Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2017., 15:03   #161
Quote:
MimiM kaže: Pogledaj post
Samo sto Francuska ima problem i toliki problem i disatisfakciju Unijom da im je ''extreme right'' na porastu, /
veze nema jedno s drugim.
osim što pokazuje totalno nepoznavanje fr. političke scene.
__________________
allahu akbar, al putinu rahbar
antilles is offline  
Old 01.02.2017., 15:11   #162
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Nakon ovoga ako je netko mislio da nešto kuži mislim da više nije siguran. Pogotovo što su sami Ameri mjenjali stav oko njega. Dakle Iranac po rodjenju ne može na natjecanje u SAD.

I to je kontinuitet Obaminog bana?
Pa recimo, Obama je identificirao zemlje koje su rizik za imigraciju, tako je to nekako definirano

Trump je identificirao da je proces imigracije los - rizican i da je amerika izlozena riziku zbog toga.

Zbrojis to, i zakljucak je, da zemlje koje su otprije identificirane kao rizik za imigraciju treba privremeno blokirati dok se ne uspostavi novi proces imigracije koji se smatra dovoljno manje rizicnim od postojeceg.

Suprotnu stvar je radila EU tj. merkelica, prvo su otvorili granice a onda smisljali procedure za imigraciju i to po mjeri agresivnih migranata - da sto krace traje, da se ne bi jadni uznemirili i poceli s pecinskim ponasanjem. Rezultat je potpuni kaos koji se nece razrijesiti godinama, stotine tisuca ljudi koji usli bez dokumenata svi dokumentirani kao rodjeni 1.1., svi sa vise identiteta, nikoga ne mozes deportirat jer ne znas otkud je dosao, ne mozes ih pratiti itd. Ok, merkelica je bila malo vise stisnuta izbjeglicama nego amerika, ali poanta je ipak tu.
addx is offline  
Old 01.02.2017., 15:12   #163
Tu se kritiziraju holivudske elite, a jedna od njih, poznata glumica i komentator Kim Kardashian, je svojem tweeteru dala dobru opservaciju o situaciji, kazavši da se sada zabranjuje nekim muslimanima da uđu u Ameriku, a nikad nekih nije napravio neki zločin. A godisnje pogine 12.000 Amerikanaca od zločina svojih sunarodnjaka. Good POINT!

Zadnje uređivanje Blues Dada : 01.02.2017. at 16:34.
Blues Dada is offline  
Old 01.02.2017., 15:27   #164
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Tu se kritiziraju holivudske elite, a jedna od njih, poznata glumica i komentator Kim Kardashian, je svojem tweeteru dala dobru opservaciju o situaciji, kazavši da se sada zabranjuje nekim muslimanima da uđu u Ameriku, a nikad nekih nije napravio neki zločin. A godisnje pogine 12.000 Amerikanaca od zločina svojih sunarodnjaka. Good POINT!
Super su ove "holivudske elite", eto i komičarka Whoopi Goldberg kaže da nema razlike između Talibana i Trumpa.




Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
BBC drama is online now  
Old 01.02.2017., 15:30   #165
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Super su ove holivedake elite, eto i komičarka Whoopi Goldberg kaže da nema razlike

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
Sorry, ne razumijem što želiš kazati, nema razlike u ćemu?
Blues Dada is offline  
Old 01.02.2017., 15:33   #166
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Sorry, ne razumijem što želiš kazati, nema razlike u ćemu?
Pojelo mi pola upisa, editirano.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
BBC drama is online now  
Old 01.02.2017., 15:48   #167
Quote:
BBC drama kaže: Pogledaj post
Sudeći po ovom članku i demokrati su podijeljeni, veliki je pritisak "progresivnih organizacija", a kod nekih senatora razum kaže nešto drugo.

http://www.vox.com/policy-and-politi...eme-court-left
Sudeći po tom članku demokrati imaju puno većih problema ali ne s izborom sudaca nego s čudovištem koji su tako lijepo i dugo hranili i ugojili, od milja ga nazivajući "progresivne organizacije".

Sada se to isto čudovište ne libi naređivati i određivati demokratima što će i kako raditi. Kod nas i oko nas već viđeno puno puta. Samo nisam siguran da su očekivali da će im "progresiva" zakucati na njihova vrata.
Primjeri:

As long as the president is in flagrant disregard for the basic underpinnings of our republic, it is no time to consider a Supreme Court nominee,” said Ben Wikler, the Washington director of MoveOn.org, in an interview. “The next election is a while away, but what Senate Democrats do here and over the next few months will be seared into the memory of every Democratic voter.

The core of the progressive groups’ argument is that Senate Democrats have dramatically underestimated the scale and depth of their voters’ anger toward Trump’s administration.

Charles Chamberlain, executive director of Democracy for America. “Anything less than a complete and utter rejection of Trump’s Cabinet appointees and of their Supreme Court appointees is absolutely unacceptable.

Ova je zanimljiva. Meni tjera na onu našu "mi ili oni" :
“If any of them vote for Trump’s Supreme Court nominee, we're going to mark them down as collaborators,” he said. “If Chuck Schumer wants to maintain any credibility as a progressive leader, he needs to shut the Supreme Court seat down. And if he doesn’t do it, there will be a massive revolt.”

I jedna poznata iz color revolucija. Nije to ucjena, ne bi oni, samo blago upozorenje :

Zaheed argued that the millions of demonstrators who had taken to the streets over the past few weeks would “look for new leaders if Democrats in the Senate cannot match their energy.
Page is offline  
Old 01.02.2017., 15:54   #168
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Tu se kritiziraju holivudske elite, a jedna od njih, poznata glumica i komentator Kim Kardashian, je svojem tweeteru dala dobru opservaciju o situaciji, kazavši da se sada zabranjuje nekim muslimanima da uđu u Ameriku, a nikad nekih nije napravio neki zločin. A godisnje pogine 12.000 Amerikanaca od zločina svojih sunarodnjaka. Good POINT!
poznata glumica , de jesi smjesan
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 01.02.2017., 15:55   #169
Sve je to kikiriki, pravi problemi tek dolaze.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is online now  
Old 01.02.2017., 16:19   #170
Quote:
Roy kaže: Pogledaj post
Sve je to kikiriki, pravi problemi tek dolaze.
Malo sam sumnjičav oko ovoga, moram priznati. Kako se sve to lijepo poklapa. I kako su lijepo odmah identificirali sve, odakle je tko došao, tko ga je podržao, te na svim svjetskim jezicima čuli što je uzvikirao

Reklo bi se, ko da mu netko stavio riječi u usta, tome suicide bombarderu
ecobarbarus is offline  
Old 01.02.2017., 16:37   #171
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
poznata glumica , de jesi smjesan
U čemu je problem, pa stalno je na naslovnicama velikog broja časopisa?
Blues Dada is offline  
Old 01.02.2017., 16:48   #172
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
U čemu je problem, pa stalno je na naslovnicama velikog broja časopisa?
potebi je i Merkelica poznata glumica
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 01.02.2017., 16:55   #173
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
potebi je i Merkelica poznata glumica
Haha pucam

Meni se čini da je Dada malo stariji gospodin koji se baš i ne snalazi u selebriti svijetu.

@Dada...Kim ti je više "moralna vertikala".

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
BBC drama is online now  
Old 01.02.2017., 16:55   #174
Ovo je daleko najopasniji dio cijele priče oko zabrane.

But that’s not how it played out last weekend. Even after the judges had spoken, Customs and Border Protection (CBP) staff continued to enforce Trump’s executive order. CBP officers kept lawyers from speaking to detainees, even after a court judgement had said they could. When elected congressmen and women called and asked for information, the CBP put the phone down on them. And, even after the court rulings, the White House insisted that the executive order still stood.

The significance of this is enormous. It means that the executive – in the form of both the White House and the Customs and Border Protection agency – was refusing to bow to the judiciary. That position was perhaps articulated best by the CBP officer who, when asked by two members of Congress who exactly he was reporting to, answered, “Donald J Trump”.

This is not how a country governed by the rule of law – rather than the rule of men – operates. In authoritarian societies, in a dictatorship, you might expect a border guard to say he obeys the orders of the supreme leader rather than the courts, but that is not what the US constitution demands.

https://www.theguardian.com/commenti...t-constitution
__________________
Atlas network, spasi nas !!!
elninjo7 is offline  
Old 01.02.2017., 16:56   #175
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
U čemu je problem, pa stalno je na naslovnicama velikog broja časopisa?
Mislim da je vrijeme da se i Severina oglasi protiv Trumpa. Ne znam zašto već nije.
__________________
Tko drugom revoluciju farba, Soroš i Antifa mu postanu i teta i barba!
ramiro is offline  
Old 01.02.2017., 16:57   #176
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
potebi je i Merkelica poznata glumica
Drži se teme, Merkel nije na naslovnicama brojnih časopisa, i nije rekla ništa pametno, kao Kim, u vezi sa sa zabranom ulaska imigranata.
Blues Dada is offline  
Old 01.02.2017., 17:02   #177
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
potebi je i Merkelica poznata glumica

Nikad ne znas....mozda je i ona (kad je bila lijepa i mlada ) izdala kakav underground sex tape.


.

Zadnje uređivanje Gigi G. : 01.02.2017. at 18:17.
Gigi G. is offline  
Old 01.02.2017., 17:09   #178
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Drži se teme, Merkel nije na naslovnicama brojnih časopisa, i nije rekla ništa pametno, kao Kim, u vezi sa sa zabranom ulaska imigranata.
Merkelica nije na naslovnicama , sto trolas bez veze
cak mislin da je kaznjivo po pravilima voruma praviti se glup
Kardasijanka poznata glumca o jebote Irud sta jos necu ovdi cut
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 01.02.2017., 17:10   #179
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Malo sam sumnjičav oko ovoga, moram priznati. Kako se sve to lijepo poklapa. I kako su lijepo odmah identificirali sve, odakle je tko došao, tko ga je podržao, te na svim svjetskim jezicima čuli što je uzvikirao

Reklo bi se, ko da mu netko stavio riječi u usta, tome suicide bombarderu
Samoubojice su mislili da napadaju USA brod... Koja glupa propaganda
DelmatST is offline  
Old 01.02.2017., 17:11   #180
Quote:
Blues Dada kaže: Pogledaj post
Drži se teme, Merkel nije na naslovnicama brojnih časopisa, i nije rekla ništa pametno, kao Kim, u vezi sa sa zabranom ulaska imigranata.
Odi na IMDb i vidjet ćeš da se Kim Kardashian pojavila u 12 uloga u 12 filmova ili serija, ali u svakoj od njih je glumila Kim Kardashian, odnosno samu sebe, odnosno imala je cameo ulogu.

Ona je reality star a ne glumica. Čak i Donald Trump je imao više filmskih uloga od nje (tj. uloga gdje nije glumio Donalda Trumpa nego nekog lika u filmu) pa ipak nikome ne pada na pamet da kaže "poznati filmski glumac Donald Trump je postao predsjednik SAD"
Marina Fiume is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:45.