Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 03.02.2003., 23:49   #11
Thumbs up Re: Re: Zar zaista mislite da su sklekovi dobri!

Quote:
Rima kaže:
a ti si taj koji stoji tu na vrata i broji koliko ce ici u raj i koliko ce u Dzehenem
Svjedok:
skaces iz teme u temu , citala sam one divne Kuranske ajeti sto si ti postirao gore , ali to ne odgovaraju na moja pitanja koja glasi:

sta je vaznije , ritualna radnja , klanjanje , ustajanje i sedenje, gimnastika ili DUHOVNA VEZA ??

mislim da muslimani gube tu vezu za manja vaznija djela ..naravno ja te nezelim uvjeriti , to je samo moje licno misljenje

sad :ko ce ici u raju a ko ce zavrsiti u paklu , to samo ON zna, ti isto kao i ja nemamo blage veze , niti imamo pravo da odlucujemo ..sud je Boziji

selam
Neko je opet sjajan.
Ovo što se može pročitati spada u antologijsko-enciklopedijsko-clonaid definicije.
Šta te balije traže?
Posebno kad dolaze sa plaže???
Ta njihova gimnastika u džamijama predstavlja čiste sklekove.
Kod nas kršćanâ sklekova nema.
Mi samo stojimo, nekad malo sjednemo, ali opet malo ustanemo - i tako.
Ne radite sklekove.
To je protivno Isusovim riječima.
Isus kaže u NZ: U ime Oca, Sina, i, Svetoga Duha, zaboga, sve možete raditi - sklekove ne.
U to vrijeme nije bilo ni sklekova ni sklekačâ - tj. ljudi koji rade sklekove.
Isusove proročanske riječi su se proširile - zaraza sklekovima koja traje već stotinjak godinâ u gimnastičkoj praksi zahvatila je i islamsko-fundamentalističke krugove.
To vuče korijene već dugo i iz hindu-svijeta, koji već dugo radi apsolutne sklekove - bez oslanjanja na prednji dio tijela.
Dobro pazite - gdje god da ste - ne radite sklekove.
I izbjegavajte gimnastičare.
U svakom segmentu života.

P. S. U slijedećem nastavku: Pogubnost trbušnjakâ u islamskom ummetu.
 
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:42.