Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2017., 16:02   #1181
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Naravno, poruka više znači ako platiš.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 18:15   #1182
Da, internet se ne plaća-
Govorim o nekoj obicnoj poruki za dogovor za kavu ili sl.
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 18:29   #1183
Quote:
gtc kaže: Pogledaj post
Drago mi vidit da u ovo vrijeme netko osim mene ne koristi whatsapp ili viber. Samo obicne poruke ili pozivi.
Meni su te aplikacije obicni chatovi, ok možeš mi poslati neku sliku preko toga i ništa više.
Šta će se poruka uvrijedit ako je na ekran stigla drugom aplikacijom? #kupujmohrvatsko


Quote:
gtc kaže: Pogledaj post
Da, internet se ne plaća-
A sliku ti je ipak prihvatljivije slati preko whatsappa jer se internet plaća?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 19:10   #1184

Ma gle to mi je nekako za dopisivanje te aplikacije skroz Ok, ali ne želim biti stalno dostupan nekom. A kao drugo ne drzim internet na mobitelu stalno upaljen što znaci da ako me trebas nesto poslat ces mi klasicnu poruku ili poziv. Kužiš, ne ? :klap:
__________________
bmw 330xd
gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2017., 20:13   #1185
Rijetko srećem nekoga tko ne drži upaljen internet na mobitelu, ali kužim.

Bivanje stalno dostupnim je iritantno, slažem se, ne prakticiram tu vjeru.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:42   #1186
Ja volim slat poruke, ali svi forsaju appove valjda zbog plaćanja..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:49   #1187
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Rijetko srećem nekoga tko ne drži upaljen internet na mobitelu, ali kužim.

Bivanje stalno dostupnim je iritantno, slažem se, ne prakticiram tu vjeru.
Imam frendicu koja gasi internet na mobitelu, ne kužim tu praksu, meni je uvijek upaljen, ionako imam paket u kojem su 3 GB plus 1 € za svaki dodatni GB.

Mene recimo FB mesindžer užasno nervira sa seen opcijom i užasno me nervira što piše da sam dostupna iako nisam u aplikaciji nego gledam gifove s mačkama. Sreća pa Viber i Vocap imaju opciju s kojom možeš maknuti seen i kad si zadnji puta bio online. Ako nešto ne volim je to što ljudi očekuju da im se odmah javim čim vidim poruku. Ajbok.

OT: Sve mogu probaviti osim kašnjenja. Najbolja frendica živjet će vječno jer će zakasniti na dogovor s Grim Reaperom.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 10:52   #1188
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ja volim slat poruke, ali svi forsaju appove valjda zbog plaćanja..
Ma i vizualno su ugodnije i nude vise opcija.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:42   #1189
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Ako nešto ne volim je to što ljudi očekuju da im se odmah javim čim vidim poruku. Ajbok.

OT: Sve mogu probaviti osim kašnjenja. Najbolja frendica živjet će vječno jer će zakasniti na dogovor s Grim Reaperom.
Sigurno tvoja frendica misli: To što ljudi očekuju da ću im doć na vrijeme. Ajdbok.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 13:47   #1190
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Sigurno tvoja frendica misli: To što ljudi očekuju da ću im doć na vrijeme. Ajdbok.
Dogovor je dogovor.

Poruke ljudi mogu slat proizvoljno, kad im šune i nisu momentalna obaveza te jako zavise o sadržaju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:09   #1191
Poanta je u tome što je kome važno.
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 14:12   #1192
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Poanta je u tome što je kome važno.
Nije baš. Jedno je čekati nekoga s kim si se dogovorio u 8 na Trgu, a taj ne dolazi, a drugo je, recimo, sjedit u zubara poslije kojeg će te boljet glava još 2 dana i hoćeš samo ić spavat, a negdje na mobitel je stigla poruka tipa "Nisam ni znala da Zara ovaj mjesec ima sniženje na kapute, a ti?"
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:06   #1193
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Sigurno tvoja frendica misli: To što ljudi očekuju da ću im doć na vrijeme. Ajdbok.
Na žalost, stavila sam te u kutiju s ljudima čije je rezoniranje na razini tužne vrbe stoga me ne čudi što moj upis nisi shvatila.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Dogovor je dogovor.

Poruke ljudi mogu slat proizvoljno, kad im šune i nisu momentalna obaveza te jako zavise o sadržaju.
Točno tako. Uostalom, imaš bliske prijatelje kojima ćeš se javiti pa i da si na samrti, pogotovo ako je nešto bitno/hitno, a imaš poznanike koji uglavnom - dosađuju. Ti koji dosađuju najčešće i očekuju da im se javim instant. Istresu svoja govna i nestanu. No, fenkju. Plus, često pogledam poruku i ne odgovorim jer sam u nekoj gužvi. Ljudi koji znaju što je posao, razumiju da roflanje na random funny pic može sačekati.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:25   #1194
Tuka, ups, pardon, Tika.. apaolutno me na diraš, osim što želim da i drugi koji čitaju, a često uzimaju stavove zdravo za gotovo, pogotovo agresivne kao tvoje, razmisle malo i o drugoj strani.

Tebi je jedno meet u živo, a drugo poruka.. a dozvoli da nekome poruka znači kao i meet u živo.. al ne, to su luđaci koji nemaju iste poglede kao ti Ajdbok
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:27   #1195
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nije baš. Jedno je čekati nekoga s kim si se dogovorio u 8 na Trgu, a taj ne dolazi, a drugo je, recimo, sjedit u zubara poslije kojeg će te boljet glava još 2 dana i hoćeš samo ić spavat, a negdje na mobitel je stigla poruka tipa "Nisam ni znala da Zara ovaj mjesec ima sniženje na kapute, a ti?"
Jesu li to dvije odvojene situacije svaka sa svojim zakonitostima - jesu. Mogu li dvije različite situacije biti na istoj razini ljestvice važnosti nekome - dozvoli da mogu. Ono, dozvoli.. ne moraš poštivati, ne moraš podržavati, ali dozvoli.

Pa tko se uspje uskladiti okay, a ko ne, pucaju odnosi..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:28   #1196
Lol.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:32   #1197
Je, je LOL Glavno da si mislite kak ste prijateljice bogom dane
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 15:35   #1198
Ahahaha... Isuse.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:14   #1199
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Je, je LOL Glavno da si mislite kak ste prijateljice bogom dane
Znači očekivanje da se dođe na vrijeme je bahatost?
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:43   #1200
Poziva svog decka u svakoj mogucoj situaciji i uopce nije vazno sto nije prikladno. Da ne spominjem da je cesto jedini muskarac u drustvu.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
__________________
-
fiona99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.