Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2009., 15:35   #1
Kvržica na peti

danas ja lezim ujutro i gledam tv i slucajno s rukom opipam neku kvrzicu na podrucju pete(tocnije malo iznad pete di je ova kost),na opip kvrzica je tvrda i kad je stisnem osjetim samo kost...ne sjecam se da sam udario negdje...nije ni poplavila nek je normalne boje,kaj bi to moglo bit
zeko331 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 09:29   #2
...........

npr moja mama ima isto tu kvržicu već par godina,a to joj je valjda nastalo od učestalog stajanja na poslu.Koliko sam ja upućeno u to,to je neka kost koja joj raste u peti,a da li je to isto tvoj slučaj to ti nebi znala reći sa sigurnošću
__________________
Pralina
tužna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 13:41   #3
Evo baš sam naletila na ovaj post, vidim da je već stari, ali bi me zanimalo što je na kraju bilo sa kvržicom?? Naime točno isto se i meni pojavilo (kvržica čvrta kao kost promjera cca. 1 cm iznad pete, uz vertikalnu kost. Ne boli, osim što me smeta kada čizme obučem).
PostIt09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 15:34   #4
dA to i ja imam, to je kost , drugacija konstrukcija noge , prije me malo bolilo kad bih jako stisnuo , ali sada sve noramalno ko normalna kost, na ljevoj i desnoj nozi
umjetnik1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 19:13   #5
To imaš oduvijek ili? Jer ja to imam valjda tek nekih mjesec dana pa ne znam ako je moguće da mi se sada tek tako kost izgradi...:/
PostIt09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 20:23   #6
Kurje oko !
__________________
U selu svi pošteni, a mog prasca nema...
Fra Ante is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 23:19   #7
Nije kurje oko... nit ne boli, nit ne izgleda tako (da bi bilo drugačije boje od kože) niti je na području gdje obično biva kurje oko... Kažem, odjednom se pojavilo a ko kost je...
PostIt09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.