Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2011., 15:13   #61
Saznala da se otvara vrtić na Srdočima za 140-160 dječice. Bit će i jaslica.

Zvala sam i Potok, tamo pak nisu ni htjeli čuti da smo iz druge općine, kažu da nemmao šanse, samo grad Rijeka


Uprava Vežica kaže da će nas primiti samo sa papirom u kojem stoji da nema mjesta u našem vrtiću ( u našoj Općini), naravno opet onda ide po ljestivici...

Dovoljno je zvati ove Centre Turnić, Zamet, KVarner, MAestral i Potok to su vam uprave pa vam oni sve objasne. Prijave su svima otprilike iste. Od sredine 5mj do 27.5.

Kod privatnih još mi se Zlatan ne javlja, Mala vila nema jaslica i nisam još ove vjerske ( mislim da su oni krcati samo tako, jer sam čula da ja tamo navala i veća nego u drugima).
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 15:15   #62
Quote:
sklad kaže: Pogledaj post
To je puna cijena jaslica ako ne pripadaš Gradu, zar ne?
Da, za sada se cijene kreću od 1750kn do 2150kn ( napomena da sam ja za sada na to naišla). A grad Rijeka automatski oduzme 1000kn ( neki kažu 900kn) pa tako neki plaćaju "samo" 750 ili 550 i sl.

Našla plaća 1000kn tako da bi nama bilo isto, kao i za Rijeku. Čula sam da manje više sve druge Općine plaćaju 1000kn.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.

Zadnje uređivanje sagem : 18.04.2011. at 15:29. Reason: greška
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 15:37   #63
Quote:
sagem kaže: Pogledaj post
nisam još ove vjerske ( mislim da su oni krcati samo tako, jer sam čula da ja tamo navala i veća nego u drugima).
tamo su mjesta popunjena dok su bebice bile još mamama u trbuhu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:26   #64
sagem znači nema smisla da uopće ni zovem potok?! a baš sam se spremala...
mi smo prijavljeni u Lovran a otkako sam rodila živimo na Drenovi...znači nema šanse da ga upišem na Drenovu?
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:32   #65
moja će tek 29.11 napunit godinu dana, jel to znači da nećemo dobit jaslice ove godine ili??znam da teoretski možemo plaćati od 1.9. do godine dana da nam čuvaju mjesto, a jel to u praksi zbilja funkcionira??
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:42   #66
Quote:
Nova0303 kaže: Pogledaj post
sagem znači nema smisla da uopće ni zovem potok?! a baš sam se spremala...
mi smo prijavljeni u Lovran a otkako sam rodila živimo na Drenovi...znači nema šanse da ga upišem na Drenovu?
Potok jaslice 211-201 na ovaj broj sam ja zvala. MA ipak ti zovi, ne bi da ja budem kriva ako sam ja nešto krivo skužila. JAvi što su ti rekli.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:44   #67
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
moja će tek 29.11 napunit godinu dana, jel to znači da nećemo dobit jaslice ove godine ili??znam da teoretski možemo plaćati od 1.9. do godine dana da nam čuvaju mjesto, a jel to u praksi zbilja funkcionira??
mislim da sam čula da prvo upadaju djeca koja do 31.8 imaju godinu dana.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 21:43   #68
Quote:
sagem kaže: Pogledaj post
mislim da sam čula da prvo upadaju djeca koja do 31.8 imaju godinu dana.
sigurno postoji jedna grupa u kojoj primaju djecu od 6mj starosti u jaslicama Turnic. i mislim da je jos jedna takva grupa na Vezici, ali nisam sigurna. Znaci tu mogu krenuti djeca koja neemaju godinu dana do 31.8.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 22:32   #69
Zna li netko ima li uopće jasličke grupe u ikojem vrtiću na Viškovu?
i ako nema, postoji li ikakva mogućnost upisati se u vrtić, u Rijeci s obzirom da prednost imaju prvo oni s prebivalištem u Ri?
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 07:43   #70
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
sigurno postoji jedna grupa u kojoj primaju djecu od 6mj starosti u jaslicama Turnic. i mislim da je jos jedna takva grupa na Vezici, ali nisam sigurna. Znaci tu mogu krenuti djeca koja neemaju godinu dana do 31.8.
da, da naravno, onda da
Mi smo prestari za tu grupu ,pa na to nisam ni obračala pažnju.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 11:25   #71
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
sigurno postoji jedna grupa u kojoj primaju djecu od 6mj starosti u jaslicama Turnic. i mislim da je jos jedna takva grupa na Vezici, ali nisam sigurna. Znaci tu mogu krenuti djeca koja neemaju godinu dana do 31.8.
da, ali ja ne želim da ide ranije u jaslice, znači tek kad se vratim na posao bi je dala u jaslice (uz adaptaciju prije naravno), pa sumnjam da ćemo uspjet čuvat mjesto do tad!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 12:40   #72
Ima li tko iskustava s vrtićem na Drenovi? malecka će na ljeto 3 god. i na jesen bi krenuli.
ivezri is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 15:01   #73
Koliko uopce kosta cuvanje mjesta? Nije valjda da naplacuju punu cijenu, pa pol porodiljne bi mi onda samo na to otislo
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2011., 15:12   #74
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Koliko uopce kosta cuvanje mjesta? Nije valjda da naplacuju punu cijenu, pa pol porodiljne bi mi onda samo na to otislo
mislim da se plaća kao da ide..
možda eventualno umanjeno za hranu
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 17:47   #75
Vrtići

Evo opet mene. Ima li tko iskustva sa Mazom na Krnjevu?
Naišla na neke postove pred 3-4 godine, tamo su ih popljuvali, nigdje nisu naveli zašto.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 10:53   #76
zna li tko kad počinju upisi???
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 13:20   #77
Quote:
madcox kaže: Pogledaj post
zna li tko kad počinju upisi???
mene isto zanima, nigdje ni slovca na net-u. Trebalo bi ih nazvati, meni je gužva samo takva na poslu.
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 14:05   #78
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
mene isto zanima, nigdje ni slovca na net-u. Trebalo bi ih nazvati, meni je gužva samo takva na poslu.
16-27. svibnja su PRIJAVE, a upisi su nakon toga, kad izađe lista tko je upao a tko nije
Dinedavno je bilo na njihovom webu što treba ali za prošlu god. ali ti dokumenti su valjda svake godine
the redCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 08:16   #79
Quote:
the redCat kaže: Pogledaj post
16-27. svibnja su PRIJAVE, a upisi su nakon toga, kad izađe lista tko je upao a tko nije
Dinedavno je bilo na njihovom webu što treba ali za prošlu god. ali ti dokumenti su valjda svake godine
to sam i ja pretpostavljala.......i isto kao i Bubble čekam da napišu nešto na netu........
madcox is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 10:57   #80
Quote:
sagem kaže: Pogledaj post
Evo opet mene. Ima li tko iskustva sa Mazom na Krnjevu?
Naišla na neke postove pred 3-4 godine, tamo su ih popljuvali, nigdje nisu naveli zašto.
ponavljam pitanje
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:12.