Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 16:00   #3101
Kupi si jeftiniji android ili windows tablet i to ti je to. Osim ako ne kupis jako jeftino smece, svi oni ce potpuno zadovoljiti tvoje potrebe.
Gledaj da imas sto veci ekran i da ti omjer stranica nije 16:9, jer takav omjer je dobar za gledanje filmova, ali je kompromis za citanje. Ima Androida sa ekranom kao u iPada, dakle 4:3 omjer.

Ima i windows tableta 4:3, sa 9.7" ekranom.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family

Zadnje uređivanje Velo C. Raptor : 27.09.2017. at 16:11.
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:06   #3102
Kindle ti tehnički može otvoriti pdf, ali to stvarno nije iskustvo koje bi ti čovjek preporučio (da se otrpiti za nekoliko knjiga, nije da ne), pa je pitanje u kojem su formatu knjige koje želiš čitati.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:18   #3103
Kako spojiti više Word dokumenata u jedan, a da se zadrži izvorno oblikovanje teksta?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:30   #3104
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kako spojiti više Word dokumenata u jedan, a da se zadrži izvorno oblikovanje teksta?
Ako konverzija u PDF nije opcija, nikako osim copy-pasteanjem.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
__________________
Fairy tales are more than true:
not because they tell us that dragons exist,
but because they tell us that dragons can be tamed.
Querencia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:52   #3105
A na kraju mora biti jedan Word dokument.
Mogu li ja njih prebaciti u pdf, pa spojiti pdf-ove, pa onda to prebaciti nazad u Word?
Skužila sam kako ih spojiti u Wordu preko njegovih opcija, ali zezne se oblikovanje, što je veliki problem u mom slučaju.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:29   #3106
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A na kraju mora biti jedan Word dokument.
Mogu li ja njih prebaciti u pdf, pa spojiti pdf-ove, pa onda to prebaciti nazad u Word?
Skužila sam kako ih spojiti u Wordu preko njegovih opcija, ali zezne se oblikovanje, što je veliki problem u mom slučaju.
Trebas složiti dobro format cijelog dokumenta - sto je podnaslov, sto naslov i sl. Pa samo copy paste.

Koji word imas?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:37   #3107
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Trebas složiti dobro format cijelog dokumenta - sto je podnaslov, sto naslov i sl. Pa samo copy paste.

Koji word imas?
2016

Trebat će mi sto godina da to složim
Riječ je o knjigi koja je iz fizičkog oblika prenesena u Word pa zbog toga ima vrlo specifično oblikovanje i nije u jednom Word dokumentu, nego u hrpi njih.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:39   #3108
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kako spojiti više Word dokumenata u jedan, a da se zadrži izvorno oblikovanje teksta?
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A na kraju mora biti jedan Word dokument.
Mogu li ja njih prebaciti u pdf, pa spojiti pdf-ove, pa onda to prebaciti nazad u Word?
Skužila sam kako ih spojiti u Wordu preko njegovih opcija, ali zezne se oblikovanje, što je veliki problem u mom slučaju.
eh...

Insert - Object - Text from File
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 20:55   #3109
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
eh...

Insert - Object - Text from File
Kao što već rekoh... To mi jako sjebe oblikovanje teksta i nastane kaos u wordu.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:01   #3110
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
2016

Trebat će mi sto godina da to složim
Riječ je o knjigi koja je iz fizičkog oblika prenesena u Word pa zbog toga ima vrlo specifično oblikovanje i nije u jednom Word dokumentu, nego u hrpi njih.
U 2016 postoji opcija kod pasteanja da zadrži samo tekst, a da se format prilagodi onom koji je u tom dokumentu. Si probala tako?

Ili pretvoriti ih u PDF, pa spojiti u jedan PDF file..
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:17   #3111
S time se opet sve pobrka.
A vjerojatno ću to morati sve kompletno urediti.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:18   #3112
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
S time se opet sve pobrka.
A vjerojatno ću to morati sve kompletno urediti.
Hajde, ne budi lijena.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:32   #3113
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kao što već rekoh... To mi jako sjebe oblikovanje teksta i nastane kaos u wordu.
prova san sa nekoliko svojih dokumenata prije nego san ti posta rješenje... u mene sve ok
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:33   #3114
ne znan jesi li skužila iz mog odgovora, uglavnom ja san radija iz blank dokumenta
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 22:12   #3115
A opcija: copy - paste special - merge formating?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:20   #3116
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Pa po tome sto je masu jeftiniji i sto mozes citati desetke knjiga prije nego sto potrosi bateriju.
Ako zeli nesto sto bolje renderira pdfove i slike, onda je jeftiniji android ili windows tablet kudikamo bolji izbor od iPada.
Ja bome ne stignem procitati ni jednu, a baterija ode. A nije da ga cesto koristim pa da mu je baterija osla u kurac.

Kupila sam ga jer je bio za neku sicu oko 300kn. Za te pare mi se svakako vec i isplatio. Da cesce citam PDF-ove ili da mi ozbiljno treba tablet, uzela bi iPad.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 23:31   #3117
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Kako spojiti više Word dokumenata u jedan, a da se zadrži izvorno oblikovanje teksta?
Učitaš prvi dokument. Odeš skroz, skroz, skroz na kraj samog dokumenta (Ctrl+End). Onda klikneš gore na Insert, pa odabereš Break i unutar toga 'section break' i 'next page'.

I onda nakon toga ulijepiš novi dokument na novoj stranici koja ti se stvorila.

Pa onda opet to ponavljaš dok ne polijepiš sve dokumente u jedan. Dakle, na sam kraj dokumenta... Insert... Break... i idući dokument...
Jack Daniel's is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:25   #3118
Ako preko messengera pošaljemo poruku nekome koga nemamo na fejsu, kako ćemo znati jel ta poruka pročitana i izbrisana, ili da samo nije pogledana među ostalim porukama.. ?
Jer nedavno sam poslala poruku, prvo pisalo isporučeno, poslije nakon što sam poslala još jednu, pisalo samo poslano, znači nije više pisalo isporučeno. Zašto?
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:45   #3119
Fejs te ne voli.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:35   #3120
Ne volim ni ja njega
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.