Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2016., 00:39   #221
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Zar i ti ocekujes da se draska tvoj egoizam u stilu "da jedino si ti u pravu a svi drugi su u krivu"?
Pa ne mozes partnera traziti sa shopping listom kriterija.
Tak se i meni cini, no njeno pravo.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:48   #222
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Tak se i meni cini, no njeno pravo.
Zasto bi uzimala manje od onoga sto i ja mogu ponuditi kao mlada, visoko obrazovana, lijepa zena koja se vecinu zivota bavi plivanjem i sviranjem?
Nekoliko puta je naglaseno da je i taj dio kriterija fleksibilniji od drugog u odnosu prema meni. Uostalom, kao da ti nemas svoje kriterije.
Laralalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:53   #223
Quote:
deni__ kaže: Pogledaj post
Dušo draga, netko mora raditi i ta "niža" zanimanja. I vjerovala, ili ne, postoje ljudi koji zaista uživaju biti konobari, kuhari, automehaničari, vodoinstalateri i mogu biti vrlo ambiciozni i uspješni u tim poslovima. I na kraju zarađuju više para od nekoga s faksom.
Pa istina no ovisi i koji faks i koji posao jel, neki vodiinstalatsr koji ima svoju firmu ako je uspjesan moze zaradivati 15, 20 tisuca mj. Dok neki s faksom 5 tisuca, nego to gledanje ljudi kroz diplome je jedna jako negativna stvaar sto mogu cuti od ljudi. Neki najzabavniji i inteligentni ljudi koje znam mislim da imaju samo 3 razreda srednje. A znalo mi se dogodit da upoznam osobu s nekim faksom da ta osoba nema nikakve kvalitete osim toga eto da mase tom diplomom. Naravno da ima izuzetno pametnih vrijednih itd ljudi s diplomom. Moje misljenje je da svaka inteligentna osoba nece gledat ljude kroz diplomu kao prvo.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:56   #224
Dobro, daj reci, kaj tocno trazis od ove teme, u kojem smjeru zelis da ide?
Mislim, nije mi jasno, oces da ti netko kaze gdje da ides trazit mr. perfecta? Ili da se babe skupe pa da zajedno kokodacete kak nema dobrih muskih, koji bog?
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:56   #225
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čitam vas i pišem već dugo,ali za ovu temu otvaram novi profil.
Umorna sam već. Želim ga naći,a njega nema.
Svjesna sam svog izgleda i zašto mi stalno prilaze muškarci, ali nikako da bude jedan kompletno normalan. Uskoro ću 25. i to me polako počinje brinuti. Razočarana sam, imam 2 dulje veze iza sebe i nekoliko kraćih. Jedan je bio pravi, onaj kakvog želim i sanjam- ali ostavio me radi druge koja mu je očito pokazivala da ga više cijeni. Tu žalim, neopisivo, što mu nisam davala do znanja da mi je stalo do njega i njegovih kvaliteta.

Moj zamišljeni princ je:

Ambiciozan,pametan,inteligentan, izgrađena ličnost sa čvrstim stavovima i ciljevima u životu, ima svoje ja, samopoudan i cijeni sebe, ali ne bolesno umišljen. Situiran ili se nastoji situirati, nije na teret svojima. Pazi na sebe- uvijek uredan i mirišljav,sportaš. Kulturan, živi uredno- bez kojekakvih ovisnosti, emocionalih repova iz starih veza,nepreboljenih ljubavi itd. Ne živi za Dinamo i ne priča kako je skoro dobio na kladionici.

Prema meni i u vezi posebno bitno:

Voli me i to mi govori

VJERAN do groba- u to spada i da mi ne daje povoda da sumnjam u njegovu vjernost

Ne bježi pred problemima- što u životu,što u vezi.. Čak volim ljude koji su dosta prošli i vidi se na njima da su zbog toga samo mudriji i smireniji kad dođu takve situacije

Ne izbjegava razgovore niti se ponaša kao klinac. Odnosno želi me razumjeti, želi me slušati, pamti sitnice koje mu kažem i stalo mu je da radimo zajedno na našem odnosu. Sa druge strane muško je pa kada kažem glupost ili nešto u čemu nam se pogledi razlikuju- reći će mi to, a ne se samo složiti sa svime i govoriti koliko imamo zajedničkog. ISKREN, ne mulja.

Kod budućih ciljeva želi obitelj i djecu,a nije toliko biti opsjednut poslom da mu to nije do 35. u planu ili se odjednom sjeti da se mora još "iživljavati".

Bit će tu kad sam u nekom svom sranju,PMS-u i neće me izbjegavati i reći da sad nema vremena i da se javim kad se smirim- odnosno nije mi podrška.

Nije ljubomoran i ne provjerava s kim sam i da li je bilo dečki kad odem van s curama

Nije previše predvidiv i zna me iznenaditi nekom sitnicom, porukom ili slično

Kad je samnom može se pretvoriti u veliku bebu i biti samo moj micek, u društvu gospodin

Slobodan u svojoj seksualnosti i dominantan u krevetu- da se ja mogu sam opustiti,a on mi naređuje što i kako

Eto, zaljubila sam se dok sam ovo pisala

Polako, ali sigurno gubim nadu da ću ga naći. Iako je dosta toga što sam napisala stvar zdravog razuma, to se čini kao jako rijetka pojava.
Cure, suosjećate li samnom?

Molim u startu da forumaši puste nama ženama idealiziranje, potporu i razgovor. Suzdržite se dokazivanja ili ispitivanja kakva sam ja kad to želim.
Jesi li se ikad zapitala što ti nudiš muškarcu u odnosu na tražene zahtijeve koje tražiš u muškarcu ?

A i ova vjernost je pod velikim upitnikom jer obično žene poslije poroda više nisu zainteresirane za svoje muževe, pa se poslije čude zašto je pronašao drugu ili čak niti to već pljuju po svom mužu.
__________________
Stara narodna mudrost koju zanemaruju svi koji glasaju na demokratskim izborima !

Uvijek sumnjajte u velika obećanja. Obećanje ludom radovanje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:58   #226
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Zasto bi uzimala manje od onoga sto i ja mogu ponuditi kao mlada, visoko obrazovana, lijepa zena koja se vecinu zivota bavi plivanjem i sviranjem?
Nekoliko puta je naglaseno da je i taj dio kriterija fleksibilniji od drugog u odnosu prema meni. Uostalom, kao da ti nemas svoje kriterije.
zato sto ocekujes da on uzme manje od onog sto on nudi, obzirom da ne postoje dvije osobe koje si mogu ponuditi bas potpuno jednako.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:59   #227
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Pa istina no ovisi i koji faks i koji posao jel, neki vodiinstalatsr koji ima svoju firmu ako je uspjesan moze zaradivati 15, 20 tisuca mj. Dok neki s faksom 5 tisuca, nego to gledanje ljudi kroz diplome je jedna jako negativna stvaar sto mogu cuti od ljudi. Neki najzabavniji i inteligentni ljudi koje znam mislim da imaju samo 3 razreda srednje. A znalo mi se dogodit da upoznam osobu s nekim faksom da ta osoba nema nikakve kvalitete osim toga eto da mase tom diplomom. Naravno da ima izuzetno pametnih vrijednih itd ljudi s diplomom. Moje misljenje je da svaka inteligentna osoba nece gledat ljude kroz diplomu kao prvo.
Čemu ta potreba za izvrtanjem mojih riječi. Napisala sam pametan,inteligentan i ambiciozan. Ne spominjem diplome, ali stvar je zdravog razuma da je veća šansa da je osoba takva ako ima viši stupanj obrazovanja. Naravno da ima dosadnih ljudi koji samo mašu diplomom,a socijalno su u banani i ne znaju normalno voditi razgovor. Između svega mora postojati balans. Kažem, taj princ može imati i srednju skolu samo i oboriti me s nogu, samo mislim da je manja šansa za to. Naravno da neću nekoga otpisati u startu ako to znam.
Laralalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 00:59   #228
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Vise ce biti upucen u politiku netko tko visi po kaficima i cita novine, pa i trash portale po cijele dane nego netko tko je stvarno ambiciozan, bavi se svojom strukom i nema vremena za politiku.
Sad još znam, al je prilična šansa da za koju godinu neću znat ni tko nam je predsjednik.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:02   #229
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Zasto bi uzimala manje od onoga sto i ja mogu ponuditi kao mlada, visoko obrazovana, lijepa zena koja se vecinu zivota bavi plivanjem i sviranjem?
Nekoliko puta je naglaseno da je i taj dio kriterija fleksibilniji od drugog u odnosu prema meni. Uostalom, kao da ti nemas svoje kriterije.
Pa kak je moguće da nemaš nikakvog momka ako si takva kakva si navela da jesi?! Obično takve napadaju raznorazni momci. Možda si se negdje krivo opisala?
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:03   #230
Prestanite trolati ovaj napaćeni narod!!! :mamić:

Ko što reće Ego: U bajkama djevo traži princa svoga .....
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:05   #231
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Pa kak je moguće da nemaš nikakvog momka ako si takva kakva si navela da jesi?! Obično takve napadaju raznorazni momci. Možda si se negdje krivo opisala?
Napadaju- seljaci,primitivci, zenskari koji zele nesto sa strane, narcisoidni sminkeri tako da hvalapusabok
Laralalas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:06   #232
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Zasto bi uzimala manje od onoga sto i ja mogu ponuditi kao mlada, visoko obrazovana, lijepa zena koja se vecinu zivota bavi plivanjem i sviranjem?
Nekoliko puta je naglaseno da je i taj dio kriterija fleksibilniji od drugog u odnosu prema meni. Uostalom, kao da ti nemas svoje kriterije.
Dušo, problem je što mladih i kvalitetnih žena ima znatno više, nego mladih i kvalitetnih muškaraca. Žene su po prirodi manje agresivne i imaju manje testosterona, a na našim prostorima su i manje cjenjene i poštivane na osnovi svog spola. Zato recimo da se znaju ponašati kulturnije na spojevima od muškaraca. Muškarci imaju višak testosterona i možeš prije nabasati na nekog "krkana", nego "krkanicu". Rijeđi je slučaj da će ženi biti apsolutno svejedno dok dolazi na spoj i da će doći na njega smrdljiva, dlakava ili prasnuti bezobrazno ako se npr muškarac u nečemu ne složi s njom. Dok je obrnut slučaj dosta moguć i muškarci se rijeđe jako skockaju za prve dejtove i da užasno poštuju ženu s kojom izlaze. ( Osim ako ju nisu lovili neko vrijeme). Tako da su žene i inače u nezavidnijoj poziciji u muško ženskim odnosima.

Tako da možeš ti nuditi svašta, ali to nudi i gro drugih žena, a ovi koji su malo bolji biraju i tko zna što će ih privuči kod neke žene. Može to biti nešto sasvim peto - npr igra dobro biljar i duhovita je i bila je na pravom mjestu u pravo vrijeme i nabacivala mu se i potrudila oko njega i ulovila ga. Tako da nema ti tog da se uparuju isti. Jedino kad je u pitanju imućnost se najčešće biraju ljudi iz sličnog sloja.

Po meni da bi se ulovio muškarac kakvog opisuješ treba ili velika sreća ili jednostavno uzeti nekog pa ga preodgojiti dok je još mlad i da se preodgajati. Starije je nemoguće preodgajati.
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:10   #233
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Zasto bi uzimala manje od onoga sto i ja mogu ponuditi kao mlada, visoko obrazovana, lijepa zena koja se vecinu zivota bavi plivanjem i sviranjem?
Nekoliko puta je naglaseno da je i taj dio kriterija fleksibilniji od drugog u odnosu prema meni. Uostalom, kao da ti nemas svoje kriterije.
Mozes ti to birat nitko ti ne brani, ako si to sve sto si napisala o sebi i toliko samouvjerena u sve to, niti kao prvo bi trazila muskarca..sve bi to dolazilo na svoje mjesto.TO SVE STO SI ULAGALA U SEBE JE RADI TEBE SAME na prvom mjestu.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:12   #234
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Napadaju- seljaci,primitivci, zenskari koji zele nesto sa strane, narcisoidni sminkeri tako da hvalapusabok
Onda negdje nekaj krivo delaš zasigurno.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:13   #235
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Sad razmišljam o tome da otvorim novi nick da bih ovdje postavio pitanje kad ću već jednom dobiti milijun eura, i zašto dođavola Monica Bellucci jebe Vincenta Cassella, a ne mene.
Neke stvari koje su ovdje napisane su dosta realne i to bi svaka žena trebala dobiti od svojeg partnera, dok su neke malo pretjerane.
Npr. da joj napravi neki znak pažnje, da ju trpi i dok ima pms i da je uz nju, da se tu i tam bavi nekom fizičkom aktivnosti i da je neka ugodna i dobra osoba. To je nešto što nije sad nešto pretjerano.

Što je još bilo? Kulturan? Rijeđi su iznimno kulturni primjerci na ovim prostorima. Ako i jesu, onda nešto drugo skrivaju. Ali da je istovremeno užasno uspješan i ima diplomu fakulteta i šta ja znam. To je malo besmisleno tražiti i pucati na takve. još da je i zgodan i privlačan Harvard graduate . E, pa takvi su stvarno rijetki. Šta bi falilo da je neki SSS dečko, ali da radi? Često uspješni muškarci biraju uspješne žene i uglavnom se uparuju ljudi iste klase. Teško će neki "princ" odabrati Pepeljugu. To imaš samo u toj bajci.

Nabrojano je stvarno jako puno toga i sve to djeluje super, ali muška osoba koja posjeduje to sve u jednom i da samo čeka da naletiš ti, pa da bude s tobom. E, pa to je sad manje vjerojatno. Takvih idealnih muškaraca ima užasno malo. Ne bi rekla ni da ih ima 1 posto. Žena mora biti zbilja top po fizičkim, karakternim, mentalnim, poslovnim, socijalnim karakteristikama, da bi takvoga dobila. Takva žena nema nikad PMS. A i takav je btw. okružen hrpom žena koje sve žele biti s njim. Od mladosti. Ne brini. Nađe si idealnu ženu do 24-e godine, oženi se i s 35 već ima troje djece i u sretnom je braku.
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:18   #236
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Dušo, problem je što mladih i kvalitetnih žena ima znatno više, nego mladih i kvalitetnih muškaraca.
ovisi sto se smatra kvalitetom.


Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Tako da možeš ti nuditi svašta, ali to nudi i gro drugih žena, a ovi koji su malo bolji biraju i tko zna što će ih privuči kod neke žene. Može to biti nešto sasvim peto - npr igra dobro biljar i duhovita je i bila je na pravom mjestu u pravo vrijeme i nabacivala mu se i potrudila oko njega i ulovila ga.
najlakse je ljudima (oba spola) nabrajati svoje navodne vrline i pluseve. problem je sto su svi vrlo nerealni u nabrajanju svojih minus aili ih uopce ne smatraju pod minuse. tako da da, mozes imati ilijadu i odiseju od rezimea na papiru, ali ako ti fali nesto ljudskije od slova na papiru sto druga strana zeli... ciao djaci.

dobroj vecini tipova za ovaj specificni opis (diploma, pliva, svira) lagano puca neka stvar, sem sto od ovoga pliva mogu pokusati pretpostaviti da je donekle fit ili se barem trudi biti. a jonda opet, s obzirom da nije sa nekim trokrilnim plivacem, mozda zbilja i nije nesto fit. ili samo balvani plivaju pa joj nisu fora. tko ce ga znati.

bez uvrede, ne govorim kakva je i ovo ono, vec kako bi se dalo baciti u razmisljanje


Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
...jednostavno uzeti nekog pa ga preodgojiti dok je još mlad i da se preodgajati. Starije je nemoguće preodgajati.
da je ovo tip napisao, mogu zamisliti halabuke
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:19   #237
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Moj zamišljeni princ je:
...
Upravo tako, samo zamišljeni- ali ne i realni.
Kvalitetnu vezu čine kompromisi, a ne spisak stvari koje partneri moraju ispunjavati.
Metal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:21   #238
Fala bogu da sam se ozenil jel ove mladje gen nisu normalne...vjerovatno je svo ispiranje mozga koje je pocelo tamo negdje beverli hilsom u 90ima poprimilo zabrinjavajuce razmjere....

Ovo sto je autorica napisala ne postoji u stvarnosti.Jos da je dopisala da ima kitu do poda i ja bi preso u gej ekipu....
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:24   #239
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ovisi sto se smatra kvalitetom.




najlakse je ljudima (oba spola) nabrajati svoje navodne vrline i pluseve. problem je sto su svi vrlo nerealni u nabrajanju svojih minus aili ih uopce ne smatraju pod minuse. tako da da, mozes imati ilijadu i odiseju od rezimea na papiru, ali ako ti fali nesto ljudskije od slova na papiru sto druga strana zeli... ciao djaci.

dobroj vecini tipova za ovaj specificni opis (diploma, pliva, svira) lagano puca neka stvar, sem sto od ovoga pliva mogu pokusati pretpostaviti da je donekle fit ili se barem trudi biti. a jonda opet, s obzirom da nije sa nekim trokrilnim plivacem, mozda zbilja i nije nesto fit. ili samo balvani plivaju pa joj nisu fora. tko ce ga znati.

bez uvrede, ne govorim kakva je i ovo ono, vec kako bi se dalo baciti u razmisljanje




da je ovo tip napisao, mogu zamisliti halabuke
Pa napisala sam da takav tip koji je tako dobar, do 24e je već trajno zauzet, a njoj sigurno ne treba neki ženskar koji hoće dio sebe ostaviti brojnim ženama. Ko onaj iz moje teme.
I napisala sam da je ovakav okružen s valjda 20 obožavateljica paralelno. A njemu će se svidjeti neka divna, prirodna žena, jednostavnog karaktera, koja nije nikad živčana, zabavna je, vrijedna, pravi prijatelj itd, itd..


Npr. u ovom opisu vidim Gordana Kožulja ( plivača). Pogledajmo njegovu suprugu malo i zamislimo se. Ženska je dopadljiva i simpatična, a rekao je da ga je privuklo što mu je bila najbolja frendica. A iz kuloarskih priča sam čula da je povlačila veze kako da ga upozna i namami u svoju mrežu. Preko rukometašice s kojom je išla u razred je dogovorila njihov susret i poslije mu dugo bila super frend i onda je on spoznao kako je divna i eto.
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2016., 01:24   #240
Quote:
Laralalas kaže: Pogledaj post
Čemu ta potreba za izvrtanjem mojih riječi. Napisala sam pametan,inteligentan i ambiciozan. Ne spominjem diplome, ali stvar je zdravog razuma da je veća šansa da je osoba takva ako ima viši stupanj obrazovanja. Naravno da ima dosadnih ljudi koji samo mašu diplomom,a socijalno su u banani i ne znaju normalno voditi razgovor. Između svega mora postojati balans. Kažem, taj princ može imati i srednju skolu samo i oboriti me s nogu, samo mislim da je manja šansa za to. Naravno da neću nekoga otpisati u startu ako to znam.
Ok, krivo si se postavila tu. I pocela si pisati o detaljima maltene kad moze ici na wc da se ti ne bi naljutila.. Naravno da svi zelimo bilo to musko ili zensko psmetne inteligentne mastovite itd. partnere.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger