Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2003., 20:53   #21
Quote:
LAMA kaže:
Meni je najsladje kad vidim dedeka i bakicu kak se drze za ruke!
Svima je potrebna paznja, lijep pogled, pusa i zagrljaj koliko god godina imali!
Ne razumijem parove koji se u javnosti ponasaju kao da i nisu skupa. Meni bi to bilo emocionalno tesko za podnijeti. Nesto kao sad smo zajedno, a sad nismo!
Meni je u prvih godinu dana veze bilo nezamislivo hodati cestom, a da nismo zagrljeni, cak ni drzanje za ruku nije dolazilo u obzir. Dobro to je pretjerano!
Sada jedva cekam da moj dragi nema ruksak na ledima da ga mogu onak posteno zagrliti!
joj,ovo kao da ja govorim,super mi je vidjeti dedeka i bakicu kak se drze za ruke, ili stariji par isto tako,uvijek skomentiram kak mi je to super!
hahaha,ja isto ne volim kad ima ruksak na ledjima,pa moram gurati ruku ispod ruksaka
 
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:57   #22
Quote:
Gospon Pes kaže:
Ne, nego one imaju hrabrosti priznati da su im bitne.
Jedino lebowski je dovoljni papak da napise da si ribicu drzi za ruku.
I zato je leb jedan od rijetkih pravih frajera ovdje.
Nisam mislila na drzhanje za ruke, vec kako izgledamo skupa u javnosti...vidim kako se naveliko pishe - zhene naravno, da su lijep par, da ih gledaju i tak.

E za to mislim da je bitno samo zhenama...jer samo ce zhena svome dragome reci - pa necesh valjda takav vani samnom , shto ce ljudi reci?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 20:57   #23
ovo sa satarjim parem - je zaista lijepo za vidjeti. Ima ovdje staracki dom u mojoj ulici - krasno ih je vidjeti kako secu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:05   #24
Quote:
magic kaže:
Nisam mislila na drzhanje za ruke, vec kako izgledamo skupa u javnosti...vidim kako se naveliko pishe - zhene naravno, da su lijep par, da ih gledaju i tak.
Ah, to...
Pih, osobno uopce ne znam tko nas gleda i kako mu izgledamo jer mi je sasvim svejedno i na to ne obracam paznju.
Zanima me jedino da li je nama lijepo.
Quote:
E za to mislim da je bitno samo zhenama...jer samo ce zhena svome dragome reci - pa necesh valjda takav vani samnom , shto ce ljudi reci?
Ja nisam zena.
Ne znam na sto bi trebao liciti da mu prigovorim... Uostalom, uvijek mi moze reci da ionako seta Pesa, ne bu valjda oblacil odijelo i kravatu.
Gospon Pes is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:12   #25
Da li mislite da se na paru vidi da li su slozni? Onako, gledano sa strane!
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:24   #26
Quote:
Ah, to
Pih, osobno uopce ne znam tko nas gleda i kako mu izgledamo jer mi je sasvim svejedno i na to ne obracam paznju.
Zanima me jedino da li je nama lijepo.
..


Minam - ne uvijek. Sad moje iskustvo - oni koji se vani bas ono zvale i natezu i ignoriraju cijelo drustvo - prvo se pitam zasto onda nisu solo izasli a drugo kad malo saberem i zbrojim - te su veze bile najkraceg vijeka.

Ne tvrdim da je to zbog ljubakanja i to - samo kod takvih ljudi se dobije feeling da nemaju o cemu pricati pa moraju stalno jel

Moram priznati da takve parove ne vidjam cesto, cak ni na ulici.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:41   #27
Quote:
Minam kaže:
Da li mislite da se na paru vidi da li su slozni? Onako, gledano sa strane!
O, da. Bar je meni uvijek sve očito kod drugih... Puno se, recimo, može "pročitati" iz držanja tijela.

A kakvi smo on i ja u javnosti... Ima jedna stvar na koju su nas već upozoravali (ne u negativnom smislu, ali ipak), pa se pokušavamo korigirati (barem ja, njemu je tak svejedno kaj tko drugi misli). Naime, kad nam se pogledi susretnu dok smo u društvu, često ih predugo zadržimo; volimo se pogledima, pa drugi to primjete.

Da, kuži se da smo par. Čak i kad samo hodamo jedno kraj drugog a da se i ne držimo za ruke.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:44   #28
Ma nisam mislila na ta ljubakanja, mislila sam onako po osecaju...da li mozes da provalis kad vidis neki par koji ne znas kako se slazu.

Sto se gledanja tice to mi je uvek mmmmm...
Minam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:46   #29
rijetko se držimo za ruke, uglavnom samo dok se šetamo
volim brzo hodati, a on sporo, pa me uvijek cima za ruku da usporim, a to me nervira
ne znam, to držanje za ručice mi i nije baš nešto spektakularno i ne bih to nazivala nekakvim dokazom ljubavi, a nije ni njemu.
Mi volimo free styl
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2003., 21:48   #30
ja ne mogu uvijek procitati par samo tako - hocu reci obicno se zahebem i to u smjeru da ih predobro procjenim.

Ljudi znaju prema van odavati krasan dojam a da zapravo stvari i nisu bas tako krasne.

Sandy ovo s pogledima je prekrasno onima koji to rade - ti to naime i kuze. I nece drugima slicnu stvar zamjeriti.

Teze je onima koji to sa strane gledaju Ti lako opale na komentare ili ljubomoru.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 00:59   #31
Da, drzimo se za ruke, grlimo itd. Ne zelim prijateljicu, nego djevojku.
Gazda is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 03:24   #32
Nismo se ljubakali u javnosti ni prije braka, niti drzali za rucice. Po cesti ga drzim pod ruku (da, da, kao nase bake, ali nama to najbolje pase), a malo mi se glupo cmakati kad izadjemo s frendovima na veceru.
Bez obzira na to, skoro sve moje prijateljice su mi rekle da je nevjerojatno kako se osjeca da je izmedju nas sve super i da se razumijemo i volimo, cak i kada sjedimo na suprotnim krajevima stola, npr.
bigblue2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 08:00   #33
Ruka oko struka ili se držimo za rukice . Pusa padne tu i tamo , ne volim baš dijeliti svoju intimu sa pola svijeta. Ali se doma napastujemo. Nego , pita me neki dan kuma koja je tri i pol godine u braku " Jel se vi još ljubite? Mi ne , jer je meni to glupo."
Prvo ostadoh onako napol zabezeknuta , a onda nakon što sam došla sebi odgovorim potvrdno. Pa zašto se ne bi ljubili? Samo zato što smo sad u braku ili zato što je to nekome fuj?
Pa kuda ide ovaj svijet?
hator is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 08:53   #34
Ja i Znanstvenik hodamo po svijetu u istim trenirkama [roza s plavim crtama] i istim tenisicama, bijelim, Reebok.

Meni je to baš super, tak da odma svi vide kak smo si idealan par, ko sijamski blizanci!

Uvijek dok idemo na sladoled, tak isti, svi u nas bulje, jer su zavidni kak smo si super.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:08   #35
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja i Znanstvenik hodamo po svijetu u istim trenirkama [roza s plavim crtama] i istim tenisicama, bijelim, Reebok.

Meni je to baš super, tak da odma svi vide kak smo si idealan par, ko sijamski blizanci!

Uvijek dok idemo na sladoled, tak isti, svi u nas bulje, jer su zavidni kak smo si super.
Ja sam čuo da kamenovana Znanstvenikova prijateljica također nosi roza trenirku sa plavim crtama i Reebok patike.
404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:40   #36
Moj muz je tocno 24 cm visi od mene. Nisam se htjela udavati dok nisam nasla nekoga tocno te visine, jer posto ja nosim potpetice, uvijek, tocno 4 cm visoke, onda je medju nama taman razlika 20 cm, sto sam citala da je idealno da izgledamo super.



Doduse, sad su s nama obicno jedna curica od 10 godina i jedna od 20 mjeseci (ponekad u kolicima), pa nam malo "kvare" tu sliku.



Jebiga, trebali smo malo sacekati s djecom, malo dulje te stvari planirati (po mogucnosti na papiru), pa da nam ona idealna slika sto dulje traje.

Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:47   #37
U javnosti... Pa recimo, u kazalište kad idemo onda se ne grlimo. Kad imamo prijam kod Precjednika, onda obučemo se u odijela. A kad idemo na koktel ono party onda ja ne nosim kapu, jebote javnost....
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 09:50   #38
Quote:
Crow Jane kaže:
Ja i Znanstvenik hodamo po svijetu u istim trenirkama [roza s plavim crtama] i istim tenisicama, bijelim, Reebok.

Meni je to baš super, tak da odma svi vide kak smo si idealan par, ko sijamski blizanci!

Moj muž i ja smo počeli planinariti prije nekoliko godina, pa smo si svu planinarsku opremu kupovali istovremeno. Tako bi nam se dogodilo da nađemo npr. dobre i jeftine jakne ili gojzerice - ali, naravno, jedan model pa bi si morali kupiti jednake ev. druge boje.

To nam je bilo malo glupo, ali nam je onda prodavačica u jednom sportskom dućanu rekla da se to baš fura i da se zove - partner look
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:00   #39
Re: Kakav ste par u javnosti ?

Quote:
Winona kaže:
Jeste od onih kojima se na prvi pogled ne bi ni skuzilo da su zajedno?

Gdje tek dobro upuceni znaju da ste par.

Ili ste od onih koji se vani drze neprekidno za ruke ( molim suzdrzite se komentara da se tako samo tinjedjeri ponasaju ) ljube u obraz, u usta, jezik radi sto na sat, pipkanje i ne primjecujete drustvo oko sebe ?

Ili ce vecina biti u nekoj sredini izmedju ova dva ekstrema?

Ponasate lis e u javnosti sa svakim partnerom isto ?

Ili se prilagodjavate aktuelnom partneru i njehovom ponasanju?
u javnosti se drzimo za ruke (ili zagrlimo) i poljubimo u obraz. ne znjaramo se i ne frenchamo pred drugim ljudima. ali nema sanse da netko ne primjeti da smo skupa.
ako nista drugo, mene dragi stalno gladi po obrazu ili po vratu ili mi poviri u dekolte i stalno se gledamo i tepamo si kretenarije...

ne ponasam se isto sa svima jer nisu iste situacije, nisu isti odnosi... definitivno sam prema dragom najnjeznija...
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2003., 10:04   #40
Luca, luca, mislis da se mi ne sjecamo kad si rekla kako te nosi za vrat a ti dolje batrgas nogicama.

Salim se, naravno, ti i tvoj medolino ste meni mljac.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.