Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2017., 17:40   #181
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Tako je. Postoji teorija da sve ratove pokreću muškarci prema kojima su žene bile okrutne. Prvi poznati rat u povijesti, Trojanski, je počeo zbog žene.
Ali vidiš, kad su Rimljani oteli Sabinjanima žene, one su stale među njih i spriječile rat
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 19:49   #182
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Onaj ga je savjetovao da nabaci mišiće kako bi mogao prebit onog njenog

Samo što se zajebao malo. Jer u teretani niti rastu muda, niti će se naučit tući. Bolje da mu je savjetovao upisivanje neke borilačke vještine. Samo što treba proći neke 2 godine da bi naučio nešto, a do tada ko živ ko mrtav.

Lik nas je sve popljuvao da smo dali loše savjete i onda je on dao savjet koji je gori od svih naših zajedno i to dva puta
Sjedi, jedan! klokanovcu rezoniranje ide bolje. Da, savjet je bio da nabaci mišiće da mu se ekipa za početak više ne podsmjehuje u lice i da ne zbijaju s njim zlobne šale, a ne da sutra postane lokalni kabadahija koji šora imigrante i u pothodnicima ženama otima torbice
Lik ide na fakultet a ne u osnovnu školu, ako se sad ne trgne ostat će luzer na kojem će se debili otresati ostatak života.
I teretana zbilja čini čuda za samopouzdanje jer ne postoji lik na ovom svijetu koji ne bi htio biti mišićav-i ne djelim savjete koje nisam sam isprobao, šteta samo što se mojim primjerom ne povodi više ekipe na forumu pa makar sekcija komentara u tom slučaju ostala pusta
A da li moj savjet išta vrijedi, evo, odgovorno ti tvrdim da mi se ti i tebi slični možete smijati samo incognito preko ekrana a da mi se ovakav slučaj kakav se desio autoru može dogoditi jedino na onaj dan kad će hrvatska postati jedna od najrazvijenijih država u eu i na svijetu

P.S. Što se zadnje rasprave tiče, mislim da je Dostojevski napisao da muškarac mora biti okrutan
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 19:57   #183
Quote:
Goc-369 kaže: Pogledaj post
Sjedi, jedan! klokanovcu rezoniranje ide bolje. Da, savjet je bio da nabaci mišiće da mu se ekipa za početak više ne podsmjehuje u lice i da ne zbijaju s njim zlobne šale, a ne da sutra postane lokalni kabadahija koji šora imigrante i u pothodnicima ženama otima torbice
Lik ide na fakultet a ne u osnovnu školu, ako se sad ne trgne ostat će luzer na kojem će se debili otresati ostatak života.
I teretana zbilja čini čuda za samopouzdanje jer ne postoji lik na ovom svijetu koji ne bi htio biti mišićav-i ne djelim savjete koje nisam sam isprobao, šteta samo što se mojim primjerom ne povodi više ekipe na forumu pa makar sekcija komentara u tom slučaju ostala pusta
A da li moj savjet išta vrijedi, evo, odgovorno ti tvrdim da mi se ti i tebi slični možete smijati samo incognito preko ekrana a da mi se ovakav slučaj kakav se desio autoru može dogoditi jedino na onaj dan kad će hrvatska postati jedna od najrazvijenijih država u eu i na svijetu

P.S. Što se zadnje rasprave tiče, mislim da je Dostojevski napisao da muškarac mora biti okrutan
Pa nisu mu se smijali zbog fizičkih nedostataka

Daj se smiri i popij nešto
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 20:02   #184
Ah.. zašto su neke cure okrutne?

Zašto su općenito neki ljudi okrutni?

Zašto moramo lutati u tami?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 00:28   #185
O bože, on još o njoj razmišlja
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 08:55   #186
Quote:
Huorn kaže: Pogledaj post
Sve su žemske okrutne, pomiri se sa tim.
http://imgur.com/ngPQoYK
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:16   #187
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Tako je. Postoji teorija da sve ratove pokreću muškarci prema kojima su žene bile okrutne. Prvi poznati rat u povijesti, Trojanski, je počeo zbog žene.
Nije Helena odlučila da rat treba početi zbog nje.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:32   #188
Nijedan muskarac da ne zeli biti misicav? Onda bi teretana bilo vise nego birtija..
A birtija je definitivno vise
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 13:34   #189
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Nijedan muskarac da ne zeli biti misicav? Onda bi teretana bilo vise nego birtija..
A birtija je definitivno vise
Evo ja bi rado rađe u teretanu ali svaki put se zajebem i odem u birtiju!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 14:49   #190
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Nije Helena odlučila da rat treba početi zbog nje.
Ma pusti te priče, zlo podmuklo je to
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:00   #191
Quote:
USAisfreedom kaže: Pogledaj post
Tako je. Postoji teorija da sve ratove pokreću muškarci prema kojima su žene bile okrutne. Prvi poznati rat u povijesti, Trojanski, je počeo zbog žene.
Bilo ih je i prije.Zašto su neke cure okrutne? Učile su od najboljih.
__________________
O,čuješ li to,sveznajući,vidiš li? Zašto dopuštaš zloći da vlada dobrima? Zašto me je bacio u takvu nesreću? Možeš li to gledati,ako si uistinu gore?
Marija Jurić - Zagorka
fajterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 15:07   #192
Quote:
fajterina kaže: Pogledaj post
Bilo ih je i prije.Zašto su neke cure okrutne? Učile su od najboljih.
Majki?
Mihail Suslov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 16:30   #193
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
nisan se ovome nada od tebe
nastradamus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 00:04   #194
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Evo ja bi rado rađe u teretanu ali svaki put se zajebem i odem u birtiju!
A što ne bi kombinirao obje opcije, recimo, da odeš u teretanu prvo, pa poslije u birtiju i napiješ se ko letva? Ako te netko pita, kažeš da ti je bio težak dan.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2017., 03:26   #195
Spasio si se sta te odjebala.

Nisi to mogao znati, sta je tu je. Sad izvuci pouku iz ove situacije.
Mozda te ne bi uhvatila na zub da si joj poslao nesto u lezernijem stilu.
Ispao si dobar materijal za sprdnju, nazalost, jer je to neka praznoglava balavica kojoj je zabava ismijavanje drugih.

Zaboravi to i ubuduce nemoj bit toliko sluzben ni opsiran sa pozivom na cugu.
Budi sto kraci. Cuga veceras?
Pa nek se druga strana malo trese.

A ovaj tvoj nacin je malo prepristojan i boring za danasnji svijet.
__________________
Liječim sidu

Zadnje uređivanje NezaposlenUm : 19.03.2017. at 03:46.
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 14:08   #196
Sinoć sam dobio prijeteću poruku sa "lažnog profila" da cu dobiti batine zbog stvari koje sam radio u protekla tri mjeseca...Ne znam što da radim..


E ovako sad ću vam objaviti kompletan sadržaj poruka koje smo razmijenili pa da mi kažete da li sam zaslužio ovo...

Poruka broj 1:
Koju sam poslao par dana nakon što sam je upoznao

Bok, znam da sam ti rekao da nisam aktivan na fejsu ali volio bi da ostanemo u kontaktu a zaboravio sam tražiti tvoj broj telefona...

Ona mi je odgovorila mjesec dana kasnije
Što si me trebao, je li nešto u vezi faxa?

Poruka broj 2:
Ne, bio sam na predavanjima u proteklom periodu ali u prvoj smjeni. Bicu iskren volio bi malo bolje upoznati najljepsu curu u drugoj smjeni i ako nemaš ništa protiv možda bi mogli otici na kavu ovog vikenda..

njen odgovor je bio hvala na komplimentu ali ne mogu ovog tjedna

Poruka broj 3
koju sam poslao deset dana poslije

Da li si slobodna u petak(ovu sam poruku poslao u nedjelju)
Njen odgovor je bio dugo do petka

I napokon u srijedu sam joj poslao posljednju poruku
Petak?
Baš sam uporan xd..

I onda mi je ona poslala onaj video
Kassius Hero is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:40   #197
Ma pusti glupaču, nemoj joj se nikad više javiti, čak ni ako te kontaktira. Na ovu poruku s lažnog profila ja bih odgovorio "Puši kurac pederčino", ali možda to i nije najbolja opcija jer bi te lik stvarno mogao prebiti.
Možda bi čak najbolje bilo prijaviti tu poruku policiji zbog prijetnje i reci da imaš ideju tko bi to mogao biti pa im onda i reci.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:46   #198
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Sinoć sam dobio prijeteću poruku sa "lažnog profila" da cu dobiti batine zbog stvari koje sam radio u protekla tri mjeseca...Ne znam što da radim..


E ovako sad ću vam objaviti kompletan sadržaj poruka koje smo razmijenili pa da mi kažete da li sam zaslužio ovo...

Poruka broj 1:
Koju sam poslao par dana nakon što sam je upoznao

Bok, znam da sam ti rekao da nisam aktivan na fejsu ali volio bi da ostanemo u kontaktu a zaboravio sam tražiti tvoj broj telefona...

Ona mi je odgovorila mjesec dana kasnije
Što si me trebao, je li nešto u vezi faxa?

Poruka broj 2:
Ne, bio sam na predavanjima u proteklom periodu ali u prvoj smjeni. Bicu iskren volio bi malo bolje upoznati najljepsu curu u drugoj smjeni i ako nemaš ništa protiv možda bi mogli otici na kavu ovog vikenda..

njen odgovor je bio hvala na komplimentu ali ne mogu ovog tjedna

Poruka broj 3
koju sam poslao deset dana poslije

Da li si slobodna u petak(ovu sam poruku poslao u nedjelju)
Njen odgovor je bio dugo do petka

I napokon u srijedu sam joj poslao posljednju poruku
Petak?
Baš sam uporan xd..

I onda mi je ona poslala onaj video
Ne zabrinjavaj se zbog batina... Ovaj koji prijeti batinama je jak samo na rijecima, napravio je cak i lazni profil.. ma mislim
Da je mislio dati batine, vec bi ga ti sreo negdje u gradu

Vidim tu neku situaciju u kojoj se ta droljetina hrani tvojim uletom i prica svojem "razbijacu" kako joj ne das mira. Stvarno imas nos, na pravu si se zalijepio
Ignoriraj te majmune
Zentrix5900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 13:49   #199
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Nadam se da sam ovu temu otvorio na pravom mjestu. Ono što me zanima je zašto su neke djevojke okrutne i u kakvim situacijama je ovo ponašanje "normalno" i na neki način opravdano. Nemam previše iskustva sa ljepšim polom. Bio sam svega dva puta u vezi i da budem iskren samo sam 5 djevojaka pozvao van(dvije su pristale a tri su me u startu odbile).

Priča je sljedeća:

Prije dva mjeseca sam upoznao jednu djevojku na faxu. Narednih nekoliko dana mi je svaki dan prilazila i započinjala razgovor. Nakon što se ispostavilo da imamo jako puno toga zajedničkog odlucio sam je pozvati van. Nazalost u narednom periodu nije uopste dolazila na fax i nisam je mogao uživo pitati te sam odlucio joj poslati poruku putem fejsa.

Pošto mi nije odgovorila pretpostavio sam da nije zainteresirana te sam odustao od daljih pokušaja jer nisam htio da budem naporan. Međutim mjesec dana kasnije mi je "napokon" odgovorila na poruku (napisala je sljedeće...sto si me trebao je li nesto bitno?).

Bio sam iskren i napisao sam da bi volio da je bolje upoznam i da bi mogli ako ona to želi da odemo nekad na kavu. Njen odgovor je bio da je zauzeta ovog tjedna.

Deset dana kasnije tj juče sam joj poslao poruku i pitao sam je da li je slobodna za vikend. Sinoć u pola 2 mi je odgovorila tj poslala mi je video u kojem me neki njen decko/prijatelj ismijava, vrijeđa te mi prijeti a u pozadini se cuo ženski glas i smijeh(mislim da ih je bilo više ali možda griješim).Da li sam zaista toliko bio naporan da sam ovo zaslužio..

Znam da je duži post ali ako je neko imao živaca da ga pročita nadam se da će mi dati savjet.
Lako za nju. Ubuduce budi vrlo kratak i samo napisi: Jesi li za pizzu?

Manje je je vise
__________________
Liječim sidu
NezaposlenUm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 14:11   #200
Quote:
Kassius Hero kaže: Pogledaj post
Sinoć sam dobio prijeteću poruku sa "lažnog profila" da cu dobiti batine zbog stvari koje sam radio u protekla tri mjeseca...Ne znam što da radim..


E ovako sad ću vam objaviti kompletan sadržaj poruka koje smo razmijenili pa da mi kažete da li sam zaslužio ovo...

Poruka broj 1:
Koju sam poslao par dana nakon što sam je upoznao

Bok, znam da sam ti rekao da nisam aktivan na fejsu ali volio bi da ostanemo u kontaktu a zaboravio sam tražiti tvoj broj telefona...

Ona mi je odgovorila mjesec dana kasnije
Što si me trebao, je li nešto u vezi faxa?

Poruka broj 2:
Ne, bio sam na predavanjima u proteklom periodu ali u prvoj smjeni. Bicu iskren volio bi malo bolje upoznati najljepsu curu u drugoj smjeni i ako nemaš ništa protiv možda bi mogli otici na kavu ovog vikenda..

njen odgovor je bio hvala na komplimentu ali ne mogu ovog tjedna

Poruka broj 3
koju sam poslao deset dana poslije

Da li si slobodna u petak(ovu sam poruku poslao u nedjelju)
Njen odgovor je bio dugo do petka

I napokon u srijedu sam joj poslao posljednju poruku
Petak?
Baš sam uporan xd..

I onda mi je ona poslala onaj video
Pristup ti je koma.

Pocetna poruka zapocinje isprikom, potpuno nepotrebno. Tu vec dajes joj do znanja da puzis pred njom.

U drugoj poruci uletavas s totalno ljigavom spikom o najljepsoj curi.
Time joj opet podilazis i puzis.

Iz poruka se vidi da joj nisi interesantan i da joj nije do kave. Ti pokusavas jos nekoliko puta, a vec prvi odgovor je bio jasan. Da je htjela na kavu, predlozila bi vec ona neki termin.

Ne odobravam ruganje i sprdanje na tvoj racun, to je ruzno, al jasno ti pokazuje kakva je ona osoba, ja s takvom ne bih na kavu.

Sve u svemu, treba poraditi na pristupu, nekako je drugacije kad poziv na kavu je rezultat nekog razgovora i djeluje lezerno, a drugo je ovako s neba pa u rebra uletit s pozivom na kavu.
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger