Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2016., 09:48   #1
Šta napraviti?

U vezi sam 5 godina. Prekinuli ima nekoliko mjeseci jer on " ne može više " da bi mi se vratio nakon mj dana i dala sam opet šansu.Koju sam požalila kad sam u 11 mjesec našla dokaze što je on radio za tih mjesec dana pauze. Dopisivao se s nekom iz druge države, doveo je, vozio, plaćao večere i slično, i kao šlag na torti imao njene polugole slike u donjem rublju. Sve to je počelo i mjesec dana prije našeg prekida kada joj je komentirao slike po fejsu kako je dobra itd ( a što sam ja tek vidjela kasnije ). Kad sam mu rekla da znam, rekao je da ništa nije bilo s tom curom, da su se samo zezali i da nije spavao s njom niti da išta osjeća prema njoj. Slijepa budala je povjerovala i računajući da tada tehnički ni nismo bili skupa odlučila sam to zanemariti i oprostiti mu ne vjerujući da je bio u stanju uopće imati nekoga jer ja nisam s nikim ništa. Također je slao poruke prijateljima kroz taj mjesec kako se TA mala dobro ... to je završilo tako što se požalio tom istom prijatelju kako ga je mala odjebala i blokirala a on vozio u drugu zemlju da je iznenadi Kad sam ga pitala što je to pisao prijateljima ako ništa nije bilo rekao je da se tako oni rugaju i zezaju ..kao da ne shvatim ozbiljno.

Crv sumnje od tada ne jenjava. Ponukana činjenicom da je prekinuo jer ne može više a nalazio se s tom curom i ko zna s koliko njih još, pretpostavljam i iznajmio stan da ona može doći ovde postala sam osoba kakvu ne prepoznajem.. Pročačkala sam mu mobitel nekoliko puta i vidjela da ju je zvao nekoliko puta tokom perioda od 9-11 mjeseca kada smo mi opet bili službeno skupa i kada sam mu to rekla poludio je što mu ja čačkam po mob i rekao da ju je zvao jer je ostalo nešto njeno u njega, neka majica ili nešto da će joj on to vratiti .. zamislite.... na moje inzistiranje da je izbriše, nije.

Prošlo je sve to opet i sada sam ima nekoliko dana upala na fejs. U kojem me dočekalo carstvo komentara gdje komentira drugim curama kako su dobre, i to javno da cijeli fejs može vidjeti - ja ga nemam na fejsu, on ne želi da se imamo na fejsu - a sad znam i zašto Smiješno je što sam mu predbacivala kad je napravio fejs da će dodavat druge žene i dopisivat se na šta se on kleo i rekao da je to samo za igrice i za prijatelje. Od poslanih zahtjeva atraktivnim raznim curama do poruka koje su me natjerale da se tresem kao nikad u životu i ne vjerujem svojim očima da je to ista osoba koja meni govori svaki dan volim te. Sinoć sam upala opet u fejs, bio je vani i ujutro u 5 sati curi koju i ja znam šalje poruku kako mu je fina bila večeras, kako je se zeli nagledati dok se ne vrati na posao u drugu zemlju i kako je želi vodit na večeru. Cura naravno ništa ne odg.
U drugoj poruci s drugom zenskom traži od te neke druge cure da mu sredi prijateljicu da mogu u četvoro izlazit..

Postavljam si pitanje zašto moj dečko traži novu curu da ide na večere i piće i da mu neka random zenska namješta prijateljice ako sam ja s njim 5 godina? Ukratko - našu sliku nijednu nema na fejsu, nekolicina ljudi zna za nas, vjerojatno se i postavlja vani kao da je single. Ja sam duboko razočarana i povrijeđena jer kroz cijelu vezu nikad mi nije dao povod da pomislim išta ovako a kamoli nešto treće. Od 11 mjeseca se borim sa mislima, sa sumnjom, ne jedem i ne spavam, pogodilo me previše i usprkos njegovim opravdanjima ovo zadnje mi ne može opravdat. Ako mu kažem da sam mu gledala fejs, svakako će biti prekid jer sam to napravila već dva puta i oba puta sam mu priznala jer sam htjela ispast fer. Voljela bi s njim popričat da mi objasni te poruke al on je takav tip da će svaliti krivicu na mene da sam ja kriva šta sam gledala po mobitelu ..

E sad dolazi onaj najbitniji dio: da li mu reći da znam ? Posebice što planiramo sad putovat za Novu godinu a ja ne znam kako da uopće putujem i budem blizu osobe koja radi ovakve stvari.
SoakedInLuxury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 09:55   #2
zašto želiš bit i dalje u vezi s njim?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:03   #3
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
zašto želiš bit i dalje u vezi s njim?
Ne zelim. Ne znam. Voljela bi da mi kaze zašto to radi, čemu potreba za takvim nečim ako mu sve pružam? Znam samo da mi je teško pustit ga, prošli smo dosta toga u ovih 5 godina, najviše sam iznenađena da je to on, ta ista osoba .. i muči me to od 11 mjeseca .. Zvučat će malo grubo al ne želim vjerovat da je istina Očito sam ja zaljubljena u sjećanja i uspomene .. Ne želim vjerovat da sam potratila 5 god života na nešto što će sad ovako završit.
SoakedInLuxury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:06   #4
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Ne zelim. Ne znam. Voljela bi da mi kaze zašto to radi, čemu potreba za takvim nečim ako mu sve pružam? Znam samo da mi je teško pustit ga, prošli smo dosta toga u ovih 5 godina, najviše sam iznenađena da je to on, ta ista osoba .. i muči me to od 11 mjeseca ..
A ne voli te, eto zašto to radi, nije mu stalo do tebe al nije lud da ti to kaže. Ako ostaneš s njim, varat će te sve dok ga skroz ne ostaviš il ne nađe neku koja želi ostat s njim.

Čini se dosta neiživljenim likom, kolko imate godina?
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:07   #5
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Ne zelim. Ne znam. Voljela bi da mi kaze zašto to radi, čemu potreba za takvim nečim ako mu sve pružam? Znam samo da mi je teško pustit ga, prošli smo dosta toga u ovih 5 godina, najviše sam iznenađena da je to on, ta ista osoba .. i muči me to od 11 mjeseca ..
Po meni je doslo do zasicenja,pretpostavljam da je sa tom osobom tipkao i prije,odnosno za vrijeme vase veze,to ga je povuklo,odjebao tebe,prihvatio nju i onda vidio da ne moze nista sa njom jer zivi u drugoj drzavi ili se njoj nije svidio on i tako di ce drugdje nego opet tebi.
Ukratko,postala si sad druga i dok vidi da mu i dalje sve oprastas i nudis njemu nije lose zar ne? A tebi?
Definitivno nisam za drugu sansu al opet nismo ni svi isti,neko prasta tako nesto a netko ne. Kako god sretno ti do sljedeceg puta
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:07   #6
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
A ne voli te, eto zašto to radi, nije mu stalo do tebe. Ako ostaneš s njim, varat će te sve dok ga skroz ne ostaviš il ne nađe neku koja želi ostat s njim.

Čini se dosta neiživljenim likom, kolko imate godina?
Kasne dvadesete ..
SoakedInLuxury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:13   #7
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Kasne dvadesete ..
Koma... Nema ti tu pomoći, to je izgrađen čovjek, samo će te sve više prezirat što mu soliš pamet, možeš prekinut ili odabrat teški mazohizam, pa taj lik upada svakoj koja mu je na radaru da je pojebe, ne da je zasićen vašom vezom nego te uopće ne percipira kao osobu s osjećajima, ti si za njega klinički mrtva. Dečko ti je proračunato, sebično govno.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:16   #8
U jednu ruku sam ja pogriješila šta mu čačkam po mobitelu i fejsu, slazem se s time i u 5 god veze mu nikad nisam pogledala mobitel. Sad mu provjeravam stalno i ne mogu živjeti tako i sebe mučiti. Mene muči što on ne kaže ako me ne voli, pitala sam ga to kad sam otkrila slike i to .. ako me ne voli da ćemo prekinit i ok, svatko svojim putem na šta je on rekao da me hoće ženit i da me voli.. Znači ja sam bila spremna na prekid tada, i da je rekao da me ne voli pomirila bi se s time al ovo je čisto psihičko mučenje jer ja već noćima niti spavam niti jedem. Grize me što on to radi i onda dođe meni i ljubi me i govori mi da me voli ...
SoakedInLuxury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:20   #9
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
U jednu ruku sam ja pogriješila šta mu čačkam po mobitelu i fejsu, slazem se s time i u 5 god veze mu nikad nisam pogledala mobitel. Sad mu provjeravam stalno i ne mogu živjeti tako i sebe mučiti. Mene muči što on ne kaže ako me ne voli, pitala sam ga to kad sam otkrila slike i to .. ako me ne voli da ćemo prekinit i ok, svatko svojim putem na šta je on rekao da me hoće ženit i da me voli.. Znači ja sam bila spremna na prekid tada, i da je rekao da me ne voli pomirila bi se s time al ovo je čisto psihičko mučenje jer ja već noćima niti spavam niti jedem. Grize me što on to radi i onda dođe meni i ljubi me i govori mi da me voli ...
Pa kad ljudi rade sve da bi se vratili svojoj voljenoj koja u tom trenutku kad je svrljao sa drugom nisi bila tak voljena

Iskreno,mislim da bus najebala jos vise ako bus nastavila takav zivot dalje sa njime jer cini mi se da i tvoja ljubav prema njemu je sad pod upitnikom a jos gore je kad krenu ljubomore,razmisljanja di je,sta je,sa kime je ... pa sad,dal se ti vidis u tome? Ako mozes preko toga,ako se vidis i dalje sa njime onda mu pruzi priliku ali ja osobno ne bi jer to za mene vise nije ni ljubav a niti zivot kakav zelim dalje zivjeti
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:21   #10
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Od 11 mjeseca se borim sa mislima, sa sumnjom, ne jedem i ne spavam, pogodilo me previše i usprkos njegovim opravdanjima ovo zadnje mi ne može opravdat. Ako mu kažem da sam mu gledala fejs, svakako će biti prekid jer sam to napravila već dva puta i oba puta sam mu priznala jer sam htjela ispast fer. Voljela bi s njim popričat da mi objasni te poruke al on je takav tip da će svaliti krivicu na mene da sam ja kriva šta sam gledala po mobitelu ..
Borba s mislima, sumnjama, gubitak apetita i nesanica...
Kad dođe do toga najzdravije što za sebe možeš napraviti je prekinuti taj odnos. Bolje ti je biti (privremeno) sjebana zbog prekida veze nego produžavati agoniju zadržavanjem u lošoj vezi. Očito je da ovo što si opisala može završiti na samo jedan način.

Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
E sad dolazi onaj najbitniji dio: da li mu reći da znam ? Posebice što planiramo sad putovat za Novu godinu a ja ne znam kako da uopće putujem i budem blizu osobe koja radi ovakve stvari.
Mislim da mu ne trebaš niti davati do znanja, obrazlagati niti opravdavati.

I najbitnije - nemoj više kopati. Iskopala si sasvim dovoljno, sve dalje te može samo trošiti i još više ubijati u pojam.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:28   #11
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
U jednu ruku sam ja pogriješila šta mu čačkam po mobitelu i fejsu, slazem se s time i u 5 god veze mu nikad nisam pogledala mobitel. Sad mu provjeravam stalno i ne mogu živjeti tako i sebe mučiti. Mene muči što on ne kaže ako me ne voli, pitala sam ga to kad sam otkrila slike i to .. ako me ne voli da ćemo prekinit i ok, svatko svojim putem na šta je on rekao da me hoće ženit i da me voli.. Znači ja sam bila spremna na prekid tada, i da je rekao da me ne voli pomirila bi se s time al ovo je čisto psihičko mučenje jer ja već noćima niti spavam niti jedem. Grize me što on to radi i onda dođe meni i ljubi me i govori mi da me voli ...
Izgovoreno 'volim te', ma koliko glasno bilo i koliko god puta ponovljeno bilo - ne znači ništa ukoliko su nečiji postupci kontradiktorni tome.

Naslušao sam se 'volim te' u životu i tamo gdje sam to najviše slušao, moram priznati najmanje je imalo veze s istinom. Kad te netko voli, onda te i poštuje, ovo što si ti opisala nema puno veze s time.
someonesomewher is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 10:38   #12
Tehnički s ovim zadnjim porukama nisam ništa otkrila. Samo to da je govno. Jer ne vjerujem da je on šta radio s tim curama, prije da mu je do flerta, nekog dokazivanja da moze zavodit još. Uvijek govori kako mu seks nije toliko bitan i zato mi je teško povjerovat da je radio išta s tim curama, i zato se dvoumim oko svega .. Zato mi i je teško što su to napisane riječi a ne djela .. da su djela, ne bi ni otvarala temu ..
SoakedInLuxury is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:00   #13
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Tehnički s ovim zadnjim porukama nisam ništa otkrila. Samo to da je govno. Jer ne vjerujem da je on šta radio s tim curama, prije da mu je do flerta, nekog dokazivanja da moze zavodit još. Uvijek govori kako mu seks nije toliko bitan i zato mi je teško povjerovat da je radio išta s tim curama, i zato se dvoumim oko svega .. Zato mi i je teško što su to napisane riječi a ne djela .. da su djela, ne bi ni otvarala temu ..
A ništa onda lijepo nemoj više čačkati po mobaću i prihvati da imaš momka koji voli flertati sa raznoraznim ženama prek neta.No realno to ne buš mogla.Jer da možeš ne bi sad ovdje piskarala. I sama znaš kako bu to završilo. Sretno!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:10   #14
Meni se cini da bi ti htjela silom ostati u toj vezi,makar te zivu pojelo..
Kao da ce ti olaksati njegivo "duso,obe mi nista ne znače", da budes mirnija i uljuljkana i dalje u tu farsu od veze..
Njegov prekid je isceniran,da moze inati slobodne ruke za tu koja je dosla iz druge zemlje..to i ćorav vidi..
Vraga nisu spavali(a njene slike polugole u mobitelu su naivna dječija igra?).
Dobro debelo te vuce za nos jer moze i jer racuna da ces mu zazmiriti..
Ja bas ne bih pstala u vezi,koja vise nema povjerenja, kvalitetu,s isobom koja me ne postuje i zbog koje rapidno propadam..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:32   #15
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
Tehnički s ovim zadnjim porukama nisam ništa otkrila. Samo to da je govno. Jer ne vjerujem da je on šta radio s tim curama, prije da mu je do flerta, nekog dokazivanja da moze zavodit još. Uvijek govori kako mu seks nije toliko bitan i zato mi je teško povjerovat da je radio išta s tim curama, i zato se dvoumim oko svega .. Zato mi i je teško što su to napisane riječi a ne djela .. da su djela, ne bi ni otvarala temu ..
Vidimo se za godinu dana sa djelima
Mozda ces uspijeti to tako sebi posloziti da ti nece biti problem ni kavu im u krevet odnijeti.
Cuj- ako ti to smeta da ne mozes spavati i remeti te- izadji iz te veze jos danas. Sutra ce ti biti gore. I da se od sutra promjeni u redovnika, ti ces ostaati sa svojim mislima i nepovjerenjem, a onda cemu to?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 11:57   #16
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Vidimo se za godinu dana sa djelima
Mozda ces uspijeti to tako sebi posloziti da ti nece biti problem ni kavu im u krevet odnijeti.
Cuj- ako ti to smeta da ne mozes spavati i remeti te- izadji iz te veze jos danas. Sutra ce ti biti gore. I da se od sutra promjeni u redovnika, ti ces ostaati sa svojim mislima i nepovjerenjem, a onda cemu to?
Mislim da nam doticna ceka jos pokoju golisavu slikicu neke djevojke/zene jer to je ipak samo nevini flert
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 12:19   #17
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
U vezi sam 5 godina. Prekinuli ima nekoliko mjeseci jer on " ne može više " da bi mi se vratio nakon mj dana i dala sam opet šansu.Koju sam požalila kad sam u 11 mjesec našla dokaze što je on radio za tih mjesec dana pauze. Dopisivao se s nekom iz druge države, doveo je, vozio, plaćao večere i slično, i kao šlag na torti imao njene polugole slike u donjem rublju. Sve to je počelo i mjesec dana prije našeg prekida kada joj je komentirao slike po fejsu kako je dobra itd ( a što sam ja tek vidjela kasnije ). Kad sam mu rekla da znam, rekao je da ništa nije bilo s tom curom, da su se samo zezali i da nije spavao s njom niti da išta osjeća prema njoj. Slijepa budala je povjerovala i računajući da tada tehnički ni nismo bili skupa odlučila sam to zanemariti i oprostiti mu ne vjerujući da je bio u stanju uopće imati nekoga jer ja nisam s nikim ništa. Također je slao poruke prijateljima kroz taj mjesec kako se TA mala dobro ... to je završilo tako što se požalio tom istom prijatelju kako ga je mala odjebala i blokirala a on vozio u drugu zemlju da je iznenadi Kad sam ga pitala što je to pisao prijateljima ako ništa nije bilo rekao je da se tako oni rugaju i zezaju ..kao da ne shvatim ozbiljno.

Crv sumnje od tada ne jenjava. Ponukana činjenicom da je prekinuo jer ne može više a nalazio se s tom curom i ko zna s koliko njih još, pretpostavljam i iznajmio stan da ona može doći ovde postala sam osoba kakvu ne prepoznajem.. Pročačkala sam mu mobitel nekoliko puta i vidjela da ju je zvao nekoliko puta tokom perioda od 9-11 mjeseca kada smo mi opet bili službeno skupa i kada sam mu to rekla poludio je što mu ja čačkam po mob i rekao da ju je zvao jer je ostalo nešto njeno u njega, neka majica ili nešto da će joj on to vratiti .. zamislite.... na moje inzistiranje da je izbriše, nije.

Prošlo je sve to opet i sada sam ima nekoliko dana upala na fejs. U kojem me dočekalo carstvo komentara gdje komentira drugim curama kako su dobre, i to javno da cijeli fejs može vidjeti - ja ga nemam na fejsu, on ne želi da se imamo na fejsu - a sad znam i zašto Smiješno je što sam mu predbacivala kad je napravio fejs da će dodavat druge žene i dopisivat se na šta se on kleo i rekao da je to samo za igrice i za prijatelje. Od poslanih zahtjeva atraktivnim raznim curama do poruka koje su me natjerale da se tresem kao nikad u životu i ne vjerujem svojim očima da je to ista osoba koja meni govori svaki dan volim te. Sinoć sam upala opet u fejs, bio je vani i ujutro u 5 sati curi koju i ja znam šalje poruku kako mu je fina bila večeras, kako je se zeli nagledati dok se ne vrati na posao u drugu zemlju i kako je želi vodit na večeru. Cura naravno ništa ne odg.
U drugoj poruci s drugom zenskom traži od te neke druge cure da mu sredi prijateljicu da mogu u četvoro izlazit..

Postavljam si pitanje zašto moj dečko traži novu curu da ide na večere i piće i da mu neka random zenska namješta prijateljice ako sam ja s njim 5 godina? Ukratko - našu sliku nijednu nema na fejsu, nekolicina ljudi zna za nas, vjerojatno se i postavlja vani kao da je single. Ja sam duboko razočarana i povrijeđena jer kroz cijelu vezu nikad mi nije dao povod da pomislim išta ovako a kamoli nešto treće. Od 11 mjeseca se borim sa mislima, sa sumnjom, ne jedem i ne spavam, pogodilo me previše i usprkos njegovim opravdanjima ovo zadnje mi ne može opravdat. Ako mu kažem da sam mu gledala fejs, svakako će biti prekid jer sam to napravila već dva puta i oba puta sam mu priznala jer sam htjela ispast fer. Voljela bi s njim popričat da mi objasni te poruke al on je takav tip da će svaliti krivicu na mene da sam ja kriva šta sam gledala po mobitelu ..

E sad dolazi onaj najbitniji dio: da li mu reći da znam ? Posebice što planiramo sad putovat za Novu godinu a ja ne znam kako da uopće putujem i budem blizu osobe koja radi ovakve stvari.
Ouch. Supendara par exellence. Noga u dupe, ne razmisljaj o njemu, bavi se necim u cemu uzivas, izgradi samopouzdanje i digni ljestvicu, tek onda pokusaj pronaci nekoga. Ovoga obrisi, anuliraj, torpediraj i ne zali sekunde.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 12:30   #18
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
U jednu ruku sam ja pogriješila šta mu čačkam po mobitelu i fejsu, slazem se s time i u 5 god veze mu nikad nisam pogledala mobitel. Sad mu provjeravam stalno i ne mogu živjeti tako i sebe mučiti. Mene muči što on ne kaže ako me ne voli, pitala sam ga to kad sam otkrila slike i to .. ako me ne voli da ćemo prekinit i ok, svatko svojim putem na šta je on rekao da me hoće ženit i da me voli.. Znači ja sam bila spremna na prekid tada, i da je rekao da me ne voli pomirila bi se s time al ovo je čisto psihičko mučenje jer ja već noćima niti spavam niti jedem. Grize me što on to radi i onda dođe meni i ljubi me i govori mi da me voli ...
Ja ne mogu vjerovati da li nas zezaš ili si stvarno toliko naivna. Vratio ti se jer mu je propala karijera fejsbuk žigola. Sve znaš i sve kužiš, ali si u denialu. Odjebi to govno iz života.

Ili možeš nastaviti s pričom o sebi. Reci nam, koja trauma je izazvala takav manjak samopoštovanja i želju za mazohizmom?
Zek0slav is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 12:30   #19
Quote:
SoakedInLuxury kaže: Pogledaj post
da su djela, ne bi ni otvarala temu ..
Kakve veze ima da li je kaj bilo između njega i tih cura?
meni apsolutno nikakve. Ćim traži sa strane, očito mu ti više nisi privlačna ni zanimljiva. Vaša veza je emocionalno mrtva s njegove strane već dugo vremena, i to se neće promijeniti. Čim to shvatiš i prekineš ovu farsu, bolje za tebe.
Da, potrošila si pet godina na kretena. Želiš potrošiti još pet?
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 12:39   #20
Ja ne mogu vjerovati da još uvijek kontempliraš i da ga nisi već šutnula i zbrisala sve njegove kontakte.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger