Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 15:04   #1561
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post


nadam se da će mi nadolazeći tranziti donijeti premještaj odavde i neke bolje poslovne prilike s obzirom da u sljedećoj godini imam osim ovog šetanja saturna 10. poljem trigon saturna na natalnu SaMe konj u 6. polju, trigon urana na MC, trigon Urana na MeSa konj., jupiter kvadrat sunce (vladar 6.) pa potom trigon jupiter (vladar MC-a), a onda za jedno 2 godine taman kaad saturn bude izlazio iz 10. tu stiže jupiter.
Wow . Tako se i meni ispoljava Saturn. Ako sam se trudila na nekom polju, Saturnov tranzit ce samo donijet konkretne rezultate - opipljive, konkretne, vidljive u materijalnom svijetu.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 15:16   #1562
Ja imam jedno općenito pitanje, tiče se i tranzita,( i predikcija općenito... )


Čitam temu astrologija, dođem na određeni PDF i naiđem na to da je - eto - nekome taj i taj tranzit (često puta samo jedan, u što sumnjam, al nema veze...) donio to i to... hrpu događaja i dešavanja...

Onda uletim ja sa svojim pitanjem i dobijem odgovor (ne govorim samo o ovom Forumu, da se razumijemo...) otprilike u stilu: ali ne djeluje ti to tako, ne može ti to djelovati ako nemaš u natalu (??? tri upitnika mi odmah nad glavom)... ne djeluje ti kod svih to... itd.

Uglavnom, dobijem odgovor koji baca sumnju na cjelokupno moje viđenje astrologije.

Evo recimo tranzit Saturna... prešao mi je preko natalnog Sunca, Merkura i MC-a
Natalno imam trigon Sunca/MC-a sa Saturnom.
I što se desi?
Ništa. Ni dobro, ni loše... apsolutno ništa u domeni 10 polja.
Ni bilo kojeg drugog polja.
Još je najbolje što je Saturn svojim prelaskom kroz Strijelca bio u sekstilu na: natalni Jupiter i Uran, natalni Mars, trigonu na natalni Saturn, sekstilu s natalnim ASC-om i trigonu sa natalnim DESC.

Pozitivni afekti: 0 bodova

S druge strane, kvadrat Urana na natalnu Veneru... ooo, da... tu već vidim efekte. Negativne naravno. Natalno čak nisu ni u aspektu. Koga briga. Djeluje.
Kvadrat tranzitnog Plutona na natalni Saturn. OOOO... da... naravno da mogu prepoznati djelovanje... natalno - nigdje veze među njima....

Jupiter u Vagi.... prešao preko svoje natalne pozicije i konjukcije s Uranom koju imam natalno... što se desilo?
Ništa.

E, ali u kvadratu na natalnu Veneru, e to djeluje. Opozicija na natalni Saturn.... Evo ga! Djeluje.
Nema veze što natalno nema aspekta među njima.

Što pokušavam reći?

Kako to da kod mene samo negativni tranziti i aspekti djeluju, od pozitivnih ni P....??
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 17:20   #1563
Ja moram reci da su u pitanju uvijek vise tranzita koji se dogadjaju u isto vrijeme. Saturn djeluje ali stvari se dogode kad se u isto vrijeme dogodi bar jos jedan tranzit (cesce dva), tipa Jupiter i Uran. Kod mene su u igri uvijek 2-3 tranzita. Saturn je sporiji od recimo Jupitera, pa se za vrijeme Sa tranzita Ju pridruzi svojim tranzitom na odredjenu planetu...ili Uran, Pluton. I naravno konjukcije, opozicije i kvadrati se vise osjete. Znaci kad ti je Saturn bio u konjukciji na odredjenu planetu, pogledaj je li jos koji od sporijih planeta tranzitirao tu planetu...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 20:42   #1564
Poenta je u tome da je tranzit tek na 10 mestu po predikcijama, I ako SA nije u nekoj godini istaknut kao vladar putem neke od podela vremena, firdara, subfirdara, profekcija, solara, vrlo verovatno da ce se odraziti samo na neku promenu raspolozenja ili blagu melanholiju.
To je razlog zasto tranziti sami za sebe ne znace puno.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 14:23   #1565
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Poenta je u tome da je tranzit tek na 10 mestu po predikcijama, I ako SA nije u nekoj godini istaknut kao vladar putem neke od podela vremena, firdara, subfirdara, profekcija, solara, vrlo verovatno da ce se odraziti samo na neku promenu raspolozenja ili blagu melanholiju.
To je razlog zasto tranziti sami za sebe ne znace puno.
mhm, pa ne bih se slozila da je tranzit tek na 10 mjestu... na mene jako djeluju , pogotovo Saturn i Uran... Iako kazu da po određenom polju Uran šeće godinama i ne radi ništa. Meni je trenutno u šestom polju u kojem nemam niti jednu planetu, pa radi kaos...
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:10   #1566
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Poenta je u tome da je tranzit tek na 10 mestu po predikcijama, I ako SA nije u nekoj godini istaknut kao vladar putem neke od podela vremena, firdara, subfirdara, profekcija, solara, ...
Pitam se onda što je na prvih 9 mjesta... svejedno... što su firdari, profekcije i ostala čuda nemam pojma. Ja sam jedva pohvatala solar i progresije (iako ih još ne razlikujem... ono ... dan za godina, i stupanj za godina... )
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:22   #1567
šta se događa tranzitom sjevernog mjesečevog čvora na natalni južni?
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:27   #1568
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
šta se događa tranzitom sjevernog mjesečevog čvora na natalni južni?
Evo, možda ti pomogne

http://astroarena12.blogspot.hr/2017...when-fate.html
Polly Leandar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 15:33   #1569
Quote:
Polly Leandar kaže: Pogledaj post
hvala, i slutila sam da će u tom pravcu:
"It is said that the South Node represents your past life. If you don’t believe in past lives, it is just indicative of your past in this life. Either way, certain breakthrough moments can happen where you finally let go of something from the past that was holding you back. So, if you believe in past lives, this would be an excellent time for a past life regression. If not, certain people from your past could come back into your life. Situations can alarmingly repeat. Déjà vu can rear its ugly head, making you feel as if you’ve somehow regressed into the “old you.” But, this needs to happen. Not only can you make peace with people who’ve disappointed you and vice versa but you can learn to both fully love and accept the person you once were while also fully accepting that, in many ways, you have outgrown him or her. "
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:19   #1570
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
mhm, pa ne bih se slozila da je tranzit tek na 10 mjestu... na mene jako djeluju , pogotovo Saturn i Uran... Iako kazu da po određenom polju Uran šeće godinama i ne radi ništa. Meni je trenutno u šestom polju u kojem nemam niti jednu planetu, pa radi kaos...
Da, sigurno je do Urana.

To ti mislis...
Ne radi ti nista.
Tranziti sami za sebe ne donose nista ako se ne radi o planetama koje vladaju odredjenim periodima vremena.
Pre tranzita tu su Ptolomejeve godine ( npr prvim periodom zivota vlada Mesec, zatim detinjstvom Merkur, pubertetom Venera, zatim tridesetim Sunce, pa Mars od cetrdesetdruge, zatim 50.-60. Jupiter kao zrelost I mudrost covekova, I na kraju staroscu Saturn.

Firdarije se menjaju u zavisnosti od toga da li je rodjenje dnevno ili nocno, isto tako smenjuje se vladavina planeta odredjenim periodima, kada ona posebno dobija na znacaju I kao hronokator donosi ono sto predstavlja u natalnoj karti.

Profekcije predstavljaju pomeranje ASC za jedan znak svake solarne godine, sto znaci da se svakih 13 vrate na ASC, I tako obilaze celu nasu natalnu kartu, aktivirajuci polja I planete u odredjenom vremenu. I tako cela nasa karta dobija smisao.

Tu su I primarne direkcije I sekundarne progresije, solar pa lunar kao preciznija slika solara itd...

Ako se traznit desava u polju koje je istaknuto nekom profekcijom, tj ako je operativno, onda cemo ga definitivno osetiti. Ako je to polje neaktivno, onda taj tranzit nece raditi nista. A to se jako cesto desava, da imamo neki tranzit a bude - nista.

SA uglavnom svi osecamo jer je jako spor I dugo deluje, a uz to superiorna je planeta kao I JU. Ali ni njihove tranzite ne osecamo stalno, tj osecamo kao neko stanje ali kao dogadjaj, uglavnom onda kada menjaju smer, krecu retrogradno ili direktno ili kada su u konjunkciji sa Suncem.

Saturna uglavnom osetimo kroz pojavu neke osobe u nasem zivotu, ili neke nove situacije ( posao, selidba, stroga I zahtevna osoba itd...)
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 19:35   #1571
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Firdarije se menjaju u zavisnosti od toga da li je rodjenje dnevno ili nocno, isto tako smenjuje se vladavina planeta odredjenim periodima, kada ona posebno dobija na znacaju I kao hronokator donosi ono sto predstavlja u natalnoj karti.

Profekcije predstavljaju pomeranje ASC za jedan znak svake solarne godine, sto znaci da se svakih 13 vrate na ASC, I tako obilaze celu nasu natalnu kartu, aktivirajuci polja I planete u odredjenom vremenu. I tako cela nasa karta dobija smisao.

Tu su I primarne direkcije I sekundarne progresije, solar pa lunar kao preciznija slika solara itd...

Ako se traznit desava u polju koje je istaknuto nekom profekcijom, tj ako je operativno, onda cemo ga definitivno osetiti. Ako je to polje neaktivno, onda taj tranzit nece raditi nista. A to se jako cesto desava, da imamo neki tranzit a bude - nista.

SA uglavnom svi osecamo jer je jako spor I dugo deluje, a uz to superiorna je planeta kao I JU. Ali ni njihove tranzite ne osecamo stalno, tj osecamo kao neko stanje ali kao dogadjaj, uglavnom onda kada menjaju smer, krecu retrogradno ili direktno ili kada su u konjunkciji sa Suncem.

Saturna uglavnom osetimo kroz pojavu neke osobe u nasem zivotu, ili neke nove situacije ( posao, selidba, stroga I zahtevna osoba itd...)
to bi značilo recimo,ako je meni vladar u firdarijama Saturn,subvladar je Venera,profekcioni vladar je Venera ,profekcija pada u 11. polje gdje je natalno Saturn,da bi određeni tranzit na natalnu Veneru i Saturn,donio događaj?
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 20:03   #1572
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
to bi značilo recimo,ako je meni vladar u firdarijama Saturn,subvladar je Venera,profekcioni vladar je Venera ,profekcija pada u 11. polje gdje je natalno Saturn,da bi određeni tranzit na natalnu Veneru i Saturn,donio događaj?
Otprilike tako. Bravo.

Ako si u firdariji SA onda ce ti on I sve njegove varijacije obeleziti jedan deo zivota. On sam po sebi donosi promene, selidbe, promene na poslu, turbulencije, SA90VE moze da donese ljubav iz daleka, osobu koja nije dostupna ili razliku u godinama, statusu......to bi generalno bio period koji donosi burne dogadjaje I ti si posebno osetljiva na njegovo delovanje.
Recimo, treba da posmatras kada SA menja smer kretanja I da li se to desava na nekoj natalnoj, solarnoj ili profekcionoj planeti.

U godini kada ti je VE duplo istaknuta, kao vladar profekcije I subvladar firdarije, gledas prvo kako je aspektovana u natalu I sta simbolise. Definitivno ti nesto sugerise, I osetices njene promene I simboliku vise nego nekih drugih godina.
Solar ce ti reci I potvrditi kako I gde ce se aspektovati I da li ce nesto doneti na tom planu. VE takodje posmatras gde se krece, da li sa nekom tebi znacajnom planetom pravi konjunkciju pri zaokretu. Ti aspekti na nebu kada se desavaju na nasoj natalnoj ili solarnoj planeti najcesce su nosioci desavanja.

Recimo, sada je aktuelan tranzit ME0MA strasno je jak jer je ME tek krenuo direktno a MA je sada izasao iz konjunkcije sa SO I astronomski je vidljiv na nebu. Jak,.svez, nov, mlad donosi nesto ili nekog novog u zivot. To moze biti mlad muskarac, partner, a nekome direktor, nekome put, promena...ovaj tranzit ce osetiti oni kojima se nesto nalazi u natalu ili solaru na pocetku Device.

Takodje, ovov leta smo imali neverovatno snazan uticaj retro SA I MA u helijackom zalasku, tj SO0MA u Lavu. Ova kombinacija donosila je krajeve, zavrsetke nekog ciklusa, otkaze, radkide veridbi, rastanke I prekide veza, odnosa, poslova I svega onog sto nije valjalo, dugo je bilo mucno I problematicno jer kombinacija SA I MA donosi teske I mucne situacije. Mnogi su se oslobodili, I krenuli u nesto novo, oni kojima je MA sada vazan jer im je vladar ili je istaknut u solaru.

Ti treba da pratis sta radi tranzitna VE, pogotovo kada dodje blizu SO, I kada menja smer, prati tranzite ne samo na natal vec I na solar. I obrati paznju na novembar kada bude SO0SA, jer to je period kada se nesto zavrsava a SA ce tada biti izuzetno jak jer postaje orijentalan. VE ce neposredno posle toga takodje imati konjunkciju sa SO I ona ce imati helijacki izlazak, mislim u Strelcu.
Pogledaj efemeride, vidi da li ti nesto kace ovi stepenovi gde planete zaokrecu ili su sa SO u konjunkciji. Tih +-10 dana su najcesce nosioci desavanja.

Tranziti na solar su vrlo cesto jako znacajni.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 08:47   #1573
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Otprilike tako. Bravo.

Ako si u firdariji SA onda ce ti on I sve njegove varijacije obeleziti jedan deo zivota. On sam po sebi donosi promene, selidbe, promene na poslu, turbulencije, SA90VE moze da donese ljubav iz daleka, osobu koja nije dostupna ili razliku u godinama, statusu......to bi generalno bio period koji donosi burne dogadjaje I ti si posebno osetljiva na njegovo delovanje.
Recimo, treba da posmatras kada SA menja smer kretanja I da li se to desava na nekoj natalnoj, solarnoj ili profekcionoj planeti.

U godini kada ti je VE duplo istaknuta, kao vladar profekcije I subvladar firdarije, gledas prvo kako je aspektovana u natalu I sta simbolise. Definitivno ti nesto sugerise, I osetices njene promene I simboliku vise nego nekih drugih godina.
Solar ce ti reci I potvrditi kako I gde ce se aspektovati I da li ce nesto doneti na tom planu. VE takodje posmatras gde se krece, da li sa nekom tebi znacajnom planetom pravi konjunkciju pri zaokretu. Ti aspekti na nebu kada se desavaju na nasoj natalnoj ili solarnoj planeti najcesce su nosioci desavanja.

Recimo, sada je aktuelan tranzit ME0MA strasno je jak jer je ME tek krenuo direktno a MA je sada izasao iz konjunkcije sa SO I astronomski je vidljiv na nebu. Jak,.svez, nov, mlad donosi nesto ili nekog novog u zivot. To moze biti mlad muskarac, partner, a nekome direktor, nekome put, promena...ovaj tranzit ce osetiti oni kojima se nesto nalazi u natalu ili solaru na pocetku Device.

Takodje, ovov leta smo imali neverovatno snazan uticaj retro SA I MA u helijackom zalasku, tj SO0MA u Lavu. Ova kombinacija donosila je krajeve, zavrsetke nekog ciklusa, otkaze, radkide veridbi, rastanke I prekide veza, odnosa, poslova I svega onog sto nije valjalo, dugo je bilo mucno I problematicno jer kombinacija SA I MA donosi teske I mucne situacije. Mnogi su se oslobodili, I krenuli u nesto novo, oni kojima je MA sada vazan jer im je vladar ili je istaknut u solaru.

Ti treba da pratis sta radi tranzitna VE, pogotovo kada dodje blizu SO, I kada menja smer, prati tranzite ne samo na natal vec I na solar. I obrati paznju na novembar kada bude SO0SA, jer to je period kada se nesto zavrsava a SA ce tada biti izuzetno jak jer postaje orijentalan. VE ce neposredno posle toga takodje imati konjunkciju sa SO I ona ce imati helijacki izlazak, mislim u Strelcu.
Pogledaj efemeride, vidi da li ti nesto kace ovi stepenovi gde planete zaokrecu ili su sa SO u konjunkciji. Tih +-10 dana su najcesce nosioci desavanja.

Tranziti na solar su vrlo cesto jako znacajni.
znam osobama koje i ne poznajem u dlaku pogoditi i datum kada će se nešto dogoditi,doduše, gledanje u astrološku kartu samo mi je pokriće za ono što vidim,jer štekam u nekim osnovama,ali, čim pogledam natalnu kartu,solare, progresije, sve vidim.Ne znam kako to drugačije objasniti.

Saturn će mi biti vladar firdarije do 2022.Natalni je vladar 7. kuće, smješten u 11. kući.Inače, natalno mi je Saturn u trigonu sa Venerom koja je u 6.,tako da ovogodišnji položaj Ve kao subvladara firdarija, Ve kao profekcioni vladar ove godine,te kao vladara 11. i 4. polja,mi se čini da mora proraditi.
Što se tiče Merkura, mislim da bi mi i on trebao pokrenuti događaj,u solaru imam solarni povratak Merkura u 5. solarnoj na sedmu natalnu, u kojoj je natalni Merkur.U progresiji mi je Mjesec u Blizancima i ušao mi je na vrh 12. natalne. Uskoro će u trigon na natalno Sunce 24 Vodenjaka.Napravila sam si solarni kvartal, i tako je ,dva događaja, jedan s nekretninom,drugi ljubav, mora se riješiti do kraja studenog.
A onda u progresijama same promjene, mene, mog pogleda na život.

Što se tiče tvog savjeta da pratim šta radi tranzitna Venera, upravo pratim,na gornjem postu sam pitala što se događa sa tranzitima SMČ na južni,jer će na tu točku doći tranzitna Venera u Lavu i napraviti opoziciju na natalno Sunce.
Ljubav dugo čekam, još od tranzita Plutona konjukcija na Veneru.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 09:44   #1574
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Pa i nije bas tako.
To ne znaci da je svaki Saturn uvek skandal majstor, ali u sustini on je taj koji zaprlja, zamuti odnos, donosi necistoce i sve ostalo sto nam pravi problem.
Ne, Saturn donosi kristalizaciju, razjašnjenje, a potisnute probleme isteruje na površinu jer je došlo vreme da se reše. Evo, meni je kad je tranzitirao vladara V i VIII doneo emocionalnu deblokadu i muža .
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:33   #1575
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Ne, Saturn donosi kristalizaciju, razjašnjenje, a potisnute probleme isteruje na površinu jer je došlo vreme da se reše. Evo, meni je kad je tranzitirao vladara V i VIII doneo emocionalnu deblokadu i muža .
Super, mada je tu moralo biti jos nesto osim SA jer VIII kuca nema veze sa brakom, kao ni V.

Saturn donosi svasta. Kao i sve ostalo, uostalom.

Cudno, kako nekome donese da ostane bez kuce, ili da bankrotira ili ostane bez posla, verovatno jer mu je to bio potisnuti problem koji je trebalo resiti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:24   #1576
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post

Cudno, kako nekome donese da ostane bez kuce, ili da bankrotira ili ostane bez posla, verovatno jer mu je to bio potisnuti problem koji je trebalo resiti.
Pa i to je moguce. Neki ljudi su jako vezani uz materijalno i svoju vrijednost poistovjecuju s tim koliko imaju novaca/nekrenina itd. Tako da da, u ovom slucaju osoba je prisiljena preispitati taj odnos i nastojati pronaci osjecaj vlastite vrijednosti nezavisan od materijalnih postignuca.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:33   #1577
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Pa i to je moguce. Neki ljudi su jako vezani uz materijalno i svoju vrijednost poistovjecuju s tim koliko imaju novaca/nekrenina itd. Tako da da, u ovom slucaju osoba je prisiljena preispitati taj odnos i nastojati pronaci osjecaj vlastite vrijednosti nezavisan od materijalnih postignuca.
Znači, čovek radi u fabrici za platu kojom izdržava porodicu, plaća račune, školuje decu, i onda dodje Saturn i ostavi ga bez posla i ugrozi egzistenciju cele porodice i to je ok, jer je on bio suviše vezan za materijalno i identifikovao sa sa svojom radničkom platom koja je njegovoj porodici obezbedjivala neki život?

Idealizujete njegov uticaj.
On je malefik, njegova prava priroda je da uništava i otežava.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:47   #1578
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Znači, čovek radi u fabrici za platu kojom izdržava porodicu, plaća račune, školuje decu, i onda dodje Saturn i ostavi ga bez posla i ugrozi egzistenciju cele porodice i to je ok, jer je on bio suviše vezan za materijalno i identifikovao sa sa svojom radničkom platom koja je njegovoj porodici obezbedjivala neki život?

Idealizujete njegov uticaj.
On je malefik, njegova prava priroda je da uništava i otežava.
Nemilosrdna lekcija, ali moguce. A moguce je da je nesto drugo u pitanju, npr. osoba mora nauciti da je ok da trazi pomoc, oslanja se na druge, trazi podrsku u obitelji/zajednici itd, postane kreativnija, otvorenija prema zivotu....
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:58   #1579
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Znači, čovek radi u fabrici za platu kojom izdržava porodicu, plaća račune, školuje decu, i onda dodje Saturn i ostavi ga bez posla i ugrozi egzistenciju cele porodice i to je ok, jer je on bio suviše vezan za materijalno i identifikovao sa sa svojom radničkom platom koja je njegovoj porodici obezbedjivala neki život?

Idealizujete njegov uticaj.
On je malefik, njegova prava priroda je da uništava i otežava.
Upravo ovo što je infrared rekla. Ima ona Kiplingova pesma If, napisao ju je Jarac, koji govori o tome da i kad se sve sruši, on će izgraditi novo. Posle Saturna ide sfera ideja, a potom i Duha i mistike (Ur, Ne, Pl). Saturn vlada materijom i vezivanjem, ali je njegova suština u tome da prevaziđemo vezanost za stvari i ljudde. On pokazuje da je sve što je ovozemaljsko prolazno (predmeti, veze, ljudi), te da ne može biti nešto na šta se treba osloniti.

Kako rekoh, njegov prelazak preko vladara V polja mi je doneo ljubav, bio je u XI kući i prelazio preko Urana, pa smo se upoznali preko interneta i odmah započeli zajednički život, iako je prema tvom tumačenju to nemoguće, budući da Saturn ograničava. Dalje, dobila sam sjajan posao kad mi je bio egzaktno na MC-u itd.
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 20:44   #1580
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Kako rekoh, njegov prelazak preko vladara V polja mi je doneo ljubav, bio je u XI kući i prelazio preko Urana, pa smo se upoznali preko interneta i odmah započeli zajednički život, iako je prema tvom tumačenju to nemoguće, budući da Saturn ograničava. Dalje, dobila sam sjajan posao kad mi je bio egzaktno na MC-u itd.
A je li ti inače Saturn dobro položen u natalnoj karti?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:33.