Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2010., 02:43   #261
Quote:
Malina kaže: Pogledaj post
Ne zelim se skidati..jer mislim da treba zasluziti da se moje tijelo vidi kompletno golo..

Al zelim probati kako je to kupati se gol..
Koliko trazis da se tvoje telo vidi kompletno golo ? 100 eura za 10 sekundi jel moze ?

Nikada e nisi kupala gola ? Cudno ja sam mislio da se svi ljudi na svetu kupaju goli ne znam nekako mi je logicno da u kadu ili tus kabinu udjem go.

Salim se, naravno.

A sad ozbiljno:

Nikada nisam skinuo gace i kupao se tako jer nemam tu potrebu sta fali klasicnom kupanju u kupacim gacama.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 15.04.2010., 11:51   #262
Skinula bih se, nije mi to nešto strašno. I već jesam par puta.
Su.incotenible. is offline  
Old 15.04.2010., 12:48   #263
Dal je zbog nudizma bolje posjetiti Hvar ili Rab? Na Rabu ima vise FKK registriranih plaza, no na Hvaru je i FKK kamp ako se ne varam i dosta divljih plazica, opcenito molim nudiste da daju svoje misljenje, naravno bar oni koji su bili na jednom od spomenutih otoka...
Cura i ja smo se lani spremali na Rab, no nazalost to se izjalovilo, a sad je postao zanimljiv i Hvar...zanimaju nas divlje i registrirane FKK plaze.
Da ne ispadne krivo to sto se informiram samo za nudizam, ipak rijec je o dva znacajna otoka u hr turistickoj ponudi tako da uopce ne sumnjam u ostale zanimljivosti kulturno-ugostiteljsko-zabavnog karaktera...
-clansman- is offline  
Old 15.04.2010., 13:05   #264
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post

A sad ozbiljno:

Nikada nisam skinuo gace i kupao se tako jer nemam tu potrebu sta fali klasicnom kupanju u kupacim gacama.
Ne znaš dok ne probaš.
Ja recimo ne razumijem onu ekipu koja se kupa u 3-frtalj hlačama, meni je to koma Eventualno slip ako baš nisam na nudističkoj

Nema do osjećaja slobode dok si u vodi a nakon toga topline prilikom sunčanja (za razliku od mokrih gaća )
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Old 15.04.2010., 13:44   #265
Quote:
Zg_noj kaže: Pogledaj post
Ne znaš dok ne probaš.
Ja recimo ne razumijem onu ekipu koja se kupa u 3-frtalj hlačama, meni je to koma Eventualno slip ako baš nisam na nudističkoj
A zašto bi to bilo koma?
Zašto bi svi morali uočavati da ima veliku kitu i ogromna jaja koja mi vispafaju iz slip gaća? Pa da svi navaljuju na mene ili da me manje obdareni muški zatuku na plaži?
Ili da se bolje uopće ne kupam na plažama?

Ili što je s onima koji primejrice imaju ožiljke koje ne smiju izlagati suncu? Bolje da se uopće ni ne kupaju nego dase kupaju u majici, jel?

Ili s onima koji su blijede puti pa brzo izgore na suncu usprkos kremama i zaštiti? Baš je super kad ti prepone izgore?

Primjera kolko hoćeš, nek se svatko kupa kak mu je volja, dok je u skladu s pravilima određenima za dotičnu plažu. A na nudističkoj bih obučenima zabranio pristup.
Dufresne is offline  
Old 15.04.2010., 14:23   #266
hm.... na običnim plažama skinem grudnjak... ali ako samo na nekoj usamljenoj onda se skinem do kraja... nema mi većeg gušta nego leći na luftić i gola se sunčati i ljuljuškati na valovima...

jedino što mi je neugodno kad su oko mene stariji ljudi.... ne mogu si pomoći ali fakat mi je bed pred njima biti gola i njih vidjeti gole
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 15.04.2010., 14:24   #267
Quote:
supermonte kaže: Pogledaj post
Biste li se skinuli goli na plaže ili se već skidate????
Skidam se ali baš i ne nalazim na odobravanje okoline...
Šmrkljobacač is offline  
Old 15.04.2010., 15:01   #268
Quote:
Dufresne kaže: Pogledaj post
A zašto bi to bilo koma?
Zašto bi svi morali uočavati da ima veliku kitu i ogromna jaja koja mi vispafaju iz slip gaća? Pa da svi navaljuju na mene ili da me manje obdareni muški zatuku na plaži?
Ili da se bolje uopće ne kupam na plažama?

Ili što je s onima koji primejrice imaju ožiljke koje ne smiju izlagati suncu? Bolje da se uopće ni ne kupaju nego dase kupaju u majici, jel?

Ili s onima koji su blijede puti pa brzo izgore na suncu usprkos kremama i zaštiti? Baš je super kad ti prepone izgore?

Primjera kolko hoćeš, nek se svatko kupa kak mu je volja, dok je u skladu s pravilima određenima za dotičnu plažu. A na nudističkoj bih obučenima zabranio pristup.
Kaj tebe muči ?
Sad si naveo tako rijetke i glupe primjere da je to milina čitati...
Velika većina te ekipe u 3-frtaljnim gaćama ih nosi zato kaj su "modno osviješteni" za razliku od nas retro frikova u slip gaćicama koji smo predmetom ismijavanja istih pretpostavljam. Mene recimo moda ne zanima. A kako nisam iskompleksiran izgledom svoga tijela niti sadržajem svojih gaćica onda ću se odlučiti za opciju koja mi pruža maksimalan komfor i užitak, u ovom slučaju slip gaćicama, odnosno gol na nudističkoj plaži.

Pa nek gleda tko hoće
kog briga
__________________
Mačak Pero
R.I.P.
Zg_noj is offline  
Old 15.04.2010., 15:11   #269
Quote:
Zg_noj kaže: Pogledaj post
Kaj tebe muči ?
Sad si naveo tako rijetke i glupe primjere da je to milina čitati...
Velika većina te ekipe u 3-frtaljnim gaćama ih nosi zato kaj su "modno osviješteni" za razliku od nas retro frikova u slip gaćicama koji smo predmetom ismijavanja istih pretpostavljam. Mene recimo moda ne zanima. A kako nisam iskompleksiran izgledom svoga tijela niti sadržajem svojih gaćica onda ću se odlučiti za opciju koja mi pruža maksimalan komfor i užitak, u ovom slučaju slip gaćicama, odnosno gol na nudističkoj plaži.

Pa nek gleda tko hoće
kog briga
Sve pet. Tako i treba razmisljati
tea83 is offline  
Old 15.04.2010., 17:37   #270
Quote:
-clansman- kaže: Pogledaj post
Dal je zbog nudizma bolje posjetiti Hvar ili Rab? Na Rabu ima vise FKK registriranih plaza, no na Hvaru je i FKK kamp ako se ne varam i dosta divljih plazica, opcenito molim nudiste da daju svoje misljenje, naravno bar oni koji su bili na jednom od spomenutih otoka...
Cura i ja smo se lani spremali na Rab, no nazalost to se izjalovilo, a sad je postao zanimljiv i Hvar...zanimaju nas divlje i registrirane FKK plaze.
Da ne ispadne krivo to sto se informiram samo za nudizam, ipak rijec je o dva znacajna otoka u hr turistickoj ponudi tako da uopce ne sumnjam u ostale zanimljivosti kulturno-ugostiteljsko-zabavnog karaktera...
ako te stvarno zanimaju te informacije pronadji neki naturisticki sajt pa tamo trazi odgovore.
recimo ovdje
 
Old 17.04.2010., 11:11   #271
Quote:
Tony Clifton kaže: Pogledaj post
ako te stvarno zanimaju te informacije pronadji neki naturisticki sajt pa tamo trazi odgovore.
recimo ovdje
Ma to ti je sajt koji drže stranci, samo lova u pitanju. Brdo dobrih informacija imaš na Croatia naturally.
__________________
Naturizam
Forum
naturizam is offline  
Old 17.04.2010., 11:18   #272
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
jedino što mi je neugodno kad su oko mene stariji ljudi.... ne mogu si pomoći ali fakat mi je bed pred njima biti gola i njih vidjeti gole
eh, svi ćemo jednog dana biti stariji ljudi.. i odmah ti mogu reći da mi tad neće biti bed da me se vidi, niti da ja vidim druge, kao ni sada.
ako ljudi uživaju u tome kao i ti sada, što sad, prihvatiš to kao normalno i baš te briga, tu si zbog sebe a ne zbog bilo kog drugoga..
__________________
Naturizam
Forum
naturizam is offline  
Old 17.04.2010., 11:36   #273
Quote:
naturizam kaže: Pogledaj post
Ma to ti je sajt koji drže stranci, samo lova u pitanju. Brdo dobrih informacija imaš na Croatia naturally.
samo sam nabacio prvo sto mi je naletilo. poanta je bila da ljude ovdje zanima LJES, a to nema neke veze s naturizmom.
 
Old 17.04.2010., 11:39   #274
Slažem se, bolje bi bilo imati podforum na Lifestyle recimo, nego ovdje stavljati te teme...
__________________
Naturizam
Forum
naturizam is offline  
Old 19.04.2010., 14:40   #275
Quote:
Šmrkljobacač kaže: Pogledaj post
Skidam se ali baš i ne nalazim na odobravanje okoline...
potpuno te razumijem... ja i moj dragi dođemo na plažu, a sve žene počnu svojim muškima okretati glave i nagovaraju ih da se presele

a moj dragi uživa
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 19.04.2010., 15:05   #276
Ljudi moji, vi il ste ružno sanjali, il ste imali toliku nesreću da baš zalutate na nudističke plaže gdje primjećuju jedni druge. Tokom svog mojeg nudističkog staža (od 1992-) nikada nisam primjetio da bi netko buljio u nekoga a kamoli da im supruge okreču glave. Po nudističkim kampovima, ekipi je pravo ravno dal si obučen ili gol, nitko te ne jebe niti pol posto ako se normalno ponašaš. Di se vi to kupate?

Kajjaznam, kad sam u nudističkom kapu, tak mi je svejedno kaj su goli ljudi oko mene. Glavno je da sam ja gol i da uživam. Kad bih barem imao cijeli kamp sam za sebe...
kamarad Kolyia is offline  
Old 19.04.2010., 15:06   #277
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
potpuno te razumijem... ja i moj dragi dođemo na plažu, a sve žene počnu svojim muškima okretati glave i nagovaraju ih da se presele

a moj dragi uživa
ajde, ajde, nemoj baš toliko biti umišljena.
kamarad Kolyia is offline  
Old 19.04.2010., 15:09   #278
Quote:
kamarad Kolyia kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, vi il ste ružno sanjali, il ste imali toliku nesreću da baš zalutate na nudističke plaže gdje primjećuju jedni druge. Tokom svog mojeg nudističkog staža (od 1992-) nikada nisam primjetio da bi netko buljio u nekoga a kamoli da im supruge okreču glave. Po nudističkim kampovima, ekipi je pravo ravno dal si obučen ili gol, nitko te ne jebe niti pol posto ako se normalno ponašaš. Di se vi to kupate?

Kajjaznam, kad sam u nudističkom kapu, tak mi je svejedno kaj su goli ljudi oko mene. Glavno je da sam ja gol i da uživam. Kad bih barem imao cijeli kamp sam za sebe...
potpisujem....mada su moja iskustva vezana iskljucivo za 'divlje' nudisticke plaze, ali cak ni tamo nije nikad bilo nikakve neugode ili nelagode...
a to da bi se netko selio zbog nekog drugog tko je gol, to mi je totalna glupost, ne vjerujem ni najmanje...
-clansman- is offline  
Old 19.04.2010., 20:05   #279
Quote:
kamarad Kolyia kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, vi il ste ružno sanjali, il ste imali toliku nesreću da baš zalutate na nudističke plaže gdje primjećuju jedni druge. Tokom svog mojeg nudističkog staža (od 1992-) nikada nisam primjetio da bi netko buljio u nekoga a kamoli da im supruge okreču glave. Po nudističkim kampovima, ekipi je pravo ravno dal si obučen ili gol, nitko te ne jebe niti pol posto ako se normalno ponašaš. Di se vi to kupate?

Kajjaznam, kad sam u nudističkom kapu, tak mi je svejedno kaj su goli ljudi oko mene. Glavno je da sam ja gol i da uživam. Kad bih barem imao cijeli kamp sam za sebe...
bas to, kad bi se okretao za svakim ili svakom koji goli hodaju tamo brzo bi dobio vrtoglavicu. tko nije probao ne zna koliko je atmosfera u nudistickom kampu opustenija. tamo se stvarno nemas sta pravit frajer. sve je evidentno
 
Old 20.04.2010., 16:23   #280
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ima li nudizam u nekim slučajevima, možda i u većini, veze s egzibicionizmom? Vjerujem da sam onda i ja ako ne kao redoviti posjetitelj nudističkih plaža barem u svojoj nutrini solidan nudist. Jerbo što je kod mene slučaj, na primjer, da obožavam prošetavati gol na balkonu dok susjeda nasuprot prostire veš. Udaljenost nije prevelika i vjerujem da me može dobro promotriti kad je izazivam. Dočim je čujem da nešto šuška na svojoj terasi svlačim se do gola i priušćujem joj prizor; katkad se popnem na stolac kako bi mi zadnjica bila nešto iznad ograde i pošteno naguzim, katkad se tobože propinjem ne bih li visoko prebrisao staklo pa priljepim miška o stijenku. Radim vješto i nikad ne upućujem pogled prijeko. Rijetko se sretnemo jer nismo na istom ulazu pa mi je teško procijeniti što misli o svemu. Ali naposlijetku to i nije najbitnije, zar ne? Važno je da ja uživam u svojem nudizmu...
simpa egzibicionizam..ako se ona nebuni sve 5))
jupidu is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger