Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2012., 04:06   #41
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
Definitivno se slažem sa mišljenjem da je Prgomet morao studirat na Cambridge-u ako već želi biti potpredsjednik velike stranke. Činjenica da se nije vratio u obnovljenu porušenu kuću u RS se takoder moze uzeti kao čin izdaje prema njegovoj domovini BIH.
Koliko ljudi sa hrvatskim državljanstvom ima diplomu sa najprestižnijih svjetskih sveučilišta?! Eventualno se radi o nekakvom masteru. U praksi to mora značiti što? Čovjek je u svom području referentan, odgojen je prema humanističkim načelima, iz radničke obitelji probio se do vrha svoje struke, sudjelovao u obrani domovine i stoji čvrsto i konkretno na zemlji, meni osobno prihvatljivo i cijenim sve što je postigao.
Drugu tezu je bespredmetno replicirati, ali ajde. Od činjenice da je Hrvat po narodnosti, ima državljanstvo RH, afirmirao se životno u Zagrebu, spletom nesretnih okolnosti bio je prisiljen napustiti rodno mjesto, možemo tu tezu okarakterizirati i kao eksplicitan primjer urbanog fašizma te neimanja takta i društvene osjetljivosti.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 05:00   #42
Uvijek istok, polako - kvasteriks se našalio na sarkastičan način.

Ironija je što neki na forumu tako pišu i kad su ozbiljni.
šib.trava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 05:26   #43
Quote:
šib.trava kaže: Pogledaj post
Uvijek istok, polako - kvasteriks se našalio na sarkastičan način.

Ironija je što neki na forumu tako pišu i kad su ozbiljni.
Isprika izgorio mi je detektor za ironiju, a pošto sam sa pdf sport/navijači ne raspoznajem sve korisnike i njihov opus.
Oprosti kvasteriks, učim za rokove, evo upravo sam se vratio s trčanja i pri brijanju si skoro rasjekao karotidnu arteriju. Blago rečeno sam rastresen.
Uvijek istok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 08:13   #44
A od kada je nekome bitan podatak odakle je......to sto je
covjek iz Banja Luke kakve veze ima.....

Covjek je ok.al vise po meni neznam koliko se on moze u ovom okruzenju izborit za nesto....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 10:07   #45
Quote:
PCM kaže: Pogledaj post
Ovo diskreditiranje Prgometa po pitanju diplome i Banja Luke je retardirano do bola ... Ili kraće rečeno čisti šovinizam.
pa moraš znati što od koga možeš očekivati
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 10:23   #46
Quote:
plejer_as kaže: Pogledaj post
ja sam u mirovini i nemam invalidnost za razliku od pola forumske vojske koje su "invalidi" i ne moram ujutro ustati na posao , a naradio sam se u životu za razliku od mnogih sa par godina staža i dva svjedoka
Čisto sumnjam... kao što ti rekoše - navedi što si radio i koliko ti je godina, pa ti možda i povjerujemo.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:00   #47
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Potpis. Samo ne znam koliko će imat manevarskog prostora kraj Karamarka i njegovih ljudi.
Nije tipični profil osobe za HDZ...i ne vjerujem da neće biti marginaliziran...Posavljani su ljudi koji razumiju i druge i drugačije..i on nije izuzetak...a ima ih.....
novak63 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:21   #48
smiren, jasan, ne okolisa. cak mu je i stankovic na kraju emisije priznao da je jedan od rijetkih politicara koji
uopce odgovaraju na postavljena pitanja. jedan od najboljih javnih nastupa u posljednje vrijeme.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:25   #49
Što se tiče nastupa, više manje u redu, izuzev okolišanja u vezi "ljubičice bijele", da, kao, "on to ne bi zabranjivao". Nema do prof. Kujundžića.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 12:37   #50
Quote:
Primitive kaže: Pogledaj post
Kako ce se uklopiti u Karamarkovu ekipu, ili sto je vaznije, na koji nacin ce doprinijeti boljoj Hrvatskoj?
kao prvo , pozdravljam sve bosanske hrvate .
Nadam se da će u ovom predanom liječniku i čovjeku sa sela , koji zasigurno jako dobro poznaje ljude iz svog rodnog kraja , ako se ne varam po sjećanju - Derventa , Hrvatska naći mnogo istinskih vrijednota i slijed mnoštva domoljuba koji će graditi bolju Hrvatsku .
Kako će se uklopiti u ekipu .... pa možda je bolje pitati - kako će se Karamarko uklopiti s obzirom na staž u stranci ?
istox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 13:47   #51
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Što se tiče nastupa, više manje u redu, izuzev okolišanja u vezi "ljubičice bijele", da, kao, "on to ne bi zabranjivao". Nema do prof. Kujundžića.
Pa ako okolišta vezano uz "ljubičicu bijelu" onda je bliži Tuđmanu od Kujundžića na kojeg se pozivaš. Ja se ne sjećam da je Tuđman bio za preimenovanje njegovog trga u Zagrebu ili da ga je prozivao zločincem - već naprotiv.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 13:53   #52
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Pa ako okolišta vezano uz "ljubičicu bijelu" onda je bliži Tuđmanu od Kujundžića na kojeg se pozivaš. Ja se ne sjećam da je Tuđman bio za preimenovanje njegovog trga u Zagrebu ili da ga je prozivao zločincem - već naprotiv.
Čuj, meni je najbliži Kujundžićev stav, kako god bilo.
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 13:56   #53
Ja mislio još jedna tema mog jarana Peće,koji ima te likovite naslove

Odličan izbor za potpredsjendika, i svakako odličan kadar za novu HDZ, oslobođen korupcije i sanaderizma
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:07   #54
Quote:
general Martok kaže: Pogledaj post
Čuj, meni je najbliži Kujundžićev stav, kako god bilo.
Pošteno!
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 15:13   #55
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Pa ako okolišta vezano uz "ljubičicu bijelu" onda je bliži Tuđmanu od Kujundžića na kojeg se pozivaš. Ja se ne sjećam da je Tuđman bio za preimenovanje njegovog trga u Zagrebu ili da ga je prozivao zločincem - već naprotiv.
Kako se predstavljaš kao pravaš-je li to što je ostavio ime trga po tebi pohvala ili kritika bivšeg predsjednika?
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 18:37   #56
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Kako se predstavljaš kao pravaš-je li to što je ostavio ime trga po tebi pohvala ili kritika bivšeg predsjednika?
Za mene osobno je kritika. A i samih pravaša imaš raznih vrsta...
Ma zapravo ja samo malo podbadam ove naše forumske tuđmanofile koji se kunu u njega dok im je Tito zločinac, a upravo Tuđman nije dao da se ništa vezano uz njegovo ime dira i blati. Jednostavno izvorni tuđmanizam koji u sebi sadrži značenje, elemente i simbol Tita ne postoji za sve ove naše forumaše koji se prikazuju da podržavaju Tuđmanovu doktrinu, oni eventualno mogu biti moderni tuđmanisti a to sigurno nije isto.
Kao što nije isto izvorno pravaštvo za vrijeme Starčevića i ono moderno pravaštvo nakon smrti Starčevića.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 21:51   #57
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
Za mene osobno je kritika. A i samih pravaša imaš raznih vrsta...
Ma zapravo ja samo malo podbadam ove naše forumske tuđmanofile koji se kunu u njega dok im je Tito zločinac, a upravo Tuđman nije dao da se ništa vezano uz njegovo ime dira i blati. Jednostavno izvorni tuđmanizam koji u sebi sadrži značenje, elemente i simbol Tita ne postoji za sve ove naše forumaše koji se prikazuju da podržavaju Tuđmanovu doktrinu, oni eventualno mogu biti moderni tuđmanisti a to sigurno nije isto.
Kao što nije isto izvorno pravaštvo za vrijeme Starčevića i ono moderno pravaštvo nakon smrti Starčevića.
Da, u ta teška vremena je tebalo otvoriti još jedanu frontu! Nema što, pravi si političar, državnik dapače!
Sliku mu nisam mogla viditi u novinama. Svaki put, kad bih vidila u novinama sliku ljubičice plave ili bijele(Realno je više sličio na staru kornjaču), brzo bih okrenula stranicu.
Ipak sam znala da za to nije vrijeme!
Sad je vrijeme, pa radi na tome, a ne prebacuj to na Tuđmanova leđa.
rama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 22:16   #58
Prgomet bi se ispričao u ime HDZ..?
Svaka čast..Možda jednog dana u hadezeu doista zasjednu pravi intelektualci,za koje nećmo postavljati pitanje-ako si pametan i pošten,što radiš u HDZ-u?!
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 14:16   #59
Quote:
rama kaže: Pogledaj post
Da, u ta teška vremena je tebalo otvoriti još jedanu frontu! Nema što, pravi si političar, državnik dapače!
Sliku mu nisam mogla viditi u novinama. Svaki put, kad bih vidila u novinama sliku ljubičice plave ili bijele(Realno je više sličio na staru kornjaču), brzo bih okrenula stranicu.
Ipak sam znala da za to nije vrijeme!
Sad je vrijeme, pa radi na tome, a ne prebacuj to na Tuđmanova leđa.
nema to veze s vremenom. tuđman je imao pozitivno mišljenje o titu i godinama nakon rata, i držao njegovu bistu u predsjedničkim dvorima. to nije samo neotvaranje fronte, to je izraz poštovanja.
uostalom, uklanjanjem 90% ulica i trgova s partizanskim imenima sigurno je naljutio ljevicu, ali tita uklonit nije dao.
http://www.youtube.com/watch?v=wDlSJixGzh4
divizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 14:39   #60
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Simpatičan čovjek, ovaj Prgomet. Ugodno iznenađenje. Razuman, umjeren i pristojan gospodin sa stavom. Nasmijao me sa svojim anekdotama sa bojišnice. Pravo osvježenje za hrvatsku političku scenu. Bojim se, da će ga okolina pokvariti. Šteta što je u HDZ-u.
Slažem se. Nisam stigao pogledati previše NU2, no ono šta jesam, a u odnosu na ostale stranačke kolege, dosta je ležeran, tolerantan i ne sere. Ogromna šteta šta je u HDZ-u.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:38.