Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2009., 15:25   #21
Muscle car definitivno za muskarcine .

__________________
U ratu s demagozima.

Zadnje uređivanje Inox 18/10 : 03.05.2009. at 15:34.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:20   #22
Volga V12
Ili neki muscle, Charger '69 recimo.
Uz to ide boca viskija i kutija crvenog marlbora.
Draiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 16:35   #23
Quote:
MaoaM kaže: Pogledaj post
Za Mouza pravoga je ovaj Auto






Quote:
BadSeed kaže: Pogledaj post
Volga V12
Ili neki muscle, Charger '69 recimo.
Uz to ide boca viskija i kutija crvenog marlbora.
Pharadox is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:02   #24
Kola za pičke lovit




Max. brzina 146 km/h
Hej is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:18   #25
I ja sam nekad pokupio jednu sa svojim stojadinom...


Do nedavno smo bili na sudu...


Jebo auto ako nije golf...
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:20   #26
Quote:
Hej kaže: Pogledaj post
Kola za pičke lovit




Max. brzina 146 km/h
mozda branikom
AbAdd0n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 17:46   #27


Prva realcija je uvijek !

A kasnije

Možda zbog 2 metra ravne površine!

Iako, iskreno, ovo bi mi bio uvijek prvi izbor!

__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 21:12   #28
Sto se kurcite tim zabicama, ovo vole picke

__________________
-Intelektualac je netko tko je otkrio da postoji nesto zanimljivije od seksa... Aldous Huxley
-Trebali bi razmisliti da li je ovisnost o nikotinu poremecaj... Neki bi ( se ) ubili za cigaretu...
homer11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 21:31   #29
Quote:
homer11 kaže: Pogledaj post
Sto se kurcite tim zabicama, ovo vole picke

griješiš prika , picke vole dobar kurac , a sve drugo je dodatna oprema
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 22:25   #30
Quote:
Hej kaže: Pogledaj post
Kola za pičke lovit




Max. brzina 146 km/h
U to vrijeme da sam kupovo auto uzeo bi ga odmah , pogle picku koju dobijes uz auto
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:02   #31
Quote:
Xenon kaže: Pogledaj post
Najgore mi je kad vidim nekakve polumajmune u novim bubama, 207 bez krova, narodnim TDI nabrijanim kolima koja idu na naftu, BMW trojkama sa ispušnim loncima i sličnim sranjima, Minijima ili Smartima...kaj to je?
alo momak...90% sam siguran da misliš na Bini (BMW Mini), ali opet ostaje onih 10% za koje bi ti zalipio plisku (vidi avatar za objašnjenje).

Počeo sam svoj staž kao forumaš na Automobilima, pa sam davnih dana shvatio da ako je auto potreban da bi se muško osjećalo kao muško, onda to muško ima neki feler.
Vidim da briješ na nekakav sportski element kod auta, pa mi tim više nije jasno kako ne poznaješ osnovni poučak vezan uz vožnju-vožnja je muška stvar, sve ostalo su improvizacije.. pa ne treba onda dvostruko naglašavati koji su to muški auti (treba,ali samo u gore navedenom slučaju,i to ne zbog auta,nego zbog muškog); ne trebaš reći ženski tamponi ili muški kondomi-to su neke stvari koje se podrazumijevaju.


zato predlažem da se tema preimenuje u "auti za gejpedere", jer je njih manje-sve ostalo su auti za muže. capisci?
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 23:56   #32
Ovak- kao prvo za pravog muža, bio on sa MK il ne, niti jedan auto koji ima makar i servo, a da ne pričam o ostalim điđama- NIJE auto, nego samo old schooleriške. One ne moraju nužno biti američki musclei- makar bi meni izbor pao na slijedeće: Camaro SS 67'-69', Chevelle SS (kao što je netko stavio), Charger stari naravno, A.C. Cobra, Baracuda 70', Capri Turbo, bilo koji Holden V8 iz 70'-tih, a od europejaca M1 npr. ili Renault Alpine.

Naravno svi Zastavini i Ladini uratci do 1989'-te se ubrajaju po defaultu, a svi ovi auti koje je postavljač topica napisao se ubrajaju u dve glavne skupine: 1. Za gejpederčiće i one koji će to tek postati i 2. Za preseratore sa viškom love i manjkom pameti tipa Keruma. Jer iako mnogi imaju zavidne performanse, tek šačica ljudi u svakoj zemlji na svijetu ih ZNA voziti sa kompletno isključenom elektronikom onak kak se spada- ergo to su muži a ovo sve ostalo PIČKETINE sa velikim P i jako tvrdim Č.
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 08:18   #33
imam opela rekorda iz 1967 g. to je auto za prave muže...ne da mi se studirat
ono za postav slija tak da ću vas uskratit za slikice
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 08:28   #34
http://www.youtube.com/watch?v=6kcVH...eature=related
eo ovaj kar
Henry T is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 09:05   #35
[QUOTE=kowalski;20358576]alo momak...90% sam siguran da misliš na Bini (BMW Mini), ali opet ostaje onih 10% za koje bi ti zalipio plisku (vidi avatar za objašnjenje).
Legendo, jasna je stvar da nisam mislio na stari već na fensi BMW Mini....stari model je nekaj sasvim drugo od ovog sad. . .
Xenon is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 09:06   #36
Zagorski Ferrari

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:08   #37
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ovak- kao prvo za pravog muža, bio on sa MK il ne, niti jedan auto koji ima makar i servo, a da ne pričam o ostalim điđama- NIJE auto, nego samo old schooleriške. One ne moraju nužno biti američki musclei- makar bi meni izbor pao na slijedeće: Camaro SS 67'-69', Chevelle SS (kao što je netko stavio), Charger stari naravno, A.C. Cobra, Baracuda 70', Capri Turbo, bilo koji Holden V8 iz 70'-tih, a od europejaca M1 npr. ili Renault Alpine.

Naravno svi Zastavini i Ladini uratci do 1989'-te se ubrajaju po defaultu, a svi ovi auti koje je postavljač topica napisao se ubrajaju u dve glavne skupine: 1. Za gejpederčiće i one koji će to tek postati i 2. Za preseratore sa viškom love i manjkom pameti tipa Keruma. Jer iako mnogi imaju zavidne performanse, tek šačica ljudi u svakoj zemlji na svijetu ih ZNA voziti sa kompletno isključenom elektronikom onak kak se spada- ergo to su muži a ovo sve ostalo PIČKETINE sa velikim P i jako tvrdim Č.
Prvo: Holdena si naveo, a Falcona ne!
Vjerovatno si zaboravio!


Pošto sam primijetio da dosta visoko rangira Lada, ovo bih si mogao kupiti samo da mi stoji u dvorištu!

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert412902.html
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 11:38   #38
Quote:
green-sk kaže: Pogledaj post
Prvo: Holdena si naveo, a Falcona ne!
Vjerovatno si zaboravio!


Pošto sam primijetio da dosta visoko rangira Lada, ovo bih si mogao kupiti samo da mi stoji u dvorištu!

http://www.auti.hr/automobili/showAdvert412902.html
lada vs porsche
lada vs ferrari
nek ti stoji h dvorišću
__________________
sjela Mare na kamen studenac
hoggar the terrible is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 13:18   #39
Talking

Quote:
hoggar the terrible kaže: Pogledaj post
lada vs porsche
lada vs ferrari
nek ti stoji h dvorišću
Ovakva Lada bi bila PRVI auto u kući!

http://www.youtube.com/watch?v=mv5HpEANRZI

http://www.youtube.com/watch?v=FCX-CvZ2570
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 14:02   #40
Quote:
green-sk kaže: Pogledaj post
Prvo: Holdena si naveo, a Falcona ne!
Vjerovatno si zaboravio!


Ma ustvari sam zacrtao generalni smjer posta, jer da sam išao pisat baš sve, bio bi još duplo dulji...
__________________
Oj Bumbareeee!!! :Slin:
Primitivac a ne biciklist.
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger