Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 14:12   #401
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ali ne bi trebalo izbjegavati stavljati slike cipela kao cipela koje su nama osobno ružne već se orijentirati na temu.


P.S. Ruby, vidim da imaš problema s veličinom slika, a šteta je da su na tom topicu sakrivene u linku. Evo ti programčić gdje ih možeš smanjiti.
Joooj tnx, super. tek sad vidim i ne mogu više editirati post. Za drugi put ako budem stavljala.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:15   #402
Taman kad sve lijepo krene,dobijemo sugestiju kako komentirati.Pa valjda svatko ima pravo na invidualnost i slobodno izražavanje, barem na topicu koji se zove Komentari na slikovne topice.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 14:33   #403
Baš super znači moderator ne smije komentirati niti usmjeravati temu na astrologiju.
Baš me zanima s čim se konkretno ne slažeš u mom upisu?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 15:01   #404
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Curke, sudeći po komentarima čini kao da ste pogrešno shvatile ovaj topic s slikama.

Tj. nije poanta staviti slike šuza koje se nama osobno sviđaju ili ne, već kroz taj post probati što slikovitije dočarati i vizualizirati određeni stil (Venera).
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Baš super znači moderator ne smije komentirati niti usmjeravati temu na astrologiju.
Baš me zanima s čim se konkretno ne slažeš u mom upisu?
tko sam ja da zabranjujem? Pa napisala sam da je to tvoja sugestija. Svako ima svoj način kako će se izraziti,a svatko se ovdje izražava astrološki,ovisno o svojim kapacitetima i znanju.Čak i kad komentira slike.Nisam te mislila ni kritizirati,ni tebi nešto zabranjivati, nisam tebi mislila ništa loše reći, samo sam se osvrnula na tvoj post.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 10:17   #405
Devojke da li ste zainteresovane da napravimo listu top 12 nenosivih / nadrealističnih / atipičnih cipela ?

Ima veoma lepih primera koje ste navele pod venera u vodoliji, a i kod drugih znakova, pa da to objedinimo po znacima i da težimo da izabrana cipela i simbol / ukras na njoj što vernije odgovara znaku. Ukoliko za neki znak postoje samo klasični modeli, možemo da nađemo odgovarajuću sliku... Možete da predložite više kandidata, a da se na kraju za finalnu listu opredelimo za jednu sliku koja najvernije odgovara znaku (top 12).
caribal is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 11:00   #406
Caribal, tko ce sto nositi stvar je ukusa. Meni su ok cipele Venere u vodenjaku, ali me za srce stegne kad vidim Veneru u raku. Nije cudno, Mars (sebicnost) je u raku je u padu, a Saturn (korist) u izgonu.

Lijepo je sto se taj ‘nedostatak’ pokusao nekako izvuci sa mjesecinom. Da, na mjesecini se slabije vidi.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 16:31   #407
Jel se za Veneru u Ribama može reći da je bosa? Da joj ne treba nikakva obuća? To je moja prva asocijacija na Ribe i obuću
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 17:20   #408
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Jel se za Veneru u Ribama može reći da je bosa? Da joj ne treba nikakva obuća? To je moja prva asocijacija na Ribe i obuću
Ja sam stavila one barefoot sandale jer je to isto bila moja asocijacija - bose noge.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:01   #409
Quote:
nimfaKalipso kaže: Pogledaj post
Caribal, tko ce sto nositi stvar je ukusa. Meni su ok cipele Venere u vodenjaku, ali me za srce stegne kad vidim Veneru u raku. Nije cudno, Mars (sebicnost) je u raku je u padu, a Saturn (korist) u izgonu.

Lijepo je sto se taj ‘nedostatak’ pokusao nekako izvuci sa mjesecinom. Da, na mjesecini se slabije vidi.
Mislila sam na surreal cipele. Zbog toga sam i navela da ima nekoliko interesantnih primeraka na temi za vodoliju kao što su druge od Fish i prve od Polly Leandar. Za neke znakove imam više sličica, a za neke mi fali adekvatna, pa sam zbog toga mislila ako neka od vas još želi da se priključi da sastavimo jednu listu surreal cipelica...

Slobodno stavi sličicu surreal cipelice za rak koju smatraš da je adekvatna

Kako vam se čini ova za ribe ili neka druga od već postavljenih?
https://ideas3011.files.wordpress.com/2015/01/25.jpg
caribal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:42   #410
Quote:
caribal kaže: Pogledaj post
Mislila sam na surreal cipele. Zbog toga sam i navela da ima nekoliko interesantnih primeraka na temi za vodoliju kao što su druge od Fish i prve od Polly Leandar. Za neke znakove imam više sličica, a za neke mi fali adekvatna, pa sam zbog toga mislila ako neka od vas još želi da se priključi da sastavimo jednu listu surreal cipelica...

Slobodno stavi sličicu surreal cipelice za rak koju smatraš da je adekvatna

Kako vam se čini ova za ribe ili neka druga od već postavljenih?
https://ideas3011.files.wordpress.com/2015/01/25.jpg
i onda svatko da stavlja opet po 12 iz ovih već stavljenih.
Ne znam, meni je dosta cipela.
Možeš ti jedan top 12 nenosivih kao zaključak ako se Fish slaže.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 16:53   #411
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
i onda svatko da stavlja opet po 12 iz ovih već stavljenih.
Ne znam, meni je dosta cipela.
Nisam to ni mislila / napisala.

Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Možeš ti jedan top 12 nenosivih kao zaključak ako se Fish slaže.
Da, mislila sam da sastavimo zajedno samo jednu listu surrelnih cipela (za svaki znak po jednu sliku). Za neki znak imam/o više kandidata kao za vodoliju pa sam mislila da napišete koja je najbolje odgovorila temi i stavimo link, a za neke znake mi fali surrealna cipelica (na primer strelac).Tu su uglavnom samo klasične cipele. Našla sam za devicu i jarca adekvatnu sličicu...
caribal is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 17:21   #412
Quote:
caribal kaže: Pogledaj post

Da, mislila sam da sastavimo zajedno samo jednu listu surrelnih cipela (za svaki znak po jednu sliku). Za neki znak imam/o više kandidata kao za vodoliju pa sam mislila da napišete koja je najbolje odgovorila temi i stavimo link, a za neke znake mi fali surrealna cipelica (na primer strelac).Tu su uglavnom samo klasične cipele. Našla sam za devicu i jarca adekvatnu sličicu...
Već vidimo naoko koje cipele nisu nosive, a prošli smo tu astrološku seriju, ovo bi bila stilska stvar-što je nosivo-nenosivo. Osobno nije mi problem napisati koja je cipela za koji znak nenosiva, ali dok svi napišu i izaberu previše je to vremena - nije praktično, no opet što se mene same tiče može, samo da se ne komplicira.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 13:01   #413
@ caribal

Slobodno stavi svoju listu sureal šuza ako bi ti to bilo zadovoljstvo ili bilo što drugo no astrološki takav stil bi bio opisan Venerom u vodenjaku koja prima utjecaj različitih znakova kroz druge planete, tj. onda se taj utjecaj proširuje.

Osobno mislim da je dosta ove teme za sada, tj. da smo zreli za drugu, možda da se prebacimo na torbe, haljine, negliže ili nešto drugo u Venerinoj simbolici, slobodno se izjasnite s primjerima.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 11:47   #414
negliže
Kako se bliži noć vještica, mogli bi kako bi se koji znak maškarao, u što, mitološke likove, crtane, radna odjela...ali da ne bude samo plain slika odjeće nego sav doživljaj, ili kako bi izdubili bundeve
a pred Božić kako bi koji znak ukrasio kuću, dvorište.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 12:31   #415
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post
negliže
To bi bilo zeznuto budući da je google osjetljiv pram sliakam na forumu, morali bi biti vrlo pažljivi u odabiru.

Quote:
Kako se bliži noć vještica, mogli bi kako bi se koji znak maškarao, u što, mitološke likove, crtane, radna odjela...ali da ne bude samo plain slika odjeće nego sav doživljaj, ili kako bi izdubili bundeve
a pred Božić kako bi koji znak ukrasio kuću, dvorište.
Samo me zanima gdje ćemo sve te slike nać.

Zezam se, dobra (i prikladna) ideja, ako ekipa hoće sudjelovati najmanji problem ju otvoriti. Aj ljudi izjasnite se.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 13:15   #416
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
To bi bilo zeznuto budući da je google osjetljiv pram sliakam na forumu, morali bi biti vrlo pažljivi u odabiru.
znam, zato mi je i smiješno.

Quote:
Samo me zanima gdje ćemo sve te slike nać.

Zezam se, dobra (i prikladna) ideja, ako ekipa hoće sudjelovati najmanji problem ju otvoriti. Aj ljudi izjasnite se.
Naći ćemo ih možda na sličnim mjestima gdje se kreće i negliže.

Oke.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:15   #417
Joj, žene pa ovaj podforum astrologija je full time job. Dala bih se još više u to kad bi imala više vremena.

Koliko je i meni još ideja u glavi, a nema se vremena.

Ruby-Soho, svidja mi se ideja.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 16:24   #418
Ja sam za
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 17:05   #419
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Joj, žene pa ovaj podforum astrologija je full time job.


Quote:
Ruby-Soho, svidja mi se ideja.
Drago mi je ps: sad sam bez crtice, nisam više u konfliktu sama sa sobom.

Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
Ja sam za
Super, možeš onda krenuti od Ovna, ja mislim da ću preskočiti ovan.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:02   #420
Quote:
Ruby Soho kaže: Pogledaj post


Super, možeš onda krenuti od Ovna, ja mislim da ću preskočiti ovan.

Ma joj ne Ovan, nije mi dovoljno izazovan
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.