Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Moje mišljenje o Tuđmanu je...
pozitivno 399 49.44%
negativno 271 33.58%
pozitivno i negativno 126 15.61%
nemam stav 11 1.36%
Glasovatelji: 807. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 18:59   #8621
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Znaci Sanela na svojem blogu prije cetiri godine pise kako vec dvije godine istrazitelji prikupljaju dokaze protiv Hrvoja Sarinica, koji je u medjuvremenu umro. I sta je bilo, cetiri godine je proslo, nisu prikupili dokaze ili sto? Mozda zato sto ih nije niti bilo.

Sanela ocito zivi u istom svijetu mentalnih deluzija kao i ti.

Doista bi vam trebalo oduzeti racunalo na neko vrijeme.

Mesic je stanove kupio pokranim novcima, pa to je jasno kao dan.

I da ti skratim trud, ne moras mi stavljati izjave onog Slovenca koji mu je "posudio" novac, ocito je da covjek laze. Nemam dokaze da laze, ali prema saznanjima koja imam, poprilicno je jasno kako laze.
ti ne da si glineni golub ti si golubinjak i to dvostruki
traži da ti ponovo pročitaju, nikada da naučitte brojeve i čitanje sa razmišljanjem ili barem razumijevanjem
Nacional br. 403, 05. svg 2003
http://sanela.info/blog/stolac_bola/...ijske-policije

i onda se jeziš John_Wayne kad napišem da ti ne uspijevaš ne promašiti.

da napišem cjelovitu istinu to bi se i dogodilo i ne samo računalo ...
no ti si pokazao kako nemaš ništa osim svog postupanja, a to je evidentno promašaji permanentno

a sada ti za Mesića ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 16.12.2017., 19:05   #8622
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Bio je tenk i bliže od 500 m od moje kuće, pa me to nije natjeralo da zamrzim ćirilicu.
A ni Srbe.

Jer ne puca pismo ili nacionalnost, već puca budala, bez obzira na kojoj se strani nalazila i kako se nazivala.
Kako 500 m bliže ???...a ha ha....shvatio,oni u vojarni....ma ne to ,ono kad ide i puca....ćirilica,naravno da je ne mrzim,znam je bolje od većine srba,mrzim je kao zapišavanje teritorija.
polki is offline  
Old 16.12.2017., 19:16   #8623
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
ti ne da si glineni golub ti si golubinjak i to dvostruki
traži da ti ponovo pročitaju, nikada da naučitte brojeve i čitanje sa razmišljanjem ili barem razumijevanjem
Nacional br. 403, 05. svg 2003
http://sanela.info/blog/stolac_bola/...ijske-policije

i onda se jeziš John_Wayne kad napišem da ti ne uspijevaš ne promašiti.

da napišem cjelovitu istinu to bi se i dogodilo i ne samo računalo ...
no ti si pokazao kako nemaš ništa osim svog postupanja, a to je evidentno promašaji permanentno

a sada ti za Mesića ...
Nesto sto pise u Nacionalu ti ovdje stavljas kao nekakav dokaz?

I jos onako vazno obojas u razne boje. :klap:

Ajde, barem dokazujes da su te naucili koristiti bojice.


Nego, pitao sam vec, gdje je zapelo u istrazi? Gdje su ti famozni racuni, gdje je optuznica? Cekamo jos od 2013. godine

Ti si doista smijesan lik kako sav vazan stavljas clanke iz nekakvih novina, misleci da time nesto dokazujes... samo naprijed, ako te to veseli! Reci im samo da te pohvale, to obicno koristi onima tvojih kapaciteta.
John_Wayne is offline  
Old 16.12.2017., 20:28   #8624
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nesto sto pise u Nacionalu ti ovdje stavljas kao nekakav dokaz?

I jos onako vazno obojas u razne boje. :klap:

Ajde, barem dokazujes da su te naucili koristiti bojice.


Nego, pitao sam vec, gdje je zapelo u istrazi? Gdje su ti famozni racuni, gdje je optuznica? Cekamo jos od 2013. godine

Ti si doista smijesan lik kako sav vazan stavljas clanke iz nekakvih novina, misleci da time nesto dokazujes... samo naprijed, ako te to veseli! Reci im samo da te pohvale, to obicno koristi onima tvojih kapaciteta.
srećan sam srećan što ću te ponovo podučiti, rečenica po rečenica u nizu postova koje jedino tebi jedne te iste treba ponoviri svaki put jer ništa ne umiješ upamtiti
...
vlasnika i glavnog istraživač Nacionala Pukanića su ubili u atentatu, a Karamarko nije vjerovao izjavi Pukanića prije atentata da je izbjegao pokušaj atentata ...

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/...-pucnjavu.html

Pukanić: Bio je to pokušaj svirepog ubojstva, nisam inscenirao atentat


- Prišao mi je, bio je viši od 190 centimetara i držeći pištolj visoko iznad, svega 20 cm od moje glave, rekao mi je 'sad ću te ubiti!', opisao je najkritičnije trenutke prošle noći ispred svoje zgrade Ivo Pukanić koji je nekoliko sati prije napada prijavio iznudu.


a zna se Tomislav Karamarko

https://www.vecernji.hr/vijesti/naci...zastite-844199

Nacionalova redakcija: Karamarko laže, Pukanić nije tražio ukidanje policijske zaštite


U centru Branimir bio je napadnut, a na jednom zagrebačkom križanju mu je netko prijetio. Pukanić je to prijavio policiji, ali ni nakon toga mu zaštita nije vraćena.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/i...om/407017.aspx

Uznemirujuće fotografije: Pukanić umro odmah, Franjić nakon nekoliko minuta



http://www.nacional.hr/ekskluzivno-u...-ive-pukanica/

Napad na jednog od izvršitelja atentata na Ivu Pukanića i Niku Franjića policija je označila kao pokušaj naručitelja tog brutalnog ubojstva da se počnu rješavati jedinih preostalih svjedoka koji bi ih doveli u vezu s likvidacijom Pukanića i Franjića

https://www.24sata.hr/news/nitko-vis...ukanica-545158

To se moglo dogoditi ili jer su na čelu obavještajne službe bili diletanti, ili jer je netko od njih namjerno okrenuo glavu. Neka javnost procijeni što je za zemlju poraznije. Na čelu službe tada je bio Tomislav Karamako - kaže Jelinić i dodaje da je bilo propusta i u radu policije, jer se precizno rekonstruiralo tko je u policiji i kako došao do ozbiljnih indicija da se priprema taj atentat.


i je li ti Nacional još neobičniji
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 16.12.2017., 20:34   #8625
Kakve to veze ima sa bilo cime a pogotovo s temom?

Kad nemas argumenata niti dokaza za svoje teze, a to je - uvijek - onda pocnes skretati na nesto sto sa temom nema nikakve veze. Cuj Pukanic je napadnut ovdje, Pukanic je rekao ovo ili ono... to bi valjda trebalo znaciti da je sve sto pise u Nacionalu istina. Dobar pokusaj. Reci im da te nagrade, sukladno tvojim kapacitetima.
John_Wayne is offline  
Old 16.12.2017., 21:18   #8626
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Kakve to veze ima sa bilo cime a pogotovo s temom?

Kad nemas argumenata niti dokaza za svoje teze, a to je - uvijek - onda pocnes skretati na nesto sto sa temom nema nikakve veze. Cuj Pukanic je napadnut ovdje, Pukanic je rekao ovo ili ono... to bi valjda trebalo znaciti da je sve sto pise u Nacionalu istina. Dobar pokusaj. Reci im da te nagrade, sukladno tvojim kapacitetima.
Pa zašto je Pukanić ubijen ... jer je pisao tekstove istine ... a za Tomislava meni dragog Karamarka čuo isto nisi?
dobro nitko nije niti očekivao kako ćeš to shvatiti jer si odmah u startu pokazao invalidni zaključak svojstven apsolutnim početnicima

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Nego, pitao sam vec, gdje je zapelo u istrazi? Gdje su ti famozni racuni, gdje je optuznica? Cekamo jos od 2013. godine

Račun je privatni i bankarska tajna, a ljudi iz dijaspore namamljeni da uplaćuju na privatni račun Tuđman Franje ... klasična prijevara ... no došlo je do uginuća a Tuđman Ana je pozabila kombinaciju brojeva /to je tragični problem svake porodice/ i lova je ostala Austriji. No piše ti još nešto što nisi uspio pročitati jer je samo dvaput ponovljen isti link a tebi je baš svaki put sve "novo"
evo i treći put i da ti ponovim kako si u prehodna dva pouzdano zakazao kao i svaki put do sada .. nemoj me razočarati promaši napokon svoj urođeni promašaj ..

http://sanela.info/blog/stolac_bola/...ijske-policije

Zagrebački sudski proces inicirao je Radovan Smokvina, Hrvat nastanjen u Švicarskoj. Zahtijevajući povrat 60.000 švicarskih franaka, što ih je 1991. u dva navrata darovao za obranu Hrvatske, tužio je HDZ-ovu Zakladu hrvatskog državnog zavjeta koja je iz austrijske banke, nesumnjivo, pokupila posljednja 3 milijuna DEM. Šarinića je predložio samo kao svjedoka. No sutkinja je to odbila.

- "Još prije glavne rasprave faktički je donijela presudu u korist Zaklade hrvatskog državnog zavjeta. Kad smo Šarinića predložili za svjedoka, održala nam je u sudnici podulji govor o neosnovanosti tog dokaznog prijedloga. Koliko sam shvatio njezin monolog, smatra da sam tih 60.000 švicarskih franaka darovao samom Šariniću, pa je njima, smatra sutkinja, mogao raspolagati prema vlastitom nahođenju, ustupajući ga čak i Zakladi hrvatskog državnog zavjeta. To nije istina. Uplatio sam novac, poput svih iseljenika, namamljen pismom Gojka Šuška, kao hrvatskog ministra iseljeništva, kojim se moli financijska pomoć za Republiku Hrvatsku. Budući da je moj novac na kraju završio u stranačkom budžetu, osjećam se izigranim i prevarenim. Zato tražim da ga vrate" - svjedoči Smokvina u kraćem telefonskom razgovoru s Nacionalovom redakcijom.

eto što ti je Hrvatsko pravosudje .... a ti uteko ... tjah jutro je pametnije od večeri ... i to nije onaj račun iz Beča koji je stotinama puta teži.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 16.12.2017., 23:35   #8627
Pa pusti hrvatsko pravosudje...gdje su optuznice iz Austrije, sta radi austrijsko pravosudje, evo vec sest godina istrazuje, cekamo ih... gdje su te puste milijarde na racunima... kakva bankarska tajna... banke sve moraju dati ako im se sudski tako nalozi, kao sto je i Svicarska morala postupiti... prema tome, da austrijsko tuziteljstvo da nalog, sve podatke moraju dati... cekamo...i cekamo...
John_Wayne is offline  
Old 17.12.2017., 00:27   #8628
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa pusti hrvatsko pravosudje...gdje su optuznice iz Austrije, sta radi austrijsko pravosudje, evo vec sest godina istrazuje, cekamo ih... gdje su te puste milijarde na racunima... kakva bankarska tajna... banke sve moraju dati ako im se sudski tako nalozi, kao sto je i Svicarska morala postupiti... prema tome, da austrijsko tuziteljstvo da nalog, sve podatke moraju dati... cekamo...i cekamo...
http://sanela.info/blog/stolac_bola/...ijske-policije
Nacional br. 403, 05. svg 2003


Koja je godina u tebe profesionalni promašivaču John_Wayne? :klap:
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 17.12.2017., 06:00   #8629
Quote:
polki kaže: Pogledaj post
Kako 500 m bliže ???...a ha ha....shvatio,oni u vojarni....ma ne to ,ono kad ide i puca....ćirilica,naravno da je ne mrzim,znam je bolje od većine srba,mrzim je kao zapišavanje teritorija.
Da, u kasarni.
Ukopan.
Tenk koji je pucao po gradu.
Misliš da se samo u Slavoniji vodio rat?
Jedini je "problem" što smo mi svoj dio rata puno prije završili nego Slavonci, a i udio ratnog plijena (čitaj: zarobljenog naoružanja) razmjerno je puno veći kod nas...

I latinica je zapišavanje teritorija.
I čekičari.
Smotani2 is offline  
Old 17.12.2017., 10:51   #8630
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Naravno, ako tvrdis da je neki novac X na racunu neke osobe Y, onda se trazi od tebe da podastrijes nekakve dokaze za to. Inace te se moze tuziti za klevetu.
Ankica lepej je podastrijela dokaze pa je dobila otkaz i završila na sudu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is online now  
Old 17.12.2017., 11:13   #8631
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa pusti hrvatsko pravosudje...gdje su optuznice iz Austrije, sta radi austrijsko pravosudje, evo vec sest godina istrazuje, cekamo ih... gdje su te puste milijarde na racunima... kakva bankarska tajna... banke sve moraju dati ako im se sudski tako nalozi, kao sto je i Svicarska morala postupiti... prema tome, da austrijsko tuziteljstvo da nalog, sve podatke moraju dati... cekamo...i cekamo...
Dali su oni tocne podatke koliko je novca i na kojim racunima, a sto je jos zgodnije ima i tok novca - odakle, koliko, kada. Samo, to ni jednu vlast u RH ne zanima i nitko ne zeli uzeti tu lovu, a navodno je oko 40ak milijardi eurica u pitanju. Detaljnije o tome ima na web strani bivseg Tudjmanovog savjetnika Domagoja Margetica.

https://www.facebook.com/margeticdomagoj/
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 18.12.2017., 18:53   #8632
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
http://sanela.info/blog/stolac_bola/...ijske-policije
Nacional br. 403, 05. svg 2003


Koja je godina u tebe profesionalni promašivaču John_Wayne? :klap:
Oho znaci istrazuju 14 godina!

Sta se smijes komedijasu, pa to tebi jos manje ide u prilog.

Gdje su optuznice?
John_Wayne is offline  
Old 18.12.2017., 18:57   #8633
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Dali su oni tocne podatke koliko je novca i na kojim racunima, a sto je jos zgodnije ima i tok novca - odakle, koliko, kada. Samo, to ni jednu vlast u RH ne zanima i nitko ne zeli uzeti tu lovu, a navodno je oko 40ak milijardi eurica u pitanju. Detaljnije o tome ima na web strani bivseg Tudjmanovog savjetnika Domagoja Margetica.

https://www.facebook.com/margeticdomagoj/

40 milijardi eura???

Jesi siguran da nisu mozda u pitanju trilijuni?

40 trilijuna eura, pa to puno bolje zvuci !

Jer 40 milijardi eura mi se cini premalo...


Velis, Magetic kaze...ooo pa onda mora da je tako, necemo sumnjati u - Margetica !

I kazes nitko ne zeli uzeti lovu ekvivalentnu vise od dva godisnja proracuna RH.


Zamisli, s tom lovom bi Hrvatska bila DVA PUTA bogatija.

Umjesto deficita u proracunu od 10 milijardi kuna, imali bi suficit od 290 milijardi!


Jebenica!
John_Wayne is offline  
Old 18.12.2017., 20:36   #8634
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
40 milijardi eura???

Jesi siguran da nisu mozda u pitanju trilijuni?

40 trilijuna eura, pa to puno bolje zvuci !

Jer 40 milijardi eura mi se cini premalo...


Velis, Magetic kaze...ooo pa onda mora da je tako, necemo sumnjati u - Margetica !

I kazes nitko ne zeli uzeti lovu ekvivalentnu vise od dva godisnja proracuna RH.


Zamisli, s tom lovom bi Hrvatska bila DVA PUTA bogatija.

Umjesto deficita u proracunu od 10 milijardi kuna, imali bi suficit od 290 milijardi!


Jebenica!
Jako si duhovit. Ha,ha... i ja bi se smijao da mi nije muka kad shvatim u kako kriminalnoj zemlji zivim.
Pokusali su kroz razne "projekte" Ivica Pasalica i drugih odabranih likova plasirati, tj. oprati tu lovu nazad u RH ali im nije uspjelo. Sto je jos smjesnije, na tim racunima je i lova iz Srbije, BiH i Slovenije, ha,ha, ha!
Sva ekipa ocito mora slusati istog gazdu i drzati pokradeno tamo gdje on kaze. Ha, ha, ha! Toliko truda da se lova pokrade, a ona je sad zarobljena i ne moze se do nje. Tko ju pokusa podic bit ce uhapsen - od Europola i FBIa. Ha,ha,ha!
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Old 19.12.2017., 10:26   #8635
Quote:
McFuck kaže: Pogledaj post
Jako si duhovit. Ha,ha... i ja bi se smijao da mi nije muka kad shvatim u kako kriminalnoj zemlji zivim.
Pokusali su kroz razne "projekte" Ivica Pasalica i drugih odabranih likova plasirati, tj. oprati tu lovu nazad u RH ali im nije uspjelo. Sto je jos smjesnije, na tim racunima je i lova iz Srbije, BiH i Slovenije, ha,ha, ha!
Sva ekipa ocito mora slusati istog gazdu i drzati pokradeno tamo gdje on kaze. Ha, ha, ha! Toliko truda da se lova pokrade, a ona je sad zarobljena i ne moze se do nje. Tko ju pokusa podic bit ce uhapsen - od Europola i FBIa. Ha,ha,ha!
Pa ti sve znas covjece, cak znas i koja se tocno lova nalazi na kojim racunima. Jebote, mi smo zemlja u kojoj svi sve znaju, pa to je divota. Mora da si se informirao kod Margetica. Taj ima odgovor na apsolutno sve tajne svijeta.

40 milijardi velis.

40 000 000 000 eura.

Vise nego godisnji proracun RH, daj zamisli...

I kazes bas je 40 u pitanju...ni 30 ni 50 nego bas 40...


I ne moze se uci u trag 40 milijardi eura... nestalo, otislo u vjetar... nema ih.. nitko ne zna di su...
John_Wayne is offline  
Old 19.12.2017., 12:38   #8636
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Oho znaci istrazuju 14 godina!

Sta se smijes komedijasu, pa to tebi jos manje ide u prilog.

Gdje su optuznice?
Pa neću valjda plakati nad tobom kralju najbolji, svih mogućih promašaja.
Toliko si dobar u promašajima da i nemoguće uspijevaš promašiti, doduše za taj promašaj iz dva pokušaja, ali ipak
Neka ti pročitaju članak - piše dio u njemu o optužnicama. No Austrijanci su se i tako namirili, a opljačkani hrvati mogu samo slaviti Tuđmana za kojeg se pokazalo da više vrijedi kao mrtvac nego živ. Mada nije imao Tuđman Franjo neku vrijednost ni kada je živio.
Itekako meni ide u prilog
Napokon u svega nekoliko dana John_Wayne naučio si brojati. Traljavo ... Ostao pisani trag tvog napredovanja u neznanju.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8627

Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
evo vec sest godina istrazuje,
pssst .. ni 14 godina nije točno
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 19.12.2017., 12:42   #8637
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Pa neću valjda plakati nad tobom kralju najbolji, svih mogućih promašaja. Toliko si dobar da i nemoguće uspijevaš promašaiti, doduše iz dva puta ali ipak
Pa neka ti pročitaju članak piše dio u njemu o optužnicama. No Austrijanci su se i tako namirili a opljačkani hrvati mogu samo slaviti Tuđmana za kojeg se pokazalo da više vrijedi kao mrtvac nego živ. mada nije imao neku vrijednost ni kada je živio.
Itekako meni ide u prilog
Napokon u svega nekoliko dana John_Wayne naučio si brojati.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8627
Znaci nema nista, prazne price.

Tolike godine istrazivali, za nista.

Opet izmisljas. Tako sam i mislio.
John_Wayne is offline  
Old 19.12.2017., 12:52   #8638
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Znaci nema nista, prazne price.

Tolike godine istrazivali, za nista.

Opet izmisljas. Tako sam i mislio.
:klap: Ne brzaj neka ti pročitaju John_Wayne. Piše i o optužnici.
Ovaj promašaj ti ne računam jer se ne odnosi na temu "častim" jer si počeo i misliti. Još da počneš prepoznavati bojim se da ne bi bio to ti.

Kod familije Tuđman optužnice nestaju prije nego što nastanu.

Izmišljam li i kako Tuđman Franjo vrijedi više kao mrtav nego kao živ?
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 19.12.2017., 13:02   #8639
Upravo sam bio na portalu Lupiga, koji često posjećujem kao i još desetak nezavisnih, koji ipak imaju što pametnog za reći. Nasmijao me prilog o perfomansu Siniše Labrovića. Izložio je kosti Tuđmana i Stepinca. E da vam malo zagolicam maštu i da se malo maknete od te hebene politike i da vidite da ima i slobodnomislećih (fala bogu), skočite do tog portala.
handiman is offline  
Old 19.12.2017., 16:03   #8640
Malo zanimljivih linkova na temu - kako je iznosena lova iz republike bivse SFRJ?
Svi se prave blesavi a kipe u sebi jer ne mogu doci do love koju su mukotrpno iznosili iz najdrazih im drzava. Ipak, ni to se nece beskonacno moci zataskavati. Doci ce politicke stranke koje ce to pitanje postaviti u parlamentu.

http://balkans.aljazeera.net/vijesti...arati-u-regiji

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvat...-i-poduzetnici

https://www.youtube.com/watch?v=12ZTRusbpYk
__________________
Sve je uzalud.
McFuck is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:53.