Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.11.2013., 13:02   #1001
Garbo,

Svaka cast, naravno imati cu pitanja pa se javim jer vidim da imamo slican slucaj, ne kuzim se u prehranu previse ali sam skuzila da i ja moram poceti izbjegavati ugljikohidrate!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 13:21   #1002
Koja crna dva dana

Budi spremna na to da je moguce da rezultate pocinjes vidjeti tek u beti.
Mi smo dosta pisali na temi o nasim rezultatima pa ces i to procitati.

Sto se tice prehrane, sve sto trebas znati je na ovoj temi https://www.forum.hr/showthread.php?t=655043. kreni od zadnjih 50-100 stranica jer se ponavlja prica manje-vise kako ko dolazi i pita za savjete.

https://www.forum.hr/showthread.php?t=290608 mozes i ovo malo pogledati, dumbledore je dao par finih savjeta.

Guglaj proteine, zdrave masti, slozene UH, visoki i niski glikemijski indeks, itd.
Pij vodu.

Izbaci sokove, umjetne secere, grickalice, bijelo brasno. Uvedi jednom tjedno cheat day, subota ili nedjelja a sve ostale dane pokusaj da imas cistu prehranu koliko je moguce.

Uglavnom osnova ti je da pocnes sa temom o mrsavljenju koju sam ti gore linkala, zapisuj sebi stvari...
Imas i sticky temu sa zdravim receptima i o hrani pa baci oko.
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:15   #1003
ma da nema šanse da je u roku od 2 dana išta vidjela.. meni je ok to što još ne gubim ništa ali da li bi me trabalo zabrinjavati to što sam koliko vidim dobila kilu, dvije u ovih tj dana? :O ne znam šta misliti....

inače, oduvijek pijem samo vodu nikakve sokove a kamo li gazirano to ni ne volim... kad sam u kafiću pijem bijelu kavu (sa jednom vrećicom šećera) ili cedevitu... :P ali sam čula da bi kavu trebalo piti crnu jer je kombinacija kava i mlijeko loša... eto ne znam tako sam čula!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:21   #1004
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
ma da nema šanse da je u roku od 2 dana išta vidjela.. meni je ok to što još ne gubim ništa ali da li bi me trabalo zabrinjavati to što sam koliko vidim dobila kilu, dvije u ovih tj dana? :O ne znam šta misliti....

inače, oduvijek pijem samo vodu nikakve sokove a kamo li gazirano to ni ne volim... kad sam u kafiću pijem bijelu kavu (sa jednom vrećicom šećera) ili cedevitu... :P ali sam čula da bi kavu trebalo piti crnu jer je kombinacija kava i mlijeko loša... eto ne znam tako sam čula!
pij makijato - puno manje mlijeka se stavi, a u kafićima ti se kava radi s punomasnim mlijekom.

ovo su gluposti meni za "kombinacije" kava - mlijeko. i slične stvari. pročitala sam tu knjigu.

po tome je loša i kombinacija žitarice - jogurt.

pa s čim da ih jedem onda?

ne treba filozofirat previše.
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:34   #1005
a znam jer sam radila u firmi koja im šalje robu, svugdje je 3,8% mm... =/ a čuj, mogla bi i makijato nije mi neki problem to promijenit
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:37   #1006
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
a znam jer sam radila u firmi koja im šalje robu, svugdje je 3,8% mm... =/ a čuj, mogla bi i makijato nije mi neki problem to promijenit
definitivno će ti biti manje kalorija. jer bijela kava ide u onim velikim šalicama od mislim 2 dcl. tu je najveću udio mlijeka.

u makijatu je kapić mlijeka. ok, malo više, al opet je kalorijski puno manje.
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:45   #1007
onda će to biti još jedna promijena...

jedva čekam danas istezanje! ali tek navečer jer radim do 21 h...
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:47   #1008
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
onda će to biti još jedna promijena...

jedva čekam danas istezanje! ali tek navečer jer radim do 21 h...
ja sam isto pila bijelu kavu u kafićima. sad pijem čaj. kavu pijem samo doma. i najfinija mi je tad.
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 14:49   #1009
joj ja sam luda sa tim čajevima! čim malo zahladi stalno čaj čaj čaj.. bome još malo pa će doći i to doba!

i pijem ga samo sa medom bez šećera!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 15:49   #1010
eh, sad jedno pitanje za cure: koliko vam menstruacija poremeti kalendar vježbanja? je li ok ako preskočim cijeli tjedan? inače su mi obilne šta god da radila tako da nema nikakve šanse da se pomaknem tih dana..

pardon dečki! :P
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 16:20   #1011
Izbaci i tu cedevitu.

Sto se tice mjesecnice, ja radim normalno, popijem lijek protiv bolova i radim, osim ako bas boli a to je obicno 2,3 dan onda ta dva dana preskocim i nastavim dalje po rasporedu.
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 17:28   #1012
Mislim.da cu pauzirat tj dana jer meni po 8 dana traju i ubitacne su ili me boli ili su preobilne... :/

Ali nikako da otkrijem nesto pametno za popit u kaficu navecer, nesto bez kofeina da me ne razbudi pred spavanje :P
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 18:17   #1013
Quote:
optimistična-88 kaže: Pogledaj post
Mislim.da cu pauzirat tj dana jer meni po 8 dana traju i ubitacne su ili me boli ili su preobilne... :/

Ali nikako da otkrijem nesto pametno za popit u kaficu navecer, nesto bez kofeina da me ne razbudi pred spavanje :P
kamilica
__________________
"If you love someone, you have to let them go. If they come back, they’re yours. If they don’t, then you stalk them."
kleica_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 19:13   #1014
Kamilica zvuci ok da...
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 22:52   #1015
i tako ja dođem sva sretna doma kako ću sad radit istezanje i ono vidim fali dio... pa sam se sjetila da sam negdje po forumu bila naletila na taj slučaj...

može li mi netko poslati link di je cijelih 25 min? hvala!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2013., 22:58   #1016
dobila! zahvaljujem!
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 09:12   #1017
danas prvi dan Gamme! SPEED 3.0 help me god!

lipakaja_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 09:52   #1018
Ljudi bliži mi se početak bete a sa tim i vježbe sa utezima, kako ih nemam i moram ih kupiti da vas pitam od koliko kg da kupim tegove?
__________________
"When choosing between two evils, I always like to try the one I’ve never tried before."
dejan1471 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 10:13   #1019
To sam bas i ja mislila pitati, sa cimevi ostali vjezbate betu? Ja imam utege od kilu to je stvarno premalo.. mislila sam mozda preko ebaya naruciti resistance bands... koji su vasi savijeti sta je bolje i od koliko kg su vasi utezi?
optimistična-88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2013., 11:01   #1020
Resistance bands samo ako bas nemate love za utege jer lako pucaju. Mislim da se najbolje isplati kupiti bucice, po mogucnosti promjenjive tezine. Ja sam musko bez ikakvog prijasnjeg iskustva u dizanju utega i 4.5 kg mi je bilo puno previse. Ipak, prisilio sam se da odradim s njima. I sad mi je previse, ali taman koliko treba za napredak.

Mozda bi bilo dobro da se ravnate prema ekipi s videa pa onda malo smanjite za pocetak. Zene u videima koriste 5 lbs (2.27 kg), a muski 12 lbs (5.44 kg). Shaun T je faca pa radi sa 15 lbs (6.8 kg). Nisam 100% siguran za brojke, ali otprilike je tako. Najbolje provjerite sami.

U Rip't Up iz game koriste i manje utege od navedenih za Supermana, Rocketmana i slicne vjezbe, ali oni su opcionalni. Ja radim s jednolitrenim bocama vode
Shaun T is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.