Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.09.2017., 16:50   #11
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ma daj ajde. Krojačica POTROŠILA na tebe vrijeme. Pa ne šije mi badava da joj ja sad zlobna kradem vrijeme.
Zadnji put kad sam šivala haljinu dogovorila sam se otprilike šta hoću, kako hoću, rekla mi je koštat će oko X novaca i na jednoj od proba mi je nešto predložila, ja sam jedan od tih prijedloga prihvatila, dogovorile smo se da nešto doda i rekla mi je ok, ali to će bit još Y kuna više.
Nije me poslala u 3pm jer sam joj zadala još posla i još jednu probu više nit mi je dala gratis uslugu šivanja dodatka.
Da, krojačica troši na tebe vrijeme. Ne znam šta ti tu nije jasno ili ti je smiješno?
A onda mi nakon toga možeš objasniti koja je poanta napisanog?
Jer ako ćeš pažljivo ponovo pročitati vidjet ćeš da Scarlet ne misli da bi krojačici trebala ostaviti koju kunu više ako je jebala s dodatnim idejama, a ova joj nije to dodatno naplatila.
Ti si imala dodatne ideje i tvoja ti je naplatila. Di je poveznica sa mojim pitanjem?

Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Neka uračuna u cijenu. Ako sam platila šivanje haljine, platila sam šivanje haljine. Neka si onda u cjenik stavi koliki joj je maksimum proba uračunat u cijenu, a što želi posebno naplatiti.
Oprosti, ali sereš.
Sad kad smo već kod sranja... ti zapravo tvrdiš da bi prodavačica trebala nafrljiti cijenu za neku npr haljinu, u koju će uračunati tvojih 5 proba i jednako naplatiti nekoj koja to završi sa 2 probe i bez dodatnih ideja"?
A dam se kladiti kad bi ti krojačica probala dignuti cijenu za 50% zbog duploi više vremena koje je potrošila na tebe, da bi ti para izbila na uši.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.