Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 23:13   #5861
Meni su svi škorpioni koje sam upoznala super i sa svima njima lako komuniciram, dobro zajebavam i stvarno se dobro kužimo, nimfa, razumijem što govoriš, naravno ima smisla, kao što ja volim vjerovati da su ovnovi vječne horoskopski bebe i kao takvi meni neodoljivi i mama mi je ovan i partner.

Jedino koga ne mogu, tj., tko ne može podnijeti mene su blizanci. Inače rođena sam 06. 11. i cijelu osnovnu i srednju školu mi je najbolja dresova bila blizanka rođena 11. 06. Na faksu druga s istim datumom rođenja. Obje su na ist način izdala naše prijateljstvo i slomile mi srce.

Kad se priča o škorpionima kao da su poluprokleti glasnici smrti, a ja za sve škorpače s kojima se družim mogu garantirati da su duhoviti, spontani, privlačni i intenzivni u svakom pogledu, i ovo mi je najdraži znak u horoskopu, ne zbog mene same, nego zato jer su svi škorpioni koje sam upoznala dobri, plemeniti ljubitelji ljudi i životinja, lojalni, pristupačni i fakat uživam u njihovom društvu više nego u društvu ciničnog jarca ili samodopadnog lava. Nikada me niti jedan nije povrijedio ili iznevjerio....

Volim se jako družiti i sa vagama, uvijek me fascinira njihov osjećaj za estetiku i dovitljivost.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 01:04   #5862
Ja sam ljubomorna, a nemam ništa u Škorpionu osim Venere u osmoj.

Hm, nisam ljubomorna do neke drama queen mjere, ili možda čak niti nisam ljubomorna, samo mrzim kad me netko laže, a kad to nanjusim, ili možda si umislim, ne bude dobro.

Zapravo ne volim kad je netko zatvoren prema meni, čim to vidim, i skužim, ajme ne bude dobro.

Zadnje uređivanje Maddie : 01.10.2017. at 01:22.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:31   #5863
U podznaku sam Skorpion. Ljubomorna da, ali kad sam izazvana. Onda sam furija I obicno prekinem ako vidim da me netko konstantno nastoji napraviti ljubomornom. I jako cijelim odanost jer ju i sama dajem.

Primjer: Bila sam s deckom koji je imao obicaj buljiti u druge cure kad smo bili vani (i inace me praviti ljubomornom). I to nisu bili normalni pogledi vec bas napadno buljenje, skretanje paznje do tocke kada sam se osjecala i lose i ponizeno i gdje su mi izlasci s njim postali agonijom. Cak mu je i prijatelj skretao paznju na to. Sve do jedne veceri kad sam mu u jednoj zg pizzeriji, nakon njegovog cjelovecernjeg flerta sa zgodnom crnkom za susjednim stolom, opalila samar i polila vinom te dramaticno izasla. nikada vise s njim nisam niti rijeci progovorila ni pored opetovanih molbi i izvinjenja s njegove strane. A bili smo nesto vise od 3 god. u vezi. Jednom izigrano povjerenje nikada ne moze vise biti vraceno.

Mislim da dosta Skorpiona ne nastoji toliko kontrolirati koliko na neki nacin „upozoravaju“ partnera da preko nekog ponasanja nece moci prijeci i da im vise nece moci vjerovati.
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:20   #5864
Quote:
Floverka kaže: Pogledaj post
Meni su svi škorpioni koje sam upoznala super i sa svima njima lako komuniciram, dobro zajebavam i stvarno se dobro kužimo, nimfa, razumijem što govoriš, naravno ima smisla, kao što ja volim vjerovati da su ovnovi vječne horoskopski bebe i kao takvi meni neodoljivi i mama mi je ovan i partner.
Kažu da je jedan od glavnih razloga prekida Škorpiona i Ovna zapravo škorpionska potreba za kontroliranjem i nepovjerljivost koju Ovan ne može podnijeti! Ako ti i stari niste takvi, nije ni čudo da dobro funkcionirate u vezama! Iz iskustva (Ovna): Škorpioni s kojima sam prekinula odnose su bili divni ljudi, ali stvarno imali problema sa svojom ljubomorom i posesivnošću. Što je najbolje, ja to čak do neke mjere i volim, i imam i sama to u sebi, ali ne mogu prijeći preko tolike razine nepovjerenja, ako netko pokazuje i šta treba i šta ne treba, to su Ovnovi! Jednostavno je bila situacija kao da stojimo na zelenom travnjaku, a ja ne mogu dokazati osobi da je zelen

Škorpioni s kojima sam dobra su se izdigli iznad tih niskih poriva, naravno da nisu potpuno imuni na određene stvari, ima još tog nekog mraka u njima, ali zapravo imaju jedan od najboljih odnosa prema tuđoj osobnosti, ako se mene pita, iako su fiksan znak, imam dojam da su puno fleksibilniji od nekih ovih (nas) žustrih, možebit od vode
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:50   #5865
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
Jednostavno je bila situacija kao da stojimo na zelenom travnjaku, a ja ne mogu dokazati osobi da je zelen


upravo tako. ali ima nešto i u ovnovskoj tvrdoglavosti. dokazat ću ja tebi da je zelena, makar i ja usput pozelenila od muke.

meni su škorpioni super ljudi. odlični prijatelji. oni i lavovi. kroz školovanje samo s njima. trio fantastikus ovan, lav, škorpion.

samo moram priznat da mi je malo smiješno što se neki škorpioni ovdje brane da nisu kontrol frikovi i onda spominju da ne gledaju u mobitele i sl.
pa pobogu, nisu škorpioni takvi amateri da tako kontolfrikaju. rade oni to mnogo suptilnije i podmuklije..
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 23:47   #5866
Škorpion je najbolji prijatelj na svijetu, ako mu se zamjeriš mjenjaj planetu
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:00   #5867
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Škorpion je najbolji prijatelj na svijetu, ako mu se zamjeriš mjenjaj planetu
True...
Imamo ih malo (zbilja malo pravih frendova), ali ako nas zajebes...


Cak se ne radi o tome da cemo ici u ofenzivu, napadati, vrijedati, tuci se...
Vise je to suptilniji nacin. Onaj od kojega ce se ta osoba zapitati "sta mi je to trebalo".
A najveca kazna je... zaborav. Ono, kad doslovno neko prestane postojati za tebe.

Rata-ta-tira .....
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 12:48   #5868
Ma sta god govorili, ma kako god se ponasali nemojte vjerovati skopionima da su vas zaboravili.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:08   #5869
Najviše ignorira kombinacija lav-škorpion, ego do neba + osveta.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:48   #5870
Ja imam u familiji četvero sa asc Škorpije,
Lav, Strijelac, Jarac I Vaga, najgori je ovaj zadnji, diplomacija + osveta.
nan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 18:28   #5871
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Najviše ignorira kombinacija lav-škorpion, ego do neba + osveta.
obratna sam kombinacija - skorpion a podznak lav. ego mi zavrsava u kumulusima. tome me naucilo vrijeme. i kisa. samopadanje. nisam osvetoljubiv. ali tesko zaboravljam. sto je zapravo manifestacija thanatosa. poniranja u ponor. sto ima veze s nietzscheom. barem u jednom smislu. borim se s tom "osobinom" i moram reci da joj jos uvijek ne uspijevam umaci. generalno receno, skorpije su znak ponora. povlacenje drugih u njega dogadja se spontano a ne namjerno. sto je vazno istaci.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 19:30   #5872
Koga, gajto, povlacite u taj ponor?
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:16   #5873
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Koga, gajto, povlacite u taj ponor?
one koji su nam blizu. zauzvrat nudimo i izlazak iz ponora.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:20   #5874
Uspavanka za škorpione
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:27   #5875
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
one koji su nam blizu. zauzvrat nudimo i izlazak iz ponora.
a kako to sasvim spontano upadnu u ponor?

Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Kako? Zašto?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:29   #5876
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
one koji su nam blizu. zauzvrat nudimo i izlazak iz ponora.
Znaci, upadne onaj tko je blizu, a ne onaj tko je skrivio. Posteno.
A ponor je vas teren pa znate gdje je izlaz.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 22:36   #5877
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Kako? Zašto?
Zbog zafrkancije.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 13:53   #5878
Chekiram se medju vas skorpije... ja ponosna asc skorpika sa uranom i marsom u 1.kuci...opozicija mjesec u7...u biku...sunce u vagi u 11 gdje je i stelijum.... mogu za sebe reci da me nekad plaši sve to što pamtim i ne zaboravljamo situacije do detalja...unauad nekoliko godina znam sve u minutu ko mi je kaj napravio..povrijedio...razveselio.... volim analizirati i promatrati ljude.... pustim ih da govore.... a ja kad stekne sliku a ipak sve iz sebe i ne uljepsavam nimalo... ne viče...hladno i jasno koga šta ide... kad volim volim... ali ako me ne poštuju ljubav nestane i ništa ju ne može vratiti nazad... nisam potkupljiva... tražim iskrenost koju teško nalazim jer jako dobro procjenjujem ljude dok lazu... mrzim iz dna duše dok me se pokušava manipulirati.... tjeran vodu na svoj mlin i ne odustajem... idem do kraja pa kud puklo... svaku situaciju triput okrenem i prostudiram prije nego donesem zakljucak..bice da mi je to zbog sunca u vagi 😀 volim se saliti.... volim zabave...pjesme...ples.. emocije su vatrene.. . U potpunosti se predan osobi kojoj vjerujem... privlačiti pozornost na suptilan način jer to mi je urodjeno.... bila bi dobar detektiv..prodirem do srži uvijek... jako brzo razmišljam i snalazim se u situacijama... ne volim naređenja i pogotovo da sam predmet tracanja... ako osobno čujem da me netko ogovara taj dobije hladan tuš.. .. bolje da me ne iznevjere jer sam spremna na uništenje bez kompromisa.... eto toliko... Ima još dosta al ovo su neke glavne crte mog skorpiona.
__________________
Iza svakog uspješnog muškarca, stoji uspješno udana žena!!!!
laaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 00:57   #5879
Kod mene u obitelji nas je 4 škorpije, ajmo reći da je intezivno ali se generalno svi slažemo
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 01:36   #5880
Quote:
laaalaaa kaže: Pogledaj post
Chekiram se medju vas skorpije... ja ponosna asc skorpika sa uranom i marsom u 1.kuci...opozicija mjesec u7...u biku...sunce u vagi u 11 gdje je i stelijum.... mogu za sebe reci da me nekad plaši sve to što pamtim i ne zaboravljamo situacije do detalja...unauad nekoliko godina znam sve u minutu ko mi je kaj napravio..povrijedio...razveselio.... volim analizirati i promatrati ljude.... pustim ih da govore.... a ja kad stekne sliku a ipak sve iz sebe i ne uljepsavam nimalo... ne viče...hladno i jasno koga šta ide... kad volim volim... ali ako me ne poštuju ljubav nestane i ništa ju ne može vratiti nazad... nisam potkupljiva... tražim iskrenost koju teško nalazim jer jako dobro procjenjujem ljude dok lazu... mrzim iz dna duše dok me se pokušava manipulirati.... tjeran vodu na svoj mlin i ne odustajem... idem do kraja pa kud puklo... svaku situaciju triput okrenem i prostudiram prije nego donesem zakljucak..bice da mi je to zbog sunca u vagi 😀 volim se saliti.... volim zabave...pjesme...ples.. emocije su vatrene.. . U potpunosti se predan osobi kojoj vjerujem... privlačiti pozornost na suptilan način jer to mi je urodjeno.... bila bi dobar detektiv..prodirem do srži uvijek... jako brzo razmišljam i snalazim se u situacijama... ne volim naređenja i pogotovo da sam predmet tracanja... ako osobno čujem da me netko ogovara taj dobije hladan tuš.. .. bolje da me ne iznevjere jer sam spremna na uništenje bez kompromisa.... eto toliko... Ima još dosta al ovo su neke glavne crte mog skorpiona.
Mi smo crno-bijeli svijet ko voli nek izvoli.Uzmi ili ostavi.Jako dobro i iskreno napisano.Da je lako biti škorpion svi bi bili škorpioni..
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.