Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2009., 00:43   #241
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Ne želim se spuštati na ovako nisku razinu razgovora i vrijeđanje. Predlažem kaznu dežurnim moderatorima
da. izbjegavanje odgovora na konkretno pitanje vrijeđanjem i paušalnim diskvalifikacijama bez iti jednog argumenta je odraz jakog intelekta i ponajprije karaktera.
plačipičkanje da ni ne spominjem.

pravi si
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:43   #242
Quote:
Polucilindar kaže: Pogledaj post
Ne, stavljaš mi riječi u usta! Nisam to rekao, rekao sam da su LJUDI OPĆENITO POKVARENI, ovo bi samo olakšalo određenim ljudima da zadovoljavaju pohotu!

Ja se nebi osječao ugodno pustit SVOJU ODJEVENU kćer u dućan, ako postoji mogučnost da GOLI pedofil dobije erekciju na jednostavan pogled prema njoj i da ona to mora vidjet. Jesi shvatio? Da ti probam nacrtat?
I kako bi taj pedofil u dućanu zadovoljio svoju pohotu?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:44   #243
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a s tobom sam nešto razgovarao?

kako slatko.. klončić od trolla se našao uvrijeđen
evo, nabio si još jedan. preostaje još samo 999... ma bravo stari, kako si krenuo, bit ćeš tamo do kraja tjedna
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:44   #244
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
da. izbjegavanje odgovora na konkretno pitanje vrijeđanjem i paušalnim diskvalifikacijama bez iti jednog argumenta je odraz jakog intelekta i ponajprije karaktera.
plačipičkanje da ni ne spominjem.

pravi si
Ma koje konkretno pitanje pobogu? Pa nitko nije ponudio niti jedan imalo racionalan argument protiv javnog nudizma. I kakvo sam spominjanje intelekta? Nisam ulazio u procjenu vaših intelektualnih sposobnosti.
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:47   #245
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Ma koje konkretno pitanje pobogu? Pa nitko nije ponudio niti jedan imalo racionalan argument protiv javnog nudizma.
hoćemo brojalicu?

po 2. put:
zašto su jajca strateškije mjesto za tebe kao ful nudista od leđa?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:47   #246
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
I kako bi taj pedofil u dućanu zadovoljio svoju pohotu?
Pa nebi išo drkat ako ima imalo mozga, ali netreba curica gledati u lika kojem se kurac diže od samog pogleda na nju!
Kopčaš?

Ne kažem da bi se svima to događalo, ali ima takvih ljudi, žašto im olakšat?

I opet, tramvaj? Tebi bi bilo ugodno stajati u zagušljivom punom tramvaju, sve smrdi i nečiji kurac ti visi 5 cm od lica, još po mogučnosti je kraj dana, a znaš kako se nudist uspio oprat nakon posla! Pa ti ljepo i mirisić zapuhne.

Ja govorim o normalnoj tjelesnoj reakciji. Ljudi ujutro znaju ima erekcije, sta bi takav hodao po gradu?
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:47   #247
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
da. izbjegavanje odgovora na konkretno pitanje vrijeđanjem i paušalnim diskvalifikacijama bez iti jednog argumenta je odraz jakog intelekta i ponajprije karaktera.
plačipičkanje da ni ne spominjem.

pravi si
vi ste oni koji vrijeđate i postavljate pitanja upitnog intelekta. od samog početka nastrojeni ste hostilno i nudiste promatrate kroz prizmu predrasuda. ponudili smo mnogo detaljnih objašnjenja, ali vi vidite kroz sve njih samo natpis koji ste zaljepili na ladicu na kojoj piše "achtung, nudisti!".
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:47   #248
Da nije posteno sto nudisti ne smiju hodati goli na posao,u kazaliste,trgovine..ja se ne bi šetao gol,jer nisam crnac ....mislim da bi trebao kandidirati sa Gotovcem za predsjednika
Ok sada ozbiljan odgovor.Nisam nudist ali sam probao kupati gol i malo suncati ali ne na nudistickoj plazi,nego u jednoj uvali.Super je feling kada si slobodan i brez kupacih.Ali ne predstavljam si da bi bio u grupi ljudi pa da te svak ocjenjuje i gleda.Znam da "pravi" nudisti to ne rada.Ali sigurno svaka osoba pogleda za drugom osobom,jer je to normalno i nitko se ne moze tome oduprijeti.Ali to sta ti predlazes je banalno.Mislim da bi uspjeh na radnom mjestu bio slabiji ako bi bili svi goli.Vec prva misao radi higijene i to padne u vodu.Mislim da ne bi bilo puno kandidate koji bi setali goli cijeli dan i radili goli.A i temperature nisu cijelu godinu 35 C.Zenske su vec tako osjetljive na celulit,te paze pri odabiru odjece.A da ne govorim o sexualnim manijacima.
Zar ti nije ljepo ljeti,imaš nudistične plaže,apartmanska naselja i tamo možeš uživati gol.
Michelangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:48   #249
A jel bi bili goli i liti i zimi? Imaš li kakvu slika te vaše organizirane skupine? Aj zakači je Eto, ja nemam ništa protiv da šetate goli.
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:48   #250
I dalje ne dobivam odgovor niti na jednokonkretno pitanje, odgovarate sa kontra-pitanjem.

I ne, ja govorim o određenim situacijama, scenarijimakoji bi bili svakodnevnica!
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:48   #251
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
hoćemo brojalicu?

po 2. put:
zašto su jajca strateškije mjesto za tebe kao ful nudista od leđa?
to nitko nije rekao, to su izmišljotine mračnog doba crkvene vladavine kada su genitalni djelovi smatrani prljavim i sramotnima... to se nažalost održalo do danas a vaši stavovi su živi dokaz za to.
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:49   #252
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
vi ste oni koji vrijeđate i postavljate pitanja upitnog intelekta. od samog početka nastrojeni ste hostilno i nudiste promatrate kroz prizmu predrasuda. ponudili smo mnogo detaljnih objašnjenja, ali vi vidite kroz sve njih samo natpis koji ste zaljepili na ladicu na kojoj piše "achtung, nudisti!".
aha. opet brojalica.

po 2. put:
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a s tobom sam nešto razgovarao?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:49   #253
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
hoćemo brojalicu?

po 2. put:
zašto su jajca strateškije mjesto za tebe kao ful nudista od leđa?
Pa zato što se leđa mogu pokazivat i sad bez osude, a ful nudizam bi bio ostvaren tek u slučaju slobodnog pokazivanja svih dijelova tijela? Jel sad jasnije?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:50   #254
Samo ga serete obadva, ništa mi niste odgovorili, a pokušavam normalno dobit neke odgovore!
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:51   #255
Quote:
Hrčak Heroj kaže: Pogledaj post
to nitko nije rekao, to su izmišljotine mračnog doba crkvene vladavine kada su genitalni djelovi smatrani prljavim i sramotnima... to se nažalost održalo do danas a vaši stavovi su živi dokaz za to.
aha. kako da ne.
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
aha, ti bi imao pokrivena leđa, al ne pokrivena jajca.
i leđa i strateška mjesta su jednak dio tijela


i btw, po 3. put:
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
a s tobom sam nešto razgovarao?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:52   #256
Quote:
Godivan kaže: Pogledaj post
Pa zato što se leđa mogu pokazivat i sad bez osude, a ful nudizam bi bio ostvaren tek u slučaju slobodnog pokazivanja svih dijelova tijela? Jel sad jasnije?
zato jer... si egzibicionist.
nije stvar slobode, nego provociranja društvenih normi. hvala na otvorenosti.
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:53   #257
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
zato jer... si egzibicionist.
nije stvar slobode, nego provociranja društvenih normi. hvala na otvorenosti.
Ali koja je logika tih normi?
Godivan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:54   #258
Hahaha, jel vidiš šablonu ovdje? Izbjegavaš pitanja i odgovaraš pitanjem di možeš.
Polucilindar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:54   #259
super nisu nam dovoljne gay parade sad ce i goli djedice i bakice krenuti u pohode
Joško is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2009., 00:55   #260
ahaha, stari, pa i ja sam u ovoj raspravi, nema me smisla ignorirati. pa ja potpisujem sve što goli ivan kaže i još dodajem nove informacije. ignorirati moje postove nema veze s mozgom. ili je toliko vama forumašima stalo da izmislite dobru kontru i obranite svoj obraz da pribjegavate glupim dječjim forama kao što je "speak to the hand"? ahahahaha!
Hrčak Heroj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger