Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2017., 23:10   #81
Quote:
Veronique kaže: Pogledaj post
Ubojice i silovatelji ne postoje. To što je netko ovakav, onakav, je produkt okoline i društvenih vjerovanja, ideologija, pravila koji mu se nameću od djetinjstva.
Proslo je skoro mjesec dana ...
Evo javljam da su se ljudi vec poceli navikavati ,sve manje i manje komentarisu..cak su prihvatili do te mjere da sada govore da im se svidja ..hehe
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:46   #82
Quote:
jack daniells kaže: Pogledaj post
Proslo je skoro mjesec dana ...
Evo javljam da su se ljudi vec poceli navikavati ,sve manje i manje komentarisu..cak su prihvatili do te mjere da sada govore da im se svidja ..hehe
Bravo!Mali korak za čovjeka ali veliki za to tvoje mjesto!Možeš biti ponosan na sebe!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:57   #83
jack, drago mi je da se stvari pomalo mijenjaju na bolje
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 00:42   #84
Vrijeme za neki drugi oblik htijenja, impulzije.. izazivanja ekspresije. Sobom, svojom žrtvom preko sukoba.. širenje informacijskog (društvenog poimanja na nekime forsiranoj (različitosti, raznovrsnosti....) prisutnosti, "potrebe" reakcije) bloka.. njegovom prisutnošću, narednim "pionirima" ("zaboravljenog").. sredinu/model/repulziju, jednostavnije implantacije nekog svojeg htijenja, impulzije.. širenja informacijskog bloka. Širenja i skupljanja. Iznova i ponovo.
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 09:45   #85
Sad kontam da sam odusto od tog bio bi mi pravi bad sad i još vise bi pao u depru ...Na kraju krajeva nije nausnica ni bitna...Dokazo sam sebi nesto sto nisam nikad imo pojma da cu...instant samopouzdanje nakon ovog...Da mi je ovu pamet i da imam sad 18 godina...
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2017., 23:35   #86
"Bravo Jack". Naušnica nije (ni) bitna. Samo alat ili metoda. Učenja o sebi, ne o okolini. Repetitivnost kao potvrda, iskustvenost, "neupitnost" obrasca unutar (jedne.. u drugoj sasvim drugačija iskustvenost.. potrebna repetitivnog ispitivanja.. poradi "spoznaje") okoline. Nepogodna ili nepraktična okolina, kao pogodna za dublje spoznaje. Ili nereverzibilne traume.. istom obzidane sposobnosti širenja "ličnosti", narednim testiranjima.. okoline. U suštini.. hoarding određenog broja trauma. Traumama do stabilnosti, zaustavljanja energije impulsa i maštovitosti, beskonačnosti mogućnosti....
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 10:56   #87
Quote:
descender kaže: Pogledaj post
"Bravo Jack". Naušnica nije (ni) bitna. Samo alat ili metoda. Učenja o sebi, ne o okolini. Repetitivnost kao potvrda, iskustvenost, "neupitnost" obrasca unutar (jedne.. u drugoj sasvim drugačija iskustvenost.. potrebna repetitivnog ispitivanja.. poradi "spoznaje") okoline. Nepogodna ili nepraktična okolina, kao pogodna za dublje spoznaje. Ili nereverzibilne traume.. istom obzidane sposobnosti širenja "ličnosti", narednim testiranjima.. okoline. U suštini.. hoarding određenog broja trauma. Traumama do stabilnosti, zaustavljanja energije impulsa i maštovitosti, beskonačnosti mogućnosti....
svaka čast ,hvala na support,jedna od bolji poruka...
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 11:47   #88
U mojem malome gradiću naušnice se nose vec u sedmom,osmome razredu....
Moj savjet ti je da uzmeš tetovažu.(Šalim se)
Ovako,ja ju nebi skinuo,nema naušnica veze sa tvojim ponašanjem.To je samo modni dodatak.
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 12:19   #89
Quote:
Jelly02 kaže: Pogledaj post
U mojem malome gradiću naušnice se nose vec u sedmom,osmome razredu....
Moj savjet ti je da uzmeš tetovažu.(Šalim se)
Ovako,ja ju nebi skinuo,nema naušnica veze sa tvojim ponašanjem.To je samo modni dodatak.
tako je stari ,al ne mozes ti u malom zatucanom gradicu ljudima objasnit kad to nema drugog posla osim komentarisanja i tračanja..Primitivni zatucani pečinari.Štaš..Al def je ne skidam sad namjerno ehehe
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 21:10   #90
Aha,ne kazem da ja nisam iz primitivne okoline...Ali do te mjere nisam
Jelly02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 14:19   #91
Evo prosla je tačnop godina dana od kako sam stavio nausnicu.
Niko me vise nije ni komentarisao.Asplutno su se svi navikli i sada kada je skinem koji dan ljudi odmah zapitaju pa gdje ti je nausnica hehe.ii staro i mlado...prodje sve...Samo znam da sam odustao kad su me podjebavali da bi prihvatio poraz..
vazna lekcija na gradjenju samopouzdanja...Hvala na podrsci !!
__________________
[Pobuni se, uvek. Bez obzira na ishod.
Makar završio u lancima.
Jedini način da se osećaš kao čovek.
jack daniells is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:19   #92
Ne zna u kojoj si sredini, tvoja naušnica neće nikome štetu napraviti. Zapamtite, sva su mjesta primitivna,naučite da vas to previše ne dira.
Pythonhim is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:34.