Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2017., 16:55   #81
Quote:
moskvich kaže: Pogledaj post
Mislio sam da je tema davno ugasena, kad ono vidim zivo;-) Ugl, prije par dana smo se sreli i jedino sto mogu reci je zali Boze vremena... Popricali i na svako moje pitanje je uslijedilo "pa...vidjet cemo se...pa ima vremena... pa komplicirano je.." Drugim rijecima, cura ocito ima nekoga tko joj je zanimljiv, ja sam joj ok kao neka druga/treca opcija ako joj ne uspije ovo prvo, a i uvijek godi neciji interes, no kaj se mene tice kraj price.
Sve joj je nešto komplicirano...
Ajde drago mi je da si rijesio dilemu iako je bilo odmah očigledno da nije zainteresirana zbog njezinog nezrelog pristupa.
Drugi put bolje probaj procijeniti nečiju (ne)zainteresiranost i nemoj ulaziti u nekakav 'small talks' koji te zbunjuje, samo pozdraviš iz pristojnosti i bok, sasvim dovoljno za osobu koju si vidio praktički jednom jer za sve postoji vrijeme i mjesto, a to sigurno nije tramvaj ili negdje u hodu. I uvijek traži curu broj čisto ako naletiš na neku ozbiljniju da te shvati ozbiljno jer emancipacija u tom dijelu još nije uznapredovala
Sretno.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.
funkygirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger