Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 15:20   #61

je! to je šipo! Legenda!
ispričavam se, Turčin...

enivejz, lik je
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 15:25   #62
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
@Gesonjo ajme evocirao si mi uspomenu na taj ljuti iz cibone
jebote šta je to ljuto... popijo sam 2 pive, maznuo sladoled i još puno vode i još je pakleno peklo
i ja sam slično nadrapao: morao sam kupit coca colu limenku od 2dl za 15kn u obližnjem kiosku... nebih nikad dao toliko para za taj otrov od pića no umirao sam i popio bih kanalizacijski izljev samo da žar u u ustima i grlu prestane... to je bio horor...

no od tada sam se očeličio i sad tražim zlo jednakog kalibra da opet testiram svoje nepce
gušti su gušti
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 16:02   #63
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
i ja sam slično nadrapao: morao sam kupit coca colu limenku od 2dl za 15kn u obližnjem kiosku... nebih nikad dao toliko para za taj otrov od pića no umirao sam i popio bih kanalizacijski izljev samo da žar u u ustima i grlu prestane... to je bio horor...

no od tada sam se očeličio i sad tražim zlo jednakog kalibra da opet testiram svoje nepce
gušti su gušti
Onda navrati do Ali-ja on jedva čeka da nađe žrtvu kojoj može stavit "malo" čilija
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 16:45   #64
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Onda navrati do Ali-ja on jedva čeka da nađe žrtvu kojoj može stavit "malo" čilija
o krko sam ja uvijek čili kod Alija
ovak ide moj idealni kebab:
ljuti umak
luk
sir
žličica čilija

no Alijev je onako, osrednji po jačini...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 17:05   #65
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
o krko sam ja uvijek čili kod Alija
ovak ide moj idealni kebab:
ljuti umak
luk
sir
žličica čilija

no Alijev je onako, osrednji po jačini...
meni je dosta ljut već i sam umak ali ima on još i neke ljute paprike feferonke ili tako nešto, ali koliko znam na njih još nikog nije uspio nagovorit
tf5000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2007., 23:47   #66
vjeruj mi alijev uopće nije ljut kad se usporedi sa ovom patnjom
nisam mogao pojest kebab koliko je bio ljut, ostalo pola... reko bacit ću ga...
je vraga kad se ohladio smazao ga u uredu
grogo bolger is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 10:04   #67
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
meni je dosta ljut već i sam umak...
pfffff, mora da se šališ! Umak mu je ljut onako, tek da se može reć da je ljut... papričice su mu ljute, ali ko što rekoh, onako osrednje...

velimo ti grogo bolger i ja da je u ciboni ono bilo prestrašno i da alijev nije nit do gležnja po jačini tom otrovu što su imali tamo...
još je meni tamo tip rekao "nemoj si previše stavit, jako je ljut" a ja si mislio "vraga ti znaš što je ljuto" i krknuo punu žličicu u babke... ostalo je povijest
Quote:
grogo bolger kaže: Pogledaj post
kad se ohladio smazao ga u uredu
tako je! ništa se ne baca! kako je rekao jedan čobo seljačina kad se trebao povratit rakijetinu: "platio sam i to ne ide iz mene!"
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2007., 12:47   #68
Bijah danas kod Ali-ke-baba na križanju Heinzlove i Martićeve. Evo mi dojmova:
kebab je dobar, količina je zadovoljavajuća, ljuti umak je preslab, čili papričice uopće nisu ljute (stavio sam punu žličicu, nije me zapeklo više neg ljuti kečap...)

enivejz, nisam baš nešto dojmljen...
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 00:08   #69
odna staviš više žlicica.tj. on svakom metne najmanje 3 jer 1 i ne osjetiš....
ali je car otvara kebabe radi tam mjesec 2 da se skupi ekipa i onda ide dalje
btw taj kod kvatrića je još najbolji jer radi do 5 ujutro!
Šiljo 10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:46   #70
Thumbs up

Quote:
husky kaže: Pogledaj post
Dosta o kinezima....

Moli bih info gdje ima kebaba u zg, zapadno od Heinzlove. Znam da je bilo u Petom elementu, vise nema. Otvoren je u kiosku na Mazurancu, al nekak mi nije bas posjecen.... Prije je bilo u Tkalci na pocetku, ali nisam tam bio 100 godina, otkako se radi. Pa ako znate neki dobar? Napokon bi probao i tu klopu ponukan posjetom Grazu prije 3 tjedna, gdje u centru u svakoj, svakoj ulici ima Kebab.



Hvala.
imas novootvoreni kebab iza nsb-a ja probo i odlican je. imas regular i big boy za 20 odnosno 30 kn a imaju cak i dostavu na 015618154
empazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:53   #71
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
Meni najbolji je u Tkalči, pri početku, odmah nakon parkića s kipom M. J. Zagroke... Definitivno THE kebab

Prije ga je tu kebabdžinicu vodio šipo koji se sad preselio ulicu niže, u Skalinsku (ulica koja spaja Tkalču i Opatovinu). Sve u svemu, šipo se sad srozao po kvaliteti kebaba... no i dalje je dobar kao zajebant

I jako me se je dojmio onaj na okretištu u Črnomercu: to je najveći i najpofutraniji kebab koji sam ikad jeo: doslovce je bio toliko velik da sam se prežderao ko stoka... taj na črnomercu me je podsjetio po rangu veličine dobivenog na Čingač i njihove čevape...

Probao sam i onaj u Ciboni. taj mi je podosta loš i korišteno meso mi je bilo premasno i teško mi je sjelo na želudac. Jednio su me se tamo dojmili jednom sa chilijem za kebab: to je bilo nešto najstrašnije ljuto što sam ikad okusio. Tabasco umak je slatka vodica naspram tog chilija što su imali... sad pošto tamo izbjegavam ić jest, neznam dal više imaju taj pakleni chili

Enivejz, definitivno najukusniji i najbolji po količini mi je u Tkalči...
probaj u novootvorenom kebabu iza nsb-a...isto meso ko u tkalci al je veci...cca pola kile
empazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2007., 20:54   #72
ima u king krosu, na trgu veselih tanjura, izmedju meksickog i subwaya. predobar.
idEalnoLosA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 19:24   #73
Quote:
empazg kaže: Pogledaj post
probaj u novootvorenom kebabu iza nsb-a...isto meso ko u tkalci al je veci...cca pola kile
dolazim
di točno iza nsb?
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:28   #74
ovo su oni za koje ja znam (i istočno):

Sesvete - kod srednje škole (parking - preko puta pa desno)

Dubrava - jedan je kod american donuta i benzinske, iza mcdonaldsa
drugi je preko puta pitarella

Kvatrić - prema Heinzelovoj, kod stanica za bus, s desne strane
postoji još jedan, ali meni se ne sviđa

Tkalča - s lijeve strane kad se ide od trga, čini mi se

Trešnjevka - blizu srednje škole, tamo sam davno jeo pa ne znam da li je još u funkciji

Autobusni - vidio sam preko puta kebab, ali nisam nikad tamo jeo

nadam se da sam pomogao.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:32   #75
Quote:
tf5000 kaže: Pogledaj post
Ka prvo nije "šipo" nego je Turčin porjeklom iz Makedonije i zove se Ali.
Otvorio je sad novi kebab restoran isključivo njegov i uredio ga je u Turskom stilu i stvarno izgleda super. A što se tiće kvalitete otvoren je tek tjean dana a ja sam jeo već 5 puta a ne živim baš u blizini.

Svima preporućujem da posjete "Ali ke Baba" NAJJAČI KEBAB u GRADU !!!!!
Za one koje neznaju nalazi se na Kvatriću na križanju Marićeve i Heinzelove preko puta Kvaksija (pored Casina)
Ali rulls.........
meni ima i boljih, ali sve ovisi o tome tko radi.
u sesvetama mi se umak pogoršao, ali inače mi je bolji
u dubravi je dobar osim kad ga ženska radi.
al kod turčina je isto vrhunski.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 21:33   #76
Quote:
Ges kaže: Pogledaj post
ne radi šipo više tamo... rekoh da se preselio ulicu niže, u Skalinsku. I definitivno se šipo srozao po kvaliteti (ali ne i po zajebanciji )

enivejz, sad je njegovu kebabdžinicu preuzeo neki novi i on ima odličan babke...
da, tek poslije sam skužio da je to lik koji je radio u tkalči.
legenda.
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 14:02   #77
ovako - onaj prekoputa autobusnog ne radi valjda već godinama.

a onaj iza nsb-a - ljudi, ne nasjedajte na prevare likova koji se ulogiraju i s prva dva posta reklamiraju svoj mišomor - frend i ja smo povraćali ko nikad.
er45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 19:39   #78
Jeo sam kebab po cjelom gradu, ali najbolji koji sam probo je preko puta Kvaka na kvatricu. Definitivno najukusniji i potpuno drugaciji od svih.

Napominjem, preko puta kvaksija, ne ludog konja
Kakodalje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2007., 19:49   #79
Quote:
er45 kaže: Pogledaj post
ovako - onaj prekoputa autobusnog ne radi valjda već godinama.
sorry, nisam znao
__________________
Born to lose - Live to win
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2007., 15:06   #80
Quote:
Kakodalje kaže: Pogledaj post
Jeo sam kebab po cjelom gradu, ali najbolji koji sam probo je preko puta Kvaka na kvatricu. Definitivno najukusniji i potpuno drugaciji od svih.

Alijev je jako ukusan i dobar, upravo smazah jednog za rucak...ali me zanima di u zg ima janjeci?
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.