Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2014., 00:11   #101
Eto, sada smo otkrili da je bila i strani plaćenik.
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Svugdje ima poštenih i moralnih ljudi, pa i u HDZu.
Ja i dalje mislim da ih tamo nema.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 00:30   #102
Glas za HDZ - definitivan glas za ekonomski krah ove države. Ja uzimam ovu ponudu, a vi?
__________________
U ratu s demagozima.

Zadnje uređivanje Inox 18/10 : 23.09.2014. at 00:37.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 00:52   #103
Sad bi se mogao otvoriti i prostor za Marića, nadam se da smo svi skupa shvatili da EU i neoliberalizam mogu samo osiromašiti ovaj narod. 15 godina diktature EU smo imali i ovo su rezultati!

Neoliberalna koncepcija, nudila je samo pad plaće u ime nekakve konkurancije, zatvrala nam proizvodnju kako ne bi naškodili konkurenciji!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 01:07   #104
ne laje kuja zbog sela nego zbog sebe
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 02:33   #105
Saharun je sve rekao,kad je koji nas politicar nesto rekao
prije nego je izgubio poziciju.....ili ako je nezadovoljan.

Tajming je bitan,taman ova koalicija sa Kosorom,covjek dobio neka mista
i to je to.
U politici je deviza:ima li mene tude......nema onda pa pa....
Iako steta sta je otisla.....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 03:41   #106
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Nego mene brine Karamarko.
Pogledajte snimku od 17:00 našeg budućeg premijera:
http://www.youtube.com/watch?v=92bE6iGqCaQ

Ovo je tužno.

Mislite li stvarno da HDZ ima plana o ičemu? Nadam se da nešto imaju.
Ovo je bolno gledati.
Prototype21c is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 05:15   #107
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Odlazak Daličke znači samo jedno, oni koji sve ovo prate znaju.

Znači da je odlučeno da ministar financija bude Josp Budimir(HSLS), a ne ona.

i meni je bila prva asocijacija da neće ona biti ministar financija
__________________
Awakening
manchild is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:45   #108
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
Odlazak Daličke znači samo jedno, oni koji sve ovo prate znaju.

Znači da je odlučeno da ministar financija bude Josp Budimir(HSLS), a ne ona.

Ako je to istina, onda se HDZ sam posrao. Ministarstvo financija je najvažnije ministarstvo koje postoji, i njegovo upravljanje prepuštati koalicijskom partneru znači da su se unaprijed odrekli svake odgovornosti za upravljanje državnim financijama.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:47   #109
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
kod nas je strahovito slaba podrška biračkog tijela tržišno orijentiranim političarima.
Ja sam se već pomirio sa činjenicom da će se o stvarnim reformama razgovarati tek kad prestane isplata mirovina i plaća javnom sektoru.

Kako stvari stoje, nećemo dugo čekati.
Martes is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 10:57   #110
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ako je to istina, onda se HDZ sam posrao. Ministarstvo financija je najvažnije ministarstvo koje postoji, i njegovo upravljanje prepuštati koalicijskom partneru znači da su se unaprijed odrekli svake odgovornosti za upravljanje državnim financijama.
Nije najvaznije. No nema veze, daj mi reci zasto bi Martina Dalic trebala biti ministrica financija, a ne recimo Josip Budimir?

Tim vise ako znamo da je Dalicka bila ministrica financija i nitko se ne sjeca njezinog jednog jedinog pozitivnog poteza.

Znaci HDP bi po tebi trebao gurati osobu koja je recimo losija samo zato sto dolazi iz HDZ-a?

I ovako na brzinu, mozes mi napisati ime i prezime osobe, a koja je clan HDZ, i da je kvalificiranija voditi ministarstvo financija ili gospodarstva od Josipa Budimira? Maric? Suker? Ili?????
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.

Zadnje uređivanje vunduker : 23.09.2014. at 11:05.
vunduker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:00   #111
Reakcije na odlazak Dalić se ne stišavaju.

Quote:
Davor Huić, ističe, pak, da je odlazak Martine Dalić ogroman hendikep za HDZ, s čime se slaže i Ante Babić.

„Sad je stvarno nejasno kako će HDZ uvjeriti birače da su spremni na provođenje reformi koje su nam potrebne da bismo napokon izašli iz krize. Pogotovo ako pogledate izjave iz HDZ-a koje su uslijedile nakon njenog javnog istupa i izlaska iz HDZ-a. A ako HDZ u tome ne uspije, pitanje je zašto bi itko glasao za njih - mislim da je vrijeme kad si izbore mogao dobiti na ideološkim temama daleko prošlo i da birači očekuju konkretnija rješenja.
Biti će zanimljivo promatrati daljnji rad Dalić u Saboru.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:02   #112
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Reakcije na odlazak Dalić se ne stišavaju.
Ma da, imaju pravo, otisla je hrvatska Janet Louise Yellen.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:06   #113
Quote:
vunduker kaže: Pogledaj post
Ma da, imaju pravo, otisla je hrvatska Janet Louise Yellen.
Stvarno misliš da pljuvanjem po njoj se umanjuje katastrofa za HDZ?

U HDZ ostaju kadrovi kao Šuker i Kalmeta, a odlazi Dalić. Isto tako je genijalno opravdavanje da se jedno od najvažnijih ministarstava dodjeljuje koalicijskom partneru koji ima 20.000 glasova. Ono kaj se zamjera SDP-u je najedanput super kad to radi duet Karamarko-Brkić jer im gospodarstvo nije bitno. S tim da financije SDP nije prepustio HNS-u koji je bio parlamentarna stranka kad su bili izbori 2011.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:08   #114
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
evo i vecernjak objavio - zanimljiv nacin za izlazak iz stranke, uvrijedis se jer se slusa neke druge pa ostavku podneses javno preko medija. drama queen, da je bar imala malo bolje rezultate za to vrijeme kad je bila u vladi.
Kako se odmah pljuje po ljudima kad ne lizu velikog vodu.

Do nedavno je bila fenomenalna ministrica koja je ostvarila rast.

Ovo vise nije niti za smijati se..
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:11   #115
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Ako je to istina, onda se HDZ sam posrao. Ministarstvo financija je najvažnije ministarstvo koje postoji, i njegovo upravljanje prepuštati koalicijskom partneru znači da su se unaprijed odrekli svake odgovornosti za upravljanje državnim financijama.
ministarstvo financije NE SMIJE biti najvažnije ministarstvo! to sm ogledal idvije i pol godine s katadtrofalnim rezultatima!!

najvažnije treba biti ministarstvo gospodarstva i primarno državi treba biti rast gospodarstva, a ne javne financije!

sređivanje javnih financija može doći samo kao POSLEJDICA rasta, a obrnuto se ne može desit nikako!
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:12   #116
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Stvarno misliš da pljuvanjem po njoj se umanjuje katastrofa za HDZ?
"Pljujem" po njoj troluso jedna zato sto konstatiram da je bila ministrica financija i da nista korisno nije napravila? Ajde, de mi reci onda sto je to ona napravila, pa da danas ronimo suze zato sto odlazi.

Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
U HDZ ostaju kadrovi kao Šuker i Kalmeta, a odlazi Dalić.
Da, i upravo je ta Dalicka nasljedila Sukera i napravila konkretno sto pa da ne bude jednaka ko Ivan Suker?

Kalmeta nema veze s gospodarstvom i financijama tako da je usporedba promasena.

I slazem se, ostaje i dolazi samo olos. Tako je sa svim politickim strankama.

Medutim, Josip Budimir ne zivi od politike nego od realnog sektora i to ga cini bitno drugacijim od Dalicke koja od kad je otisla iz PBZ zivi na grbaci poreznih obveznika.

I kao sto vidimo, nema namjeru vratiti mandat i vratiti se u realni sektor. Imak je cica - drzavni proracun dusu dala.

Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Isto tako je genijalno opravdavanje da se jedno od najvažnijih ministarstava dodjeljuje koalicijskom partneru koji ima 20.000 glasova.
Zasto? Zasto ako je kandidat neusporedivo bolji od bilo kojeg HDZ-ovog. Evo, imas priliku reci ime i prezime osobe koja bi bila bolja od Budimira.

Ali ti je nemas, a ovu temu samo koristis kako bi po partijskom nalogu po nekom srala.

Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
Ono kaj se zamjera SDP-u je najedanput super kad to radi duet Karamarko-Brkić jer im gospodarstvo nije bitno
Oprosti, ali od kad se to jedan Vrdoljak i njemu slicni mogu usporedivati sa Josipom Budumirom?

Neka prvo otidu raditi u Franck i njemu slicne tvrtke pa tek onda mozemo razgovarati.

Ne kazem da bi Budimir bio dobar, ali neusporedivo bolji od kadra koji trenutno imaju HDZ i SDP i HNS nije tesko biti bolji.

Samo trebas uredno dolaziti na posao i ne krasti.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:16   #117
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Onako kako se pricalo da ce SDP heroini Kosor dati neko mjesto u diplomaciji ?
Reci mi u kojem trenutku je Martina Dalić postala cijenjeni struučnjak.

kad je napustila HDZ. Jesam možda pogodio

Do tada je bila član zločinačke organizacije.

Liberthy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:16   #118
Quote:
unknown99 kaže: Pogledaj post
Kako se odmah pljuje po ljudima kad ne lizu velikog vodu.

Do nedavno je bila fenomenalna ministrica koja je ostvarila rast.

Ovo vise nije niti za smijati se..
dalička je bila solidna ministrica, no otišla jest očito iz pesrsonalnih razloga (što neće opet biti ministrica).

a sad je ovi po defaultu pljuju, ko SDPovci linića nedavno. jadno . taj damnatio memoriae koji naše stranke rade prema bivšim članovima je degutantan.
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:18   #119
Quote:
Liberthy kaže: Pogledaj post
Reci mi u kojem trenutku je Martina Dalić postala cijenjeni struučnjak.

kad je napustila HDZ. Jesam možda pogodio

Do tada je bila član zločinačke organizacije.

Ma naravno! I onda pitas po cemu je to za njjih danas Martina Dalic takav strucnjak i sto je konkretno kao ministrica napravila pa da danas ronimo suze i odgovora NEMA.

Nema ga svi znamo zasto, a ovu temu mnogi koriste kako bi popunili kvotu za svoju partiju.

I jos uvijek tvrdim da ako je istina da ce Josip Budimir postati ministar financija ili gospodarstva da je to nesto najbolje sto se moze dogoditi.

Ali ne, treba pljuvati po partijskom nalogu.
__________________
Podaci predsjednika Trgovačkog suda u Zagrebu, Nine Radića, pokazuju kako sudac Kolakušić trenutno ima u rješavanju 290 predmeta, a ni u jednome od njih nije održao ni jedno ročište.
vunduker is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2014., 11:21   #120
Quote:
divizija kaže: Pogledaj post
dalička je bila solidna ministrica, no otišla jest očito iz pesrsonalnih razloga (što neće opet biti ministrica).

a sad je ovi po defaultu pljuju, ko SDPovci linića nedavno. jadno .
Predlažem Martini Dalić da se uključi u SDP. Iako oni imaju cjenjene ekonomske stručnjake koji su se pokazali na djelu, još jedna vedeta neće falit.

prije toga preporuka par okruglih stolova sa Zelićem iz Donga i Josipom Kvegavom moralnom vertikalom hrvatskog društva.

To bi bilo poželjno da je javnost što prije prihvati. Neće se Kosor sama tamo šepurit. Stiže nova heroina "hrvatske" ljevice. Mjestaaaaa.
Liberthy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.