Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 21:57   #41
Quote:
PsychoSweety kaže: Pogledaj post
Da,ali to nema veze sa sredinom,to se događa svuda,ali se ljudi ne znaju pa ti nitko nece doci reci da se na nešto zgraža,ali ipak se zgraža.
Nema veze sa icim osim osobnog mišljenja o necemu.
Pa nema jedne stvari koju sam na nekome vidjela,a da se netko nije barem jednom zgrozio na to....a u Zagrebu sam da se razumijemo.
Jedina razlika je u tome što ce ti se u maloj sredini ljudi rugat u facu,a u vecoj ce proci pokraj tebe i komentirati/rugati se/zgražati a da ti to neceš ni znati.
Ja ne znam cemu drama....ili ponosno nosi tu pizdariju na uhu ili skini,ne možeš tražit da ti se svijet prilagodi.
Iz cega ste Vi sebi dali zakljucit da ja trazim da se drugi prilagode meni.Nikome ja nisam rekao da mu se mora svidjeti .Neka i prokomentarise,ali smijanje u facu ponizavanje,pricanje iza ledje(to najvise mrzim) da li tu bar fali malo morala i umjerenosti..Da li ja direktno nekom cinim zlo sa nausnicom.da li sam nekom na trosku ? Da li je neko zbog mene uvredjen ,ponizen,omalozavan kao sto sam ja od njih ?
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.

Zadnje uređivanje Azz : 21.02.2017. at 22:19. Reason: edit quote
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:04   #42
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post

Iz cega ste Vi sebi dali zakljucit da ja trazim da se drugi prilagode meni.Nikome ja nisam rekao da mu se mora svidjeti .Neka i prokomentarise,ali smijanje u facu ponizavanje,pricanje iza ledje(to najvise mrzim) da li tu bar fali malo morala i umjerenosti..Da li ja direktno nekom cinim zlo sa nausnicom.da li sam nekom na trosku ? Da li je neko zbog mene uvredjen ,ponizen,omalozavan kao sto sam ja od njih ?
Ja ne znam kakvu ti pravdu tražiš i to gdje. Evo recimo primjer ja, ovo je forum i može se kao o svemu otvoreno ali ne može, imam parcijalu na sex, a izgleda da ću ju dobiti i na drugim forumima jer se nekome ne sviđa to što govorim, i učinit će sve da mi zatvori usta. Isto je svugdje gdje izađeš na ulicu, samo će te na jednom mjestu poniziti zbog jedne stvari a na drugom zbog druge.. Prilagodi se, zadatak ti je kao čovjeku da se adaptiraš a život je nepošten jebi ga. Ne postoji zakon koji će nekom zabraniti da ti se ceru u lice, ignorira te, ogovara, kaže ti majmune ako nitko neće svjedočiti da te je uvrijedio ili to nisi negdje nasnimio pa da možeš tražiti neku oštetiu, a sudeći prema sudovima nikad ju ne bi ni dobio... Probudi se, svijet je jebeno mjesto...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:07   #43
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post

Iz cega ste Vi sebi dali zakljucit da ja trazim da se drugi prilagode meni.Nikome ja nisam rekao da mu se mora svidjeti .Neka i prokomentarise,ali smijanje u facu ponizavanje,pricanje iza ledje(to najvise mrzim) da li tu bar fali malo morala i umjerenosti..Da li ja direktno nekom cinim zlo sa nausnicom.da li sam nekom na trosku ? Da li je neko zbog mene uvredjen ,ponizen,omalozavan kao sto sam ja od njih ?
Sorry stvarno nisam fokusirana na tvoje muke u toj mjeri koliko na neke komentare koji idu iz jedne krajnosti u drugu.
Ljudi vole osuđivati,jer kao što vidiš ti jedan i tvoja jedna naušnica ste dovoljni da se osudi to tvoje malo mjesto,što me fascinira strašno.
Što se samog tvog ukrasa tice,kao što rekoh ili ga nosi ili ga skini,živo mi se fucka,ja sam samo došla biti mali primitivac koji se cudom cudi kako ljudi lako osude....one koji osuđuju.
Zanimljivo....
PsychoSweety is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:18   #44
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Ponekad se zapitam ,da li je bolje da se stopis u krdo i budes dio ...
u krdu možda smrdi, ali je toplije

iskreno mi je žao što sve to proživljavaš i reakcije tvojih sumještana i obitelji smatram uistinu ružnima i pretjeranima
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:40   #45
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
u krdu možda smrdi, ali je toplije

iskreno mi je žao što sve to proživljavaš i reakcije tvojih sumještana i obitelji smatram uistinu ružnima i pretjeranima
ma joj Azuura borba protiv vjetrenjaca.Sta god reko postane nevazno naspram njihovih masovnih uvreda hehe pozz
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 08:58   #46
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Iz cega ste Vi sebi dali zakljucit da ja trazim da se drugi prilagode meni.Nikome ja nisam rekao da mu se mora svidjeti .Neka i prokomentarise,ali smijanje u facu ponizavanje,pricanje iza ledje(to najvise mrzim) da li tu bar fali malo morala i umjerenosti..Da li ja direktno nekom cinim zlo sa nausnicom.da li sam nekom na trosku ? Da li je neko zbog mene uvredjen ,ponizen,omalozavan kao sto sam ja od njih ?
Smeta ti kad ti se smiju u facu i komentiraju te iza leđa?
Da li tu fali morala? Ne fali njima ništa, a tebi još manje.
Predlažem da te zaboli uvo za sve one koji te pokušavaju poniziti.
Sve dokle se budeš zamarao što drugi misle ostaješ zarobljen, ponižen i omalovažen. Kad shvatiš da nije do tebe, već do njih, skužiš da nemaš zašto biti uvrijeđen.

p.s. jesi razmišljao o tetovaži?
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 10:20   #47
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Smeta ti kad ti se smiju u facu i komentiraju te iza leđa?
Da li tu fali morala? Ne fali njima ništa, a tebi još manje.
Predlažem da te zaboli uvo za sve one koji te pokušavaju poniziti.
Sve dokle se budeš zamarao što drugi misle ostaješ zarobljen, ponižen i omalovažen. Kad shvatiš da nije do tebe, već do njih, skužiš da nemaš zašto biti uvrijeđen.

p.s. jesi razmišljao o tetovaži?
pa pocesto jesam i o maloj tetovazi ali za sad jos nista ije sigurno..Na cekanju mi je ta odluka jos uvjek..Što pitas hehe?
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:13   #48
Znam da je lako reći da te ne trebaju brinuti mišljenja drugih, a teško u praksi, ali stvarno ti mišljenja tih ljudi ne bi trebali biti bitna. Ima jako puno ljudi koji guraju noseve u tuđa posla, evo npr. u tramvaju ako se pojavi neko drugačije obučen, ima tetovažu, piercing ili neki ožiljak 90% ljudi će se okrenuti i nametljivo buljiti, znači ne pogledati nego baš buljiti, kad to promatraš vidiš koliko smo okruženi debilima, ali ignoriranje takve najviše boli. Samo digni glavu i ne doživljavaj što govore, zaboli te, nebitni su.
I ne sviđa mi se ovo generaliziranje da su svi takvi, osobno se nikad nisam niti bih ismijavala ili vrijeđala nekog zbog izgleda, pirsa, ma bilo čega...Ti koji maltretiraju nekoga zbog toga stvarno nisu pri sebi.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 12:48   #49
Joj, svakodnevno mi je sve draze sto zivim negdje gdje se niko ne okrece ni za najvecim pirsevima,ni za tetovazama cijelog tjela i lica,a ni za burkama sa druge strane(OK, za ovim zadnjim se u zadnje vrijeme malo okrecu)
Nemam ni pirs, ni tetovazu...ali svakako mi je ludnica da me neko iz bilo kog razloga vrijedja i maltretira, samo zato sto mu se nesto na meni ne svidja.
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 13:40   #50
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Joj, svakodnevno mi je sve draze sto zivim negdje gdje se niko ne okrece ni za najvecim pirsevima,ni za tetovazama cijelog tjela i lica,a ni za burkama sa druge strane(OK, za ovim zadnjim se u zadnje vrijeme malo okrecu)
Nemam ni pirs, ni tetovazu...ali svakako mi je ludnica da me neko iz bilo kog razloga vrijedja i maltretira, samo zato sto mu se nesto na meni ne svidja.
Ima ljudi stvarno sto ih boli k...c sta drugi ljudi pricaju i drago im je kad ih drugi ljudi ogovaraju.Divim se takvim ljudima kad imaju snage takve..Jake licnosti,puni samopouzdanja...Treba to trenirat dugo hehe..
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 21:23   #51
Quote:
kosjenka- kaže: Pogledaj post
Znam da je lako reći da te ne trebaju brinuti mišljenja drugih, a teško u praksi, ali stvarno ti mišljenja tih ljudi ne bi trebali biti bitna. Ima jako puno ljudi koji guraju noseve u tuđa posla, evo npr. u tramvaju ako se pojavi neko drugačije obučen, ima tetovažu, piercing ili neki ožiljak 90% ljudi će se okrenuti i nametljivo buljiti, znači ne pogledati nego baš buljiti, kad to promatraš vidiš koliko smo okruženi debilima, ali ignoriranje takve najviše boli. Samo digni glavu i ne doživljavaj što govore, zaboli te, nebitni su.
I ne sviđa mi se ovo generaliziranje da su svi takvi, osobno se nikad nisam niti bih ismijavala ili vrijeđala nekog zbog izgleda, pirsa, ma bilo čega...Ti koji maltretiraju nekoga zbog toga stvarno nisu pri sebi.
Slazem se s tom sta si napisala al veoma je tesko zivit okruzen primitivnim zatucanim tradicionalnim ljudima...Skoro nemoguce ..Hajd da su to komentari ja bi to mogao progurat...ali uvrede i psovke..to je vec malo tezi oblik psihickog terora,zar ne?
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 23:52   #52
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post

Iz BiH sam tacnije iz gradica/sela sa 4000 stanovnika...
Genijalno! Znači još postoje takva fina zatucana mjesta negdje u lijepoj prirodi!Jedino rješenje je selidba. Nema druge.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 07:13   #53
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Genijalno! Znači još postoje takva fina zatucana mjesta negdje u lijepoj prirodi!Jedino rješenje je selidba. Nema druge.
jebiga stari,tako je kako je...Nisam biro dje cu rast xd ..Selo prica ..to mu je posao..pomirio sam s tim Josuha ..nema vajde borit se sa vetrenjacama
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 10:00   #54
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
jebiga stari,tako je kako je...Nisam biro dje cu rast xd ..Selo prica ..to mu je posao..pomirio sam s tim Josuha ..nema vajde borit se sa vetrenjacama
To je ok ali moraš tražiti izlaz od tamo. Nema druge. Lagano tražiti posel u nekom malo većem selu.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 12:44   #55
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
To je ok ali moraš tražiti izlaz od tamo. Nema druge. Lagano tražiti posel u nekom malo većem selu.
Danas me jedan komsija vidio koji ima cca 40 godina.Bavi se stokom i sverca sitne stvari.Kada me je vidio sa nausnicom reko mi nikad nece sa mnom progovorit i reko mi jesam normalan.. Hahaha

Sta reci ljudi moji ?
sta raditi ? Kako se odupreti ovom fasizmu ? Xd
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:19   #56
u tom tvom mjestu ljudi stvarno nemaju pametnijeg posla od gledanja i komentiranja te nausnice?
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:24   #57
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Sorry ako sam post postavio u pogresnu kategoriju..Pozdrav svima

Iz BiH sam tacnije iz gradica/sela sa 4000 stanovnika...

Naime ovih dana desilo se nesto sto nemrem nikako da svarim .Psihicki terorizam okoline zbog male nausnice koje sam stavio u lijevo uho.


Imam 25 godina ,radim posao koliko toliko normalan.Nisam probisvjet ,narkoman ,uhljeb,klošar,krimos...

Bavim se biciklizmom ,drustvena sam osoba izlazim imam djevojku,i nisam uopste na lošem glasu (daleko od tog da sam savrsen)

Prije par dana odlucim da stavim midjuhu u uho (dugogodisnja zelja) koju nisam ispunio upravo zbog osude roditelja prije jedno 8 godina..
Kada sam napokon to uradio naletio sam na paljbe sa svih strana.Roditelji koji nikako nisu za to.otac koji me se skoro odreko hehe smjesno zvuci al istina.Komsije koje su se raspitivale jesam li normalan,jesam li se poceo drogirat.Čak me jedan komsija koji mi je i rodjak istjero iz svoje zanatske radnje zbog tog (nevjerovatno i strasno).Čak i moja uza i dalja rodbina isto,kao da sam s Marsa pao.Osude i mahalanje sa svih strana.Ja glavna tema.Svi pricaju o meni.Omalozavanje iz svih pravaca.Psihicka tortura isto ko da sam ubio nekog . Sta ce ti to narkomanu .sta glumis majmuna ,mangupa,sta si umisljas kretenu? Koji te djavo nagovori na to.Jesil normalan? samo su neka od pitanja s kojim se susrecem svakodnevno.

Sta sebi tii ljudi umisljaju da toliko pricaju iza ledja,tracaju,ogovaraju omalozavaju? Da li u Vašim sredinama ovako nesto dešava?
Hvala svima unaprijed i sorry ako je tema bila vec ...


jes ti lud???
znaš ti da samo drogeraši nosu rećine u ušima???
babarogac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:53   #58
Quote:
Azzura kaže: Pogledaj post
u tom tvom mjestu ljudi stvarno nemaju pametnijeg posla od gledanja i komentiranja te nausnice?
Ne znam.Al samo o tom pricaju i komentarisu ?
Sad ti kazem ..Komsija me istjero iz radnje svoje a ustom smo i rodjaci i komsije 25 godina
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 14:54   #59
Quote:
babarogac kaže: Pogledaj post
jes ti lud???
znaš ti da samo drogeraši nosu rećine u ušima???
ja ba .kako se samo usudjem,,,mora da sam i ja narkoman onda hehe,..Mislim kako su poceli pricat vec sam u policiji dosje otvorio haha.pozz
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 15:08   #60
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Ne znam.Al samo o tom pricaju i komentarisu ?
Sad ti kazem ..Komsija me istjero iz radnje svoje a ustom smo i rodjaci i komsije 25 godina
Imaš tri opcije:
Makni naušnicu
Ignoriraj
Ostavi naušnicu i emigriraj u Amsterdam

Vjerovatno si znao da će tako reagirati pa si se trebao pripremiti,ljudi u malim mjestima su zatucani i primitivni,ima onih koje boli k... a imaš onih koji otvaraju teme i pitaju se zašto mene svi jebu zbog naušnice?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.