Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.06.2013., 18:56   #61
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pa, kad se sjetim šefice hrvatskih lezbača (druga s lijeva) i kuhane noge (prvi s lijeva na istoj slici), pederskih parada svake godine, pederluka na televiziji i u novinama, besmislenih rasprava o nekakvim "ljudskim pravima",
bude mi žao što Vladimir Vladimirovič nije premijer Hrvatske i Rusije zajedno
tak je krki! ne pakirati vladimiru vladimiroviču!
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2013., 19:10   #62
ja mislim da bi se mi morali organizirati..da napravimo odbor za docek Putina... mislim nema kod njega cile mile..ubija te i gleda te u oci..ne ko onaj kunta kinte sto nas upravo prisluskuje (kad vec to radi onda bar nek ima nesto procitati..obama o tebi govorim majke ti ga nabijem)..dakle taj odbor bi imao za zadatak nabaviti strojnice koje je tito nosio u lov na medjede..onda bi tu trebali osigurati pionirke ("pustite pionirke k meni" Josip Broz)..dalje morali bismo napraviti lokalne odbore ( vid kako se mazgov sad izgubio kad ga najvise trebamo)..tudum ce pokusati obraniti nasu cast (naime sratmota je kad dodju rusi da ne pokazemo da i mi znamo cugati)..
josipovica i lepog zokija necemo ni zvati..zabrljali bi samo tako..mesic koji kaze da se sluzi s ruskim nije dobrodosao..mogli bi i berluskonija zovniti da nam osigura zabavu..legalnu naravno ...sve po zakonu..jesu cvarci uzegli..jesu? onda i to treba donijeti..i rakiju naravno..sad ulazimo u eu pa ce nam to zabraniti..eto jos 10 dana bi je rh izgubila neovisnost..bolje rusija nego truli kapitalizam
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 01:45   #63
oh kakobise ja kandidira za prestolonaslidnika Kraja Zvonimira , imasan snove dab ja to sve dovea pod spagu oh kakosan lipo sanja svime jube u ruku a ja gladin po timenu
oh hrvatsko falinti li ja recimi
u Boj u Boj
za Narod svoj

ope nes duvanin stami muchka mozgane al jebiga kako meni tako svima elda
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 06:44   #64
pa nama bi konačno trebao doći neki vladar hrvatske krvi

Ne bih imao ništa protiv da s enetko kandidira za nastavak hrvatske krune.....ali ne može sluganski mentalitet samo tako izaći iz naroda....

Recimo mi što hoćemo o Putinu, ali masa Rusa ga podržava, jeste on bivša komunjara, i nemaju dmeokraciju, ali više nisu američke lutke, on je ipak to promjenio....nekako je vratio ljudima duh u rusiju, ono motherland i sl...ono što ih čini rusima.

A ne tuđim psima...
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 07:08   #65
Iako je to sve možda igrokaz da štiti postkomunističku mafiju....
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 09:18   #66
http://www.index.hr/black/clanak/svi...ga/684511.aspx
Digitall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2013., 10:04   #67
http://www.youtube.com/watch?v=ZT2z0nrsQ8o

pogledat do kraja.. putin razvaljuje
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 00:24   #68
možda se najboljim pokazao u dvije situacije kad je bilo najteže, jednom kad su Čečeni upali u kazalište u Moskvi i drugi put kad su upali u školu u Beslanu... nije ga zanimalo ni pol posto što to oni hoće niti je pregovarao s njima,
u roku 3 dana je protuteroristička jedinica sredila stvar
istina, bilo je jako puno kolateralnih žrtava, ali niko ne garantira da tako nebi bilo ni u slučaju da se situacija pokušala drukčije riješiti... ovako je poslao poruku "nemojte to više raditi jer ću vas inače sve pobiti a ionako s time nećete ništa napraviti"...

Zadnje uređivanje Krkimir : 23.06.2013. at 00:59.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 00:53   #69
Krki ja nisan nidje vidija tuj putina , jab prvi uletija u oto kino kazalisce i slikase sa mrtvin tererizton od 12 godin i josbi reka dasanmu odgriza krkljan sa svin mojin zivucin zubiman dokje on men proba aktivirat atomcku bombu kojananje bila izmedj nogu, neznan nebmi niki virova josbime optuzili za maltretriranje nejaci , takesanti ja srice
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 09:14   #70
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
Krki ja nisan nidje vidija tuj putina , jab prvi uletija u oto kino kazalisce i slikase sa mrtvin tererizton od 12 godin i josbi reka dasanmu odgriza krkljan sa svin mojin zivucin zubiman dokje on men proba aktivirat atomcku bombu kojananje bila izmedj nogu, neznan nebmi niki virova josbime optuzili za maltretriranje nejaci , takesanti ja srice
a kolo sriće se okriće... došel bu jednom i tvoj dan
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 11:49   #71
Iako se ne slažem upotpunosti s njegovom politikom , stvarno je zmaj
loky4i4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 13:59   #72
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
možda se najboljim pokazao u dvije situacije kad je bilo najteže, jednom kad su Čečeni upali u kazalište u Moskvi i drugi put kad su upali u školu u Beslanu... nije ga zanimalo ni pol posto što to oni hoće niti je pregovarao s njima,
u roku 3 dana je protuteroristička jedinica sredila stvar
istina, bilo je jako puno kolateralnih žrtava, ali niko ne garantira da tako nebi bilo ni u slučaju da se situacija pokušala drukčije riješiti... ovako je poslao poruku "nemojte to više raditi jer ću vas inače sve pobiti a ionako s time nećete ništa napraviti"...
Kad te Rusi oslobađaju u otmici bolje da te ubiju na početku sami teroristi
__________________
Yodais;Srpske novine ne lažu
Tenedor is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2013., 15:43   #73
Vjerujem da je većini s ove teme Rusija=središte Moskve tako da me uopće ne iznenađuje većina stavova.

Po meni još jedan od preserans političara.
number 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 20:11   #74
Putin potpisao zakon protiv homoseksualne propagande
Quote:
Ruski predsjednik Vladimir Putin potpisao je zakon kojim se kažnjava promicanje homoseksualizma pred maloljetnicima.
Za propagiranje netradicionalnih seksualnih odnosa pred maloljetnicima kazna iznosi od 100 do 125 eura za fizičku osobu. Osobi s javnim ovlastima prijeti kazna od 1000 do 1250 eura, a pravnim osobama od 20.000 do 25.000 eura.
Kazne su strože ako se propaganda provodi putem interneta te predviđaju 90 dana zatvora za pravne osobe. Strancima također prijeti kazna, koja može iznositi do 2500 eura, a može ih se zatvoriti na 15 dana te prognati iz zemlje.
Prema ispitivanju Instituta Vtsiom objavljenom u lipnju, 88 posto Rusa podupire zabranu homoseksualne propagande, a 54 posto ih misli da homoseksualnost treba kazniti.
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 07:47   #75
Gledam jutros na TV uz kavu prije odlaska od kuće vijest - Putin zabranio promicanje homoseksualizma, istospolne brakove i najsvježije zabranio posvajanje djece gejpederima.
Veky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 08:44   #76
A najjače mi je kako mediji prenose nekakvo zgražanje

Dirigirani mediji naravno....

Tko se zgraža, ljudi u Rusiji ga podupiru ono totalno
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 09:10   #77




__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 12:16   #78
Quote:
Veky kaže: Pogledaj post
Gledam jutros na TV uz kavu prije odlaska od kuće vijest - Putin zabranio promicanje homoseksualizma, istospolne brakove i najsvježije zabranio posvajanje djece gejpederima.


mislim... ja sam to znao već jučer popodne

moja puna podrška vladimiru vladimiroviču
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 17:50   #79
Lav..podržavam lika
__________________
kaj te briga!?
stick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 21:16   #80
Putin je legenda jer dopušta samo ovakve parade.
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger