Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2003., 01:04   #61
pokoro de mi reci smisao poklona?
eto, promatrajuci tako i stvljajuci u usporedbu, zakljucio sam da mi je draze da mi netko ucini kakvu malu uslugu nego da mi nesto skupo pokloni... tada sam puno zahvalniji i vise cjenim to...
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 01:07   #62
Quote:
pokora kaže:
Istina - ne vole sve zene poklone.. ali to nema nikakove veze s razlozima koje si ti ovdje naveo...

pa, waltere, daj nemoj sam sebe pljuvati toliko... stvarno sam mislila da si nesto malkice vise razumio... ali......
Pomozi mi stara, reci razloge.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 08:57   #63
Za mene je poklon sve ono što me veseli.
Znači,češkanje po leđima je za mene poklon,dolazak pred mene na posao,lijepa riječ,razumijevanje,slušanje mojih napljušenih bullshita...sve su to za mene pokloni...i bivam darivana svaki put kad se vidimo.
Materijalne stvari su potrošne.
__________________
Kako oblikovati potpise
Shroom Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 09:10   #64
Da , baš, žene su izgleda navikle samo primati
Mislim da bi i muški nekad voljeli dobiti pokoji poklon.
Uostalom, žene se stalno žale kako je muških sve manje , a pogotovo (po njihovom) onih dobrih, a trude se da to promijene k'o Crnogorci

Pa poduzmite već nešto
Zlo Koje Surfa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 09:43   #65
draza mi je cinidba na cinjenje nego na davanje
mrsavipas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 09:46   #66
Quote:
Gazda kaže:
Ja sam jednom poklonio zeni neku figuricu, koju je pak meni poklonila jedna druga zena par godina ranije.
a ja san jednon liku za rodjendan poklonija knjigu. Samo san zaboravija da je to bila knjiga sta mi je dala njegova sestra prije par godina za rodjendan. Imala je cak posvetu na jednoj od strana
MrkiMedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 10:41   #67
Quote:
Vodeni kaže:
pokoro de mi reci smisao poklona?
eto, promatrajuci tako i stvljajuci u usporedbu, zakljucio sam da mi je draze da mi netko ucini kakvu malu uslugu nego da mi nesto skupo pokloni... tada sam puno zahvalniji i vise cjenim to...
hmmm.. ma doslo mi da ti kazem da prije svega odrastes i prestances ceprkati po nosu.. ali u ime dobrih starih vremena ...

Ovdje najprije trebas razluciti poklon od poklona.. Za mene je poklon i topli zagrljaj kada mi je potreban bez da ga ja trazim.. tratincica ubrana usput za mene.... sitnica.. nije stvar u vrijednosti poklona nego u samoj gesti - tj. neko drzi do mene, netko je pozelio da me obraduje, netko je sam pozelio da mi nesto pruzi. To je za mene poklon.. kad ne trazim vec dobijem jer drugi zele da mi to dadu.. Shvatio?
Vrijedni pokloni? Ne interesiraju me.. i ako slucajno stignu od nekoga s kime nisam dovoljno intimna (moja obitelj: suprug i djeca ili majka) pitam se sto taj hoce od mene, zasto me kupuje?
Za mene vrijedni pokloni imaju uvijek svoje "zasto".
Usluge, koje ti vise cijenis (sto govori o tvome oportunizmu) spadaju po meni u sfere prijateljstva, posla, sire obitelji... Cijenim ih i ja, kako da ne: ali one te uvijek na neki nacin zaduzuju... i nemaju veze sa poklanjanjem..
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2003., 10:45   #68
Quote:
walter kaže:
Pomozi mi stara, reci razloge.
Za razliku od vodenog, dragi moj walter, ti imas dovoljno i godina i iskustva da razumijes razliku.. tj. jedan od dvojce u tebi ju zna. Trebas samo shvatiti da li je to Dr. Jackal ili Mr. Hide...
pokora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:11   #69
Poklon za curine roditelje

Što kupiti curinim roditeljima,prilikom prvog posjeta,to jest upoznavanja,oni su s juga a ja sa sjevera,da se ne dodje praznih ruku????
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:16   #70
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
,oni su s juga a ja sa sjevera,da se ne dodje praznih ruku????
oh sjever..kako je u skandinaviji ..jel karl gustav jos uvijek ima onu crnkinju kamilu za ljubavnicu?
ak mene pitas ti skandinavci puno piju (sto nije ni cudo )..kupi neko solidno vino..i toj to
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:24   #71
samo ti njih navikavaj...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:25   #72
haha,ja sam sa sjevera,baš tam di se puno pije,pa i meni samo tak nešto pada na pamet,e jebat ga,kad ljudi nisu baš skloni alkoholu

hmhm???
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 18:39   #73
Odmah sa vrata vikni: BOK DALMOŠIIIIIIII!!!
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 19:40   #74
Wink

Quote:
achit kaže: Pogledaj post
Što kupiti curinim roditeljima,prilikom prvog posjeta,to jest upoznavanja,oni su s juga a ja sa sjevera,da se ne dodje praznih ruku????
Ja sam im poklonio ručno rađenu mačetu(machete)I danas smo si dobri
oivlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 20:00   #75
Quote:
achit kaže: Pogledaj post
Što kupiti curinim roditeljima,prilikom prvog posjeta,to jest upoznavanja,oni su s juga a ja sa sjevera,da se ne dodje praznih ruku????
uz kilogram kave i bombonjeru, poneseš im sliku.
Guess7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 20:13   #76
uf..nesto sam pobrkao ..ja sam mislio da su oni prigorsko zagorski alkosi
a nema veze..buducoj bivsoj punici kupi nausnice..i ponesi pusku da probusis rupu..ocu pohvali kcerku nasamo ..reci da je dobra u krevetu..roditelji vole da im se djeca hvale.. i reci im da ce vam se dijete zvati dinamomir ili maminjo..garantiram ti da ces je se uspjeti rijesiti
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:19   #77
Kavu i bombonjeru. To je klasičan poklon koji se donosi kada ideš nekome u goste. Sve skuplje od toga bi bilo nepristojno.

Vino i bombonjera se nosi nekome s kim si već dobar i znaš da voli popiti čašu dobrog vina.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:27   #78
Zdelaj im unuka ili unuku... Bit će najsretniji.
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:30   #79
je unuke...to me dodje najskuplje,haha

Kava i bombonijera,pa nije to preobično,nešto da ostane kao ukras ili koji .rac
achit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 21:51   #80
A jbt, nemoraš izmišljat toplu vodu.. Jel voli otac pit vino? Za njega neku dobru butelju vina, bit će sretan ko malo dijete, za majku bombonjeru ili kitu cvijeća.
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger