Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 20:52   #81
Znači imamo novog predsjednika. Koja je ono razlika između Picule i Plenkovića? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne.
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is online now  
Old 12.09.2016., 20:54   #82
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Znači imamo novog predsjednika. Koja je ono razlika između Picule i Plenkovića? Ja se ne mogu sjetiti niti jedne.
Plenković je viši i ima ljepšu kosicu
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Old 12.09.2016., 20:56   #83
Joj, al' će se još zazivati Milanović.

Ovo ide Piculi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 12.09.2016., 21:00   #84
Navijamo za Piculu dakako! Jest da je imao nekih aferica dok je bio gradonačelnik Gorice, ali to je apsolutno ništa naspram onog što smo se nagledali kod Zokija.
SiXo is offline  
Old 12.09.2016., 21:01   #85
Što su svi navrnuli na Piculu - on je meni neko mrtvo puhalo.

Od poznatijih SDP-ovaca ja sam za Peđu Thompson-a , momak nije star ,nije glup ima glas i stas
signum is online now  
Old 12.09.2016., 21:02   #86
Veliko pitanje je: Kako voditi stranku iz Bruxellesa?
DJTcro is offline  
Old 12.09.2016., 21:03   #87
Čitam tu neke vijesti po portalima.....evo nudi se i Aleksandra Kolarić.
mirjam is offline  
Old 12.09.2016., 21:04   #88
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Čitam tu neke vijesti po portalima.....evo nudi se i Aleksandra Kolarić.
NEka bude Picula, neka bude
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.09.2016., 21:05   #89
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Veliko pitanje je: Kako voditi stranku iz Bruxellesa?

Skype?
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 12.09.2016., 21:07   #90
Kotromanovića hitno kandidirat
valdore is offline  
Old 12.09.2016., 21:10   #91
Lalovac. Nije maliciozan, ne pere ga ego trip, kuži materiju, mlad je, svjež...Ali Kotromanović
My Name Is... is offline  
Old 12.09.2016., 21:12   #92
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Skype?
Dobar prijedlog.
DJTcro is offline  
Old 12.09.2016., 21:13   #93
Najbolja je bila kolarićka koja je postavljala uvjete koju drugi moraju ispuniti (svi odreda trebaju dati ostavke) da bi se ona kandidrala, kao da ju netko želi
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 12.09.2016., 21:14   #94
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Lalovac. Nije maliciozan, ne pere ga ego trip, kuži materiju, mlad je, svjež...Ali Kotromanović
Nije Lalovac za predsjednika stranke, em je premlad, em je prezelen, em nije tip za to.
Ali inače jedan od rijetkih SDPaca iz vrha stranke kojeg cijenim
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Old 12.09.2016., 21:16   #95
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Najbolja je bila kolarićka koja je postavljala uvjete koju drugi moraju ispuniti (svi odreda trebaju dati ostavke) da bi se ona kandidrala. kao da ju netko želi
Kak bi ona vodila stranku... pa ima deset puta goru jezičinu od Milanovića. To ako ste mislili da je on svadljiv pročitajte kako se ona razgovara. Vječno nadrkana. Sad će izgubiti smisao postojanja, kad Milanovića neće biti da naskakuje na njega.
ViktorViktorija is offline  
Old 12.09.2016., 21:18   #96
Evo i Ostojić se javio.

Pa ništa neće naučiti...
agentRico is offline  
Old 12.09.2016., 21:20   #97
Quote:
ViktorViktorija kaže: Pogledaj post
Kak bi ona vodila stranku... pa ima deset puta goru jezičinu od Milanovića. To ako ste mislili da je on svadljiv pročitajte kako se ona razgovara. Vječno nadrkana. Sad će izgubiti smisao postojanja, kad Milanovića neće biti da naskakuje na njega.
naskakuje na sve ostale.

tražila je da praktički svi odreda u sdp-u daju ostavku i to je njezin uvjet da se kandidira
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 12.09.2016., 21:20   #98
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Reset. Ožežite.
I nakon "reseta" je netko glasao za Marasa?
agentRico is offline  
Old 12.09.2016., 21:21   #99
Picula je kopija Plenkovića.

Zašto bi građani na izborima glasali za kopiju, a ne za original?
plan is offline  
Old 12.09.2016., 21:21   #100
Ranko Ostojić objavio da će se kandidirati.
Rok is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:55.