Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2014., 19:16   #201
Ne sviđaju mi se ni OVS ni Orsay. U rangu New Yorkera su mi, samo bapskiji.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 12.10.2014., 19:21   #202
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Meni sve njihovo izgleda plastično, a na dodir je još gore. Baš se osjeti da je skroz nekvalitetna roba.

Ovi mi bar daju dojam da nije radioaktivno i samozapaljivo.
Ja ti takve stvari ne mogu ni pogledati, a kamoli da bih kupila i stavila na sebe Tako da tražim i kupujem samo prirodne materijale, pamuk i slično. Znači zbilja se može naći normalne obleke
Zla_grančica is offline  
Old 12.10.2014., 19:23   #203
Svuda se može naći normalne obleke. Ne kužim kak to mislite ovi su ovakvi ...oni onakvi? Samo treba znati prepoznati komad.
Gilda. is offline  
Old 12.10.2014., 19:25   #204
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Svuda se može naći normalne obleke. Ne kužim kak to mislite ovi su ovakvi ...oni onakvi? Samo treba znati prepoznati komad.
Ušla sam par puta unutra i svaki put isto. Jedino pamučno su one basic majice, a to ne mogu na posao.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 12.10.2014., 19:44   #205
Ma naravno, ne dogodi se svuda. Ali mislim općenito...čovjek se iznenadi na što naleti gdje se najmanje nadao.
Gilda. is offline  
Old 13.10.2014., 10:39   #206
srpska-modna-blogerka-se-na-milanskoj-nedelji-mode-izblamirala-toliko-da-boli
Orak is offline  
Old 13.10.2014., 13:26   #207
Divno je.
klonka is offline  
Old 13.10.2014., 22:52   #208
baš je. ah...ljudi.


a gle ovog kompleksašenja od komentara, Maja-Tedeschi-ne-odustaje-od-intelektualno-arhitektonskog-stila

joooj, kako je to lako.
Orak is offline  
Old 13.10.2014., 23:03   #209
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
baš je. ah...ljudi.


a gle ovog kompleksašenja od komentara, Maja-Tedeschi-ne-odustaje-od-intelektualno-arhitektonskog-stila

joooj, kako je to lako.
Fantasticne su cipele na fotki u suknji.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 14.10.2014., 08:54   #210
baš jesu...ja imam takve natikače
Gilda. is offline  
Old 16.10.2014., 16:19   #211
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
i promod ima okej stvari.
Ma ima. Ali su mi opet skupi.

http://www.promod.eu/women/coats/lon...240019056.html

Kad preračunaš ispada da jakna kod njih košta preko 1000 kuna. A radi se o poliesteru i umjetnom krznu.

Ne znam kako je vani ali mislila sam taj brend spada pod one koji imaju prihvatljive cijene. U Marelli vidim da ima kaputa po 200 eura. Ne znam na koju foru onda jedan obični Promod ima takve cijene...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 19.10.2014., 21:52   #212
Gleda mater bezveze čizme na internetu i naleti na ove.
Kako su gadne. Njoj se sviđaju. Još se nadam da se zajebaje.
pikikun is offline  
Old 19.10.2014., 22:01   #213
u Areni je otvoren niz poljskih dućana odjećom, od Reserved pa nadalje, ostala imena sam zaboravila
ima mi dobrih stvari, od haljina za posao- kao upgradeana verzija Orsay haljina, do košulja i suknji. fora, provjerite
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.10.2014., 22:19   #214
Quote:
pikikun kaže: Pogledaj post
Gleda mater bezveze čizme na internetu i naleti na ove.
Kako su gadne. Njoj se sviđaju. Još se nadam da se zajebaje.
Meni bez tih zlatnih dijelova uopće ne bi bile gadne. Onako šlapaste za nahodavanje po gradu.
nalij pero is offline  
Old 20.10.2014., 14:38   #215
Zene, trebam pomoc. Vidjela sam jednu predivnu Herman torbu (ovu "Black Storm"), ali i najveca mi je premala. Jeste li vidjele negdje torbu tog stila, ali vecu?
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 03.11.2014., 00:19   #216
Odriješih kesu za reklo bi se nepotrebnu odjeću. Toliko mi se sviđa to da nemam više samo pet ofucanih kombinacija za pet radnih dana da mi je otvoren pogled na neki sasvim novi svijet.
nalij pero is offline  
Old 15.11.2014., 00:29   #217
Trebam preporuku za traperice. Obično ih kupujem u Stradivariusu, bershki i sličnim dućanima, ali dosta mi je tankih tajicotraperica koje izgube formu nakon dva pranja. S druge strane, ne bih izdvojila bas previse love za njih jer mi dosta brzo dosade. Znaci, traperice do četristotinjak kuna, da lijepo stoje, ne spljošte guzu i ne rastegnu se nakon pranja.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.11.2014., 11:29   #218
C&A i pimkie.
__________________
That's when you know you've found somebody really special. When you can just shut the fuck up for a minute and comfortably share the silence.
Pravnicica is offline  
Old 15.11.2014., 13:46   #219
U c&a mi sve uvijek izgleda bapski i neukusno, u životu sam kupila valjda dva komada tamo. Ako su im traperice dobre, dat cu im priliku.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Old 15.11.2014., 14:04   #220
Meni su dobre C&A traperice samo mi na dosta njihovih modela znaju biti preširoke u struku pa kad sjednem ili čučnem mi pušu odiza. Srećom nosim dovoljno duge majice da se to ne vidi.
Za moju građu odlične modele hlača (i traperica) ima Orsay i najčešće Benetton.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:25.