Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2017., 18:32   #6381
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ok. Slazem se s tim kada taktike primjenjujes na normalnom covjeku ali ovdje se ne radi o normalnim osobama i opasno se sa njima puno petljati na bilo koji nacin. Treba otici jer svasta zabrijavaju u glavi.



Baš to!!!Ja sam isto pokušala s tim da malo ja njega jebem u zdrav mozak(kao,da vratim istom mjerom).Inače sa svima izađem na kraj ali sa pacijentom...nemoguće.
Ali stvarno,to što oni sebi slažu scenarije u glavi po potrebi,što toliko iskrive određenu situaciju i vrte je po potrebi;jedan dan je ovako,drugi dan je onako,ne,ja to nisam rekao,prebacuju fokus prepirke s jedne teme na drugu,pa nazad na prvu,odnosno drugu ali ne...zapravo on uopće ne priča o tome...I tako dalje i tako dalje,samo se vrte u krug.
Zato i kažem da to u samom startu treba sasjeći a njih ignorirati.
Ne mogu dovoljno naglasiti koliko ih je bitno ignorirati-SVE,pozive,poruke...sve sve sve.
I uopće se ne upuštati u raspravu s takvim osobama jer ste pušiona,u samom startu.Nemate um takve bolesne i sjebane osobe i ne možete jednostavno tako razmišljati.Odnosno,ako i možete,to radite sa naporom dok je njima to sasvim prirodno.Zato i jesu pacijenti.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 18:42   #6382
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Ok. Slazem se s tim kada taktike primjenjujes na normalnom covjeku ali ovdje se ne radi o normalnim osobama i opasno se sa njima puno petljati na bilo koji nacin. Treba otici jer svasta zabrijavaju u glavi.
A koje bi po tebi bile "normalne" osobe koje nekog psihički ili fizički maltretiraju? Meni je to sve isto, zlostavljač je zlostavljač odnosno idiot je idiot. Nije to petljanje s tim osobama jednostavno idiotu daš do znanja da je idiot i zauzmeš se za sebe i onda se idioti povlače jer su svjesni da su prokuženi. A ako je teži psihijatrijski slučaj, onda je to za ustanovu, onda tu nikakvo zauzimanje za sebe ne pomaže i ignoriranje je u tom trenutku najbolji način.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.
funkygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 18:49   #6383
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post





Baš to!!!Ja sam isto pokušala s tim da malo ja njega jebem u zdrav mozak(kao,da vratim istom mjerom).Inače sa svima izađem na kraj ali sa pacijentom...nemoguće.
Ali stvarno,to što oni sebi slažu scenarije u glavi po potrebi,što toliko iskrive određenu situaciju i vrte je po potrebi;jedan dan je ovako,drugi dan je onako,ne,ja to nisam rekao,prebacuju fokus prepirke s jedne teme na drugu,pa nazad na prvu,odnosno drugu ali ne...zapravo on uopće ne priča o tome...I tako dalje i tako dalje,samo se vrte u krug.
Zato i kažem da to u samom startu treba sasjeći a njih ignorirati.
Ne mogu dovoljno naglasiti koliko ih je bitno ignorirati-SVE,pozive,poruke...sve sve sve.
I uopće se ne upuštati u raspravu s takvim osobama jer ste pušiona,u samom startu.Nemate um takve bolesne i sjebane osobe i ne možete jednostavno tako razmišljati.Odnosno,ako i možete,to radite sa naporom dok je njima to sasvim prirodno.Zato i jesu pacijenti.
Krivo. Nisam mislila da se s njima ulazi u rasprave nego jednostavno idiotu dati do znanja da te ne može zajebavati i treba se zauzeti za sebe. Treba ih izmanipulirati, poniziti i dat im do znanja da su najveći jadnici. Svjesni su oni toga itekako samo što bi priznavanjem toga išli protiv sebe pa ispipavaju granicu do koje mogu dalje. Nakon toga napraviti rez i prekid komunikacije s takvim. Kad vide da ne mogu dalje i da su prokuženi povlače se. Oni su kukavice i vjerujte da se boje svakoga tko im pokaže zube, a sebi time olakšate sve i riješite se budale momentalno.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.
funkygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 18:58   #6384
To funkcionira u nekoj drugoj situaciji,npr. na poslu,školi ili dalje,u vezi to drugačije funkcionira.Još pogotovo ako si zatelebana pa ne vidiš dalje od svog nosa.
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 19:20   #6385
Quote:
Rippersenzibilna kaže: Pogledaj post
To funkcionira u nekoj drugoj situaciji,npr. na poslu,školi ili dalje,u vezi to drugačije funkcionira.Još pogotovo ako si zatelebana pa ne vidiš dalje od svog nosa.
Na poslu se ne bi nikad tako razgovarala s nekim. Zauzmeš se za sebe, ali ne na taj način, mislim da to nije bas prikladno za poslovne situacije dok u ovakvim ljubavnim situacijama itekako funkcionira, samo moraš prvo dovoljno sebe voljeti bez obzira koliko si zatelebana da bi to imalo efekta. Sve ovisi, od nekih idiota dovoljno se samo maknuti, od nekih nije. Kod onih kod kojih nije dovoljno ovo fukcionira jako dobro, postediš sebe patnje i negativnih osjećaja. To je ujedno i dobra terapija.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.
funkygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 10:32   #6386
Quote:
funkygirl kaže: Pogledaj post
Krivo. Nisam mislila da se s njima ulazi u rasprave nego jednostavno idiotu dati do znanja da te ne može zajebavati i treba se zauzeti za sebe. Treba ih izmanipulirati, poniziti i dat im do znanja da su najveći jadnici. Svjesni su oni toga itekako samo što bi priznavanjem toga išli protiv sebe pa ispipavaju granicu do koje mogu dalje. Nakon toga napraviti rez i prekid komunikacije s takvim. Kad vide da ne mogu dalje i da su prokuženi povlače se. Oni su kukavice i vjerujte da se boje svakoga tko im pokaže zube, a sebi time olakšate sve i riješite se budale momentalno.
Meni se čini da ti baš i nemaš iskustva s takvim vezama. Promptni odjeb i ignoriranje bilo kakvih pokušaja kontakata jest zauzimanje za sebe i dugoročno najbolji način da se riješiš takvih osoba. Druga stvar je npr. u poslovnim odnosima gdje često ne možeš baš maknuti se, ali možeš pokazati zube jer te nitko neće prebiti, a i imaš možda nekog kome se možeš obratiti.
Dakle, jedna stvar su ljubavne veze, druga stvar su ostali odnosi.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 12:38   #6387
Funkygirl, nije dobro inace biti tvrdoglav a ponajmanje u situacijama koje, cini se, nisi prosla. Nemoj me pogresno shvatiti ali po upisima nisi.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:55   #6388
Što bi rekli za tipa koji se jedno vrijeme trudi oko cure, kad vidi da nema pomaka, krene se nabacivati njenoj kolegici a kad se ova pokrene odjebe je.
Nakon nekog vremena opet počme oko prve cure tobože uspostavljati kontakt, igrati neke psiho igrice (neću ulaziti u to) kad nakon dužeg vremena ženskoj bude dosta i reagira on se predstavlja da je u stabilnoj vezi i nagovara svoju curu koja mu je u biti daljnja rodica da ovu opere. Al se isto ne miče sa svojim psiho igrama da bi se na kraju čulo da se ženi a lik se uopće nije oženija. Što biste rekli koji je to profil ličnosti? Što je to? Rekla sam sve što sam mislila samo me zanima kako ga vi vidite?
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:57   #6389
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Što bi rekli za tipa koji se jedno vrijeme trudi oko cure, kad vidi da nema pomaka, krene se nabacivati njenoj kolegici a kad se ova pokrene odjebe je.
Nakon nekog vremena opet počme oko prve cure tobože uspostavljati kontakt, igrati neke psiho igrice (neću ulaziti u to) kad nakon dužeg vremena ženskoj bude dosta i reagira on se predstavlja da je u stabilnoj vezi i nagovara svoju curu koja mu je u biti daljnja rodica da ovu opere. Al se isto ne miče sa svojim psiho igrama da bi se na kraju čulo da se ženi a lik se uopće nije oženija. Što biste rekli koji je to profil ličnosti? Što je to? Rekla sam sve što sam mislila samo me zanima kako ga vi vidite?
Da bi lik *eba i pticu u letu, da zavodi jer mu je dosadno. Mozda je i patoloski lazljivac?

Mene se jedan uhvatio, naporak ko krpelj preko poruka. Ja mu jedan dan rekla: Mozemo nastavit komunicirati, ali bez upucavanja .Kad eto ti te đavle, on mi rekao da sam umisljena ako mislim da mi se on upucava i da san ja ta koja bi se trebala njega hvatati i zasto bi se on mene hvatao. Ja mu rekla: Pa lipa san, pametna i znan dobro kuhat.

Nakon toga prekid komunikacije
Yessss, next please.
Sad san napokon skuzila kako ih selektirati, a ne da svaki put padnen na glupe fore.
Splićankaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 23:25   #6390
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ti baš i nemaš iskustva s takvim vezama. Promptni odjeb i ignoriranje bilo kakvih pokušaja kontakata jest zauzimanje za sebe i dugoročno najbolji način da se riješiš takvih osoba. Druga stvar je npr. u poslovnim odnosima gdje često ne možeš baš maknuti se, ali možeš pokazati zube jer te nitko neće prebiti, a i imaš možda nekog kome se možeš obratiti.
Dakle, jedna stvar su ljubavne veze, druga stvar su ostali odnosi.
Pa upravo iz svog iskustva i pišem, a svaka devijacija u mozgu kod takvih osoba je različita. U mom slucaju ignoriranje nije bilo učinkovito, tek pokazivanje zubiju kao oštar pas je udaljilo tu osobu od mene. Ne moraš mi objašnjavati što su ljubavne veze, imam iskustva, jedino je sreća u nesreći da nije bilo fizičkog maltretiranja, tek bi tu reagirala istom mjerom plus momentalno micanje i prijava, ali ovo je bio slučaj s psihičkom manipulacijom koja mu je bila prioritet...e sad pustiti bolesnika da ti radi neugodnosti i jaše konstantno po glavi unatoč mojim ignoriranjima, kod mene ne prolazi. Takvih se treba riješiti odmah i s oštrim stavom. Jedino ako je baš neki još teži psihički poremećaj, onda za to postoje određene službe.
Govorim iz svog iskustva, zato sam i napisala u prethodnom postu da se od nekog dovoljno samo maknuti, dok s nekima to baš i ne ide tako lako.
__________________
Ništa nije skuplje od početka.

Zadnje uređivanje funkygirl : 16.03.2017. at 23:38.
funkygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 00:09   #6391
Quote:
Splićankaa kaže: Pogledaj post
Da bi lik *eba i pticu u letu, da zavodi jer mu je dosadno. Mozda je i patoloski lazljivac?

Mene se jedan uhvatio, naporak ko krpelj preko poruka. Ja mu jedan dan rekla: Mozemo nastavit komunicirati, ali bez upucavanja .Kad eto ti te đavle, on mi rekao da sam umisljena ako mislim da mi se on upucava i da san ja ta koja bi se trebala njega hvatati i zasto bi se on mene hvatao. Ja mu rekla: Pa lipa san, pametna i znan dobro kuhat.

Nakon toga prekid komunikacije
Yessss, next please.
Sad san napokon skuzila kako ih selektirati, a ne da svaki put padnen na glupe fore.
Svaka ti čast!! Dobra spika i slabić mora utec.
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 23:46   #6392
Procitala sam jedan dio teme, nisam sve ima previše toga pa ne znam dal se pojavilo ovo pitanje. Mene sad zanima dal takve osobe primjenjuju isti obrazac ponasanja i u buducim vezama ili mozda shvate kad budu ostavljeni da su nešto zajebali
ghosttownx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 03:10   #6393
Ne shvate nikada jer to nisu normalne osobe koje su sposobne spoznati koncept krivice.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 17:50   #6394
Obrazac je redovno isti,rijetka su odstupanja.Nisu baš toliko maštoviti
(to i je meni najiritantnije,vidiš jednoga,vidio si ih sve)
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:18   #6395
To je dobro. Kasnije ih lakse prepoznas.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:50   #6396
Baš to...ja ih prepoznajem na osnovu nekih banalnih izjava;jbg,prošla sam tu školu,tko god da je vjerujem da se ne može dva puta zajebati
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 01:50   #6397
Ne moze. Vjeruj
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 02:14   #6398
Quote:
funkygirl kaže: Pogledaj post
A ako je teži psihijatrijski slučaj, onda je to za ustanovu, onda tu nikakvo zauzimanje za sebe ne pomaže i ignoriranje je u tom trenutku najbolji način.
.. mislim da je ignore u svakom slucaju najbolji nacin

ali tema je o vezi .. dakle .. ignore je odavno izgubljena mogucnost
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 02:42   #6399
Zasto? Odlucis prekinuti i ignore svaki pokusaj kontakta
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2017., 14:02   #6400
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Zasto? Odlucis prekinuti i ignore svaki pokusaj kontakta
Slazem se, naravno da je to razumno i zdravo rjesenje u bilokojem patoloskom odnosu ali sam shvatio kontekst naslova teme da se radi o duljoj vezi iz koje se ljudi nisu iscupali na vrijeme pa ih je kostalo svakakvih cuda i sad sta mozes nego o znakovima koji ukazuju na problem(e) takvog "odnosa" .. Mislim to je bolest .. I to zarazna i ako nema covjek karaktera odnosno nije odlucan moze zaglibiti citav zivot da se nikad ne osvrne

Imo sam ja iskustava i platio cijenu ciscenja pa razumijem i suosjecam sa zrtvama .. Cak i sa onima sa druge strane medalje ..

Ponavljam slazem se sa predlozenim rjesenjem tog problema i siguran sam da bi svatko zelio prekinuti takav odnos
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger