Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2017., 17:04   #1
Sjecate li se najboljih seksualnih partnera iako su proslost?

Na temu me ponukao komentar jedne forumasice koja je na jednoj temi rekla da u seksu sa sadasnjim zna zamisljati da je s bivsim. Meni je to malo tuzno i radi nje i radi tog muza kojem zena nije prisutna dok se seksa s njim.

Ponukalo me jos nesto sto mi je rekla draga, ali to necu iznositi.

Dakle, imali ste bajni seks sa nekim u proslosti, ali nije islo na drugim poljima. Mozda vas je i sudbina razdvojila ili pak prevara ili...

Danas ste u nekoj novoj vezi, ali partner nije ni blizu onom ranije spomenutom najboljem.

Sjetite li se tih najboljih, usporedjujete li sadasnje s njima, sanjarite li o takvom seksu kakav ste imali ili mozda cak prizivate te trenutke u misli kad se pomalo dosadno seksate sa sadasnjim partnerom?
Dodatno pitanje je, pristajete li na losiji seks ako sve ostalo funkcionira i koliko vas je radi toga zazalilo?

Trebao bih i ja odgovoriti na pitanje kao uvodnicar i moj je stav da ne bi usao u vezu gdje bi seks bio znacajno losiji od najboljeg kojeg sam imao i nisam nikada prizivao bivse u misli prilikom seksa.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:16   #2
Meni je muž najbolji u sexu (a i svemu drugom),zato mi i je muž.
Imamo baš ista razmišljanja i full smo kompatibilni.

Znam ko mi je bio super u sexu,a ko ne.
Još uvijek me sjećanje služi.
Al sad da razmišljam o tom,baš i ne.

Ne bi mogla bit s nekim ko mi ne paše sexualno,pa da je najbolji na svijetu.
A opet,nemreš bit s nekim ni samo zbog sexa.
Treba bit dobitna kombinacija svega.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:24   #3
Da tema ne ode u filozofiranje da napomenem, autor je pitao dal se sjetite, u slucaju da su bivsi, onih partnera koji su vam bili najbolji u sexu.
To ne znaci da vam je sadasnji partner, bili vi u braku sa njim/njom, losiji ili da vam nije dobar. Mozete bit u braku sa kompatibilnom osobom i da vam je sex dobar, al da ste jednom u proslosti imali i partnera sa kojim je sex bio jos bolji, al eto svejedno je bivsi jer ocito nije nesto funkcioniralo, no to sad nije tema.
naughty guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:26   #4
nije mi seks bitan

više se sjetim nekog tko je bio pažljiv prema meni, s kim sam imala dobru vibru generalno, i slično

seks je definitivno precijenjen

mislim bitan je zbog intime i povezivanja, ali ne doživljavam ga na sportski i natjecateljski način
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:30   #5
ne razmišljam o tome nikad. kad već pitaš jedna je u sexu bila bolja ali blago meni ,a i svakom drugom čiju je ona kuću zaobišla. sex je vrlo bitan ali ako se ostale stvari ne poklope jebeš sex.
kolkotolko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:31   #6
Quote:
naughty guy kaže: Pogledaj post
Da tema ne ode u filozofiranje da napomenem, autor je pitao dal se sjetite, u slucaju da su bivsi, onih partnera koji su vam bili najbolji u sexu.
To ne znaci da vam je sadasnji partner, bili vi u braku sa njim/njom, losiji ili da vam nije dobar. Mozete bit u braku sa kompatibilnom osobom i da vam je sex dobar, al da ste jednom u proslosti imali i partnera sa kojim je sex bio jos bolji, al eto svejedno je bivsi jer ocito nije nesto funkcioniralo, no to sad nije tema.
Pa znam kaj je pitao.
Sjećam se bivših i dobrih i loših u krevetu.
Al ne razmišljam,ni ne maštam o njima.
Možda ih se sjetim bezveze.
Ne razmišljam o njima za vrijeme sexa.

Ak se nekom to događa,možda bi se trebao pitat kaj ne štima sa sexom sa tom osobom s kojom se upravo sexa.
Ak moraš zamišljat neke bivše...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:32   #7
Najbolji je onaj kog se najviše voli a ostalo su samo priče za dizanje ega i liječenje samopouzdanja
Josephine Anne is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:32   #8
Hja, unio si neke dodatne vrijednosti poput značajno, niti blizu i tako slično, koje same po sebi daju odgovor. Ne naravno, nikada ne bih pristala na ništa doista važno, a doista loše. Pa tako niti sex. Ali jest i činjenica da sam imala nekada savršenog ljubavnika u savršenim okolnostima, a što moj muž nije. Nego je savršen, meni savršen paket, najbolji i jedini koji je ispunio moja očekivanja oko skoro svega, a nakon dosta godina razgledavanja i kušanja. Pažljiv je i inteligentan ljubavnik, voljan učiti i inače s puno volje oko mene, sasvim sam zadovoljna s njim, ali nije taj neki rijedak talent, toliko koncentriran na sex.
Ne znam hoću li pogoditi omjer, li recimo da igra kao Modrič. Dok sam posve svjesna da nije Messi, niti će to postati. Što znam, osjećam, da mi je dovoljno, ali se dakako sjećam i boljeg, luđeg i uzbudljivijieg.
Tako da mogu potvrditi da u okviru prihvatljivog, dakle vrlo dobrog, jesam bila spremna na kompromis, oko bilo čega, pa tako i sexa, a u ime šire slike, čitavog života.
No, čak da i nisam unaprijed, imaš realan problem, Messi se rađa jednom u nekoliko deseteljeća, pa svi klubovi koji su ga "promašili" iz bilo kojeg razloga naprosto moraju igrati nogomet dalje i bez njega ....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:35   #9
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Najbolji je onaj kog se najviše voli a ostalo su samo priče za dizanje ega i liječenje samopouzdanja
a baš

tako sam neku dobro izjebo kad nam je bilo 24 da će me se ona sjećati i s 35 iako se nismo vidjeli ni čuli 11 godina. ma svakako
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:36   #10
Svog najboljeg sex partnera nisam upoznala
ali kad ga upoznam namjeravam ga imati svaki dan uz sebe
i voditi ljubav 7 puta tjedno minimalno.

A sexa s bivšima se ne sjećam.
Samo mi padne na pamet da će s drugim biti bolje jer sam ja ionako bila bolja polovica.

https://www.youtube.com/watch?v=JPIhUaONiLU
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:37   #11
Quote:
Josephine Anne kaže: Pogledaj post
Najbolji je onaj kog se najviše voli a ostalo su samo priče za dizanje ega i liječenje samopouzdanja
Ne znam baš. Prije da nisi imala dovoljan izbor, pregled. Jer sex jest vrlo različit s različitim muškarcima, ništa što bi se moglo staviti pod isti nazivnik kako god široko postavila jednađbu. I prtljala tu osjećaje prije sexa ili ne.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:38   #12
ja se samo sjećam tipa koji me je prvi put doveo do orgazma. imala sam ja seks i prije toga ali nisam nikad imala taj puni završeni orgazam do tad. tad sam to upoznala i više nikad ništa nije bilo isto, kao da me kometa u mozak pogodila

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:38   #13
Quote:
kolkotolko kaže: Pogledaj post
ne razmišljam o tome nikad. kad već pitaš jedna je u sexu bila bolja ali blago meni ,a i svakom drugom čiju je ona kuću zaobišla. sex je vrlo bitan ali ako se ostale stvari ne poklope jebeš sex.
Naravno, ali tako je isto s bilo kojom vrlo važnom stvari pojedinačno. Malo vrijedi sama za sebe, ili bar ne dugo.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:39   #14
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Svog najboljeg sex partnera nisam upoznala
ali kad ga upoznam namjeravam ga imati svaki dan uz sebe
i voditi ljubav 7 puta tjedno minimalno.

A sexa s bivšima se ne sjećam.
Samo mi padne na pamet da će s drugim biti bolje jer sam ja ionako bila bolja polovica.

https://www.youtube.com/watch?v=JPIhUaONiLU
Sviđa mi se stav!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:39   #15
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ne znam baš. Prije da nisi imala dovoljan izbor, pregled. Jer sex jest vrlo različit s različitim muškarcima, ništa što bi se moglo staviti pod isti nazivnik kako god široko postavila jednađbu. I prtljala tu osjećaje prije sexa ili ne.
pa baš to što je različit zbunjuje tijelo. to ti je isto kao automobil, i sve njegove sitne sklopke i poveznice i na sve detalje je osjetljiv, nije isto kad ga vozi jedan vozač i kad ga vozi 10 vozača. sigurno će preciznije raditi u prvom slučaju
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:44   #16
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Sviđa mi se stav!
Da. ubiti sjetim se sebe kako sam (bila) dobra i kako bi to trebalo ponovii s nekim koji ima više osobina sličnih mojima.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:46   #17
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
nije mi seks bitan

više se sjetim nekog tko je bio pažljiv prema meni, s kim sam imala dobru vibru generalno, i slično

seks je definitivno precijenjen

mislim bitan je zbog intime i povezivanja, ali ne doživljavam ga na sportski i natjecateljski način
Meni je bitan. Osjecam veliku povezanost kad se seksamo.
Zasto bi seks bio sportski i natjecateljski ako je vazan?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:47   #18
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Meni je bitan. Osjecam veliku povezanost kad se seksamo.
Zasto bi seks bio sportski i natjecateljski ako je vazan?
ako se radi poredbeno ovaj bio bolji i tako kako si postavio u uvodnom, kako onda nije neki vid natjecanja? treba više, treba bolje?

i da, svatko osjeća povezanost kad se seksa, čak i najbezosjećaniji ljudi. treba osjećati povezanost i na druge načine
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:50   #19
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa baš to što je različit zbunjuje tijelo. to ti je isto kao automobil, i sve njegove sitne sklopke i poveznice i na sve detalje je osjetljiv, nije isto kad ga vozi jedan vozač i kad ga vozi 10 vozača. sigurno će preciznije raditi u prvom slučaju
Ja zbilja vjerujem da postoje ljudi, žene i muškarci podjednako, kojima je sex važniji, bitno važniji, koji su više vremena i truda usmjereni prema sexu, koji ga nekako više žive od uobičajenog, predanije i fokusiranije. Pa im rezultati zbilja jesu sjajni, veličanstveni. Kao i oko svega čemu se nadprosječno posvetiš.
Pisala samo ovuda o svom profesoru na primjer. Njegovoj predanosti sexu, usmjerernosti. Proveli bi vikned doslovno sa i oko sexa, bez TV-a, bez drugih ljudi, skoro bez ičega drugog. I spremanje hrane je imalo veze sa sexom, muzika, filmovi, knjige, šetnje, kupanje, odlazak tamo ... A da bi razradio takve scenarije naprosto je morao još i između dosta vremena provesti razmišljajući o sexu, logistici i svemu.
Nema mnogo takvih muškaraca.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 17:52   #20
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ja zbilja vjerujem da postoje ljudi, žene i muškarci podjednako, kojima je sex važniji, bitno važniji, koji su više vremena i truda usmjereni prema sexu, koji ga nekako više žive od uobičajenog, predanije i fokusiranije.
to se može protomučati i kao opsjednutost seksom, što većina neće ocijeniti kao pozitivnu osobinu

baš ti što razmišljaju, porede i slično mislim da su opsjednuti. meni to nije pozitivno. može to možda dovesti do boljeg seksa ali 100% ima i svoju drugu stranu, ne baš tako lijepu

s ljudima koji su opsjednuti seksom, puno pričaju njemu, potežu ga previše, porede i slično sam imala gle čuda - jako loš seks.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger