Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2009., 16:32   #41
btw, kog zanima pkr nek mi senda p.m.
CLS_Rocket is offline  
Old 13.01.2009., 19:16   #42
Igrao sam ga preko fejsa ... došao do 120 k i otišao na stol di je minimalni buy 100k , čekao asa i desetku i all in ... i ode 120

Više mi se neda
Aaron McLoughlin is offline  
Old 14.01.2009., 12:52   #43
Ma bezveze su ti pokeri na fejsu...nema smisla igrati bez novca jer nista te ne sprecava da ulazes,a onda nema ni blefanja,ni nicega...Igranje bez novca ubija car pokera!

Evo ja sam se skinuo sa fulltilta prije 5 min,zamalo mi pobjegle pare.

Moze se na www.fulltilt.com igrati i bez pravog novca...kad se registriras dobijes 1000 nekih bodova i to koristis kao "novac" - npr. 250 bodova je upad na neki turnir i prvih nekoliko mjesta dobije bodove na nagradu s kojima se drugi put igra drugi turnir...A ima i freerol turnir (cca 3600 natjecatelja) i 1.mjesto dobije 10-15$...

Ja sam naveo fulltilt jer ja igram tamo(jer ga koriste i najvece face pokera-Phill Ivey,Guss Hanson,...),ali mislim da je i na ostalima vise manje ista shema...
Mago de Umago is offline  
Old 15.01.2009., 00:35   #44
Quote:
Mago de Umago kaže: Pogledaj post
Ma bezveze su ti pokeri na fejsu...nema smisla igrati bez novca jer nista te ne sprecava da ulazes,a onda nema ni blefanja,ni nicega...Igranje bez novca ubija car pokera!

Evo ja sam se skinuo sa fulltilta prije 5 min,zamalo mi pobjegle pare.

Moze se na www.fulltilt.com igrati i bez pravog novca...kad se registriras dobijes 1000 nekih bodova i to koristis kao "novac" - npr. 250 bodova je upad na neki turnir i prvih nekoliko mjesta dobije bodove na nagradu s kojima se drugi put igra drugi turnir...A ima i freerol turnir (cca 3600 natjecatelja) i 1.mjesto dobije 10-15$...

Ja sam naveo fulltilt jer ja igram tamo(jer ga koriste i najvece face pokera-Phill Ivey,Guss Hanson,...),ali mislim da je i na ostalima vise manje ista shema...
ovo o cemu ja pisem je na slicnu foru.. samo vidim da nitk ne zna tocno..
kolega gore koji spominje 120K nije igrao taj poker jer se ne moze preko fejsa bez uplate VIP memberšipa doci do 120k.. ja sam stala na 76$ i ne da mi dalje igrat.. sa VIP TRIALom koji mozes dobit kao igrac tatrane.. dodjes do 76$ real moneja.. i to je to..

uglavnom.. tnx anyway!
GDF is offline  
Old 16.01.2009., 09:19   #45
ccc nemoze to tako:PPP....sve nam zene uzmu...(((...poker je muska igra zato zene back off:PPPP
Bear_zg is offline  
Old 18.04.2009., 15:08   #46
Igram na fejsu taj texas holdem poker vec duze vrijeme i sve one achievemente (foll house,flush,royal...) sam dobio osim Sit-N-Go Tryouts,sta treba da bi to dobio?
Thrashhhan is offline  
Old 20.04.2009., 15:07   #47
Eto ja imam blog o pokeru, ako kog zanima nek se ukljuci.

Alo, Deedy, smijem dat link?
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 30.04.2009., 11:30   #48
ALL IN
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Old 30.04.2009., 19:50   #49
jebena je to igra ,ja igram na unibetu i nekada na pokerstarsu
notasmai is offline  
Old 03.05.2009., 21:14   #50
ja se isto nadjem ponekad s ekipom pa nabacimo poker night...

nego, ima'l kakva od ovih poker roomsa na netu mogucnost isplate love na "nesto"? paypal, devizni, ovo-ono?
perich is offline  
Old 04.05.2009., 03:39   #51
Naravno da ima.Kako bi inače poslovali?
Chiro is offline  
Old 04.05.2009., 04:37   #52
Quote:
Thrashhhan kaže: Pogledaj post
Igram na fejsu taj texas holdem poker vec duze vrijeme i sve one achievemente (foll house,flush,royal...) sam dobio osim Sit-N-Go Tryouts,sta treba da bi to dobio?

St-N-Go su turniri
Kad udjes u lobby pise ti gore :Tournaments,point games,private tables itd - e kliknes na tournaments izaberes stol i igras (naravno moras dati ulog - ukoliko ne budes najmanje treci ,gubis ulog)
__________________
De, de bona sjeti se
*mrtva_hladna* is offline  
Old 15.05.2009., 08:13   #53
sadsad

Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
pretpostavljam da se babe ne bave toliko ovime
ajde neka se javi netko ko igra pa neka mi malo objasni pravila
mislim ja znam osnovna pravila pokera ali ovo s ulaganjem novaca me zbunjuje do jaja
ajmo ekipo
prodajem chipove za texasholdem poker face book
1milijon 25kn
3milje 50kn itd.
killfish is offline  
Old 03.09.2009., 18:23   #54
imam nekolko pitanja, jer na internetu ima raznih informacija, pa da budem siguran
tko prvi, a tko zadnji dobiva karte, dali isti igrač koji je prvi igrao prije flopa igra prvi i na flopu?
i dal ima neka razlika kad ostanu 1 na 1?
Fidel is offline  
Old 03.09.2009., 18:26   #55
Evo ti link sa svim pravilima

http://pokernika.com//osnovni.html
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Old 03.09.2009., 19:11   #56
Meni kod pokera ide na živce što većina ekipe nezna razliku između Bet-a i Raise-a.

Još čak nije problem u tome što neznaju, nego se uvrijede kad im ukažeš na to i govore kak je to sve isto...

E pa nije, il igrajte kak treba il nemojte igrat gamad jedna početnička.


Kod početnika me recimo pored navedenog probija da ekipa blefa ko velika i prije flopa obavezno sa asom u ruci ide all in.
I što je najtužnije dobiju 2,3 takve ruke i misle da znaju sve o pokeru...

Savjet za početnike: ili nemojte igrat ili si prvo pročitajte kako se zapravo igra. Ako mislite da je igra poker na sreću varate se. Najbitnija stvar u pokeru je matematika (moraš znat kolike su ti šanse da ti se otvori željena karta itd.), čitanja protivnika, kada blefirati a kada ne itd.itd.
Dante06 is offline  
Old 03.09.2009., 22:49   #57
Saće nama Fil Ajvi zvani Dante objasnit....


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 04.09.2009., 15:18   #58
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Meni kod pokera ide na živce što većina ekipe nezna razliku između Bet-a i Raise-a.

Savjet za početnike: ili nemojte igrat ili si prvo pročitajte kako se zapravo igra. Ako mislite da je igra poker na sreću varate se. Najbitnija stvar u pokeru je matematika (moraš znat kolike su ti šanse da ti se otvori željena karta itd.), čitanja protivnika, kada blefirati a kada ne itd.itd.
Ajde bolje šuti Mlatiš ovdje praznu slamu a kladim se da ni sam pravila neznaš.
Uostalom da si neki pro igrač pasalo bi ti da si s ribama za stolom, jer ćeš lakše pobjedit.
A ovo o sreći i znanju, ajd NE SERI!
Da te vidim kako bi ti (PRO igrač) igrao sa 3,7 ; 2,8 ; 3,8 handovima?
Pa i belu moraš znat, al ako te sere zvanje da vidim tko mi šta može, uostalom partija se neigra 3 mjeseca niti je poker Liga da se igra gidinu dana pa da imaš fore dugoročno dobit na kvalitetu.
Svaka kartaška igra , al baš svaka je doza sreće, a Texas čak više od ostalih.
Ppošlu subotu u Casinu INTERNATIONAL na turniru gdje je bay in 1100KN dva finalista su igrači koji su prvi put uopće igrali Texas.
A na tom turniru igra kao creme de la creme Zagrebačkih TH igrača...
Nabijem ih sve na 22 high
richardwagner is offline  
Old 04.09.2009., 18:29   #59
Jao, pa ti nemaš pojma o čemu govoriš

Ja sam igro ovu igru igro kad ti i ekipa još niste ni znali šta je poker...

Valjda znam o čemu pričam, igro sam u casinima, svakodnevno preko interneta, pa čak i partije doma sa frendovima, dugo godina sam pratio najbolje igrače na svijetu i onda mi dođe netko poput tebe i počne govorit nešto

Ali nema veze, takvima poput tebe samo kažem: "Heads up, bilo kad, bilo gdje, u bilo kolko love"
Dante06 is offline  
Old 04.09.2009., 18:50   #60
Quote:
Dante06 kaže: Pogledaj post
Meni kod pokera ide na živce što većina ekipe nezna razliku između Bet-a i Raise-a.

Još čak nije problem u tome što neznaju, nego se uvrijede kad im ukažeš na to i govore kak je to sve isto...

E pa nije, il igrajte kak treba il nemojte igrat gamad jedna početnička. :buum
hehe...slažem se...
300 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger