Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 08:43   #5161
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
hrt bi trebala prodavati svoj proizvod....
ne nametati....

zelite gledati i slusati....platite....
ne zelite....ne platite....

neke dobre stvari ,koje smo naslijedili,smo razbucali....
jednu od najgorih firmi iz bivseg sustava branimo nakaradnim ovrhama....

tvornica lazi....

praonica novca....

agrokor je za njih mala beba....
kodiraj i ko hoće uberi preplatu- sve drugo je krađa i uhlebnička ucjena


Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
Točno oboje
...
nemam pojma koja je to piratska republika.
ukratko i otprilike ...... di mreže i crnjaka vadiš kad ti paše i sa njima radiš sta oš, a bez pisma i pečata
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
...I mali ivica je uhljeb jer samo trubi da su ovih 150 uhljebi i lopine što naravno odavno već svi znaju.A i mali ivica je koristio službeni auto sabora da se odveze do Vukovara
nekak mi taj promil države na grbi najlakši: košta ko crno pod noktom a važi ko crno na bijelom. k tome još pomogneš ove kaj ih pohlepne i zle banke (i pohlepne i zle državne korporacije i pohlepni i zli pretvorbenjački harambaše) očeju oderat za gaće i kožu na leđima.
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Old 14.12.2017., 08:58   #5162
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Kak urediti upravljanje HTV je drugo pitanje ali nije tema HTV, nego pljuckanje po Pernaru i ŽZ
točno.. upravljanje HTVom je nešto potpuno drugo od toga jel on potreban i čemu služi.

da.. post sam pisao kao komentar na ponovno nerazrađen i šupljikav Peranarov odnosno zidarski populistički pamflet

ti mu možeš bit advokat, to nije moj problem.. al se suzdrži od napada na druge ovak na finjaka i nauči prihvaćat različito mišljenje...
s tim i Pernar ima problema, zato i briše sve kaj mu se ne sviđa i blokira ljude

nisi komentirao čemu služe ti novci u HNB , nego je i tebi kao i Pernaru prihvatljivo da se to mimo zakona samo prebaci u kasicu kako kome paše?

nije nitko ni komentirao da bi Pernar iz Sabora smanjivao plaće voditeljima, prvenstveno Aci.. znači direktno miješanje u rad HTVa.. to je uostalom i više puta najavljivao... to te isto ne zanima...?
znači da OPET politika direktno mijenja ljude .... po čemu je to različito od HDZa?

kaže Pernar... rashodi HRT su 1,1 milijarde.. 900 kn ni uzeli iz HNBovih mrtvih kapitala... a sitna razlika bi se smanjili troškovi...
je li i tebi 20% razlike sitan iznos?

da li je i tebi sasvim ok i normalno ko i Pernaru da banka nema obaveznu rezervu pa bi u to posezao?..

zapravo ne čudi onda kakve slikovnice piše Pernar.. ono.. u rangu H.C.Andersena... e sad.. ko vjeruje u te slikovnice i pričice je druga stvar...
Frunky is offline  
Old 14.12.2017., 09:04   #5163
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
hrt bi trebala prodavati svoj proizvod....
ne nametati....

zelite gledati i slusati....platite....
ne zelite....ne platite....
djelomično se slažem, djelomično ne....

HTV treba postojati kao javni servis i stvarati svoj program...
i tu ne mislim na komercijalni skupi program.. mislim na dječji, dokumentarni program, poljoprivredne emisije, vijesti itd....

to od nekud treba financirati.... ok da ide iz proračuna, ali treba jasno znati gdje su namaknuta sredstva.. ne paušalno blebetnut.. uzet ćemo iz HNBa....

osobno mi je prihvatljiv i model kodiranja programa.. ali plaćao bih više MAXTV recimo pa bi dođao na isto...

ali da zbog HTVa poraste porez neki... to onda treba jasno reć ako imaš rupu od 1 milijardu u proračunu

e sad.. aaapsolutno je drugi par opanaka politizacija HTVa, vođenje i uređivačka politika....

tu se apsolutno slažem da bi trebali biti neutralni... no.... za to mora postojati konsenzus politike i nemiješanje....

čim jedan aspirant na neko visoko mjesto i prije same kampanje govori kako će smjenjivat urednike .. jel ti to nemiješanje ?

il ipak možemo to gledati kao osobne frustracije, osvetoljubivost, ego itd?
Frunky is offline  
Old 14.12.2017., 09:14   #5164
Ivan Pernar (Facebook)

Mislim da SDP griješi kada napada HDZ zbog povećanja minimalne plaće iako taj potez neće puno promijeniti.
Naime, postoji 100 drugih loših stvari zbog kojih bi HDZ trebalo napadati, to je prilika za prozivanje HDZ-a, a ne ovo.
Maras maše s 5 kuna i govori da će se za toliko povećati dnevna zarade za te ljude, da je to malo i nedovoljno.
To je zato jer Maras vjerojatno ima plaću 17.000 kn kao i ja, pa njemu 5 kuna na dan ne znači ništa ili vrlo malo. Ne shvaća da je tim ljudima svaka kuna dragocjena.
Podržat ću ovaj prijedlog vlade, a borit ću se rukama i nogama protiv uvođenja eura koji će dovesti do poskupljenja koja će srušiti standard građana.
Glasao sam prošli tjedan za smanjenje trošarina na rabljene automobile jer je to dobra odluka vlade, u korist građana - ali sam se istovremeno borio rukama i nogama protiv uvođenja poreza na nekretnine.
Mislim da SDP griješi u tome što apriori kritizira svaki vladin potez, na kraju krajeva Bačić je u pravu kada kaže Marasu da ako je to zanemarivo povećanje, zašto SDP nije povećao minimalnu plaću za isti iznos.
Moj je stav da je minimalna plaća i dalje premala i nedostatna za život ali ću podržati svako njeno povećanje bez obzira od koga taj prijedlog dolazio.

------------------------------

prvi put da vidim da Pernar racionalno bez demagogije i tenzija obrazloži svoj stav.. i da je nešto iskomunicirao normalno bez napadanja nekog ili nečeg.

kad bi na ovaj način komunicirao stalno.. možda bi mu više ljudi vjerovalo....

neću još bilježit plus, veli se da jedna lasta ne čini proljeće :-))

PS: iako sam jučer slušao raspravu u saboru... i dalo bi se oko tog poprilično polemizirati oko tog povećanja i reperkusija... al tema je Pero :-)
Frunky is offline  
Old 14.12.2017., 12:13   #5165
Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Kak urediti upravljanje HTV je drugo pitanje ali nije tema HTV, nego pljuckanje po Pernaru i ŽZ
Ti i pero trebate naučit čija je lova koh hnb-a i čemu služi.

Quote:
digiman kaže: Pogledaj post


ukratko i otprilike ...... di mreže i crnjaka vadiš kad ti paše i sa njima radiš sta oš, a bez pisma i pečata

nekak mi taj promil države na grbi najlakši: košta ko crno pod noktom a važi ko crno na bijelom. k tome još pomogneš ove kaj ih pohlepne i zle banke (i pohlepne i zle državne korporacije i pohlepni i zli pretvorbenjački harambaše) očeju oderat za gaće i kožu na leđima.
promil uz promil dođeš do velike love.

Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post

HTV treba postojati kao javni servis i stvarati svoj program...
i tu ne mislim na komercijalni skupi program.. mislim na dječji, dokumentarni program, poljoprivredne emisije, vijesti itd....
što će značit odmah ukinut 2 kanala jer daju gluposti i reprize reprizine reprize.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 14.12.2017., 15:20   #5166
Što se tiče hrt-a, ne smije se kodirati program. Treba biti dostupan svakom građaninu ove naše prekrasne zemlje. Što se financiranja tiče, ako ih se isplaćuje iz proračuna onda se iz igre izbacuju odvjetnici, javni bilježnici što mi predstavlja neopisivu sreću, jer naprosto ne mogu podnijeti da netko otvori word, klikne print i eto ti trošak od 800-1500kn za dvije minute rada kroz ovrhu i odvjetnički trošak

Ako ništa drugo smanjit će se bespotrebni troškovi koji padaju na leđa građana.
Quote:
sivkić kaže: Pogledaj post
promil uz promil dođeš do velike love.
offtopic isprika
Ispod dva promila ništa se ne broji
Orion1984 is offline  
Old 14.12.2017., 15:29   #5167
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Što se tiče hrt-a, ne smije se kodirati program. Treba biti dostupan svakom građaninu ove naše prekrasne zemlje. Što se financiranja tiče, ako ih se isplaćuje iz proračuna onda se iz igre izbacuju odvjetnici, javni bilježnici što mi predstavlja neopisivu sreću, jer naprosto ne mogu podnijeti da netko otvori word, klikne print i eto ti trošak od 800-1500kn za dvije minute rada kroz ovrhu i odvjetnički trošak

Ako ništa drugo smanjit će se bespotrebni troškovi koji padaju na leđa građana.
Orione.. ne stoji ti baš teza previše....

troškovi ovrhe padaju na leđa građana i naplaćuju se kroz samu ovrhu..

u tom smislu.. kolko su oni trošak na HRTu.. tolko i prihoda donose

ako nemaš troška ovrhe da bi se naplatio prihod , nemaš ni taj prihod...

pričali smo o troškovima redovnog poslovanja HRTa.. ne troškova naplate prihoda

e sad.. kako naplatit prihod.. odnosno nenaplaćenu pretplatu, ako nemaš instrument za to?

druga je stvar generalno koliko u (preveliki) troškovi ovrhe i kako to riješit
ne samo za HRT nego i generalno
Frunky is offline  
Old 14.12.2017., 15:52   #5168
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Što se tiče hrt-a, ne smije se kodirati program. Treba biti dostupan svakom građaninu ove naše prekrasne zemlje. Što se financiranja tiče, ako ih se isplaćuje iz proračuna onda se iz igre izbacuju odvjetnici, javni bilježnici što mi predstavlja neopisivu sreću, jer naprosto ne mogu podnijeti da netko otvori word, klikne print i eto ti trošak od 800-1500kn za dvije minute rada kroz ovrhu i odvjetnički trošak

Ako ništa drugo smanjit će se bespotrebni troškovi koji padaju na leđa građana.

offtopic isprika
Ispod dva promila ništa se ne broji
Ako će ih plaćat iz proračuna onda vlada treba donest i koeficjente za plaće i ostalo einanciranje a ne da to radi sadašnja ekipa.

A za ovrhe za svakoga moraš upisat sve podatke,a skupo je je su odvjetnicima dali mogućnost da "uzmu podizvođač" radova pa oba moraju zaradit al o tome pero ni riječi.

Bitno da se pred kraj zasjedanja javio a izmjena zakona o hrt je već bilo pa ga je ili prespavao ili odcirkusirao.

Kome treba 4 kanala kad je sve prije stalo na 2?
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 15.12.2017., 00:31   #5169
naš dragi Pero ne da je muškarac nego rastura ... nije zato čudna sva ova ujudurma na njega ... eto baš sinoć na oranicama sa super plavušom (da ga izdam).
Nisam ga stigao pozdraviti a i nije moje da mu smetam.
No u Staroj Savi slijedeći put kad mi dojde frend iz Londre ima duplu cugu .. go Pernar go ...
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 15.12.2017., 09:57   #5170
a taman sam ga bio pohvalio jučer...

jel neko gledao sabor jučer i raspravu o HRTu?:-)

Pernarius tipicus....

prvo izlaganje u ime kluba ŽZ.. 10 minuta. od toga Pernar barem 5 minuta o tome kako HRT ne zove njega i kako HRT njega osobno cenzurira...
JA, JA , JA I OPET JA

nešto kasnije replika nekome iz HDZa...
i Pero veli.... ok.. ja sam spreman prihvatiti Vaš zakon.. ako smijenite Stankovića... i onda cijela storija o Stankoviću i samo Stankoviću i njegovoj smjeni....
al je spreman podržat zakon uz taj uvjet

osobne frustracije i određeni status ili "moć".... eeeeeebeeeeena kombinacija.. eeebeeeena
Frunky is offline  
Old 15.12.2017., 10:17   #5171
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
i Pero veli.... ok.. ja sam spreman prihvatiti Vaš zakon.. ako smijenite Stankovića... i onda cijela storija o Stankoviću i samo Stankoviću i njegovoj smjeni....
al je spreman podržat zakon uz taj uvjet
znači pero je za politička postavljanja i smjenjivanja ljudi.U dlaku isti kao i dosadašnje ekipe kradeze/sdp/hns itd itd.. samo je iz druge strančice.I kako u bolje sutra s njim?Isto kao i s ovima sada.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 15.12.2017., 11:39   #5172
ccc o ovom Perinom gostovanju dalo bi se svašta napisat.. to neću...

https://www.youtube.com/watch?v=RA70KhZ8QyI&app=desktop

al ubila me u pojam izjava da kad bi oni došli na vlast da bi PDV bio maksmialno 15%

hehe.. novi moment:-)))
milijardicu iz HNBa, smanjit PDSV i prihode za 1/3.. ma išli naprijed ko expresni vlakić


ovaj Pero je toliki egotriper da to nisu istine.

i u ovom interviewu se vidi zakaj mu Stanković smrdi i zakaj ga nemrem podnest... ova sirota mu nemre parirat ni malo.. i totalno se zbuni na Perine fore tipa prekidanje pitanja, oslovljavanje imenom, prelazak na ti u toku razgovora itd...
a ježi ga.. Stanković se nije dao zaebavat s Palestinom pa Pero podvio repić...

dobar je Pero .. moram priznati... odličan manipulator.. odličan...
mogo bi bit ko Sanader po tom pitanju

EDIT: sorrryte al nemrem ne podijelit... PERO MASTER PLAN

veli Pero... imamo najviše otoka na Mediteranu, treb a igrdait smještajne kapacitete.. 30% za smještaj, 30% zelenila... DRŽAVA TREBA DATI KREDITE...

EDIT 2: kako bi Pero riješio INU...
pita voditeljica kako.. bi to riješio... veli Pero...dat ću im ponudu koju neće moći odbit.. Vi možete tako otežat uvjete poslovanja INI da jednostavno Mađari ne mogu više poslovat

majke mi mile... ove priče treba fakat imat želudac slušat.. i fakat treba bit lik za vjerovat ovom tipu

EDIT 3: "Vi možete uvest takve poreze bankama da banke jednostavno kažu, nama poslovanje u Hrvatskoj nije isplativo i da će same otić"

EDIT 4: U Kongu su rekli crnci.. nećemo mi vraćat dugove predsjednika kojeg su maknuli....
isto je i u Ekvadoru...

Zadnje uređivanje Frunky : 15.12.2017. at 11:57.
Frunky is offline  
Old 15.12.2017., 13:51   #5173
Frunky mržnja je poput otvorene rane...
Orion1984 is offline  
Old 15.12.2017., 14:24   #5174
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post
Frunky mržnja je poput otvorene rane...
glupost isto

ja ne znam od kud ti zaključuješ da ja mrzim Pernara?

zato jer ukazujem na nelogične i problematične postavke kod njega?

sory.. al ja ne želim da mi bude ko u Kongu ili Ekvadoru.. ili da budemo izolirani ko Sjeverna Koreja.

ne želim vaditi vize da bih išao u Sloveniju ili dalje u Europu....>

ne želim da mi kamata na kredit bude 70%

ne... ne želim ništa od toga jer si Pero hoće legalizirat travicu i to mu je cilj u životu i da se vidi na televiziji

sory.. ne na moj račun

a osim toga nije ponudio ništa drugo...

to nema veze s mržnjom nego sa zdravim razumom

sorkač Orion,.,. ja sam otplatio svoja 3 kredita.. znači otplativi su, Perna sere kvake po tom pitanju.. ne prodajem maglu i nisam čekao da mi ih država otplati ako sam ih uzeo da sebi poboljšam standard.

ne platim svaki račun na vrijeme.. zakasnim počesto.. ali ipak pazim da ne ode u rok da me stigne ovrha...

može se..

a slučajno i znam zbrajat i oduzimat i ponešto o poslovnim planovima i/ili proračunima...

pa znam da moraš imat i prihode i rashode uravnotežene... za razliku od Pere

i da bio sam ljut kad me lokalni dripac jak u politici odhebo bez obzira na stručnost u poslu....

i ne.. nisam za to.. da drugi dripci na višim funkcijama smjenjuju neke tamo ljude samo zato jer ih ne vole što je Pernar najavio kao jedna od svojih prvih poteza.... a jučer potvrdio da bi samo zato da se smijeni Stanković bio spreman podržati HDZov zakon....

i da.. vrlo me odbijaju ljudi koji vrijeđaju druge.. Pernar to čini svakodnevno...
za njega su svi glupi koji ne misle kao on... ma molim te...

kaj.. samo SVIJET PO PERNARU prolazi ?

ne Orione .. to nije mržnja.. više je tu iskustva, logike i razuma....

a ježi ga.. ako se tebi neda razmišljat o tome.. nije moj problem...

i opet po n-ti put... zašto misliš da ukazivanje na Probleme u Pernarovom izričaju vodi mržnja?

možda mi je samo cilj da neko ne nasjedne na šuplju priču kao mnogi?

po n-t put što misliš zašto Pernar briše i bloka sve koji ne misle kao on?

nisi komentirao moju analizu posta da mu od ovih 230 hiljada pratitelja 60% je izvan RH?.. to ignoriraš..

i sad si najozbilnije razmisli o mojoj sljedećoj rečenici.. pa ju primjeni na sebe...

ako Pernar može za sve govorit da nije htio da mu životom upravljaju gluplji od njega i da želi slobodno govoriti.. zašto bih ja bio uskraćen na pravo na takovo mišljenje i djelovanje? tu na forumu od tebe il nekog drugog il bilo gdj edrugdje

razmisli malo...

zar te zaista uvjerio da postoji samo Svijet po Pernaru ?
Frunky is offline  
Old 15.12.2017., 14:36   #5175
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
ja ne znam od kud ti zaključuješ da ja mrzim Pernara?
offtopic
Ne smijem komentirati znaš već.
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
po n-t put što misliš zašto Pernar briše i bloka sve koji ne misle kao on?
Kad je komentirao smrt onog čovjeka na Tuđmanovom grobu, napisao sam da nije primjereno i da to nije trebao napraviti i da nedostaje mu malo odgoja. Post nije bio obrisan.

p.s. nisam više frend sa njim više volim od vas tu saznati kaj lik radi
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
zar te zaista uvjerio da postoji samo Svijet po Pernaru ?
Pernar je samo predstavnik jedne ideje. Da sutra nestane ideja bi ostala. Što je ideja? Ideja je znanost, informatika, engleski jezik...sve kontra sadašnjim garniturama.

p.s. daj opusti se vidim da ti jugo udarilo u glavu popij si ko muško da te herc ne strefi

Zadnje uređivanje Orion1984 : 15.12.2017. at 14:47.
Orion1984 is offline  
Old 15.12.2017., 15:04   #5176
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
glupost isto

ja ne znam od kud ti zaključuješ da ja mrzim Pernara?

zato jer ukazujem na nelogične i problematične postavke kod njega?

sory.. al ja ne želim da mi bude ko u Kongu ili Ekvadoru.. ili da budemo izolirani ko Sjeverna Koreja.

ne želim vaditi vize da bih išao u Sloveniju ili dalje u Europu....>

ne želim da mi kamata na kredit bude 70%

ne... ne želim ništa od toga jer si Pero hoće legalizirat travicu i to mu je cilj u životu i da se vidi na televiziji

sory.. ne na moj račun

a osim toga nije ponudio ništa drugo...

to nema veze s mržnjom nego sa zdravim razumom

sorkač Orion,.,. ja sam otplatio svoja 3 kredita.. znači otplativi su, Perna sere kvake po tom pitanju.. ne prodajem maglu i nisam čekao da mi ih država otplati ako sam ih uzeo da sebi poboljšam standard.

ne platim svaki račun na vrijeme.. zakasnim počesto.. ali ipak pazim da ne ode u rok da me stigne ovrha...

može se..

a slučajno i znam zbrajat i oduzimat i ponešto o poslovnim planovima i/ili proračunima...

pa znam da moraš imat i prihode i rashode uravnotežene... za razliku od Pere

i da bio sam ljut kad me lokalni dripac jak u politici odhebo bez obzira na stručnost u poslu....

i ne.. nisam za to.. da drugi dripci na višim funkcijama smjenjuju neke tamo ljude samo zato jer ih ne vole što je Pernar najavio kao jedna od svojih prvih poteza.... a jučer potvrdio da bi samo zato da se smijeni Stanković bio spreman podržati HDZov zakon....

i da.. vrlo me odbijaju ljudi koji vrijeđaju druge.. Pernar to čini svakodnevno...
za njega su svi glupi koji ne misle kao on... ma molim te...

kaj.. samo SVIJET PO PERNARU prolazi ?

ne Orione .. to nije mržnja.. više je tu iskustva, logike i razuma....

a ježi ga.. ako se tebi neda razmišljat o tome.. nije moj problem...

i opet po n-ti put... zašto misliš da ukazivanje na Probleme u Pernarovom izričaju vodi mržnja?

možda mi je samo cilj da neko ne nasjedne na šuplju priču kao mnogi?

po n-t put što misliš zašto Pernar briše i bloka sve koji ne misle kao on?

nisi komentirao moju analizu posta da mu od ovih 230 hiljada pratitelja 60% je izvan RH?.. to ignoriraš..

i sad si najozbilnije razmisli o mojoj sljedećoj rečenici.. pa ju primjeni na sebe...

ako Pernar može za sve govorit da nije htio da mu životom upravljaju gluplji od njega i da želi slobodno govoriti.. zašto bih ja bio uskraćen na pravo na takovo mišljenje i djelovanje? tu na forumu od tebe il nekog drugog il bilo gdj edrugdje

razmisli malo...

zar te zaista uvjerio da postoji samo Svijet po Pernaru ?
uf uf svjet prema pernaru, imaš i kompleksniji problem od mržnje prema malom ivici; precjenjuješ ga i doživljavaš puno ozbiljnije neg kaj siroti sam sebe doživljava.
nije la commedia u "svjetu po prenaru" neg je la commedia u "pernar u svjetu saborskih medioritetskih uguženjaka" - nisu saborske seanse, zasjedanja ozbiljnih moralnih demokratskih zakonodavaca neg pohlepna i sebična piljarija na nivou ribanja i ribarskog prigovaranja
__________________
outer space employment agency: "Na craze world be dat, no be outside buhari dey, na craze man be dat, Animal in craze man skin - bist of no nation"
digiman is offline  
Old 15.12.2017., 18:48   #5177
Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post
ccc o ovom Perinom gostovanju dalo bi se svašta napisat.. to neću...

https://www.youtube.com/watch?v=RA70KhZ8QyI&app=desktop


i u ovom interviewu se vidi zakaj mu Stanković smrdi i zakaj ga nemrem podnest... ova sirota mu nemre parirat ni malo.. i totalno se zbuni na Perine fore tipa prekidanje pitanja, oslovljavanje imenom, prelazak na ti u toku razgovora itd...
a ježi ga.. Stanković se nije dao zaebavat s Palestinom pa Pero podvio repić...

i danas je spominjao acu u saboru. ima psiho pik na njega.
sramotno se ponaša prema stankoviću, povrijeđena veličina.
još ga ego boli jer ga je stanković razotkrio. koji jadnik.



Quote:
Frunky kaže: Pogledaj post

EDIT: sorrryte al nemrem ne podijelit... PERO MASTER PLAN

veli Pero... imamo najviše otoka na Mediteranu, treb a igrdait smještajne kapacitete.. 30% za smještaj, 30% zelenila... DRŽAVA TREBA DATI KREDITE...

misliš da je to slučajno lupio?

sponzor živog zida je propali poduzetnik vicencio blagaić

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrva...-zida/4742954/


http://www.index.hr/vijesti/clanak/v...le/922995.aspx


http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20...dmagazin01.asp
Quote:
Izgradit ćemo grad
za 100.000 stanovnika
naravno tražio je državnu lovu
i prenamjenu poljoprivrednog zemljišta u građevinsko
milko84 is offline  
Old 16.12.2017., 09:46   #5178
Quote:
milko84 kaže: Pogledaj post
i danas je spominjao acu u saboru. ima psiho pik na njega.
sramotno se ponaša prema stankoviću, povrijeđena veličina.
još ga ego boli jer ga je stanković razotkrio. koji jadnik.
Stanković je jadnik. Taj čovjek uopće ne priznaje da je na našu zemlju izvršena agresija. On putem javne televizije propagira da je to bio građanski rat.

Sad ako vas to ne smeta, i ako vas ne smeta što takav čovjek radi na hrt-u...ne znam što bi vam rekao.
Orion1984 is offline  
Old 16.12.2017., 10:01   #5179
Quote:
Orion1984 kaže: Pogledaj post

Pernar je samo predstavnik jedne ideje. Da sutra nestane ideja bi ostala. Što je ideja?
Hebeš samu ideju ako nije provedljiva.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Old 17.12.2017., 10:39   #5180
SVJETSKA zdravstvena organizacija (WHO) potvrdila je da medicinska marihuana nema štetnih posljedica na zdravlje.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/w...e/1013580.aspx
Orion1984 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:18.