (107:96) ima vrijednost.

Miami je tenutno puno bolja ekipa, igraju dobro na obe strane terena, a Indiana je previše skolona oscilacijama, i to drastičnim.
Primjera radi, sad su izgubili 2 od 3 protiv Washingtona kući, i to su u obe primili 100+ koševa.
U toj trećoj, koju su dobili, isto su bili zreli za poraz, jedva su pobijedili, 4 razlike.
U jednoj od tih utakmica imali su samo 20-ak skokova, što je ponižavajuće.

Indiana mi trenutno djeluje kao momčad pred raspad i Miami večeras vidim kao povećeg favorita.

Zadnje uređivanje tomi : 16.12.2014. at 08:46.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 18:49   #7682
Indiana je imala problema s Atlantom i Washingtonom zbog njihovih centara koji su šutirali izdaleka, a time i izvukli Hibberta da ne bude ispod koša. Miami nema takvih centara (osim ako ne odluče igrati s nižom postavom i Boshom kao centrom) i mislim da Indiana ipak ima šanse.

Kad sam već kod Hibberta, iako je imao problema u playoffu, siguran sam da će napadački biti prva opcija danas, kao i uvijek protiv Miamija jer nemaju igrača koji ga mogu čuvati, tako da bih stavio na 10,5 više (19).

Također, Ray Allen igra odlično u zadnje vrijeme i s njim mogu igrati inside-out igru, tako da bih i na njega stavio više od 10,5 (12).

Zadnje uređivanje tomi : 16.12.2014. at 08:47.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 20:53   #7683
Quote:
MadLukeM kaže: Pogledaj post
Indiana je imala problema s Atlantom i Washingtonom zbog njihovih centara koji su šutirali izdaleka, a time i izvukli Hibberta da ne bude ispod koša. Miami nema takvih centara (osim ako ne odluče igrati s nižom postavom i Boshom kao centrom) i mislim da Indiana ipak ima šanse.
Za Atlantu se slažem, šutirali su prosječno 35 trica po utakmici u toj seriji, no za Washington si potpuno u krivu.
Nene je, odokativno, imao 30-ak posto svojih šuteva s poludistance (4-5 metara od koša), a većina njegovih i gotovo svi Gortatovi koševi su bili iz reketaa, razvalili su Hibberta.

A u krivu si i za Miami, pa ne kužim šta zapravo želiš reć.
Miami niti nema klasičnog teškog centra u ozbiljnoj rotaciji (ajde, to je donekle Andersen), a Bosh, koji je glavni igač pod košem za Miami, se itekako izvlači van, pa i šutira trice.
I da, Bosh čitavu sezonu, a pogotovo playoff, igra s Boshom na centru.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 21:23   #7684
Quote:
Tsigalko 11 kaže: Pogledaj post
Za Atlantu se slažem, šutirali su prosječno 35 trica po utakmici u toj seriji, no za Washington si potpuno u krivu.
Nene je, odokativno, imao 30-ak posto svojih šuteva s poludistance (4-5 metara od koša), a većina njegovih i gotovo svi Gortatovi koševi su bili iz reketaa, razvalili su Hibberta.

A u krivu si i za Miami, pa ne kužim šta zapravo želiš reć.
Miami niti nema klasičnog teškog centra u ozbiljnoj rotaciji (ajde, to je donekle Andersen), a Bosh, koji je glavni igač pod košem za Miami, se itekako izvlači van, pa i šutira trice.
I da, Bosh čitavu sezonu, a pogotovo playoff, igra s Boshom na centru.
Obrambeno Miami nema adekvatno rješenje za Hibberta (barem do sada nisu imali, pokušali su s Odenom i ispao je smiješan), zapravo sve ovisi hoće li se u ovoj seriji vratiti na staru razinu, a ja vjerujem da hoće.

U sezoni je završilo 2:2, svatko je dobio na svom terenu, tako da su po meni i dalje dosta izjednačeni, unatoč oscilacijama Indiane. Ovu su seriju čekali cijelu sezonu, teško mi je za povjerovati da će podbacit.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 11:54   #7685
Miami-San Antonio 2 @ 3.20 u HL+ (86:107) (dodat ću još 4 para po 1.01., jebe me se)

Spursi igraju odlično, bolji su od Miamija, finale je, ne moš stavit na ijednu momčad ovoliki koeficijent, zato moram odigrat dvicu.


Chalmers manje od 4.5 asista @ 1.65 HL (5)

U ostalima je 3.5, a očajan je, ima puno manju minutažu nego inače i igra loše.

Zadnje uređivanje tomi : 16.12.2014. at 08:49.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:05   #7686
Danas počinje nova sezona NBA lige.
Od svih kladionica, samo je Germania hrabra i već su ujutro izbacili granice na igrače za današnje utakmice.
Nekako mi se čini da ima nekoliko igrača kojima su granice promašene, pa ću probat:



Nowitzki manje od 21.5 @ 1.85 Germania 5/10

Dirk je već ostario, niti lani nije bio toliko ubojit kao nekoć, pa mi je ova granica pretjerana.
Usto, Mavsi imaju široku momčad s nekoliko izrazitih strijelaca, poput Ellisa i Parsona, pa čak dijelom Nelsona i Feltona.
Igraju protiv prvaka, najbolje momčadi lige, Spursa, koji imaju solidnu obranu. Dirk je zafrkan za branit, al mislim da će mu ipak biti teško zabiti 22 koša.


Ryan Anderson manje od 16.5 @ 1.85 Germania 7/10

Anderson se vraća nakon jako teške ozljede živca kralježnice (tako nešto) i duge pauze (skoro čitavu prošlu sezonu), u 5 pripremnih utakmica samo je jednom zabio preko ove granice, i to za jedan koš. U ostalim utakmicama je zabijao 11-12 koševa.
Njegova momčad ima nekoliko velikih potrošača lopti, to su Evans i Gordon, a tu je i glavni igrač momčadi, sjajni Davis, čija se eksplozija najavljuje ove godine, iako je i prošle sezone odigrao izvrsno.
Znači, Anderson je tu 3.-4. igrač po ovlastima, imao je dugu pauzu i mislim da ne bi trebao prijeći današnju granicu, iako igraju protiv obrambeno lošeg Orlanda.
Ukoliko Pelicansi budu imali uvjerljivu prednost, a lako je moguće da će imati, Anderson će imati i manju minutažu od predviđene, čime šanse za under dodatno rastu.


Howard više od 18.5 @ 1.85 Germania 4/10

Howard je lani u playoffu pokazao da je i dalje moćan, nadam se da će ove sezone nastaviti tako i vratiti titulu najboljeg centra lige.
Danas igra protiv Lakersa, kluba iz kojeg je otišao nakon samo jedne sezone, i to na ne baš lijep način, pa će im se sigurno htjeti odužiti za sve što je doživio tamo.
Houston igra brzu košarku s puno napada, time su šanse za over Howarda veće.
Najveći razlog zbog kojeg igram njegov over je očajna centarska postava Lakersa, koja gotovo i ne postoji. Howard će ih lagano rješavat, skupljat će skokove u napadu i trpati i na taj način.
Mislim da ide preko 20 koševa bez većih problema.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:17   #7687


Anderson je definitvno prevelika granica. Ulazi s klupe i uglavnom je osuđen na spot up trice. A i vraća se nakon 10 mjeseci pauze, kao što si i rekao.
RAY777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 11:37   #7688
Kako danas počinje najjače košarkaško prvenstvo, idemo malo kao top tema.
__________________
"Four weddings and a funeral, where's the difference?"
tomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 17:04   #7689
Izgleda da sam neloš procijenio granice na današnje igrače, na svu trojicu su smanjili granicu - Dirk s 21.5 na 19.5, Anderson sa 16.5 na 15.5, a Howard je porastao s 18.5 na 19.5.
Usto Andersona samo oni imaju u ponudi.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 11:31   #7690
Westbrook više od 25.5 Germania. 10/10

Oklahoma nema 5 zdravih igraca, doslovno. Ozlijeđen je najbolji strijelac na svijetu, Durant, nema Morrowa, Jacksona, Perkinsa te jos 4-5 sporednih likova.
Westbrook i inace forsira i uzima ogroman broj suteva, a veceras mu je samo,nebo granica.
Oklahoma nema igraca koji ce zabit vise od 10 koseva osim njega i Ibake.
Obzirom da ga veceras cuva obrambeno uzasni Lillard, a i Portland ima jednu od losijih obrana lige, Westbrook danas ocekujem iznad 30, ako ne i 40 koseva
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 14:16   #7691
Gordon Hayward 14,5 over

Lider Jazzera, glavni igrac koji protiv Raketa igra poprilicno efikasno.
Marathonbet ga je stavio na 14,5, po meni ipak prenisko, i to sam bez razmisljanja uzeo.
Protiv Houstona je na prosjeku 18 p. (prosla sezona) i u oba domaca susreta prosle sezone isao je preko 14 poena.
Meni dovoljno da ga ponovo odigram u over.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 16:06   #7692
Scola 15,5 više
Inače igrao kao zamjena Westu, koji neće igrati, tako da će mu se povećati minutaža, a samim time i broj poena. Još ako uzmemo u obzir da su Sixersi smiješna ekipa, Scola bi trebao ići preko.
Usput, poklon u kladionici - 1,40 na pobjedu Indiane.

Ibaka 13,5 više
Baš kao što je Tsigalko napisao, Oklahoma trenutno nema pravih strijelaca u ekipi osim Westbrooka. Mislim da će većinu koševa zabiti on, Ibaka i Adams, tako da bi bez problema trebao ići preko.
MadLukeM is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 22:16   #7693
Amir Johnson 10,5 under

On kao igrac ofanzivno nije vala nista specijalno od koristi za Raptorse a veceras je protiv dobrih skoro pa odlicnih defanzivaca Millsapa i Horforda. Nesto ne vjerujem da ce se pored njih nazabijat poena.
Uzimam pa sta bude.
__________________
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
dr.van nostrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 16:37   #7694
Josh Smith više od 18.5 koševa @ 1.85 SS 8/10

Josh Smith je odradio vrlo dobru predsezonu, a i na otvaranju sezone je zabio 25 koševa, i to uz loš postotak šuta, naime uzeo je čak 22 šuta u 35 minuta.
Detroitu u prve 3 utakmice sezone nema Monroea, koji je jedan od glavnih strijelaca kluba, pa Josh Smith ima veće ovlasti te je sad glavni strijelac Detroita.
Usto, danas igraju protiv Minnesote, koja je tradicionalno šuplja pod košem i primaju ogroman broj koševa od protivničkih visokih igrača.
Evo, Minnesota je sinoć igrala protiv napadački lošeg Memphisa, te su ih protivnički visoki igrači Marc Gasol i Zach Randolph doslovce izbušili. Gasol im je zabio 32 koša, a Randolph 25.
57 koševa! Uz ukupno 22 skoka (od čega 8 u napadu) navedenog dvojca.
Detroit je jak pod košem, Drummond je zvijer, pogotovo skakački, dok je Josh Smith zafrkan za čuvat, jer može igrat i tricu i četvorku, a Minnesotini igrači na tim pozicijama i nisu oličenje obrambenih igrača.

Odlaskom Lovea, Minnesota je postala jedna od lošijih momčadi lige (zlobnici bi rekli kako su bili loši i dok je Love bio tamo), nema tu dovoljno napadačke kvalitete, a kao što rekoh, obrana je miljama daleko od nekakve čvrstine.
Detroid također nije među top momčadima lige, ali su bolji od Minnesote, pogotovo u reketu, a ako Drummond limitira Pekovića (a mislim da može), Minnesota nema čime odgovoriti.
Mislim da Detroit ovo dobija.

Minnesota - Detroit 2 @ 2.73 Pinnacle 5/10
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:20   #7695
Evo samo jedan podsjetnik, pošto ću vjerojatno zaboravit, pa me možda netko ko ovo pročita i podsjeti.

Naime, Lakersi su sinoć igrali protiv Phoenixa, a Kobe je zabio 31 koš uz šut 11/25.
Zanimljivost je da Kobe mrzi Sunse, iz razloga jer su ih 2007. izbacili iz playoffa.

Evo i dio teksta iz gornjeg linka koji pokazuje koliko i zašto Kobe mrzi Sunse:

“I don’t like them,” Bryant said of the Suns. “Plain and simple, I do not like them. They used to whip us pretty good and used to let us know about it, and I. Will. Not. Forget. That.”
Even though most of the guys from that team are gone?
“I. Don’t. Care,” Bryant said. “I won’t let it go.”


Iz tog razloga on ih redovito trpa u međusobnim utakmicama.

Lakersi sljedeću utakmicu protiv Sunsa igraju 4.11. i tad idem s maksimalnim ulogom na over Kobea.
Granica će vjerojatno biti oko 26-27.
Uz svu navedenu mržnju, postoje i objektivni razlozi za over Kobea - Sunsi ne igraju neku čvrstu obranu, a Lakersi su čak gori nego lani, praktički samo Kobe može zabijati veći broj koševa, a znamo da on ima apsolutno sve ovlasti u momčadi Lakersa.

4.11. LA Lakers - Phoenix Suns
Kobe over 10/10



Samo bih molio da me na neki način podsjetite na ovaj par, jer redovito zaboravim.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 17:50   #7696
Trenutno, igrat overe na Bryanta kad je margina iznad 25 ili više, bliže je pušioni nego dobitku. Pogotovo kad se zna da će utakmica opet do kraja treće četvrtine bit riješena, i da će on zadnjih 12 minuta prosjedit na klupi.

Uskoro će ga ekipe počet i udvajat, jer nitko drugi na tom trash rosteru ne može kurca zabit, pa ak ti je tih 10/10 ulog nekih 100 kn, onda i probaj. Inače ti je bolje da lovu preusmjeriš na pametnije stvari.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 18:22   #7697
Hvala na savjetu i tako bahatom stavu.

Evo, i sinoć su Lakersi spušili s laganih 20-ak razlike (a razlika je bila i viša), pa je Kobe svejedno igrao 35 minuta i zabio 31 koš.

A ne zaboravimo i da je Kobeu ove sezone jedini cilj popeti se na All time ljestvici strijelaca.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 19:26   #7698
Savjet je dobronamjeran od čovjeka koji je u zadnjih 10 godina pregledao cca 90% svih utakmica, a ti si, očito, neinformiran.

Bryant ti je jučer, da budemo egzaktni, igrao 27:53 minute i za to vrijeme ispalio 25 lopti. Ne kažem da ih neće i za par dana ispalit 30, al da ti je to za neke veće pare- nije. Da ga jebeš. Naravno, lova je tvoja i radi s njom što hoćeš.
Cigla na cigli is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 20:05   #7699
Poanta je da je prvi sljedeci u lakersima uzeo 10 suteva pa onda iz tog znas da ce bryant svaki puta uzet tolko suteva jer nema niko drugi uz njega, a realizacija mu ionako nije bila nista posebno jucer nego je bila manja od 50% tako da vrlo je moguce da ce na sljedecoj tekmi uzet jedanko suteva, a mozda i imas visi postotak
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2014., 21:35   #7700
Quote:
Cigla na cigli kaže: Pogledaj post
Savjet je dobronamjeran od čovjeka koji je u zadnjih 10 godina pregledao cca 90% svih utakmica, a ti si, očito, neinformiran.

Bryant ti je jučer, da budemo egzaktni, igrao 27:53 minute i za to vrijeme ispalio 25 lopti. Ne kažem da ih neće i za par dana ispalit 30, al da ti je to za neke veće pare- nije. Da ga jebeš. Naravno, lova je tvoja i radi s njom što hoćeš.
Ok, pogledao si 90 % utakmica, kakve to ima veze s ovom okladom?
Ajde, da sam napisao nešto krivo, imalo bi nekog smisla, ali ovako, potpuno nepotrebna rečenica.

Krivo sam napisao samo Bryantovu minutažu, falio sam za 7 minuta, ali ok, čak mi taj podatak ide u prilog. U razvaljotci Lakersa Kobe je imao smanjenu minutažu, al je svejedno uzeo 25 šuteva.
Za očekivati je da u narednom međusobnom ogledu, u kojem su Lakersi domaćini, utakmica ipak biti maaaalkice neizvjesnija nego u Arizoni.

Jedino bih te molio da objasniš zašto Kobe ne bi prešao granicu u toj utakmici, jer nisi dao nikakav valjan argument.
A ako i dalje misliš nastupat tako bahato, molio bih da odjebeš.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:06.